SUP 2024

UWAGA!

Informacje o ewentualnym odwołaniu lub zmianie terminu imprez krajowych (ogólnopolskich i lokalnych) prosimy wysyłać na adres mailowy: office@pzkaj.pl

Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.

Termin Miejsce Nazwa imprezy Informacje
6.01 Poznań V Mistrzostwa Polski na Ergometrach Kajakowych
12-14.01 Wałcz Kursokonferencja SUP
1.04 Sopot Sopot SUP Race
22.04 Warszawa Wawa-Kanał-Sztafeta
3-5.05 Lubniewice Mistrzostwa Polski długi dystans
12.05 Kórnik X Regaty o Puchar Rektora PP SUP Race
21-23.06 Racibórz Odra SUP Cup
21-23.06 Kartuzy IV SUP Piknik Powiatu Kartuskiego
12-16.06 Szeged / HUN Mistrzostwa Europy w SUP
15.06 Malbork Maraton SUP Malbork
do ustalenia Warszawa Wwa RACE
2-4.08 Kołobrzeg Planet Baltic
9-11.08 Bydgoszcz Mistrzostwa Polski w SUP
7-8.09 Kraków Kraków SUP Open
20-24.11 Sarasota / USA Mistrzostwa Świata w SUP

Slalom, Zjazd, Kayak Cross 2024

Poprawiono: 15 marca 2024

UWAGA!

Informacje o ewentualnym odwołaniu lub zmianie terminu imprez krajowych (ogólnopolskich i lokalnych) prosimy wysyłać na adres mailowy: office@pzkaj.pl

Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.

Termin Miejsce Nazwa imprezy Informacje
28.01 Kraków 16 Noworoczny Slalom Równoległy
4-5.05 Liptovsky Mikulas / SVK 37 International Liptov Slalom
20-21.04 Kraków Canoe Slalom Krakow Mayors Cup
26-28.04 Bratysława / SVK 1 i 2 kwalifikacja seniorów do reprezentacji
2-5.05 Kraków I Puchar Polski
3 i 4 kwalifikacja do reprezentacji seniorów
1 i 2 do reprezentacji juniorów
Zawody kwalifikacyjne do reprezentacji Polski Kayak Cross na sezon 2024
Krakowskie Slalomy, 3 memoriał Stefana Kapłaniaka
ICF Ranking Race
11.05  Szczawnica I Ogólnopolska Liga Młodzików w Zjeździe
II Memoriał im. Stanisława Węglarza
12.05 Sromowce Wyżne II Ogólnopolska Liga Młodzików w Zjeździe
18.05 Nowy Sącz III Ogólnopolska Liga Młodzików w Zjeździe
15-19.05 Tacen-Ljubljana / SLO ECA Canoe Slalom European Championships
19.05 Krościenko nad Dunajcem Ogólnopolska Liga Młodzików w Zjeździe Finał
25-26.05 Liptovsky Mikulas / SVK Tatrzańskie Slalomy
3 i 4 kwalifikacja do reprezentacji juniorów
30.05–2.06 Augsburg / GER ICF Canoe Slalom World Cup 1
1-2.06 Valstagna / ITA ECA Junior Slalom Cup
6-9.06 Praga / CZE ICF Canoe Slalom World Cup 2
13-14.06 Augsburg / GER ECA Junior Slalom Cup
13-16.06 Kraków ICF Canoe Slalom World Cup 3
22-23.06 Flattach / AUT ECA Junior Slalom Cup
22.06 Szczawnica 19 Puchar Burmistrza Miasta Szczawnicy
I Liga Młodzików
23.06 Sromowce Wyżne 16 Memoriał im dr Olgi Małkowskiej
II Liga Młodzików
28-30.06 Solkan / SLO ECA Junior Slalom Cup
29-30.06 Drzewica X Drzewickie Slalomy
IV Otwarte Mistrzostwa Województwa Łódzkiego LZS
III Liga Młodzików
2–7.07 Liptovsky Mikulas / SVK ICF Junior&U-23 Canoe Slalom World Championships
12–14.07 Kraków ECA Junior Slalom Cup
20-21.07 Roudnice / CZE ECA Junior Slalom Cup
20.07 Wietrznice Międzynarodowe Regaty Kajakowe dla Młodzików i Dzieci
21.07 Krościenko nad Dunajcem 8 Puchar Pienin im. Bronisława Warusia w Slalomie Kajakowym
III  Liga Młodzików
25-28.07 Drzewica 31 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
Mistrzostwa Polski Juniorów Slalom
4 Mistrzostwa Polski w Kayak Cross
27-28.07 Bratysława /  SVK ECA Junior Slalom Cup
29.07–05.08 Paryż / FRA Igrzyska Olimpijskie
2-4.08 Leśna 16 Regaty Slalomowe Dzieci i Masters im. Ireneusza Kielera
9-11.08 Krościenko nad Dunajcem 13 Mistrzostwa Polski Młodzików w Slalomie Kajakowym im. Antoniego Kurcza
3 Mistrzostwa Polski w Kayak Cross
II Mistrzostwa Polski Dzieci w Slalomie Kajakowym
15-18.08 Kraków ECA Junior&U-23 Canoe Slalom Europa Championships
23–25.08 Kraków Masters Championship Canoe Slalom
24.08 Drzewica XIX Memoriał Roberta Korzeniewskiego  Liga Młodzików
29.08–01.09 Kraków 76 Mistrzostwa Polski Seniorów w Slalomie Kajakowym
6 Mistrzostwa Polski Kayak Cross
7.09 Szczawnica 64 Memoriał A i K Wernerów w Slalomie Kajakowym
Zawody Master im. W Piecyka
Mistrzostwa Polski Masters w Slalomie Kajakowym,
8.09 Nowy Sącz 62 Puchar Ziemi Sadeckiej
IV Liga Młodzików
12-15.09 Ivrea / ITA ICF Canoe Slalom World Cup 4
14-15.09 Leśna Smocze Łodzie
Mistrzostwa Polski Młodzików w Zjeździe
14.09 Szczawnica 15 Maraton Papieski Szlakiem św. Jana Pawła II
19-22.09 La Seu’d Urgell / ESP ICF Canoe Slalom World Cup 5
19-22.09 Witrznice/Nowy Sącz Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Slalomie Kajakowym (MP U-23) – Slalom i Kayak Cross
26–29.09 Szczawnica 81 Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Zjeździe Kajakowym i Sprincie Górskim
Mistrzostwa Polski Masters w Zjeździe Kajakowym
4-6.10 Kraków Olympic Hopes – Turniej Nadziei Olimpijskich
9.12 Kraków Mikołajkowe Regaty w Slalomie Kajakowym
 

 

Turniej Nadziei Olimpijskich w Slalomie – Canoe Slalom Olympic Hopes
Regaty w ramach porozumienia Państw Grupy V-4 (POL/CZE/SVK/HUN)
U14, U16, U18 – Slalom i Kayak Cross
Kursokonferencja Trenerów Slalomu Kajakowego/ Klasyków PZKaj
Kursokonferencja Sędziów Slalomu Kajakowego PZKaj

Kajak polo 2024

UWAGA!

Informacje o ewentualnym odwołaniu lub zmianie terminu imprez krajowych (ogólnopolskich i lokalnych) prosimy wysyłać na adres mailowy: office@pzkaj.pl

Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.

Termin Miejsce Nazwa imprezy Informacje
16-17.03 Szczecin Międzynarodowy Turniej Kajak Polo
12-14.04 Kalisz Eliminacje Kadry Kobiet kajak polo (seniorki i U-21)
Puchar Polski 1
20-21.04 Berlin / GER 18th International HOKA Spring Challenge
04-05.05 Leśna Międzynarodowy Puchar Polski – edycja 1
11-12.05 Szczecin Międzynarodowy Turniej Kajak Polo
18-20.05 Essen / GER 52nd International Deutschland-Cup
24-25.05 Praga / CZE 22. Prague International Canoepolo Tournament
31.05-02.06 II Puchar Polski
Eliminacje kadry U21 mężczyzn
08-09.06 Kaniów Międzynarodowy Turniej Kajak Polo
22.06 Chełmża Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – strefa D
22-23.06 Saint-Omer / FRA ECA Canoe Polo European Cup
29-30.06 Katowice Międzynarodowy Puchar Polski – edycja 2
20-21.07 Choszczno Międzynarodowy Puchar Polski – edycja 3
03-04.08 Leśna XIII Mistrzostwa Polski Weteranów
Turniej dzieci i młodzików
10.08 Choszczno Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – strefa A
17-18.08 Kalisz Międzynarodowy Puchar Polski – edycja 4 Finał
24-25.08 Ghent / BEL GEKKO International Tournament
31.08-01.09 Szczecin XXI Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
VI Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (U21)
04.09 Małomice Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – strefa B
07-08.09 Kaniów 27 Mistrzostwa Polski Seniorów
5 Mistrzostwa Polski Młodzików
14-15.09 Naples / ITA ECA Canoe Polo Clubs European Championships
21.09 Kaniów Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – strefa C
21-22.09 Kaniów III Międzynarodowy Turniej o Puchar Wójta Gminy Bestwina
15-20.10 Deqing, Huzhou / CHN ICF Canoe Polo World Championships

 

Kajakarstwo klasyczne 2024

UWAGA!

Informacje o ewentualnym odwołaniu lub zmianie terminu imprez krajowych (ogólnopolskich i lokalnych) prosimy wysyłać na adres mailowy: office@pzkaj.pl

Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.

Termin Miejsce Nazwa imprezy Informacje
6.01 Poznań V Mistrzostwa Polski na Ergometrach Kajakowych
20.04 Gryfino Ogólnopolskie Regaty Kajakowe w Gryfinie
20.04 Poznań Regaty Otwarcia sezonu im. Rafała Piszcza
25-28.04 Wałcz I Puchar Polski
Ogólnopolskie Wiosenne Regaty Konsultacyjne Juniorów i Seniorów
1.05 Nowa Sól Ogólnopolskie Regaty Kajakowe o Puchar Prezydenta Nowej Soli
2-5.05 Wałcz 38 Mistrzostwa Polski w Maratonie
8-9.05 Szeged / HUN 2024 Canoe Sprint European Olympic Qualifier
Kwalifikacje Kontynentalne do IO Paryż 2024
10-12.05 Szeged / HUN 2024 ICF Canoe Sprint and Paracanoe World Cup
Puchar Świata w Kajakarstwie i Parakajakarstwie
11.05 Czechowice-Dziedzice Długodystansowe Mistrzostwa Śląska
11.05 Poznań Memoriał Wojciecha Skrzypczyńskiego
12.05 Człuchów II memoriał Ryszarda Jękota
12.05 Gorzów Wlkp. Regaty im. Piotra Głażewskiego
16-19.05 Turawa 40. Długodystansowe Mistrzostwa Polski
24-26.05 Bratysława / SVK Międzynarodowe Regaty Juniorów i U23
24-26.05 Poznań 2024 ICF Canoe Sprint World Cup
Puchar Świata w Kajakarstwie
25.05 Kalisz Memoriał Tadeusza Pasika
25.05 Wałcz XXIII Memoriału im. Mariana Matłoki
XLI Memoriału Kazimierza Góreckiego
26.05 Katowice Puchar Katowic – zawody dla dzieci i młodzieży
30.05.-2.06 Bydgoszcz II Puchar Polski
Regaty Eliminacyjne Juniorów
6-9.06 Bydgoszcz 87. Mistrzostwa Polski Seniorów w Sprincie Kajakowym
13-16.06 Szeged / HUN 2024 ECA European Championships
Mistrzostwa Europy Seniorów
15.06 Lublin 18. Regaty Kajakowe o Puchar Lubelskiego Koziołka
Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego
VI Regaty Rodzinne
15.06 Olsztyn Otwarte Mistrzostwa Województwa Warmińsko – Mazurskiego
15.06 Pamiątkowo XX memoriał im Andrzeja Kulczaka
16.06 Gorzów Wlkp. XXXIV Memoriał im. Tadeusza Hryckiewicza
IX Memoriał im. Jerzego Krajewskiego
22.06 Katowice Mistrzostwa Śląska
22.06 Sztum XXXVII Międzynarodowych Regat o Memoriał Jana Raabe
22.06 Wałcz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa A
27-30.06 Bratysława / SVK 2024 ECA Junior and U23 Canoe Sprint European Championships
29.06 Kędzierzyn-Koźle III Regaty Kajakarstwa Klasycznego
29.06 Sztum Otwarte Mistrzostwa Województwa Pomorskiego
13-14.07 Plovdiv / BUL 2024 ICF Masters Canoe Sprint  World Championships
Mistrzostwa Świata Masters
17-21.07 Plovdiv / BUL 2024 ICF Junior and U23 Canoe Sprint World Championships
Mistrzostwa Świata Juniorów i U23 w Kajakarstwie
22-23.07 Poznań 2024 ECA Masters Canoe Marathon European Championships
Mistrzostwa Europy Masters w Maratonie
25-28.07 Poznań 2024 ECA Canoe Marathon European Championships
27-31.07 Poznań 30. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Letnich
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
Mistrzostwa Polski Juniorów
23. Mistrzostwa Polski Młodzików
16-18.08
1-4.08
Bydgoszcz 39. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
6-11.08 Paryż Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024
10.08 Olsztyn Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa C
23-25.08 Samarkand / UZB 2024 ICF Canoe Sprint Non-Olympic Events World Championships
Mistrzostwa Świata Seniorów Konkurencji Nieolimpijskich
7.09 Czechowice-Dziedzice Czechowice CUP
7.09 Człuchów Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
7-8.09 Wałcz 27. Mistrzostwa Polski Masters w Kajakarstwie Klasycznym
14.09 Chełmża XXIV Otwarte Mistrzostwa Polski Zrzeszenie Ludowe LZS w Kajakarstwie Juniorów i Młodzików i XXXIV Memoriał Leona Grabowskiego w Kajakarstwie
14.09 Kraków  Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa E
16-17.09 Metkovic / CRO 2024 ICF Masters Canoe Marathon  World Championships
Mistrzostwa Świata Masters w Maratonie
19-22.09 Metkovic / CRO 2024 ICF Canoe Marathon World Championships
19-22.09 Szeged / HUN Olympic Hopes Regatta
Turniej Nadziei Olimpijskich
21.09 Chełmno XXIX Memoriał im. Lecha Sławatyckiego w Kajakarstwie Klasycznym
21.09 Poznań Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego
22.09 Gorzów Wlkp. Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego im. Kazimierza Rejniaka
28.09 Człuchów Otwarte Długodystansowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego

SUP 2023

UWAGA!

Informacje o ewentualnym odwołaniu lub zmianie terminu imprez krajowych (ogólnopolskich i lokalnych) prosimy wysyłać na adres mailowy: office@pzkaj.pl

Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.

Termin Miejsce Nazwa imprezy Informacje
5-7.05 Wolsztyn I Długodystansowe Mistrzostwa Polski SUP
14.05 Kórnik Regaty o Puchar Politechniki Poznańskiej
SUP Race Ranking Młodzików i Dzieci
20-21.05 Katowice SILESIA SUP CUP 2023
10.06 Sopot Puchar Prezydenta Sopotu
10.06 Warszawa Wawa SUP Race
17-18.06 Kartuzy Puchar Burmistrza Kartuz
4-6.08 Kołobrzeg Planet Baltic SUP Race
25-27.08 Wałcz IV Mistrzostwa Polski SUP
1-3.09 Racibórz Odra SUP CUP
15-19.11 Pattaya / Tajlandia 2023 ICF SUP WORLD CHAMPIONSHIPS

Kajak polo 2023

UWAGA!

Informacje o ewentualnym odwołaniu lub zmianie terminu imprez krajowych (ogólnopolskich i lokalnych) prosimy wysyłać na adres mailowy: office@pzkaj.pl

Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.

Termin Miejsce Nazwa imprezy Informacje
14-15.01 Odense / DEN Odense International
11-12.02 Alytus / LTU Alytus Cup
25-26.03 Szczecin Floating Garden Canoe Polo International
8-9.04 Helmond / NED HIT – Helmond International Tournament
15-16.04 St.Omer / FRA TIP – 22st International Tournament of Pas-de-Calais
22-23.04 Berlin 17 th International HOKA Spring Challenge
28-30.04 Kalisz Puchar Polski 1 – Eliminacje do Kadry Narodowej i Reprezentacji Polski Seniorek i U21 kobiet
6-7.05 Szczecin Canoe Polo International Tournament
13-14.05 Leśna Puchar Polski 1/2023
20-21.05 Praga / CZE International Turnament
20-21.05 Amsterdam / NED Amsterdam Open International
27-29.05 Essen / GER 51st International Deutschland CUP
7-9.06 Kaniów Puchar Polski 1
Eliminacje do Kadry Narodowej U21 i Juniorów
10-11.06 Kaniów Turniej Międzynarodowy
24.06 Chełmża MMM strefa D
24-25.06 Thury Harcourt / FRA 2023 ECA Canoe Polo European Cup I
1-2.07 Katowice Puchar Polski 2/2023
1-2.07 Deventer / NED International tournament Deventer 2023
8-9.07 Castello do Porpetto / ITA 32st. Franco Baschirotto Memorial
15-16.07 Essen / GER 2023 ECA Canoe Polo European Cup II
21-23.07
nowy termin
Leśna XX Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
V Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (U21)
29-30.07
nowy termin
Choszczno Puchar Polski 3/2023
5-6.08 Skovshoved / DEN Skovshoved Canoepolo Open
12-13.08 Kalisz Międzynarodowy Otwarty Turniej Kajak Polo w Kaliszu
IV Edycja Pucharu Polski
19-20.08 Ghent / BEL GEKKO International Tournament
19-20.08 Leśna XII Mistrzostwa Polski Weteranów, Turniej dzieci i młodzików
26.08 Choszczno MMM strefa A
4-10.09 Brandenburgia / GER Mistrzostwa Europy w Kajak Polo Seniorów i U21
6.09 Małomnice MMM strefa B
9.09 Katowice MMM strefa C
16-17.09 Szczecin 26 Mistrzostwa Polski Seniorów
4 Mistrzostwa Polski Młodzików
23-24.09 Kaniów Finał Pucharu Polski 2023
7-8.10 Arcos de la Frontera / ESP 2023 ECA Canoe Polo Clubs European Championships

 

Slalom, Zjazd, Extreme Slalom 2023

Poprawiono: 20 listopada 2023

UWAGA!

Informacje o ewentualnym odwołaniu lub zmianie terminu imprez krajowych (ogólnopolskich i lokalnych) prosimy wysyłać na adres mailowy: office@pzkaj.pl

Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.

Termin Miejsce Nazwa imprezy Informacje
29.01 Kraków 15 Noworoczny Slalom Równoległy
22–23.04 Liptovsky Mikulas / SVK 35 International Liptov Slalom
29-30.04 Kraków 2023 Canoe Slalom Krakow Mayors Cup
ICF Ranking Race – Slalom/Kayak Cross
6-7.05 Bratysława / SVK Międzynarodowe Zawody Slalomowe w Bratysławie
1 i 2 kwalifikacja do Reprezentacji  Polski w Slalomie
12-14.05 Kraków Krakowskie Slalomy
3 i 4 kwalifikacja do Reprezentacji Polski  w Slalomie
ICF Ranking Race Slalom
kwalifikacja do Reprezentacji Polski w Kayak Cross
I Puchar Polski
20-21.05 Liptovsky Mikulas / SVK Tatrzańskie Slalomy
27.05 Drzewica XVIII Memoriał Roberta Korzeniewskiego
I rzut Pucharu Polski
I rzut Ligi Młodzików
02-04.06 Augsburg / GER ICF Canoe Slalom World Cup 1/2023
 3.06 Szczawnica I Ogólnopolska Liga Młodzików w Zjeździe
II Memoriał im. Stanisława Węglarza
3-4.06 Flattach / AUT ECA Junior Slalom Cup
4.06 Sromowce Wyżne II Ogólnopolska Liga Młodzików w Zjeździe
09-11.06 Praga / CZE ICF Canoe Slalom World Cup 2/2023
10-11.06 Valstagna / ITA ECA Junior Slalom Cup
 10.06 Krościenko nad Dunajcem III Ogólnopolska Liga Młodzików w Zjeździe
11.06 Nowy Sącz Ogólnopolska Liga Młodzików w Zjeździe  Finał
16-18.06 Tacen-Ljubljana / SLO ICF Canoe Slalom World Cup 3/2023
17-18.06 Ivrea / ITA ECA Junior Slalom Cup
24-25.06 Bratysława / SVK ECA Junior Slalom Cup
24.06 Szczawnica 18 Puchar Burmistrza Miasta Szczawnicy
II Liga Młodzików
 25.06 Sromowce Wyżne 15 Memoriał im dr Olgi Małkowskiej
III Liga Młodzików
26.06-02.07 Kraków Igrzyska Europejskie
1-2.07 Augsburg / GER ECA Junior Slalom Cup
8-9.07 Kraków ECA Junior Slalom Cup
15.07
nowy termin
Wietrznice Międzynarodowe Regaty Kajakowe dla Młodzików i Dzieci
15-16.07 Solkan / SLO ECA Junior Slalom Cup
20-23.07 Bratysława / SVK ECA Junior & U-23 Canoe Slalom European Championships
22-23.07 Rudnice / CZE ECA Junior Slalom Cup
 4-6.08
nowy termin
Wietrznice 28 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
MP Juniorów Młodszych
Mistrzostwa Polski Juniorów
Slalom / Kayak Cross
12.08
nowy termin
Wietrznice Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (MMM) w Slalomie Kajakowym – Strefa „A”
Slalom + Kayak Cross
13.08
nowy termin
Wietrznice Półfinał i Finał 12 Mistrzostw Polski Młodzików w Slalomie Kajakowym im. Antoniego Kurcza Slalom
2 Mistrzostwa Polski w Kayak Cross
Do ustalenia Leśna Puchar Kwisy
IV Liga Młodzików
III Puchar Polski
15–20.08 Kraków ICF Junior & U-23 Canoe Slalom World Championships
18.08 Leśna 15 Regaty Slalomowe Dzieci i Weteranów im. Ireneusza Kielera
20.08 Krościenko nad  Dunajcem 7 Puchar Pienin im. Bronisława Warusia w Slalomie Kajakowym
II  Puchar Polski
IV  Liga Młodzików
25–27.08 Kraków 75 Mistrzostwa Polski Seniorów w Slalomie Kajakowym
5 Mistrzostwa Polski Kayak Cross
01-03.09 La Seu’d Urgell / ESP ICF Canoe Slalom World Cup 4/2023
 02.09 Szczawnica 63 Memoriał A i K Wernerów w Slalomie Kajakowym
Zawody Master im. W Piecyka
Mistrzostwa Polski Masters w Slalomie Kajakowym
IV Puchar Polski
10.09 Nowy Sącz 62 Puchar Ziemi Sadeckiej
Finał Liga Młodzików
Finał Puchar Polski
 16.09 Szczawnica 14 Maraton Papieski Szlakiem św. Jana Pawła II
 16-17.09 Drzewica III Otwarte Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Ludowych Zespołów Sportowych
IX Drzewickie Slalomy w formule (Slalom / Kayak Cross)
19-24.09 Lee Valley Londyn / GBR ICF Canoe Slalom World Championships
29.09-1.10 Drzewica Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Slalomie Kajakowym (MP U-23) – Slalom + Kayak Cross
29-30.09 Roudnice / CZE Turniej Nadziei Olimpijskich w Slalomie – Canoe Slalom Olympic Hopes
Regaty w ramach porozumienia Państw Grupy V-4 (POL/CZE/SVK/HUN) – U14, U16, U18
Slalom / Kayak Cross
1.10 Chełmża Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (MMM) w Slalomie Kajakowym – Strefa „B” – Slalom
 5-8.10 Vaires Sur Marne Paryż / FRA ICF Canoe Slalom World Cup 5/2023 – Final
20-22.10 Szczawnica 80 Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Zjeździe Kajakowym i Sprincie Górskim
Mistrzostwa Polski Masters w Zjeździe Kajakowym
1-3.12 Wałcz Kursokonferencja Trenerów Slalomu Kajakowego / Klasyków PZKaj
2.12 Kraków Mikołajkowe Regaty w Slalomie Kajakowym
listopad / grudzień Do ustalenia Kursokonferencja Sędziów Slalomu Kajakowego PZKaj

Kajakarstwo klasyczne 2023

UWAGA!

Informacje o ewentualnym odwołaniu lub zmianie terminu imprez krajowych (ogólnopolskich i lokalnych) prosimy wysyłać na adres mailowy: office@pzkaj.pl

Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.

Termin Miejsce Nazwa imprezy Informacje
22.01 Poznań IV Mistrzostwa Polski na Ergometrach Kajakowych
15.04 Poznań Regaty Otwarcia Sezonu
28-30.04 Wałcz Ogólnopolskie Wiosenne Regaty Konsultacyjne Juniorów i Seniorów
1.05 Nowa Sól Ogólnopolskie Regaty Kajakowe o Puchar Prezydenta Nowej Soli
3.05 Gryfino Ogólnopolskie Regaty Kajakowe
5-7.05 Wolsztyn 39. Długodystansowe Mistrzostwa Polski
11-14.05 Szeged / HUN 2023 ICF Canoe Sprint and Paracanoe World Cup
Puchar Świata w Kajakarstwie i Parakajakarstwie
13.05 Białystok 10. Memoriał Ireneusza Skowrońskiego
13.05 Poznań Regaty Wojciecha Skrzypczyńskiego
14.05 Gorzów Wlkp. Regaty Kajakowe im. Piotra Głażewskiego
14.05 Kórnik Regaty o Puchar Politechniki Poznańskiej
SUP Race Ranking Młodzików i Dzieci
20.05 Człuchów I Memoriał im. Ryszarda Jękota w Kajakarstwie Klasycznym
20.05 Kalisz Memoriał Tadeusza Pasika
Ranking Młodzików i Dzieci 2022-2023
21.05 Opole Mistrzostwa Opolszczyzny
26-28.05 Bratysława / SVK Regaty Międzynarodowe Juniorów
26-28.05 Poznań 2023 ICF Canoe Sprint World Cup
Puchar Świata w Kajakarstwie
27.05 Bydgoszcz Mistrzostwa Miasta Bydgoszcz
27.05 Wałcz XXII Memoriał im. Mariana Matłoki
XL Memoriał im. Kazimierza Góreckiego
28.05 Katowice Puchar Katowic dzieci i młodzików
2-4.06 Bydgoszcz Regaty Eliminacyjne Juniorów
9-11.06 Poznań 86. Mistrzostwa Polski Seniorów w Sprincie Kajakowym
10.06 Bydgoszcz Puchar Dyrektorów Szkół Kopernika – zawody tylko dla dzieci
11.06 Poznań Regaty im. Rafała Piszcza
14.06 Lubniewice Krajowe Kwalifikacje do Mistrzostw Świata i Europy w maratonie kajakowym
17.06 Gorzów Wlkp. XXXIII Memoriał Tadeusza Hryckiewicza
VIII Memoriał Jerzego Krajewskiego
17.06 Lublin 17. Regaty Kajakowe o Puchar Lubelskiego Koziołka
Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego
V Regaty Rodzinne
17.06 Pamiątkowo Memoriał im. Andrzeja Kulczaka
17.06 Sztum XXXVI Międzynarodowe Regaty Kajakowe o Memoriał Jana Raabe
18.06 Lidzbark Otwarte Mistrzostwa Województwa Warmińsko – Mazurskiego
21-24.06 Kraków Igrzyska Europejskie
24.06 Elbląg I Canoe Energa Cup, Zawody o Puchar Prezydenta Miasta Elbląga
Zawody o Puchar Marszałka Województwa Warmińsko – Mazurskiego w Kajakarstwie Klasycznym
25.06 Wałcz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików strefa A
Wojewódzka Olimpiada Młodzieży
1.07 Bydgoszcz Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego
2.07 Kędzierzyn Koźle Regaty Dugnad Sprint
6-9.07 Auronzo / ITA 2023 ICF Junior and U23 Canoe Sprint World Championships
Mistrzostwa Świata Juniorów i U23 w Kajakarstwie
13-16.07 Slavonski Brod / CRO 2023 ECA Canoe Marathon European Championships
27-30.07 Montemor-o-Velho / POR 2023 ECA Junior and U23 Canoe Sprint European Championships
4-6.08 Poznań 38. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski.
22. Mistrzostwa Polski Młodzików
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików strefa D
10-13.08 Bydgoszcz 29. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Letnich
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
Mistrzostwa Polski Juniorów
19-20.08 Poznań 37 Mistrzostwa Polski w Maratonie
23-27.08 Duisburg / GER 2023 ICF Canoe Sprint World Championships
Mistrzostwa Świata Seniorów
30.08-1.09 Paryż / FRA 2023 ICF Canoe Sprint World Cup
31.08-3.09 Vejen Kolding / DEN 2023 ICF Canoe Marathon World Championships
2.09 Chełmno Memoriał im. Lecha Sławatyckiego
2.09 Czechowice-Dziedzice Czechowice Cup
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików strefa E
7-10.09 Poznań Olimpic Hopes
Nadzieje Olimpijskie
9-10.09 Wałcz 26. Mistrzostwa Polski Masters w Kajakarstwie Klasycznym
15-16.09 Wolsztyn XXIII Otwarte Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS Juniorów i Młodzików
Ranking Młodzików i Dzieci
16.09 Chełmża Memoriał Grabowskiego
16.09 Augustów Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików strefa C
17.09 Opole Błękitna Wstęga Odry
23.09 Poznań Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego
Ranking Młodzików i Dzieci 2023-2024
23.09 Warszawa Otwarte Mistrzostwa Mazowsza w Kajakarstwie Klasycznym
Wyścigi o Puchar Prezesa PGNiG
23.09 Tarnobrzeg X Otwarte Mistrzostwa o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego
24.09 Gorzów Wlkp. Otwarte mistrzostwa woj. lubuskiego im. Kazimierza Rejniaka
30.09 Kędzierzyn Koźle Dugnad Długodystansowe Regaty Kajakowe
7.10 Bydgoszcz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików- Strefa B -Klasyk
7.10 Czechowice-Dziedzice Otwarte Długodystansowe Mistrzostwa Śląska w kajakarstwie „105 dla niepodległej”

Kajakarstwo klasyczne 2022

UWAGA!

Informacje o ewentualnym odwołaniu lub zmianie terminu imprez krajowych (ogólnopolskich i lokalnych) prosimy wysyłać na adres mailowy: office@pzkaj.pl

Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.

Projekt Klasyka 2023 

Termin Miejsce Nazwa imprezy Informacje
19.02
ODWOŁANE
Poznań MP w wiosłowaniu na ergometrach kajakowych
9.04 Nowe Chechło Regaty – Otwarcie Sezonu
9.04 Poznań Otwarcie sezonu kajakowego 2022, Sprawdzian WZKaj
22-24.04 Wałcz 1 PP Juniorów/1 PP Seniorów – Ogólnopolskie Wiosenne Regaty Konsultacyjne Juniorów i Seniorów
1.05 Nowa Sól Ogólnopolskie Regaty Kajakowe o Puchar Prezydenta Nowej Soli
3.05 Gryfino Ogólnopolskie Regaty Kajakowe z okazji „Dni Gryfina”
7.05 Białystok 9. Memoriał Ireneusza Skowrońskiego
7.05 Katowice Długodystansowe Mistrzostwa Śląska
7.05 Lubniewice Krajowe Kwalifikacje do The World Games i Mistrzostw Europy w Maratonie Kajakowym
7.05 Poznań Otwarte Regaty im. Wojciecha Skrzypczyńskiego
8.05 Gorzów Wlkp. Regaty im. Piotra Głażewskiego
14.05 Bydgoszcz Mistrzostwa Miasta Bydgoszczy
14.05 Kalisz Regaty Kajakowe – Memoriał im.Tadeusza Pasika
14.05 Opole Mistrzostwa Opolszczyzny
14-15.05 Rogoźno VIII Regaty o Puchar Rektora Politechniki Poznańskiej
SUP RACE Uone
Akademickie Regaty Kajakowe
19-22.05 Racice / CZE ICF Canoe Sprint World Cup 1/2022
21.05 Wałcz XXI Memoriał im. Mariana Matłoki
22.05 Katowice Puchar Miasta Katowice
26-29.05
Poznań ICF Canoe Sprint World Cup 2/2022
27-29.05 Bydgoszcz 2 PP Juniorów – Regaty Eliminacyjne Juniorów (REJ)
3-4.06 Wolsztyn XXII Otwarte Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS Juniorów i Młodzików w Kajakarstwie
Regaty Dzieci o Puchar Ziemi Wolsztyńskiej
Ranking Młodzików WZKaj 2021/2022
3-5.06 Bratysława / SVK Regaty Międzynarodowe Juniorów
4.06 Malbork LVII Regaty Kajakowe o Puchar Nogatu im. Józefa Wiatra
4.06
ODWOŁANE
Tychy Regaty Kajakowe z okazji Dnia Dziecka o Puchar Dyrektora MOSiR Tychy
10-12.06 Augustów 38 Długodystansowe Mistrzostwa Polski
18.06 Gorzów Wlkp. XXXII Memoriał Tadeusza Hryckiewicza, VII Memoriał Jerzego Krajewskiego
18.06 Kędzierzyn-Koźle I Ogólnopolskie Regaty Kajakarstwa Klasycznego w Kędzierzynie-Koźlu
18.06 Lublin 16. Regaty Kajakowe o Puchar Lubelskiego Koziołka
Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego
IV Regaty Rodzinne
18.06 Pamiątkowo XVIII Memoriał im. Andrzeja Kulczaka, Ranking Młodzików i Dzieci
18.06 Sztum XXXV Międzynarodowye Regaty Kajakowe o Memoriał Jana Raabe
19.06 Warszawa Otwarte Mistrzostwa Mazowsza
23-26.06
Belgrad / SRB 2022 ECA Junior & U23 Canoe Sprint European Championships
25.06 Elbląg Mistrzostwa województwa Warmińsko-Mazurskiego w kajakarstwie klasycznym
25.06 Gorzów Wlkp. MMM w Sprincie Kajakowym – Strefa D
25.06 Katowice Mistrzostwa Śląska w sprincie
1-3.07
Bydgoszcz 85 Mistrzostwa Polski Seniorów w Sprincie Kajakowym
7-17.07 Birmingham / USA THE WORLD GAMES 2022 (m.in. Maraton Kajakowy)
25-26.07 Silkeborg / DEN Marathon Masters Cup
28-31.07 Silkeborg / DEN ECA Canoe Marathon European Championships
28-31.07
Poznań 28 OOM
MP Juniorów Młodszych
MP Juniorów w Sprincie Kajakowym
21 Mistrzostwa Polski Młodzików
03-07.08
Halifax / CAN 2022 ICF Canoe Sprint & Paracanoe World Championships
12-14.08 Bydgoszcz Mistrzostwa Świata  Masters w Sprincie
18-21.08
Monachium / GER 2022 ECA Canoe Sprint European Championships – MultiSport European Championships
31.08-4.09
Szeged / HUN 2022 ICF Junior & U23 Canoe Sprint World Championships
3.09 Lublin MMM w Sprincie Kajakowym – Strefa C
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Dzieci
3.09 Sztum MMM w Sprincie Kajakowym – Strefa B
3-4.09 Wałcz 25 Mistrzostwa Polski Masters w Kajakarstwie Klasycznym
4.09 Czechowice Dziedzice Czechowice Dziedzice CUP
7-11.09
Gdynia Mistrzostwa Świata SUP
8-11.09 Bratysława / SVK TNOl – Canoe Sprint Olympic Hopes
10-11.09
Poznań 37 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
MMM w Sprincie Kajakowym – Strefa A
Regaty im. Rafała Piszcza
16-18.09 Bydgoszcz Akademickie Mistrzostwa Świata w Sprincie Kajakowym
16-18.09 Turawa k/Opola 36 Mistrzostwa Polski w Maratonie
24.09 Kraków MMM w Sprincie Kajakowym – Strefa E
24.09 Poznań Mistrzostwa Miasta Poznania
25.09 Opole Błękitna Wstęga Odry
25.09 Chełmża XXXII Memoriał im. Leona Grabowskiego
25.09 Gorzów Wlkp. Otwarte Mistrzostwa Woj. Lubuskiego im. Kazimierza Rejniaka
29.09-2.10 Ponte de Lima / POR Mistrzostwa Świata w Maratonie
1.10 Bydgoszcz Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego
1.10 Tarnobrzeg IX Otwarte Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Kajakarstwie
1.10 Węgorzewo 20-sto lecie „Koszałka” – Regaty kajakowe w Węgorzewie
8.10 Kaniów Międzynarodowy Wielomecz Kajakowy
9.10 Katowice Międzynarodowe Regaty Kajakowe – Puchar Polski Południowej
14-16.10 Spała Kursokonferencja Trenerów i Instruktorów PZKaj

SUP 2022

UWAGA!

Informacje o ewentualnym odwołaniu lub zmianie terminu imprez krajowych (ogólnopolskich i lokalnych) prosimy wysyłać na adres mailowy: office@pzkaj.pl

Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.

Termin Miejsce Nazwa imprezy Informacje
2.04 Warszawa Wiosenna Konsultacja Szkoleniowa
30.04 Chełmża Włókniarz SUP CUP
7-8.05 Katowice Silesia SUP CUP
26-29.05 Poznań World CUP Sprint Poznań – SUP Sprint CUP
4.06 Warszawa Wawa Race – Polish CUP
11-12.06 Augustów Long Race Augustów
25-26.06
Jastarnia III Mistrzostwa Polski SUP
2-3.07 Bydgoszcz Mistrzostwa Polski Sprint: Bieg Pokazowy – Brdyujście SUP Race
3.07 Złota Góra / Brodnica Górna SUP powiatu kartuskiego
2-4.09 Racibórz Odra SUP CUP
7-11.09
Gdynia ICF SUP Mistrzostwa Świata
24-25.09 Kraków Kraków Race
15.10 Warszawa Jesienna Konsultacja Szkoleniowa

Kajak polo 2022

UWAGA!

Informacje o ewentualnym odwołaniu lub zmianie terminu imprez krajowych (ogólnopolskich i lokalnych) prosimy wysyłać na adres mailowy: office@pzkaj.pl

Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.

Termin Miejsce Nazwa imprezy Informacje
5-6.02 Alytus / LTU Alytus Cup
8-10.04 Szczecin Szczecin Canoe Polo International Tournament
23-24.04 Berlin / GER International Hoka Spring Challenge
7-8.05 Leśna PP Leśna I edycja 2022
20-22.05 Kalisz PP – Eliminacje do kadry
28-29.05 Praga / CZE 20. Prague International Tournament
28-29.05 Mediolan / ITA ECA Canoe Polo European Cup
4-6.06 Essen / GER Internationaler Deutschland Cup
11-12.06 Kaniów Puchar Polski II edycja 2022
18-19.06 Duisburg / GER Int. NRW Cup DUISBURG
25.06 Chełmża Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Strefa D
25-26.06
ODWOŁANE
Mechelen / BEL ECA Canoe Polo European Cup
2-3.07 Deventer / GER International Tournament Deventer
2-3.07 Katowice Puchar Polski III edycja 2022
7-17.07 Birmingham / USA The World Games 2022
9-10.07 Castello di Porpetto / ITA 31° Franco Baschirotto Memorial 2022
16-17.07 Choszczno Puchar Polski  IV edycja 2022
23-24.07 Kalisz Puchar Polski  V edycja 2022 – Finał
30-31.07 Skovshoved / DEN Skovshoved Canoepolo Open
6-7.08 Leśna XI Mistrzostwa Polski Weteranów
Turniej dzieci i młodzików
6.08 Choszczno Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Strefa A
13-14.08 Ghent / BEL GEKKO International Tournament
16-22.08 St. Omer / FRA ICF Canoe Polo World Championships
26-28.08 Chełmża 4 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (U21)
XIX Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
2-4.09 Leśna 25 Mistrzostwa Polski Seniorów
3 Mistrzostwa Polski Młodzików
10.09 Kaniów Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Strefa C
10-11.09 Kaniów Puchar  Europy Wschodniej
17.09 Małomice Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Strefa B
24-25.09 Belfast / NIR ECA Canoe Polo Clubs European Championships
14-16.10 Spała Kursokonferencja Trenerów i Instruktorów PZKaj
19-21.11 Alytus / LTU International Canoe Polo Tournament „Dzukijos Cup – 2022”
26-27.11 Szczecin Floating Garden Canoepolo International 2022

 

Freestyle 2022

UWAGA!

Informacje o ewentualnym odwołaniu lub zmianie terminu imprez krajowych (ogólnopolskich i lokalnych) prosimy wysyłać na adres mailowy: office@pzkaj.pl

Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.

Termin Miejsce Nazwa imprezy Informacje
27.06-2.07 Nottingham / GBR Mistrzostwa Świata
6-7.08
ODWOŁANE
Jelenia Góra Mistrzostwa Polski we Freestyle’u Kajakowym  
3-5.10 Columbus / USA ICF Canoe Freestyle World Cup
7-9.10 Columbus / USA ICF Canoe Freestyle World Cup Final

Slalom, Zjazd, Extreme Slalom 2022

Poprawiono: 12 października 2022

UWAGA!

Informacje o ewentualnym odwołaniu lub zmianie terminu imprez krajowych (ogólnopolskich i lokalnych) prosimy wysyłać na adres mailowy: office@pzkaj.pl

Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.

Termin Miejsce Nazwa imprezy Informacje
30.01 Kraków 14 Noworoczny Slalom Równoległy
9-10.04 Kraków 2022 Canoe Slalom Krakow Mayors Cup – ICF Ranking Race – Slalom/Extreme Slalom
23-24.04 Liptovsky Mikulas / SVK 35 International Liptov Slalom
30.04-1.05 Kraków Krakowskie Slalomy
1,2 kwalifikacja do RP w Slalomie I/2022 Slalom + Extreme Slalom
7-8.05 Liptovsky Mikulas / SVK 73-rd International Tatra Slalom
3,4 kwalifikacja do RP w Slalomie II/2022 Slalom + Extreme Slalom
14.05 Krościenko nad Dunajcem Ogólnopolska Liga Młodzików w Zjeździe I
15.05 Nowy Sącz Ogólnopolska Liga Młodzików w Zjeździe II
21.05 Sromowce Wyżne Ogólnopolska Liga Młodzików w Zjeździe III
22.05 Szczawnica Ogólnopolska Liga Młodzików  im. Stanisława Węglarza w Zjeździe FINAŁ
26-29.05 Liptovsky Mikulas / SVK ECA Canoe Slalom European Championships
30.05-3.06 Augsburg / GER ICF Canoe Slalom Training Period 1-WCH
4-5.06 Augsburg / GER Canoe Slalom Augsburg ICF Ranking Race
10-12.06 Praga / CZE ICF Canoe Slalom World Cup 1/2022
11-12.06 Valstagna / ITA ECA Canoe Slalom Junior Cup
17-19.06 Kraków ICF Canoe Slalom World Cup 2/2022
18-19.06 Flattach / AUT ECA Canoe Slalom Junior Cup
24-26.06 Tacen / Ljubljana / SLO ICF Canoe Slalom World Cup 3/2022
25.06 Szczawnica 17  Puchar Burmistrza Miasta Szczawnicy
I Liga Młodzików
26.06
ODWOŁANE
Krościenko nad Dunajcem 6 Puchar Pienin im. Bronisława Warusia  w Slalomie Kajakowym
I Puchar Polski, II Liga Młodzików
2-3.07 Solkan / SLO ECA Canoe Slalom Junior Cup
3.07 Zabrzeż (Nowy Sącz) Międzynarodowe Regaty Kajakowe dla Młodzików i Dzieci
5-10.07
Ivrea / ITA ICF Junior&U-23 Canoe Slalom World Championships
16-17.07 Kraków ECA Canoe Slalom Junior Cup
26-31.07
Augsburg / GER ICF Canoe Slalom World Championships
23-24.07 Roudnice ECA Canoe Slalom Junior Cup
29-31.07 Zabrzeż (Nowy Sącz) 28 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży-MP Juniorów Młodszych
Mistrzostwa Polski Juniorów Slalom / Extreme Slalom
5-6.08 Leśna XIV Regaty Slalomowe Dzieci i Weteranów im. Ireneusza Kielera
10-14.08 Ceske Budejovice / CZE ECA Canoe Slalom Junior & U-23 European Championships
18-21.08
Kraków 74 Mistrzostwa Polski Seniorów w Slalomie Kajakowym
4 Mistrzostwa Polski Extreme Slalom
26-28.08 Pau / FRA ICF Canoe Slalom World Cup 4/2022
27.08 Szczawnica 62 Memoriał A i K Wernerów w Slalomie Kajakowym
Zawody Master im. W Piecyka – MP Masters w Slalomie Kajakowym
IV Puchar Polski
2-4.09 La Seu’d Urgell / ESP ICF Canoe Slalom World Cup 5/2022 – Final
3-4.09
Drzewica II Otwarte Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Ludowych Zespołów Sportowych
VIII Drzewickie Slalomy w formule (Slalom/Extreme Slalom)
10.09 Sromowce Wyżne 14 Memoriał im. dh, Olgi Małkowskiej
V Liga Młodzików
11.09 Nowy Sącz 61 Puchar Ziemi Sadeckiej
VI Ligi Młodzików
V Puchar Polski
17.09
Leśna Puchar Kwisy IV Liga Młodzików
III Puchar Polski
Kwalifikacje do 11 Mistrzostw Polski Młodzików w Slalomie Kajakowym im. Antoniego Kurcza Slalom + Extreme Slalom
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w  Slalomie Kajakowym – Strefa „A” Slalom + Extreme Slalom
18.09
Leśna Półfinał i Finał 11 Mistrzostw Polski Młodzików w Slalomie Kajakowym im. Antoniego Kurcza Slalom + Extreme Slalom
24.09 Szczawnica 13 Maraton Papieski Szlakiem św. Jana Pawła II
25.09 Człuchów Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Slalomie Kajakowym – Strefa „B” Slalom + Extreme Slalom
30.09-2.10 Drzewica XVII Memoriał Roberta Korzeniewskiego
Finał Puchar Polski, Finał Liga Młodzików
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Slalomie Kajakowym (MP U-23) – Slalom + Extreme Slalom
7-9.10 Szczawnica 79 Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Zjeździe Kajakowym i Sprincie Górskim
14-16.10 Spała Kursokonferencja Trenerów i Instruktorów PZKaj
03.12 Kraków Mikołajkowe Regaty w Slalomie Kajakowym
Do uzgodnienia  Do ustalenia Turniej Nadziei Olimpijskich w Slalomie – Canoe Slalom Olympic Hopes
Regaty w ramach porozumienia Państw Grupy V-4 (POL/CZE/SVK/HUN) – U14, U16, U18 – Slalom + Extreme Slalom
listopad / grudzień Poznań Kursokonferencja Sędziów Slalomu Kajakowego PZKaj