Szkoły Mistrzostwa Sportowego

o specjalności kajakarstwo

Dofinansowanie ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej

Wieloletni program szkolenia sportowego zawodników w kajakarstwie w oddziałach i szkołach sportowych oraz oddziałach mistrzostwa sportowego i szkołach mistrzostwa sportowego

Szkolenie grupowe SMS

2024/0106/0018/SubB/DSW z dnia 14.06.2024  r.
„Wspieranie szkolenia sportowego i współzawodnictwa młodzieży – szkolenie młodzieży w publicznych lub niepublicznych szkołach mistrzostwa sportowego, zwanych dalej odpowiednio SMS, NSMS”

dotacja  1.030.000,00 zł
środki własne      24.600,00 zł

 

1. Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego
ul. Stanisławskiego 2,
66-400 Gorzów Wlkp.
tel.: 95 722 44 04
e-mail: zsspo@edu.gorzow.pl
www.szkolasportowa.pl
Kadra szkoleniowa i współpracująca:
Rafał Krajewski, Marek Bohdziun, Karolina Głażewska, Monika Chrobot, Marcin Chrobot, Beata Sokołowska (psycholog), Kamil Pajor (fizjoterapeuta)
Dyrektor
Tomasz Kucharski

2. Zespół Szkół Ogólnokształcących
Mistrzostwa Sportowego
im. Mikołaja Kopernika
ul. Grochowska 20,

31-521 Kraków
tel.: 12 411 29 48
e-mail: sekretariat@zsoms.eu
www.zsoms.eu
Kadra szkoleniowa i współpracująca:
Ryszard Zakrzewski, Dariusz Wrzosek, Janusz Żyłka-Żebracki, Krzysztof Gidziński (masażysta), Zdzisława Kwiatkowska (masażystka), Łukasz Bilski (psycholog)
Dyrektor
Krzysztof Sobesto
3. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5
Mistrzostwa Sportowego
im. Mariana Grzegorza Bublewicza
ul. Gietkowska 12,
10-170 Olsztyn
(Szkoła Podstawowa)
ul. Jagiellończyka 32,
10-062 Olsztyn
(X Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego)
tel.: 89 534 04 88
e-mail: sekretariat@zso5.olsztyn.eu
www.zso5.olsztyn.eu
Kadra szkoleniowa i współpracująca:
Andrzej Kamiński, Robert Włodarczyk, Maciej Piórko, Łabędzki Grzegorz, Cezary Kuczkowski (fizjoterapeuta)
Dyrektor
Anna Michels
4. Miasto Poznań Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego
Os. Tysiąclecia 43,
61-255 Poznań
tel.: 61 66 39 800
e-mail: sekretariat@loms.poznan.pl
https://loms.poznan.pl/

Kadra szkoleniowa i współpracująca:
Ewa Bresińska-Krawiec, Dawid Gluza, Jacek Heneczkowski, Piotr Pilarski, Marek Schmidt, Piotr Wojciechowski, Maciej Wyszkowski, Ireneusz Pracharczyk, Dariusz Bresiński, Jarosław Ciechomski (lekarz osteopata), Mateusz Dymecki (fizjoterapeuta), Robert Paniączyk (fizjoterapeuta)
Dyrektor
Beata Rusinek
5. I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiegow Wałczu z oddziałami mistrzostwa sportowego
ul. Kilińszczaków 59,
78-600 Wałcz
tel.: 67 250 06 94
e-mail: losms_walcz@o2.pl
www.ateny.zwa.pl
Kadra szkoleniowa i współpracująca:
Michał Brzuchalski, Bogusław Hertel, Zbigniew Kowalczuk, Waldemar Rogulski, Ireneusz Szpynda
Dyrektor
Waldemar Rogulski