Kluby sportowe

Kluby sportowe posiadające sekcje kajakową

  1. AKS „SPARTA”
    ul. mjr. H. Sucharskiego 15
    16-300 AUGUSTÓW
    http://sparta.augustow.pl/
  2. LKS „HUBERTUS”
    ul. Rybacka 4
    78-425 BIAŁY BÓR
  3. KS „CRESOVIA”
    ul. Plażowa 99
    15-502 BIAŁYSTOK
  4. Podlaskie Stowarzyszenie Sportowe Osób Niepełnosprawnych „START”
    ul. Włókiennicza 4
    15-465 BIAŁYSTOK
    https://www.start.bialystok.pl/
  5. KS „ASTORIA”
    ul. Królowej Jadwigi 23
    85-231 BYDGOSZCZ
  6. CWZS „ZAWISZA” – STOWARZYSZENIE KAJAKOWE
    ul. Gdańska 163
    85-915 BYDGOSZCZ
    http://wzs.zawisza.bydgoszcz.pl/
  7. KST „WŁÓKNIARZ”
    ul. Bulwar 1000-lecia 6
    87-140 CHEŁMŻA
  8. MIEJSKI OŚRODEK SPORTÓW WODNYCH
    ul. Promenada 2
    73-200 CHOSZCZNO
  9. MIEJSKI KLUB SPORTOWY
    ul. Niepodległości 42
    43-502 CZECHOWICE – DZIEDZICE
    https://mks.czechowice-dziedzice.pl/
  10. MKS „POLSTYR”
    ul. Kołłątaja 25
    77-300 CZŁUCHÓW
  11. LUDOWY KLUB KAJAKOWY
    ul. Braci Kobylanskich 51
    26-410 DRZEWICA
    https://lkkdrzewica.pl/
  12. ZKS „OLIMPIA”
    ul. Agrykola 8
    82-300 ELBLĄG
    http://www.olimpia.elblag.com.pl/
  13. MRKS „GDAŃSK”
    ul. Załogowa 1
    80-557 GDAŃSK
    http://www.mrks.pl/
  14. Młodzieżowy Międzyszkolny Klub Sportowy „Gdańskie Lwy”
    ul.Maki 45/2
    80-774 GDAŃSK
  15. KS AZS – AWF GORZOW WLKP
    ul. Myśliborska 36
    66-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI
    tel: +48 (95) 727 92 81, 727 92 84, 722 61 37
    fax: +48 (95) 127 92 83
    azsawf@poczta.onet.pl
    http://www.azsawfgorzow.pl/
  16. KS „ADMIRA”
    ul. Wał Okrężny 32
    66-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI
    http://ksadmira.pl/
  17. KS G’POWER GORZÓW
    ul. Fabryczna 77
    66-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI
  18. KS „ENERGETYK”
    ul. Sportowa 1
    74-100 GRYFINO
  19. KARKONOSKI KLUB KAJAKOWY
    ul. Wolności 239
    58-500 JELENIA GÓRA
  20. KALISKIE TOW. WIOŚLARSKIE
    ul. Miejska 2
    62-800 KALISZ
    http://ktw.kalisz.pl/
  21. Klub Sportowy SUP SILESIA
    ul. Trzech Stawów 10
    40-289 KATOWICE
  22. KS AZS-AWF KRAKÓW SEKCJA KAJAKOWA
    ul. Śniadeckich 12 b
    31-531 KRAKÓW
    http://www.azs-awf.pl/
  23. KKW 1929
    ul. Księcia Józefa 24 a
    30-206 KRAKÓW
    https://www.kkw29.pl/
  24. KS „NADWIŚLAN”
    ul. Koletek 20
    31-069 KRAKÓW
    http://nadwislan.com/
  25. KS „YACHT CLUB”
    ul. Osiedle Mogiła 349
    31-319 KRAKÓW
  26. KRAKOWSKI KLUB KAJAKOWY
    Kolna 2
    30-381 KRAKÓW
    https://kolna.pl/
  27. KLUB KAJAKOWY „NA FALI”
    ul. Rozrywka 11
    31-419 KRAKÓW
  28. Klub Sportowy SUP KULTURA
    ul. Bolesława Komorowskiego 1/4
    30-106 KRAKÓW
  29. KS „SOKOLICA”
    ul. Jagielońska 86
    34-450 KROŚCIENKO n/DUNAJCEM
  30. LTK „FALA”
    Krężnicka 6
    20-518 LUBLIN
    http://falalublin.pl/
  31. MKS „NOGAT”
    ul. F. Chopina 37
    82-200 MALBORK
  32. Malborskie Stowarzyszenie Sportowe „LENA”ul. 
    Kazimierza Michałowskiego 23A/1
    82-200 MALBORK
  33. LKK „STER”
    ul. Sienkiewicza 10
    55-320 MALCZYCE
  34. MKK „VIKING”
    ul. Marii Curie-Skłodowskiej 6
    67-320 MAŁOMICE
  35. KS „BAZA”
    ul. Nadbrzeżna 4
    11-700 MRĄGOWO
    http://www.zosbaza.mragowo.pl/
  36. KAJAKOWY KLUB SPORTOWY
    ul. Al. Wolności 1a
    67-100 NOWA SÓL
  37. MKS „ŚWIT”
    ul. Sportowa 66
    05-100 NOWY DWÓR MAZOWIECKI
    https://www.mksswit.pl/
  38. KS „START”
    ul. Kościuszki 2
    33-300 NOWY SĄCZ
  39. OLSZTYŃSKI KLUB SPORTÓW WODNYCH
    ul. Olimpijska 1
    10-900 OLSZTYN
    http://www.oks.com.pl/
  40. KSC OLSZTYN
    ul. Jodłowa 9a
    10-167 OLSZTYN
    http://www.kayaksportclub.pl/ 
  41. AZS KLUB UCZELNIANY POLITECHNIKI OPOLSKIEJ
    ul. Prószkowska 76/9a
    45-758 OPOLE
    https://azs.po.opole.pl/
  42. OPOLSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE
    ul. Huculska 11
    45-218 OPOLE
    https://otk.opole.pl/
  43. KKS „GWARDIA”
    ul. Kowalska 2
    45-590 OPOLE
  44. KS AZS – AWF
    Ul. Św. Rocha 9
    61- 135 POZNAŃ
    http://azs.awf.poznan.pl/
  45. KS „ENERGETYK”
    ul. Grunwaldzka 1
    60-780 POZNAŃ
    http://www.energetykpoznan.pl/
  46. KS „POSNANIA”
    ul. Słowiańska 78
    61-664 POZNAŃ
    http://www.posnania.pl
  47. KS „STOMIL”
    ul. Starołęcka 18
    61-361 POZNAŃ
    http://www.ks.stomil-poznan.pl/
  48. KS „WARTA”
    ul. Droga Dębińska 12
    61-555 POZNAŃ
    http://www.kswarta.pl/
  49. STOWARZYSZENIE SPORTOWO-REHABILITACYJNE START
    ul. Zacisze 2
    60-831 POZNAŃ
    https://www.start.org.pl/
  50. ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS POZNAŃ
    ul. Noskowskiego 25
    61-705 POZNAŃ
    http://www.poznanazs.pl/
  51. Kajak Polo Team Poznań
    Os. S. Batorego 51/42
    60-687 POZNAŃ
  52. RTW Raciborskie Towarzystwo Wioślarskie
    ul. Gen. J. Bema 7
    47-400 RACIBÓRZ
  53. MIĘDZYSZKOLNY KLUB KAJAKOWY „ŁĄCZANY”
    Łączany ul. Flisaków 16
    34-115 RYCZÓW
    http://www.mkkłączany.pl
    e-mail: kajaki.mkk@interia.pl
    tel.  +48 604 962 954
  54. RZESZOWSKI KLUB KAJAKOWY
    ul. Podpromie 8A
    35-051 RZESZÓW
    http://www.rkkrzeszow.pl/
  55. KAJAKOWY KLUB SPORTOWY
    Aleja Pokoju 3/5
    98-200 SIERADZ
  56. KK HELIX
    ul. Tyniecka 80
    32-050 SKAWINA
  57. WOPR o/SKIERNIEWICE
    ul. Zadębie 104
    96-100 SKIERNIEWICE
    http://www.woprskierniewice.pl/
  58. Wodny Klub Sportowy „H2O” 
    ul. Bolesława Prusa 32/1
    88-320 STRZELNO
  59. KS „PIENINY”
    ul. Pienińska 13
    34-460 SZCZAWNICA
  60. KS „WISKORD”
    ul. Traktorowa 1
    70-716 SZCZECIN
    http://www.wiskord.szczecin.pl/
  61. Klub Sportowy „FENIKS”
    ul.Szarego 3/4
    70-743 SZCZECIN
  62. MLKS „VICTORIA”
    ul. Mikołaja Reja 11 a
    82-400 SZTUM
  63. Klub Kajakowy „JEZIORO”
    ul. Kochanowskiego 1
    39-400 TARNOBRZEG
    https://kkjeziorotarnobrzeg.pl/
  64. MKSW „TRZEBINIA”
    ul. B.Głowackiego
    skr. poczt. 64
    32-540 TRZEBINIA
  65. MOSiR MOSM
    ul. gen. Ch de Gaullea 2
    43-100 TYCHY
    https://mosm.tychy.pl/
  66. Stowarzyszenie sUpONE
    ul. Łąkowa 2a
    63-041 UTRATA
  67. WTS „ORZEŁ”
    ul. Chłodna 12
    78-600 WAŁCZ
    http://www.wtsorzelwalcz.eu/
  68. STOWARZYSZENIE MIŁOŚNIKÓW WODY „DRAKO”
    Kłębowiec 11
    78-600 WAŁCZ
    e-mail: drakowalcz@gmail.com
    http://smokiwalczdrako.eu/
  69. Integracyjny Klub Sportowy AWF
    ul. Marymoncka 34
    01-813 WARSZAWA
    http://www.integracyjny.pl/
  70. KS „DRUKARZ”
    Al. Zieleniecka 2
    03-901 WARSZAWA
  71. KS POWIŚLE
    ul. Kwiatowa 23/44
    02-539 WARSZAWA
    http://www.kspowisle.pl/
  72. KS „SPÓJNIA”
    ul. Wybrzeże Gdyńskie 2
    01-531 WARSZAWA
    http://www.ksspojnia.pl/
  73. Warszawski Klub Kajakowy
    ul. Wiśniowy Sad 11/2
    03-259 WARSZAWA
  74. WARSZAWSKIE TOWARZYSTWO WIOŚLARSKIE
    ul. Wioślarska 6
    00-411 WARSZAWA
    https://wtw.waw.pl
  75. ZWIĄZEK SPORTOWY SUP
    ul. Myśliborska 93a/65
    03-185 WARSZAWA
  76. MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTU
    ul. Parkowa 18/26
    51-616 WROCŁAW
    http://www.mksmos.wroclaw.pl/sekcje
  77. WOJEWÓDZKIE ZRZESZENIE SPORTOWE NIEPEŁNOSPRAWNYCH „START”
    ul. Notecka 12
    54-128 WROCŁAW
    https://www.start.wroclaw.pl/
  78. TST KOGENERACJA
    ul. Łowiecka 24
    50-220 WROCŁAW
  79. ZRZESZENIE  SPORTOWO-REHABILITACYJNE „START”
    ul. Urszuli 14
    65-147 ZIELONA GÓRA
    http://www.start.zgora.pl/