Termin |
Miejsce |
Nazwa imprezy |
Informacje |
29.01 |
Kraków |
15 Noworoczny Slalom Równoległy |
|
22–23.04 |
Liptovsky Mikulas / SVK |
35 International Liptov Slalom |
|
29-30.04 |
Kraków |
2023 Canoe Slalom Krakow Mayors Cup
ICF Ranking Race – Slalom/Kayak Cross |
|
6-7.05 |
Bratysława / SVK |
Międzynarodowe Zawody Slalomowe w Bratysławie
1 i 2 kwalifikacja do Reprezentacji Polski w Slalomie |
|
12-14.05 |
Kraków |
Krakowskie Slalomy
3 i 4 kwalifikacja do Reprezentacji Polski w Slalomie
ICF Ranking Race Slalom
kwalifikacja do Reprezentacji Polski w Kayak Cross
I Puchar Polski |
|
20-21.05 |
Liptovsky Mikulas / SVK |
Tatrzańskie Slalomy |
|
27.05 |
Drzewica |
XVIII Memoriał Roberta Korzeniewskiego
I rzut Pucharu Polski
I rzut Ligi Młodzików |
|
02-04.06 |
Augsburg / GER |
ICF Canoe Slalom World Cup 1/2023 |
|
3.06 |
Szczawnica |
I Ogólnopolska Liga Młodzików w Zjeździe
II Memoriał im. Stanisława Węglarza |
|
3-4.06 |
Flattach / AUT |
ECA Junior Slalom Cup |
|
4.06 |
Sromowce Wyżne |
II Ogólnopolska Liga Młodzików w Zjeździe |
|
09-11.06 |
Praga / CZE |
ICF Canoe Slalom World Cup 2/2023 |
|
10-11.06 |
Valstagna / ITA |
ECA Junior Slalom Cup |
|
10.06 |
Krościenko nad Dunajcem |
III Ogólnopolska Liga Młodzików w Zjeździe |
|
11.06 |
Nowy Sącz |
Ogólnopolska Liga Młodzików w Zjeździe Finał |
|
16-18.06 |
Tacen-Ljubljana / SLO |
ICF Canoe Slalom World Cup 3/2023 |
|
17-18.06 |
Ivrea / ITA |
ECA Junior Slalom Cup |
|
24-25.06 |
Bratysława / SVK |
ECA Junior Slalom Cup |
|
24.06 |
Szczawnica |
18 Puchar Burmistrza Miasta Szczawnicy
II Liga Młodzików |
|
25.06 |
Sromowce Wyżne |
15 Memoriał im dr Olgi Małkowskiej
III Liga Młodzików |
|
26.06-02.07 |
Kraków |
Igrzyska Europejskie |
|
1-2.07 |
Augsburg / GER |
ECA Junior Slalom Cup |
|
8-9.07 |
Kraków |
ECA Junior Slalom Cup |
|
15.07
nowy termin |
Wietrznice |
Międzynarodowe Regaty Kajakowe dla Młodzików i Dzieci |
|
15-16.07 |
Solkan / SLO |
ECA Junior Slalom Cup |
|
20-23.07 |
Bratysława / SVK |
ECA Junior & U-23 Canoe Slalom European Championships |
|
22-23.07 |
Rudnice / CZE |
ECA Junior Slalom Cup |
|
4-6.08
nowy termin |
Wietrznice |
28 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
MP Juniorów Młodszych
Mistrzostwa Polski Juniorów
Slalom / Kayak Cross |
|
12.08
nowy termin |
Wietrznice |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (MMM) w Slalomie Kajakowym – Strefa „A”
Slalom + Kayak Cross |
|
13.08
nowy termin |
Wietrznice |
Półfinał i Finał 12 Mistrzostw Polski Młodzików w Slalomie Kajakowym im. Antoniego Kurcza Slalom
2 Mistrzostwa Polski w Kayak Cross |
|
Do ustalenia |
Leśna |
Puchar Kwisy
IV Liga Młodzików
III Puchar Polski |
|
15–20.08 |
Kraków |
ICF Junior & U-23 Canoe Slalom World Championships |
|
18.08 |
Leśna |
15 Regaty Slalomowe Dzieci i Weteranów im. Ireneusza Kielera |
|
20.08 |
Krościenko nad Dunajcem |
7 Puchar Pienin im. Bronisława Warusia w Slalomie Kajakowym
II Puchar Polski
IV Liga Młodzików |
|
25–27.08 |
Kraków |
75 Mistrzostwa Polski Seniorów w Slalomie Kajakowym
5 Mistrzostwa Polski Kayak Cross |
|
01-03.09 |
La Seu’d Urgell / ESP |
ICF Canoe Slalom World Cup 4/2023 |
|
02.09 |
Szczawnica |
63 Memoriał A i K Wernerów w Slalomie Kajakowym
Zawody Master im. W Piecyka
Mistrzostwa Polski Masters w Slalomie Kajakowym
IV Puchar Polski |
|
10.09 |
Nowy Sącz |
62 Puchar Ziemi Sadeckiej
Finał Liga Młodzików
Finał Puchar Polski |
|
16.09 |
Szczawnica |
14 Maraton Papieski Szlakiem św. Jana Pawła II |
|
16-17.09 |
Drzewica |
III Otwarte Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Ludowych Zespołów Sportowych
IX Drzewickie Slalomy w formule (Slalom / Kayak Cross) |
|
19-24.09 |
Lee Valley Londyn / GBR |
ICF Canoe Slalom World Championships |
|
29.09-1.10 |
Drzewica |
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Slalomie Kajakowym (MP U-23) – Slalom + Kayak Cross |
|
29-30.09 |
Roudnice / CZE |
Turniej Nadziei Olimpijskich w Slalomie – Canoe Slalom Olympic Hopes
Regaty w ramach porozumienia Państw Grupy V-4 (POL/CZE/SVK/HUN) – U14, U16, U18
Slalom / Kayak Cross |
|
1.10 |
Chełmża |
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (MMM) w Slalomie Kajakowym – Strefa „B” – Slalom |
|
5-8.10 |
Vaires Sur Marne Paryż / FRA |
ICF Canoe Slalom World Cup 5/2023 – Final |
|
20-22.10 |
Szczawnica |
80 Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Zjeździe Kajakowym i Sprincie Górskim
Mistrzostwa Polski Masters w Zjeździe Kajakowym |
|
1-3.12 |
Wałcz |
Kursokonferencja Trenerów Slalomu Kajakowego / Klasyków PZKaj |
|
2.12 |
Kraków |
Mikołajkowe Regaty w Slalomie Kajakowym |
|
listopad / grudzień |
Do ustalenia |
Kursokonferencja Sędziów Slalomu Kajakowego PZKaj |
|