Zespół ds. SUP

1. Jakub Sitkowski – przewodniczący
tel. 513 955 566
sitkowskijakub@gmail.com
2. Izabela Dylewska
tel. 782 592 684
iza.dylewska@disport.com.pl
3. Hubert Tobis
tel. 600 934 216
huberttobis@gmail.com

Zainteresowanych działalnością SUP prosimy o nawiązywanie kontaktu bezpośrednio z członkami Zespołu.

Komisja rewizyjna

1. Jolanta Kwinta
Przewodnicząca
Kraków
jolanta.kwinta@pzkaj.pl
2. Ryszard Oborski
Wiceprzewodniczący
Poznań
ryszard.oborski@pzkaj.pl
3. Lesław Duma
Sekretarz
Gryfino
leslaw.duma@pzkaj.pl

Komisja dyscyplinarna

 1.

Wojciech Bigiel
Przewodniczący
Wrocław
wojciech.bigiel@pzkaj.pl

 
 2. Grzegorz Danek
Sekretarz
Nowy Sącz
grzegorz.danek@pzkaj.pl
 5. Piotr Zaziąbło
Członek
Krościenko
piotr.zaziablo@pzkaj.pl

Regulamin Dyscyplinarny (zatwierdzony przez Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Członków PZKaj. 12 maja 2017 r.)

Pismo Komisji Dyscyplinarnej Polskiego Związku Kajakowego do Trenerów

Orzeczenia Komisji Dyscyplinarnej Polskiego Związku Kajakowego

2019

2018

 2017

Ponowne naruszenie regulaminów PZKaj skutkować będzie nałożeniem poważniejszych sankcji.

 

Komisja Kajakarstwa Powszechnego

1. Uta Kühn
Przewodnicząca
e-mail: uta.kuhn@pzkaj.pl
2. Elżbieta Jaworska
Wiceprzewodnicząca do 25 I 2022
3. Paweł Jakubiec
Członek ds. weryfikacji odznak
e-mail: p.jakubiec-otk.pzk@o2.pl
4. Tomasz Kowalczyk
Członek ds. logistyki
e-mail: toko.htc@gmail.com
5. Iza Książek
Członek ds. organizacyjnych
e-mail: ksiazek.pzkaj@wp.pl
6.
Marcin Madzia
Członek ds. szkoleń
e-mail: madras@o2.pl
7. Anna Magdalena Piusińska
Członek ds. rozliczeń finansowych
e-mail: anna.piusinska@gmail.com

Kapituła Dziedzictwa i Odznaczeń

1. Elżbieta Jaworska
Przewodnicząca do 25 I 2022

Warszawa
2. Ireneusz Pracharczyk
Członek
Poznań
pracharczyk@olimpijczyk.org
3. Czesław Górka
Członek
Czechowice-Dziedzice
gorka.czeslaw@poczta.fm
4. Janusz Milewski
Członek
Olsztyn
j.milewski@o2.pl
5. Kazimierz Kuropeska
Członek do 18 III 2020

Nowy Sącz
6. Jolanta Suszka
Członek

Sulejów
jsuszka@wp.pl

 Odznaczenia

Komisja licencji

Komisja Licencji, Klasyfikacji i Zmiany Barw Klubowych

Adres korespondencyjny:
Osoby do kontaktu:
Polski Związek Kajakowy
Komisja Licencji, Klasyfikacji i Zmiany Barw Klubowych
01-248 Warszawa
ul, Jana Kazimierza 45/U7
Przewodnicząca – Jolanta Rzepka
e-mail:  jolanta.rzepka@pzkaj.pl
503 005 759
Członkini – Ewelina Staniszewska
e-mail:  ewelina.staniszewska@pzkaj.pl
533 934 118
Opłata Kwota
Przedłużenie licencji zawodniczej na rok 5 zł
Licencja młodzika 20 zł
Licencja juniora 20 zł
Licencja seniora 50 zł
Licencja trenera 100 zł/kadencja Zarządu
Licencja klubowa 200 zł/kadencja Zarządu lub 50 zł/rok – obowiązuje do 22.03.2022!

400 zł/kadencja Zarządu lub 100 zł/rok – obowiązuje od 23.03.2022 r.
(uchwała Zarządu PZKaj nr 08/2022/Z z dnia 23.03.2022r.)

Opłaty prosimy kierować na konto:

Polski Związek Kajakowy
ul. Jana Kazimierza 45/U7
01-248 WARSZAWA

53 1240 2034 1111 0000 0307 0530

Uwaga !!!        Zmiana stanu uprawnień trenerów i instruktorów wymaga przekazania do Komisji kserokopii lub skanu dokumentu, które potwierdzą zmiany.

Licencje klubowe
Licencje trenerskie
Licencje zawodnicze
Klasy sportowe
Zmiany barw klubowych
Klasy sportowe – archiwum Normy nadawania klas