Zespół ds. SUP

1. Jakub Sitkowski – przewodniczący
tel. 513 955 566
sitkowskijakub@gmail.com
2. Izabela Dylewska
tel. 782 592 684
iza.dylewska@disport.com.pl
3. Hubert Tobis
tel. 600 934 216
huberttobis@gmail.com

Zainteresowanych działalnością SUP prosimy o nawiązywanie kontaktu bezpośrednio z członkami Zespołu.

Komisja rewizyjna

1. Jolanta Kwinta
Przewodnicząca
Kraków
jolanta.kwinta@pzkaj.pl
2. Ryszard Oborski
Wiceprzewodniczący
Poznań
ryszard.oborski@pzkaj.pl
3. Lesław Duma
Sekretarz
Gryfino
leslaw.duma@pzkaj.pl

Komisja dyscyplinarna

 1.

Wojciech Bigiel
Przewodniczący
Wrocław
wojciech.bigiel@pzkaj.pl

 
 2. Grzegorz Danek
Sekretarz
Nowy Sącz
grzegorz.danek@pzkaj.pl
 5. Piotr Zaziąbło
Członek
Krościenko
piotr.zaziablo@pzkaj.pl

Regulamin Dyscyplinarny (zatwierdzony przez Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Członków PZKaj. 12 maja 2017 r.)

Pismo Komisji Dyscyplinarnej Polskiego Związku Kajakowego do Trenerów

Orzeczenia Komisji Dyscyplinarnej Polskiego Związku Kajakowego

2019

2018

 2017

Ponowne naruszenie regulaminów PZKaj skutkować będzie nałożeniem poważniejszych sankcji.

 

Komisja Kajakarstwa dla Wszystkich

1. Uta Kühn
Przewodnicząca
e-mail: uta.kuhn@pzkaj.pl
2. Elżbieta Jaworska
Wiceprzewodnicząca
e-mail: ejaworska1@wp.pl
3. Paweł Jakubiec
Członek ds. weryfikacji odznak
e-mail: p.jakubiec-otk.pzk@o2.pl
4. Tomasz Kowalczyk
Członek ds. logistyki
e-mail: toko.htc@gmail.com
5. Iza Książek
Członek ds. organizacyjnych
e-mail: ksiazek.pzkaj@wp.pl
6.
Marcin Madzia
Członek ds. szkoleń
e-mail: madras@o2.pl
7. Anna Magdalena Piusińska
Członek ds. rozliczeń finansowych
e-mail: anna.piusinska@gmail.com

Kapituła Dziedzictwa i Odznaczeń

1. Elżbieta Jaworska
Przewodnicząca

Warszawa
ejaworska1@wp.pl
2. Ireneusz Pracharczyk
Członek
Poznań
pracharczyk@olimpijczyk.org
3. Czesław Górka
Członek
Czechowice-Dziedzice
gorka.czeslaw@poczta.fm
4. Janusz Milewski
Członek
Olsztyn
j.milewski@o2.pl
5. Kazimierz Kuropeska
Członek do 18 III 2020

Nowy Sącz
kuropeska1@op.pl
6. Jolanta Suszka
Członek

Sulejów
jsuszka@wp.pl
7. Ewelina Fiks
obsługa: biuro PZKaj.

Warszawa
ewelina.fiks@pzkaj.pl

 Odznaczenia

Komisja licencji

Komisja Licencji, Klasyfikacji i Zmiany Barw Klubowych

Adres korespondencyjny:
Komisja Licencji, Klasyfikacji i Zmiany Barw Klubowych
85-204 BYDGOSZCZ 4
skrytka pocztowa 2
Przewodniczący Komisji:
Tomasz Kosiak
tel.        52 322 77 37,
kom.     513 124 106
e-mail:  kosiakpzk@autograf.pl
Opłata Kwota
Przedłużenie licencji zawodniczej na rok 5 zł
Licencja młodzika 20 zł
Licencja juniora 20 zł
Licencja seniora 50 zł
Duplikat licencji zawodnika/trenera opłata za licencję x2
Licencja trenera 100 zł
Licencja klubowa 50 zł/rok
(200 zł na kadencję Zarządu)
Opłaty prosimy kierować na konto:

Polski Związek Kajakowy
ul. Jana Kazimierza 45/U7
01-248 WARSZAWA

53 1240 2034 1111 0000 0307 0530

Uwaga !!!        Zmiana stanu uprawnień trenerów i instruktorów wymaga przekazania do Komisji kserokopii lub skanu dokumentu, które potwierdzą zmiany.

Licencje klubowe
Licencje trenerskie
Licencje zawodnicze
Klasy sportowe
Zmiany barw klubowych
Klasy sportowe – archiwum Normy nadawania klas