Kajakarstwo klasyczne 2024

UWAGA!

Informacje o ewentualnym odwołaniu lub zmianie terminu imprez krajowych (ogólnopolskich i lokalnych) prosimy wysyłać na adres mailowy: office@pzkaj.pl

Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.

Termin Miejsce Nazwa imprezy Informacje
6.01 Poznań V Mistrzostwa Polski na Ergometrach Kajakowych
20.04 Gryfino Ogólnopolskie Regaty Kajakowe w Gryfinie
20.04 Poznań Regaty Otwarcia sezonu im. Rafała Piszcza
25-28.04 Wałcz I Puchar Polski
Ogólnopolskie Wiosenne Regaty Konsultacyjne Juniorów i Seniorów
1.05 Nowa Sól Ogólnopolskie Regaty Kajakowe o Puchar Prezydenta Nowej Soli
2-5.05 Wałcz 38 Mistrzostwa Polski w Maratonie
8-9.05 Szeged / HUN 2024 Canoe Sprint European Olympic Qualifier
Kwalifikacje Kontynentalne do IO Paryż 2024
10-12.05 Szeged / HUN Kwalifikacja olimpijska
2024 ICF Canoe Sprint and Paracanoe World Cup
Puchar Świata w Kajakarstwie i Parakajakarstwie
11.05 Czechowice-Dziedzice Długodystansowe Mistrzostwa Śląska
11.05 Poznań Memoriał Wojciecha Skrzypczyńskiego
12.05 Człuchów II memoriał Ryszarda Jękota
12.05 Gorzów Wlkp. Regaty im. Piotra Głażewskiego
16-19.05 Turawa 40. Długodystansowe Mistrzostwa Polski
24-26.05 Bratysława / SVK Międzynarodowe Regaty Juniorów i U23
24-26.05 Poznań 2024 ICF Canoe Sprint World Cup
Puchar Świata w Kajakarstwie
25.05 Bydgoszcz Mistrzostwa Miasta Bydgoszcz
25.05 Kalisz Memoriał Tadeusza Pasika
25.05 Wałcz XXIII Memoriału im. Mariana Matłoki
XLI Memoriału Kazimierza Góreckiego
26.05 Bydgoszcz Otwarte Regaty Dzieci
26.05 Katowice Puchar Katowic – zawody dla dzieci i młodzieży
30.05.-2.06 Bydgoszcz II Puchar Polski
Regaty Eliminacyjne Juniorów
6-9.06 Bydgoszcz 87. Mistrzostwa Polski Seniorów w Sprincie Kajakowym
8-9.06 Bydgoszcz Ogólnopolskie Regaty Masters
13-16.06 Szeged / HUN 2024 ECA European Championships
Mistrzostwa Europy Seniorów
15.06 Lublin 18. Regaty Kajakowe o Puchar Lubelskiego Koziołka
Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego
VI Regaty Rodzinne
15.06 Olsztyn Otwarte Mistrzostwa Województwa Warmińsko – Mazurskiego
15.06 Pamiątkowo XX memoriał im Andrzeja Kulczaka
16.06 Gorzów Wlkp. XXXIV Memoriał im. Tadeusza Hryckiewicza
IX Memoriał im. Jerzego Krajewskiego
22.06 Katowice Mistrzostwa Śląska
22.06 Sztum XXXVII Międzynarodowych Regat o Memoriał Jana Raabe
22.06 Wałcz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa A
27-30.06 Bratysława / SVK 2024 ECA Junior and U23 Canoe Sprint European Championships
29.06 Kędzierzyn-Koźle III Regaty Kajakarstwa Klasycznego
29.06 Sztum Otwarte Mistrzostwa Województwa Pomorskiego
13-14.07 Plovdiv / BUL 2024 ICF Masters Canoe Sprint  World Championships
Mistrzostwa Świata Masters
17-21.07 Plovdiv / BUL 2024 ICF Junior and U23 Canoe Sprint World Championships
Mistrzostwa Świata Juniorów i U23 w Kajakarstwie
22-23.07 Poznań 2024 ECA Masters Canoe Marathon European Championships
Mistrzostwa Europy Masters w Maratonie
25-28.07 Poznań 2024 ECA Canoe Marathon European Championships
27-31.07 Poznań 30. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Letnich
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
Mistrzostwa Polski Juniorów
23. Mistrzostwa Polski Młodzików
16-18.08
1-4.08
Bydgoszcz 39. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
6-11.08 Paryż / FRA Igrzyska Olimpijskie
10.08 Olsztyn Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa C
23-25.08 Samarkand / UZB 2024 ICF Canoe Sprint Non-Olympic Events World Championships
Mistrzostwa Świata Seniorów Konkurencji Nieolimpijskich
7.09 Czechowice-Dziedzice Czechowice CUP
7.09 Człuchów Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
7-8.09 Wałcz 27. Mistrzostwa Polski Masters w Kajakarstwie Klasycznym
14.09 Chełmża XXIV Otwarte Mistrzostwa Polski Zrzeszenie Ludowe LZS w Kajakarstwie Juniorów i Młodzików i XXXIV Memoriał Leona Grabowskiego w Kajakarstwie
14.09 Kraków  Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa E
16-17.09 Metkovic / CRO 2024 ICF Masters Canoe Marathon  World Championships
Mistrzostwa Świata Masters w Maratonie
19-22.09 Metkovic / CRO 2024 ICF Canoe Marathon World Championships
19-22.09 Szeged / HUN Olympic Hopes Regatta
Turniej Nadziei Olimpijskich
21.09 Chełmno XXIX Memoriał im. Lecha Sławatyckiego w Kajakarstwie Klasycznym
21.09 Poznań Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego
Ranking Młodzików i Dzieci 2024-2025
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – strefa D
(UWAGA – zmieniono termin MMM)
21.09 Tarnobrzeg VII Otwarte Mistrzostwa w Kajakarstwie o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego
22.09 Gorzów Wlkp. Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego im. Kazimierza Rejniaka
28.09 Bydgoszcz Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego
28.09 Człuchów Otwarte Długodystansowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego
29.09 Bydgoszcz Otwarte Regaty Dzieci