Wydrukuj

Slalom, Zjazd, Kayak Cross 2024

Poprawiono: 21 lutego 2024

UWAGA!

Informacje o ewentualnym odwołaniu lub zmianie terminu imprez krajowych (ogólnopolskich i lokalnych) prosimy wysyłać na adres mailowy: office@pzkaj.pl

Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.

Termin Miejsce Nazwa imprezy Informacje
28.01 Kraków 16 Noworoczny Slalom Równoległy
4-5.05 Liptovsky Mikulas / SVK 37 International Liptov Slalom
20-21.04 Kraków Canoe Slalom Krakow Mayors Cup
26-28.04 Bratysława / SVK 1 i 2 kwalifikacja seniorów do reprezentacji
2-5.05 Kraków I Puchar Polski
3 i 4 kwalifikacja do reprezentacji seniorów
1 i 2 do reprezentacji juniorów
Krakowskie Slalomy, 3 memoriał Stefana Kapłaniaka
ICF Ranking Race
11.05  Szczawnica I Ogólnopolska Liga Młodzików w Zjeździe
II Memoriał im. Stanisława Węglarza
12.05 Sromowce Wyżne II Ogólnopolska Liga Młodzików w Zjeździe
18.05 Nowy Sącz III Ogólnopolska Liga Młodzików w Zjeździe
15-19.05 Tacen-Ljubljana / SLO ECA Canoe Slalom European Championships
19.05 Krościenko nad Dunajcem Ogólnopolska Liga Młodzików w Zjeździe Finał
25-26.05 Liptovsky Mikulas / SVK Tatrzańskie Slalomy
3 i 4 kwalifikacja do reprezentacji juniorów
30.05–2.06 Augsburg / GER ICF Canoe Slalom World Cup 1
1-2.06 Valstagna / ITA ECA Junior Slalom Cup
6-9.06 Praga / CZE ICF Canoe Slalom World Cup 2
13-14.06 Augsburg / GER ECA Junior Slalom Cup
13-16.06 Kraków ICF Canoe Slalom World Cup 3
22-23.06 Flattach / AUT ECA Junior Slalom Cup
22.06 Szczawnica 19 Puchar Burmistrza Miasta Szczawnicy
I Liga Młodzików
23.06 Sromowce Wyżne 16 Memoriał im dr Olgi Małkowskiej
II Liga Młodzików
28-30.06 Solkan / SLO ECA Junior Slalom Cup
2–7.07 Liptovsky Mikulas / SVK ICF Junior&U-23 Canoe Slalom World Championships
12–14.07 Kraków ECA Junior Slalom Cup
20-21.07 Roudnice / CZE ECA Junior Slalom Cup
20.07 Wietrznice Międzynarodowe Regaty Kajakowe dla Młodzików i Dzieci
21.07 Krościenko nad Dunajcem 8 Puchar Pienin im. Bronisława Warusia w Slalomie Kajakowym
III  Liga Młodzików
25-28.07 Drzewica 31 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
Mistrzostwa Polski Juniorów Slalom
4 Mistrzostwa Polski w Kayak Cross
27-28.07 Bratysława /  SVK ECA Junior Slalom Cup
29.07–05.08 Paryż / FRA Igrzyska Olimpijskie
2-4.08 Leśna 16 Regaty Slalomowe Dzieci i Masters im. Ireneusza Kielera
9-11.08 Krościenko nad Dunajcem 13 Mistrzostwa Polski Młodzików w Slalomie Kajakowym im. Antoniego Kurcza
3 Mistrzostwa Polski w Kayak Cross
II Mistrzostwa Polski Dzieci w Slalomie Kajakowym
15-18.08 Kraków ECA Junior&U-23 Canoe Slalom Europa Championships
23–25.08 Kraków Masters Championship Canoe Slalom
29.08–01.09 Kraków 76 Mistrzostwa Polski Seniorów w Slalomie Kajakowym
6 Mistrzostwa Polski Kayak Cross
7.09 Szczawnica 64 Memoriał A i K Wernerów w Slalomie Kajakowym
Zawody Master im. W Piecyka
Mistrzostwa Polski Masters w Slalomie Kajakowym,
8.09 Nowy Sącz 62 Puchar Ziemi Sadeckiej
IV Liga Młodzików
12-15.09 Ivrea / ITA ICF Canoe Slalom World Cup 4
14-15.09 Leśna Smocze Łodzie
Mistrzostwa Polski Młodzików w Zjeździe
14.09 Szczawnica 15 Maraton Papieski Szlakiem św. Jana Pawła II
19-22.09 La Seu’d Urgell / ESP ICF Canoe Slalom World Cup 5
19-22.09 Witrznice/Nowy Sącz Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Slalomie Kajakowym (MP U-23) – Slalom i Kayak Cross
26–29.09 Szczawnica 81 Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Zjeździe Kajakowym i Sprincie Górskim
Mistrzostwa Polski Masters w Zjeździe Kajakowym
4-6.10 Kraków Olympic Hopes – Turniej Nadziei Olimpijskich
9.12 Kraków Mikołajkowe Regaty w Slalomie Kajakowym
Drzewica XIX Memoriał Roberta Korzeniewskiego  Liga Młodzików
 

 

Turniej Nadziei Olimpijskich w Slalomie – Canoe Slalom Olympic Hopes
Regaty w ramach porozumienia Państw Grupy V-4 (POL/CZE/SVK/HUN)
U14, U16, U18 – Slalom i Kayak Cross
Kursokonferencja Trenerów Slalomu Kajakowego/ Klasyków PZKaj
Kursokonferencja Sędziów Slalomu Kajakowego PZKaj