Biuro

Dyrektor biura
Kajetan Broniewski kajetan.broniewski@pzkaj.pl tel. 22 837 40 59
Sekretariat
office@pzkaj.pl tel./fax 22 837 14 70 tel. 22 837 40 59
Pion administracyjny
1. Agata Sosińska
kierownik biura / Szkoły Mistrzostwa Sportowego / sprawy Zarządu
agata.sosinska@pzkaj.pl 510 934 051
2. Maria Magdalena Cuevas-Koseska
federacje międzynarodowe / parakajakarstwo
magda.koseska@pzkaj.pl 695 795 255
 Pion szkolenia
1. Krystyna Nowacka 
trener ds. organizacji szkolenia / sprzęt / sporty nieolimpijskie
krystyna.nowacka@pzkaj.pl 695 795 281
2. Monika Opara
szkolenie krajowe / badania / powołania
monika.opara@pzkaj.pl 533 934 119
3. Ewelina Staniszewska
elektroniczny system zgłoszeń / zaświadczenia
ewelina.staniszewska@pzkaj.pl 533 934 118
4. Monika Kucharska
szkolenie zagraniczne / zgrupowania / powołania
monika.kucharska@pzkaj.pl 510 934 150
Księgowość i kadry
1. Irena Gajewska
główna księgowa
irena.gajewska@pzkaj.pl 695 795 250
2. Anna Gajewska
księgowa
anna.gajewska@pzkaj.pl 510 934 146
3. Katarzyna Szajda
księgowa
katarzyna.szajda@pzkaj.pl 695 795 259
4. Agnieszka Nowakowska
kadry
agnieszka.nowakowska@pzkaj.pl 695 795 234
Inne
1. Inspektor Ochrony Danych ido@pzkaj.pl