Biuro

Dyrektor biura
tel. 22 837 40 59
Sekretariat
office@pzkaj.pl tel./fax 22 837 14 70 tel. 22 837 40 59
Pion administracyjny
1. Agata Sosińska
kierownik biura
agata.sosinska@pzkaj.pl 510 934 051
2. Maria Magdalena Cuevas-Koseska
federacje międzynarodowe
magda.koseska@pzkaj.pl 695 795 255
3. Ewelina Fiks
sekretariat / powołania
Inspektor Ochrony Danych Osobowych
ewelina.fiks@pzkaj.pl ido@pzkaj.pl 512 873 813
 Pion szkolenia
1. Wojciech Kudlik
dyrektor sportowy
wojciech.kudlik@pzkaj.pl 510 934 148
2. Krystyna Nowacka 
trener ds. organizacji szkolenia / sprzęt / sporty nieolimpijskie
krystyna.nowacka@pzkaj.pl 695 795 281
3. Monika Opara
szkolenie krajowe / badania
monika.opara@pzkaj.pl 533 934 119
4. Ewelina Staniszewska                     
elektroniczny system zgłoszeń / Szkoły Mistrzostwa Sportowego
ewelina.staniszewska@pzkaj.pl 533 934 118
5. Monika Kucharska
szkolenie zagraniczne / zgrupowania
monika.kucharska@pzkaj.pl 510 934 150
6. Michał Jakobsche 
koordynator parakajakarzy / zaświadczenia
michal.jakobsche@pzkaj.pl 510 934 115
Księgowość i kadry
1. Irena Gajewska
główna księgowa
irena.gajewska@pzkaj.pl 695 795 250
2. Danuta Chmielewska
księgowa
danuta.chmielewska@pzkaj.pl 695 795 259
3. Anna Gajewska
księgowa
anna.gajewska@pzkaj.pl 510 934 146
4. Agnieszka Nowakowska
kadry
agnieszka.nowakowska@pzkaj.pl 695 795 234
Inne
1. Marcin Jakub Farecki
sponsorzy / partnerzy /  strona www / social media
marcin.farecki@pzkaj.pl 695 795 256