Termin |
Miejsce |
Nazwa imprezy |
Informacje |
19.02
ODWOŁANE |
Poznań |
MP w wiosłowaniu na ergometrach kajakowych |
|
9.04 |
Nowe Chechło |
Regaty – Otwarcie Sezonu |
|
9.04 |
Poznań |
Otwarcie sezonu kajakowego 2022, Sprawdzian WZKaj |
|
22-24.04 |
Wałcz |
1 PP Juniorów/1 PP Seniorów – Ogólnopolskie Wiosenne Regaty Konsultacyjne Juniorów i Seniorów |
|
1.05 |
Nowa Sól |
Ogólnopolskie Regaty Kajakowe o Puchar Prezydenta Nowej Soli |
|
3.05 |
Gryfino |
Ogólnopolskie Regaty Kajakowe z okazji „Dni Gryfina” |
|
7.05 |
Białystok |
9. Memoriał Ireneusza Skowrońskiego |
|
7.05 |
Katowice |
Długodystansowe Mistrzostwa Śląska |
|
7.05 |
Lubniewice |
Krajowe Kwalifikacje do The World Games i Mistrzostw Europy w Maratonie Kajakowym |
|
7.05 |
Poznań |
Otwarte Regaty im. Wojciecha Skrzypczyńskiego |
|
8.05 |
Gorzów Wlkp. |
Regaty im. Piotra Głażewskiego |
|
14.05 |
Bydgoszcz |
Mistrzostwa Miasta Bydgoszczy |
|
14.05 |
Kalisz |
Regaty Kajakowe – Memoriał im.Tadeusza Pasika |
|
14.05 |
Opole |
Mistrzostwa Opolszczyzny |
|
14-15.05 |
Rogoźno |
VIII Regaty o Puchar Rektora Politechniki Poznańskiej
SUP RACE Uone
Akademickie Regaty Kajakowe |
|
19-22.05 |
Racice / CZE |
ICF Canoe Sprint World Cup 1/2022 |
|
21.05 |
Wałcz |
XXI Memoriał im. Mariana Matłoki |
|
22.05 |
Katowice |
Puchar Miasta Katowice |
|
26-29.05
|
Poznań |
ICF Canoe Sprint World Cup 2/2022 |
|
27-29.05 |
Bydgoszcz |
2 PP Juniorów – Regaty Eliminacyjne Juniorów (REJ) |
|
3-4.06 |
Wolsztyn |
XXII Otwarte Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS Juniorów i Młodzików w Kajakarstwie
Regaty Dzieci o Puchar Ziemi Wolsztyńskiej
Ranking Młodzików WZKaj 2021/2022 |
|
3-5.06 |
Bratysława / SVK |
Regaty Międzynarodowe Juniorów |
|
4.06 |
Malbork |
LVII Regaty Kajakowe o Puchar Nogatu im. Józefa Wiatra |
|
4.06
ODWOŁANE |
Tychy |
Regaty Kajakowe z okazji Dnia Dziecka o Puchar Dyrektora MOSiR Tychy |
|
10-12.06 |
Augustów |
38 Długodystansowe Mistrzostwa Polski |
|
18.06 |
Gorzów Wlkp. |
XXXII Memoriał Tadeusza Hryckiewicza, VII Memoriał Jerzego Krajewskiego |
|
18.06 |
Kędzierzyn-Koźle |
I Ogólnopolskie Regaty Kajakarstwa Klasycznego w Kędzierzynie-Koźlu |
|
18.06 |
Lublin |
16. Regaty Kajakowe o Puchar Lubelskiego Koziołka
Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego
IV Regaty Rodzinne |
|
18.06 |
Pamiątkowo |
XVIII Memoriał im. Andrzeja Kulczaka, Ranking Młodzików i Dzieci |
|
18.06 |
Sztum |
XXXV Międzynarodowye Regaty Kajakowe o Memoriał Jana Raabe |
|
19.06 |
Warszawa |
Otwarte Mistrzostwa Mazowsza |
|
23-26.06
|
Belgrad / SRB |
2022 ECA Junior & U23 Canoe Sprint European Championships |
|
25.06 |
Elbląg |
Mistrzostwa województwa Warmińsko-Mazurskiego w kajakarstwie klasycznym |
|
25.06 |
Gorzów Wlkp. |
MMM w Sprincie Kajakowym – Strefa D |
|
25.06 |
Katowice |
Mistrzostwa Śląska w sprincie |
|
1-3.07
|
Bydgoszcz |
85 Mistrzostwa Polski Seniorów w Sprincie Kajakowym |
|
7-17.07 |
Birmingham / USA |
THE WORLD GAMES 2022 (m.in. Maraton Kajakowy) |
|
25-26.07 |
Silkeborg / DEN |
Marathon Masters Cup |
|
28-31.07 |
Silkeborg / DEN |
ECA Canoe Marathon European Championships |
|
28-31.07
|
Poznań |
28 OOM
MP Juniorów Młodszych
MP Juniorów w Sprincie Kajakowym
21 Mistrzostwa Polski Młodzików |
|
03-07.08
|
Halifax / CAN |
2022 ICF Canoe Sprint & Paracanoe World Championships |
|
12-14.08 |
Bydgoszcz |
Mistrzostwa Świata Masters w Sprincie |
|
18-21.08
|
Monachium / GER |
2022 ECA Canoe Sprint European Championships – MultiSport European Championships |
|
31.08-4.09
|
Szeged / HUN |
2022 ICF Junior & U23 Canoe Sprint World Championships |
|
3.09 |
Lublin |
MMM w Sprincie Kajakowym – Strefa C
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Dzieci |
|
3.09 |
Sztum |
MMM w Sprincie Kajakowym – Strefa B |
|
3-4.09 |
Wałcz |
25 Mistrzostwa Polski Masters w Kajakarstwie Klasycznym |
|
4.09 |
Czechowice Dziedzice |
Czechowice Dziedzice CUP |
|
7-11.09
|
Gdynia |
Mistrzostwa Świata SUP |
|
8-11.09 |
Bratysława / SVK |
TNOl – Canoe Sprint Olympic Hopes |
|
10-11.09
|
Poznań |
37 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
MMM w Sprincie Kajakowym – Strefa A
Regaty im. Rafała Piszcza |
|
16-18.09 |
Bydgoszcz |
Akademickie Mistrzostwa Świata w Sprincie Kajakowym |
|
16-18.09 |
Turawa k/Opola |
36 Mistrzostwa Polski w Maratonie |
|
24.09 |
Kraków |
MMM w Sprincie Kajakowym – Strefa E |
|
24.09 |
Poznań |
Mistrzostwa Miasta Poznania |
|
25.09 |
Opole |
Błękitna Wstęga Odry |
|
25.09 |
Chełmża |
XXXII Memoriał im. Leona Grabowskiego |
|
25.09 |
Gorzów Wlkp. |
Otwarte Mistrzostwa Woj. Lubuskiego im. Kazimierza Rejniaka |
|
29.09-2.10 |
Ponte de Lima / POR |
Mistrzostwa Świata w Maratonie |
|
1.10 |
Bydgoszcz |
Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego |
|
1.10 |
Tarnobrzeg |
IX Otwarte Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Kajakarstwie |
|
1.10 |
Węgorzewo |
20-sto lecie „Koszałka” – Regaty kajakowe w Węgorzewie |
|
8.10 |
Kaniów |
Międzynarodowy Wielomecz Kajakowy |
|
9.10 |
Katowice |
Międzynarodowe Regaty Kajakowe – Puchar Polski Południowej |
|
14-16.10 |
Spała |
Kursokonferencja Trenerów i Instruktorów PZKaj |
|