SUP 2020

UWAGA!

Ze względu na ogłoszony w Polsce stan epidemii i pandemii na świecie, niektóre imprezy mogą zostać odwołane lub przełożone. Ewentualne nowe terminy wydarzeń będą korygowane w kalendarzach na bieżąco po zgłoszeniu ich przez organizatora. Brak informacji o nowym terminie imprezy będzie skutkował jej usunięciem z kalendarza PZKaj.

Informacje o ewentualnym odwołaniu lub zmianie terminu imprez krajowych (ogólnopolskich i lokalnych) prosimy wysyłać na adres mailowy: office@pzkaj.pl

Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.

Termin Miejsce Nazwa imprezy Informacje
08-09.08

Rogoźno Pierwsze  Mistrzostwa Polski SUP
05–06.09 Racibórz Odra SUP Cup
12.09 Wałcz Short Race
26-27.09 Poznań Regaty Kajakowe Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego
6. Regaty O Puchar Rektora Politechniki Poznańskiej SUP Race 2020

Freestyle 2020

UWAGA!

Ze względu na ogłoszony w Polsce stan epidemii i pandemii na świecie, niektóre imprezy mogą zostać odwołane lub przełożone. Ewentualne nowe terminy wydarzeń będą korygowane w kalendarzach na bieżąco po zgłoszeniu ich przez organizatora. Brak informacji o nowym terminie imprezy będzie skutkował jej usunięciem z kalendarza PZKaj.

Informacje o ewentualnym odwołaniu lub zmianie terminu imprez krajowych (ogólnopolskich i lokalnych) prosimy wysyłać na adres mailowy: office@pzkaj.pl

Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.

Termin Miejsce Nazwa imprezy Informacje
30.01-02.02 Jinja / Uganda Nile River Festival
06-08.03 Galway / Irlandia Galway Festival
04-06.07 Istres/Francja Makinito Contest
22.08 Graz / Austria Graz Freestyle
05-06.09 Nottingham / Wielka Brytania Euro Open – Nottingham
10-13.09

ODWOŁANE

Millau / Francja Natural Games
18-20.09 Salt / Hiszpania Salt Kayak Festival
10-11.10

Kraków / Polska LOTTO 15. Mistrzostwa Polski we Freestyle’u Kajakowym

Kajak polo 2020

UWAGA!

Ze względu na ogłoszony w Polsce stan epidemii i pandemii na świecie, niektóre imprezy mogą zostać odwołane lub przełożone. Ewentualne nowe terminy wydarzeń będą korygowane w kalendarzach na bieżąco po zgłoszeniu ich przez organizatora. Brak informacji o nowym terminie imprezy będzie skutkował jej usunięciem z kalendarza PZKaj.

Informacje o ewentualnym odwołaniu lub zmianie terminu imprez krajowych (ogólnopolskich i lokalnych) prosimy wysyłać na adres mailowy: office@pzkaj.pl

Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.

Termin Miejsce Nazwa imprezy Informacje
3-5.01 Odense / Dania Canoepolo International – OCI
15-16.02 Alytus / Litwa International Canoe Polo Tournament Alytus Cup
7-8.03 Szczecin Floating Garden Canoepolo International 2020
23-24.05

PRZEŁOŻONE

Praga / Czechy 18. Prague International Canoepolo Tournament
12-14.06

PRZEŁOŻONE

Choszczno Puchar Polski – Eliminacje do kadry
4-5.07 Leśna XI Mistrzostwa Polski Weteranów / Turniej dzieci i młodzików
7-9.08

Katowice LOTTO XVII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
II Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (U21) w kajak polo
14-16.08 Kalisz Międzynarodowe Mistrzostwa Kalisza
Finał  Pucharu Polski oraz Panda Cup w  KAJAK POLO
21-23.08 Gent / Belgia Międzynarodowy Turniej
29-30.08 Choszczno Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Strefa A

4-6.09

Leśna 23 Mistrzostwa Polski Seniorów /

1 Mistrzostwa Polski Młodzików

12.09 Małomice Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Strefa B

12.09 Kaniów Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Strefa C

13.09 Chełmża Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Strefa D

18-20.09 Choszczno Konsultacje Kajak Polo U21 mężczyzn – eliminacje
18-20.09 Praga / Czechy 18. Prague International Canoepolo Tournament
26-27.09 Kaniów XV Międzynarodowy Turniej Kajak Polo
I Puchar Polski 2020/2021
3-4.10

ODWOŁANE

St. Omer / Francja Klubowe Mistrzostwa Europy
23-25.10 Szczecin Floating Garden International Canoe Polo Tournament
13-15.11 Alytus / Litwa International Canoe Polo Tournament Dzūkija Cup – 2020
18-20.12 Szczecin Floating Garden International Canoe Polo Tournament

Parakajakarstwo 2020

UWAGA!

Ze względu na ogłoszony w Polsce stan epidemii i pandemii na świecie, niektóre imprezy mogą zostać odwołane lub przełożone. Ewentualne nowe terminy wydarzeń będą korygowane w kalendarzach na bieżąco po zgłoszeniu ich przez organizatora. Brak informacji o nowym terminie imprezy będzie skutkował jej usunięciem z kalendarza PZKaj.

Informacje o ewentualnym odwołaniu lub zmianie terminu imprez krajowych (ogólnopolskich i lokalnych) prosimy wysyłać na adres mailowy: office@pzkaj.pl

Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.

Termin Miejsce Nazwa imprezy Informacje
21.06 Poznań / Malta I Puchar Polski– regaty kontrolne w Parakajakarstwie.
15-16.08 Poznań / Malta Mistrzostwa Polski w parakajakarstwie
Listopad /grudzień  Spała / Wałcz Konferencja trenerów PZKaj

Slalom i zjazd 2020

Poprawiono:  16 listopada 2020

UWAGA!

Ze względu na ogłoszony w Polsce stan epidemii i pandemii na świecie, niektóre imprezy mogą zostać odwołane lub przełożone. Ewentualne nowe terminy wydarzeń będą korygowane w kalendarzach na bieżąco po zgłoszeniu ich przez organizatora. Brak informacji o nowym terminie imprezy będzie skutkował jej usunięciem z kalendarza PZKaj.

Informacje o ewentualnym odwołaniu lub zmianie terminu imprez krajowych (ogólnopolskich i lokalnych) prosimy wysyłać na adres mailowy: office@pzkaj.pl

Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.

Termin Miejsce Nazwa imprezy Informacje
12.01

Kraków 12 Noworoczny Slalom Równoległy
20.06

Kraków LOTTO Puchar Polski I/2020 – Regaty Kontrolne w Slalomie Kajakowym / Krakowskie Slalomy / Liga Młodzików I/2020
03-05.07 Leśna Memoriał Ireneusza Kielera

Zawody Dzieci i Masters w Slalomie

11.07 Wietrznice Międzynarodowe Zawody UKS w slalomie
25-26.07 Solkan / SLO 2020 Canoe Slalom European Junior Cup
31.07-02.08

Drzewica 26. Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i Mistrzostwa Polski Juniorów w slalomie kajakowym
15 Memoriał Roberta Korzeniewskiego
Puchar Polski 2/2020
Liga Młodzików 2/2020
01-02.08 Flatach / AUT 2020 Canoe Slalom European Junior Cup
08-09.08 Veltrusy / CZE 2020 Canoe Slalom European Junior Cup
15-16.08 Roudnice / CZE 2020 Canoe Slalom European Junior Cup
15-16.08 Tacen / SLO 2020 European Open Senior Slalom Cup
15-16.08

Kraków Międzynarodowy Puchar Prezydenta Miasta Krakowa,
1 i 2 kwalifikacja do reprezentacji Polski: Juniorów, U-23, seniorów
Puchar Polski 3/2020
Liga Młodzików 3/2020
21-23.08

Kraków LOTTO 23. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
Puchar Polski 4/2020 – 3 kwalifikacja do reprezentacji Polski: juniorów, U-23, seniorów
27-30.08

Kraków LOTTO 72 Mistrzostwa Polski Seniorów w Slalomie Kajakowym
2 Mistrzostwa Polski Extreme Slalom
4 kwalifikacja do reprezentacji Polski: juniorów, U-23, seniorów
05-06.09 Kraków 2020 Canoe Slalom European Junior Cup
05-06.09 Bratysława / SVK 2020 European Open Senior Slalom Cup

12.09

ODWOŁANE

Krościenko nad Dunajcem „Puchar Pienin” im. Bronisława Warusia
Puchar Polski – 5/2020
Liga Młodzików – 4/2020
13.09

Nowy Sącz 59. Międzynarodowe Regaty o Puchar Ziemi Sądeckiej
Puchar Polski 6/2020
Liga Młodzików 5/2020
18-20.09

Praga / CZE Mistrzostwa Europy Seniorów w Slalomie Kajakowym
19-20.09 Szczawnica 9 Mistrzostwa Polski Młodzików im. Antoniego Kurcza w Slalomie Kajakowym
19.09 Szczawnica 60. Międzynarodowe Regaty Slalomowe memoriał A. i K. Wernerów
Zawody Masters im. W. Piecyka – Mistrzostwa Polski Weteranów w Slalomie Kajakowym
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Slalomie Kajakowym – strefa „A”
Liga Młodzików Finał 2020
Puchar Polski Finał 2020
26.09

Szczawnica Górski Maraton Kajakowy szlakiem św. Jana Pawła II przełomem Dunajca
01-04.10

Kraków Mistrzostwa Europy Juniorów i U-23 w Slalomie Kajakowym
3.10 Człuchów Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików strefa B
9-11.10
Szczawnica LOTTO 77 Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w Zjeździe Kajakowym i Sprincie Górskim.
Mistrzostwa Polski Masters w Zjeździe
16-18.10 Tacen / SLO 2020 ICF Puchar Świata w Slalomie Kajakowym
17.10

Drzewica VI Drzewickie Slalomy
24-25.10

Kraków Puchar Nadziei Olimpijskich
06-08.11 Pau / FRA 2020 ICF Puchar Świata w Slalomie Kajakowym
listopad /grudzień

Kraków Kursokonferencja Trenerów Slalomu Kajakowego PZKaj
listopad /grudzień

Kraków Kursokonferencja Sędziów Slalomu Kajakowego PZKaj

Kajakarstwo klasyczne 2020

UWAGA!

Ze względu na ogłoszony w Polsce stan epidemii i pandemii na świecie, niektóre imprezy mogą zostać odwołane lub przełożone. Ewentualne nowe terminy wydarzeń będą korygowane w kalendarzach na bieżąco po zgłoszeniu ich przez organizatora. Brak informacji o nowym terminie imprezy będzie skutkował jej usunięciem z kalendarza PZKaj.

Informacje o ewentualnym odwołaniu lub zmianie terminu imprez krajowych (ogólnopolskich i lokalnych) prosimy wysyłać na adres mailowy: office@pzkaj.pl

Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.

Termin Miejsce Nazwa imprezy Informacje
16.02

Poznań / Politechnika Poznańska III MISTRZOSTWA POLSKI na Ergometrach kajakowych
06.06 Bydgoszcz /  Brdyujście Mistrzostwa woj. kujawsko-pomorskiego
20.06 Poznań / Malta Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania

Otwarte Regaty im. Wojciecha Skrzypczyńskiego

20-21.06

Poznań / Malta I PP – Regaty Kontrolne w Sprincie Kajakowym
27.06 Katowice Puchar Katowic
04.07 Malbork LVI Regaty Kajakowe o Puchar Nogatu im. Józefa Wiatra
04.07 Katowice Mistrzostwa Śląska w sprincie
24-26.07

Poznań / Malta Młodzieżowe MISTRZOSTWA POLSKI w Sprincie (U-23)

Mistrzostwa Polski Młodzików

30.07-02.08

Poznań / Malta 26. Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w kajakarstwie klasycznym
Mistrzostwa Polski Juniorów w kajakarstwie klasycznym
02.08 Poznań / Malta Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (MMM) – Strefa A
14-16.08

Poznań / Malta 83 MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW w Sprincie Kajakowym
Ogólnopolskie Regaty Kajakowe juniorów i młodzików im. Rafała Piszcza

21-23.08

Kraków Długodystansowe Mistrzostwa Polski
29.08 Białystok 7. Memoriał Ireneusza Skowrońskiego
Piknik Kajakowy z udziałem Gwiazd Sportu i Olimpijczyków
06.09 Katowice Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – sprint, strefa E
12.09 Bydgoszcz / Brdyujście Regaty kajakowe o Puchar K-PZKaj
12.09 Czechowice-Dziedzice „Kopalniok” Regaty kajakowe „Czechowice-Dziedzice Cup”
11-13.09 Wałcz 23 Mistrzostwa Polski Masters
12.09 Chełmża XXX Memoriał im. Leona Grabowskiego
12-13.09 Poznań / Rzeka Warta 6 Regaty o Puchar Rektora Politechniki Poznańskiej – przełożone na 26.09

6 Piknik Poznańskich Olimpijczyków – odwołany

SUP Race 2020 – przełożone na 26.09

UWAGA !
18-20.09 Szeged / HUN Turniej Nadziei Olimpijskich

CANOE SPRINT OLYMPIC HOPES

18-20.09

Sztum LOTTO 34. Mistrzostwa Polski w maratonie kajakowym
24-27.09

Szeged / HUN ICF Puchar Świata w Sprincie Kajakowym i Paracanoe
25.09 Gorzów Wielkopolski Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Kajakarstwie Klasycznym – Strefa D
25-27.09

PRZEŁOŻONE na
28-30.05.2021

Bratysława / SVK 34 Regaty Międzynarodowe Juniorów w Sprincie
26.09 Człuchów Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (MMM)– strefa B
26.09 Poznań / Malta Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego w Kajakarstwie Klasycznym
26.09 Elbląg Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (MMM) – Strefa C
27.09 Gorzów Wlkp. Otwarte Mistrzostwa woj. Lubuskiego im. Kazimierza Rejniaka
27.09 Opole Otwarte Mistrzostwa Miasta Opola
Błękitna Wstęga Odry
Otwarte Mistrzostwa Opola Smoczych Łodzi 2020
1-4.10

ODWOŁANE

Győr / HUN Mistrzostwa Europy w Maratonie
3-4.10 Wolsztyn XX Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS juniorów i młodzików w kajakarstwie
3.10 Gorzów Wielkopolski Regaty im. Piotra Głażewskiego
4.10 Gorzów Wielkopolski XXX Memoriał Tadeusza Hryckiewicza
V Memoriał Jerzego Krajewskiego
09-11.10 Nikozja / CYP Mistrzostwa Cypru (juniorzy)
10.10

ODWOŁANE

Chełmno XXVII Ogólnopolskie Regaty Kajakowe Memoriał im. Lecha SŁAWATYCKIEGO w kajakarstwie klasycznym
10.10 Kaniów Międzynarodowy Wielomecz Kajakowy
11.10 Katowice Międzynarodowe Regaty Kajakowe – Puchar Polski Południowej
15-18.10

ODWOŁANE

Bascov / ROU Mistrzostwa Europy w Sprincie Kajakowym i Paracanoe
23-25.10

Wałcz II PP – Ogólnopolskie Jesienne Regaty Konsultacyjne Juniorów
23-25.10

Wałcz II PP – Ogólnopolskie Jesienne Regaty Konsultacyjne Seniorów
Listopad /grudzień

Spała / Wałcz Konferencja trenerów PZKaj
Listopad /grudzień

Bydgoszcz / Zakopane / Spała / Wałcz Konferencja sędziów PZKaj

Parakajakarstwo 2018

PŚ Szeged 2018 w kadrze – parakajakarze

termin miejsce nazwa imprezy informacje
26-27.04 Wałcz I Regaty Kwalifikacyjne
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
18-20.05 Szeged/ Węgry Puchar Świata
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
08-10.06 Belgrad/ Serbia Mistrzostwa Europy Seniorów
Tabela medalowa  Podium
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
16.06 Wolsztyn II Regaty Kwalifikacyjne
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
05-06.07 Poznań II Regaty Kwalifikacyjne – Mistrzostwa Polski
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
22-26.08 Montemor-o-Velho/
Portugalia
Mistrzostwa Świata
Tabela medalowa  Tabela punktowa  Podium
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

Slalom i zjazd 2018

termin miejsce nazwa imprezy informacje
14.01. Kraków „Noworoczny Slalom Równoległy”
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
06-08.04. Markkleeberg (GER) 2018 ICF Slalom Ranking
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
21-22.04. L. Mikulasz/ SVK „Liptowskie Slalomy”
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
28-29.04. Ivrea (ITA) ICF World Ranking
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
05-06.05. Kraków Krakowskie Slalomy.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
12-13.05. Liptovski Mikulasz/SVK 70 Międzynarodowy Tatrzański Slalom – 1 i 2 kwalifikacja do Reprezentacji Polski Seniorów na rok 2018
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
18 -20.05. Kraków Mistrzostwa Polski Seniorów w Slalomie kajakowym – 3 i 4 kwalifikacja do Reprezentacji Polski Seniorów na rok 2018
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01-03.06. Praga/ CZE Mistrzostwa Europy Seniorów w Slalomie Kajakowym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
02-03.06. Zabrzeż Wietrznice/ Nowy Sącz 56 Puchar Ziemi Sądeckiej im. Stanisława Biskupskiego w Slalomie Kajakowym
I Puchar Polski,  Liga Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
16.06. Doły Biskupie III Ogólnopolskie Regaty w Slalomie Kajakowym o Puchar Gór Świętokrzyskich
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
17.06. Drzewica 4 Drzewickie Slalomy 2018
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23-24.06. Kraków Puchar Prezydenta Miasta Krakowa
II Puchar Polski,  Liga Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
22-24.06. Liptovski Mikulas/ SVK 1 ICF Puchar Świata Seniorów.
Official invitation
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
29.06-01.07. Kraków 2 ICF Puchar Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
30.06. Szczawnica X Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica w slalomie dla dzieci i młodzieży, III Liga Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
06.07-08.07. Augsburg/ GER 3 Puchar Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
06-07.07. Leśna XI Regaty Slalomowe Dzieci i Weteranów im. Ireneusza Kielera
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
12.07. Wietrznice Międzynarodowe Zawody UKS
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
14.07. Krościenko Nocny Slalom O Puchar  Wójta Gminy  Krościenko
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
19-22.07. Ivrea / ITA Mistrzostwa Świata Juniorów i U-23
zapowiedź program, wyniki program, wyniki zdjęcia
27-29.07. Bratysława Cunovo/ SVK 2018 DANUBE CUP 1
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
02.08. Leśna Puchar Kwisy,
III Puchar Polski, IV Liga młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01-03.08. Leśna Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Mistrzostwa Polski Juniorów
zapowiedź program program, wynikiprogram, wyniki
18.08. Sromowce Wyżne X Memoriał im Dh Olgi Małkowskiej
V Liga Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
15-19.08. Bratysława Cunovo/ SVK Mistrzostwa Europy Juniorów i U-23
zapowiedź program, wyniki program, wyniki
25.08. Wietrznice Mistrzostwa Województwa Małopolskiego
Międzywojewódzkie  Mistrzostwa Młodzików w Slalomie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26.08. Wietrznice VII Mistrzostwa Polski Młodzików w Slalomie Kajakowym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
31.08-02.09. Tacen/ SLO 4 Puchar Świata Seniorów w Slalomie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01.09. Szczawnica Memoriał A. i K. Wernerów w slalomie
IV Puchar Polski
Zawody weteranów im. W. Piecyka – Mistrzostwa Polski Weteranów w Slalomie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
02.09. Krościenko „Puchar Pienin” im. Bronisława Warusia
V Puchar Polski, VI Liga Młodzików  KOMUNIKAT o odwołaniu zawodów 
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
07–09.09. La Seu D’Urgell/ ESP FINAŁ Pucharu Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
15-16.09. Londyn/ GBR British Open Slalom
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
22.09. Szczawnica Maraton Kajakowy Szlakiem Św. Jana Pawła II Przełomem Dunajca
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26-30.09. Rio De Janeiro/ BRA Mistrzostwa Świata Seniorów w Slalomie Kajakowym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
28-30.09. Kraków Międzynarodowe zawody w ramach Turnieju „Nadziei Olimpijskich” – Slalom
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
29.09.
07.10.
Człuchów Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa B
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
05.10. Drzewica Memoriał R „Korzeniewskiego”
Finał Puchar Polski , Finał Ligi Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
05-07.10. Drzewica Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
12-14.10. Szczawnica 75. Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Zjeździe Kajakowym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
14-16.10. Buenos Aires/ ARG Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
06-08.12. Kraków Kursokonferencja Sędziów PZKaj
zapowiedź program zdjęcia
06-08.12. Kraków Kursokonferencja Trenerów Slalomu Kajakowego PZKaj
zapowiedź program zdjęcia

Kajakarstwo klasyczne 2018

termin miejsce nazwa imprezy informacje
03-04.03. Poznań MP na ergometrach kajakowych
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
07.04. Poznań Otwarcie Sezonu Kajakowego– Specjalistyczny Sprawdzian na Wodzie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
12-15.04. Barcelona/ ESP Kwalifikacje do Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich /Buenos Aires/ARG
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
14.04. Nowe Chechło Regaty Otwarcia Sezonu – Konsultacje KW
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
20-22.04. Wałcz 1 Puchar Polski – Zawody Konsultacyjne Juniorów
zapowiedź program wyniki
27-29.04. Wałcz 2 Puchar Polski – Zawody Konsultacyjne Seniorów i Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo – Statutowe PZKaj
zapowiedź program wyniki
29.04. Gryfino Ogólnopolskie Regaty Kajakowe „Dni Gryfina”
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01.05. Nowa Sól Ogólnopolskie Regaty Kajakowe
zapowiedź program wyniki
03-06.05. Brandenburg/ GER Regaty Międzynarodowe Juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
05.05. Białystok V Memoriał Ireneusza Skowrońskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
05.05. Gorzów Wielkopolski „Regaty Kajakowe im. Piotra Głażewskiego”
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
05.05. Bydgoszcz Mistrzostwa Miasta Bydgoszczy
Załącznik 1załącznik 2
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
06.05. Katowice Długodystansowe Mistrzostwa Śląska
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
12.05. Poznań Regaty im. Wojciecha Skrzypczyńskiego
i Mistrzostwa Miasta Poznania
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
12.05. Wrocław XI Wrocławska Olimpiada Młodzieży
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
12.05. Warszawa Regaty Otwarcia Sezonu
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
18-20.05. Szeged/ HUN ICF Canoe Sprint World Cup I
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
18-20.05. Sztum 34 Międzynarodowe Długodystansowe Mistrzostwa Polski.
Informacja o noclegach.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
25-27.05. Duisburg/ GER ICF Canoe Sprint World Cup II
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26.05. Pamiątkowo Memoriał Andrzeja Kulczaka
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26.05. Opole Mistrzostwa Opola
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26.05. Wałcz Regaty Kajakowe 37 Memoriał K. Góreckiego i 18 Memoriał M. Matłoki
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26.05. Warszawa Otwarte Mistrzostwa Mazowsza
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26.05. Bydgoszcz Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
Załącznik 1załącznik 2
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01-03.06. Piestany/ SVK Regaty Międzynarodowe Juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
03.06. Malbork LIV Regaty Kajakowe o Puchar Nogatu im. Józefa Wiatra
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
02.06. Warszawa Mistrzostwa Warszawy w Sprincie i Długim Dystansie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
02.06. Tychy Regaty Kajakowe „Dzień Dziecka” o Puchar Dyrektora MOSiR Tychy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
03.06. Bydgoszcz Regaty Kajakowe KPZKaj.
Załącznik 1załącznik 2
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
08-10.06. Belgrad/ SRB Mistrzostwa Europy Seniorów
Tabela medalowa  Podium  Punktacja
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
08-10.06. Bydgoszcz 2 Puchar Polski – REJ       KOMUNIKAT
zapowiedź program wyniki
15-16.06. Wolsztyn XVIII Otwarte Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS, Juniorów i Młodzików w Kajakarstwie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
16.06. Lublin 12 Regaty o Puchar Lubelskiego Koziołka
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
17.06. Gorzów Wlkp. XXVIII Memoriał Tadeusza Hryckiewiczai III Memoriał Jerzego Krajewskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
17.06. Warszawa Mistrzostwa Warszawy Juniorów, Juniorów Młodszych, Młodzików i Dzieci
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23.06. Sztum XXXII Memoriał  Jana Raabe – Międzynarodowe Regaty Kajakowe
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23.06. Kalisz Memoriał  Tadeusza Pasika
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01.09. Warszawa Memoriał Jerzego Górskiego, Damiana Świerczyńskiego i Wojciecha Kozery
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
24.06. Katowice Otwarte Mistrzostwa Śląska w Kajakarstwie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
24.06. Katowice Festiwal Sportów Wodnych o Puchar Katowic
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
24.06. Warszawa Memoriał Wojciecha Kozery i Stefana Hoffmana
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
30.06. Sieradz Otwarte Mistrzostwa Miasta Sieradza
w Kajakarstwie Klasycznym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23.06. Choszczno Regaty Kajakowe o Puchar Starosty Choszczeńskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
28.6-01.07. Auronzo/ ITA Mistrzostwa Europy Juniorów i Młodzieżówki (U23)  Podium
Tabela medalowa jun  Tabela medalowa U23  Tabela punktowa jun  Tabela punktowa U23
zapowiedź program, wyniki program, wyniki  zdjęcia
06-08.07. Metkovic/ CRO Mistrzostwa Europy w Maratonie Kajakowym. Bulletin 2
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
04-07.07. Poznań 81 Mistrzostwa Polski Seniorów i Regaty Eliminacyjne Seniorów       KOMUNIKAT
zapowiedź program program, wyniki zdjęcia
07.07. Poznań Ogólnopolskie Regaty Kajakowe Juniorów i Młodzików im Rafała Piszcza
zapowiedź program program, wyniki
14.07. Bierzwnik Regaty Kajakowe o Puchar Wójta Gminy Bierzwnik
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
17.07. Lubniewice Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa D
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
27-29.07. Plovdiv/ BUL Mistrzostwa Świata Juniorów i Młodzieżówki (U23)
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
3-5.08. Bydgoszcz 33 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (U23) i MP Młodzików  Zasady naliczania punktów 
zapowiedź program program, wyniki
10-12.08. Szolnok/ HUN Akademickie Mistrzostwa Świata
zapowiedź program program, wynikizdjęcia
09-12.08. Poznań 24 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (OOM) i Mistrzostwa Polski Juniorów  Liczba miejsc dla klubów 
zapowiedź program program, wynikizdjęcia
23-26.08. Montemor
o Velho/ POR
Mistrzostwa Świata Seniorów
Tabela medalowa  Tabela punktowa  Podium
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01.09. Poznań IV Regaty o Puchar Rektora Politechniki Poznańskiej
IV Piknik Poznańskich Olimpijczyków
Ranking Młodzików WZKaj
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01.09. Tychy Regaty Kajakowe – Zakończenie Sportowych Wakacji 2018
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
07-09.09. Prado Villa Verde/ POR Mistrzostwa Świata w Maratonie Kajakowym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
08-09.09. Wałcz Mistrzostwa Polski Masters
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
08.09. Rokietnica Błyskawica Open
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
08.09. Bydgoszcz XV Memoriał C. Kosiak i Z. Kiełpińskiego.
Załącznik 1załącznik 2, załącznik 3
zapowiedź program wyniki
08.09. Olsztyn Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa C
KOMUNIKAT – Zmiana miejsca odprawy i biura zawodów na Olsztyn ul. Kapitańska 23 Budynek Kapitanatu.

Zabrania się parkowania samochodów i przyczep do transportu sprzętu poza  miejscami parkingowymi wyznaczonymi przez właściciela terenu. (Mapka)

zapowiedź program, wyniki zdjęcia
14-16.09. Poznań Turniej Nadziei Olimpijskich / Canoe Sprint Olympic Hopes Regatta
Medal Table  Points Table
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
28-30.09. Gorzów Wlkp. 32 Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Maratonie Kajakowym. Noclegi
zapowiedź program wyniki
15.09. Chełmno XXVI Ogólnopolskie Regaty Kajakowe , Memoriał Lecha Sławatyckiego
Załącznik 1załącznik 2
zapowiedź program zdjęcia
22.09. Poznań Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików– Strefa A
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
22.09. Poznań Mistrzostwa Woj. Wielkopolskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
22.09. Nowe Chechło Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa E
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
22.09. Człuchów Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa B
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
29-30.09. Gorzów Wlkp. Otwarte Mistrzostwa Woj. Lubuskiego im. Kazimierza Rejniaka
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
16.09. Opole Błękitna Wstęga Odry
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
06.10. Kaniów Międzynarodowy Mecz Kajakowy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
06.10. Chełmża XXVIII Memoriał L. Grabowskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
07.10. Katowice M.R.Kaj – Puchar Polski Południowej
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
11-14.10. Buenos Aires/ ARG Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
19-21.10. Wałcz 3. Puchar Polski w sprincie kajakowym – ogólnopolska jesienna konsultacja juniorów
zapowiedź program wyniki zdjęcia
26-28.10. Wałcz 3. Puchar Polski w sprincie kajakowym – ogólnopolska jesienna konsultacja seniorów
zapowiedź program wyniki zdjęcia
16-18.11. Bydgoszcz Konferencja sędziów kajakarstwa klasycznego.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
30.11-02.12 Wałcz Konferencja trenerów kajakarstwa klasycznego     Załącznik
zapowiedź program zdjęcia

Kajak polo 2018

termin miejsce nazwa imprezy informacje
27-29.04. Kaniów Eliminacje do Kadry
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
04-06.05. Leśna Międzynarodowy Puchar Kwisy w kajak polo – 1 edycja Pucharu Polski
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
04-06.05. Leśna Panda Cup
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
12-13.05. Mediolan/ Włochy 1 Puchar Europy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
19-21.05. Essen 47 Międzynarodowy Puchar Niemiec
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
08-10.06. Kaniów Międzynarodowy turniej – 2 edycja Pucharu Polski
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23.06. Chełmża Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa D
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23-24.06. Mechelen/ Belgia 2 Puchar Europy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
06-08.07. Leśna Turniej Kajak Polo Dla Dzieci
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
07-08.07. Leśna IX Mistrzostwa Polski Weteranów w Kajak Polo
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
20-22.07. Choszczno Mistrzostwa Choszczna – 3 edycja Pucharu Polski
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01-05.08. Welland/ Kanada Mistrzostwa Świata Seniorów i U21

RANKING

zapowiedź program, wyniki zdjęcia
17-19.08. Leśna Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów młodszych
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
25.08. Choszczno Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa A
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
08.09. Małomice Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa B
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
31.08-02.09. Choszczno Mistrzostwa Polski Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01-02.09. Choszczno Ogólnopolski Turniej Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
08-09.09. Nottingham/ Anglia Klubowe Mistrzostwa Europy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
09.09. Kaniów Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa C
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23.09. Warszawa Mistrzostwa Warszawy Młodzików w Kajak Polo
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

Freestyle 2018

termin miejsce nazwa imprezy informacje
02-04.07. Sort/ Hiszpania 1 Puchar Świata
Bulettin #2
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
05-07.07. Sort/ Hiszpania 2 Puchar Świata
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
13-19.08. Bratysława-Cunovo/ Słowacja Mistrzostwa Europy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01-02.09. Kraków XIII Mistrzostwa Polski
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

Slalom i zjazd 2019

Poprawiono:   7 października 2019

UWAGA!

Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.

Termin Miejsce Nazwa imprezy Informacje
13.01.

Kraków Noworoczny Slalom Równoległy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
06 – 07.04. Pau/ FRA PYRENEES CUP
zapowiedź wyniki zdjęcia
13 – 14.04. La Seu d’Urgell/ ESP PYRENEES CUP
zapowiedź wyniki zdjęcia
19-20.04. Liptovski Mikulasz/ SVK Liptowskie Slalomy
zapowiedź wyniki 19.04 wyniki 20.04
27-28.04.

Kraków Krakowskie Slalomy
1 kwalifikacja do Reprezentacji Juniorów
zapowiedź program wyniki 20.04wyniki końcowe
11-12.05. Liptovski Mikulasz/ SVK 71 Międzynarodowe Tatrzańskie Slalomy
1 i 2 kwalifikacja do Reprezentacji Seniorów i U-23
2 kwalifikacja do Reprezentacji Juniorów
zapowiedź wyniki  zdjęcia
17-19.05. Kraków LOTTO 71 Mistrzostwa Polski Seniorów w Slalomie Kajakowym
3 i 4 kwalifikacja do Reprezentacji Seniorów, U23, Juniorów
1 Mistrzostwa Polski Extreme Slalom
zapowiedź programwyniki
26.05. Bydgoszcz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa B
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
30.05-2.06. Pau/FRA Mistrzostwa Europy Seniorów w Slalomie Kajakowym
zapowiedź wyniki wyniki wyniki
01.06.

Drzewica 5 Drzewickie Slalomy 2019
zapowiedź wyniki  zdjęcia
08-09.06. Kraków ECA Junior Cup – 1/2019
zapowiedź
14-16.06. Lee Valley/ GBA ICF Puchar Świata Seniorów w Slalomie – 1/2019
zapowiedź wyniki  zdjęcia
21–23.06. Bratysława/ SVK ICF Puchar Świata Seniorów w Slalomie – 2/2019
zapowiedź wyniki  zdjęcia
22-23.06.

Kraków / POL Puchar Prezydenta Miasta Krakowa
Puchar Polski, Liga Młodzików – 2/2019
zapowiedźzapowiedź program, wyniki
28–30.06. Tacen/ SLO ICF Puchar Świata Seniorów w Slalomie – 3/2019
zapowiedź wyniki  zdjęcia
29.06.

Szczawnica XI Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica w Slalomie, Liga Młodzików – 3/2019
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
30.06. Sromowce Wyżne XII Memoriał im. dh. Olgi Małkowskiej
Liga Młodzików – 3/2019
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
04-07.07. Liptovski Mikulasz/ SVK Mistrzostwa Europy Juniorów i U-23 w Slalomie
zapowiedź wyniki wyniki  zdjęcia
13.07. Zabrzeż / Wietrznice Międzynarodowe Zawody UKS
zapowiedź program program, wyniki
13.07. Krościenko 3 Nocny Slalom o Puchar Wójta Gminy Krościenko n/Dunajcem
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
16-21.07.

Kraków / POL Mistrzostwa Świata Juniorów i U-23 w Slalomie
zapowiedź wyniki wyniki
25.07. Drzewica Memoriał Roberta Korzeniewskiego,
Puchar Polski – 3/2019, Liga Młodzików – 5/2019
program program, wyniki zdjęcia
25-27.07.

Drzewica Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Mistrzostwa Polski Juniorów
zapowiedź programwyniki
9-11.08. Leśna Memoriał Ireneusza Kielera
Zawody dzieci i weteranów w slalomie
zapowiedzi program, wyniki
16.08. Wietrznice Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Slalomie – Strefa A
17.08.

Wietrznice 8 Mistrzostwa Polski Młodzików
w Slalomie Kajakowym im. Antoniego Kurcza
18.08.

Zabrzeż Wietrznice / Nowy Sącz 58 Puchar Ziemi Sądeckiej w Slalomie Kajakowym im. Stanisława Biskupskiego
Puchar Polski,  Liga Młodzików – 1/2019
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
30.08-01.09. Markkleeberg /GER ICF Puchar Świata Seniorów w Slalomie – 4/2019
zapowiedź wyniki zdjęcia
31.08.

Szczawnica Memoriał A. i K. Wernerów w Slalomie,
Puchar Polski – 4/2019,
Zawody weteranów im. W. Piecyka – Mistrzostwa Polski Weteranów w Slalomie
zapowiedź wyniki zdjęcia
1.09. Krościenko „Puchar Pienin” im. Bronisława Warusia
Puchar Polski – 5/2019,
Liga Młodzików– FINAŁ 2019
zapowiedź wyniki zdjęcia
6 – 8.09. Prague/ CZE ICF Puchar Świata Seniorów w Slalomie – 5/2019 FINAL 2019
zapowiedź wyniki zdjęcia
6 – 8.09. Prague/ CZE EXTREME SLALOM WORLD CHAMPIONSHIPS
zapowiedź wyniki zdjęcia
14.09.

Szczawnica Maraton Kajakowy Szlakiem Św. Jana Pawła II Przełomem Dunajca
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
25 – 29.09.

La Seu d’Urgell/ ESP Mistrzostwa Świata Seniorów w Slalomie Kajakowym
Kwalifikacje do IO Tokio 2020
5.10.

Leśna Puchar Kwisy w Slalomie
Puchar Polski – FINAŁ 2019
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
4-6.10.

Leśna

ZMIANA MIEJSCA

Kraków

LOTTO Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Slalomie
4-6.10. Roudnice n/Łabą /CZE Turniej Nadziei Olimpijskich w Slalomie – porozumienie Państw Grupy V4
zapowiedź wyniki wyniki
11-13.10.

ZMIANA TERMINU

10-13.10.

Szczawnica LOTTO 76 Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Zjeździe Kajakowym i Sprincie
18-27.10. Tokio/ JAP Tokyo 2020 – Olympic Test Event Canoe Slalom
zapowiedź wyniki wyniki
29.11-1.12.

Kraków Kursokonferencja Sędziów Slalomu PZKaj
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
29.11-1.12.

Kraków Kursokonferencja Trenerów
Slalomu Kajakowego PZKaj
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

Freestyle 2019

UWAGA!

Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.

Termin Miejsce Nazwa imprezy Informacje
 29.06-6.07. Sort /ESP ICF Mistrzostwa Świata we Freestyle’u Kajakowym
zapowiedź wyniki zdjęcia
 31.08-1.09.

 Kraków LOTTO 14 Mistrzostwa Polski we Freestyle’u Kajakowym
zapowiedź wyniki zdjęcia

Kajak polo 2019

UWAGA!

Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.

Termin Miejsce Nazwa imprezy Informacje
27-28.04. Choszczno Eliminacje do kadry
zapowiedź wyniki wyniki
03-05.05. Leśna I Puchar Polski
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
07-09.06. Essen / Niemcy 48 Międzynarodowy Puchar Niemiec
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
28-30.06. Mechelen / Belgia 1Puchar Europy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
15-16.06. Kaniów II Puchar Polski
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23.06. Chełmża Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa D
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
05-07.07. Kalisz Międzynarodowe Mistrzostwa Kalisza w Kajak Polo i III Edycja Pucharu Polski
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
13-14.07. Choszczno IV Puchar Polski – Finał
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
19-21.07. Kaniów/ Polska 2 Puchar Europy
zapowiedź formularz zdjęcia
09-11.08. Leśna X Mistrzostwa Polski Weteranów
Turniej dzieci i młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26.08-01.09. Coimbra / Portugalia Mistrzostwa Europy Seniorów i U21
zapowiedź zapowiedź wyniki
02-04.08.

Kaniów LOTTO 22 Mistrzostwa Polski Seniorów i Turniej Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
06-08.09.

Choszczno I Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (U21)
XVI Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
w Kajak Polo
zapowiedź wyniki zdjęcia
14.09. Małomice Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Kajak Polo – Strefa B
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
14-15.09. Choszczno Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Kajak Polo – Strefa A
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
20-22.09. Catania / Włochy Klubowe Mistrzostwa Europy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
Do ustalenia Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa A
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
Do ustalenia Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa B
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
21.09. Kaniów Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa C
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

Parakajakarstwo 2019

UWAGA!

Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.

Termin Miejsce Nazwa imprezy Informacje
12.05. Poznań Regaty Eliminacyjne Seniorów (RES) – II PP Seniorów zapowiedź program zdjęcia
21-22.05. Poznań Mistrzostwa Europy w parakajakarstwie program wyniki zdjęcia
23-26.05. Poznań I Puchar Świata w sprincie kajakowym i parakajakarstwie zapowiedź program, wyniki zdjęcia
24-26.05. Poznań I Puchar Świata ICF sprint i paracanoe zapowiedź program, wyniki zdjęcia
19-20.07. Poznań II Regaty Eliminacyjne– Mistrzostwa Polski w Parakajakarstwie. zapowiedź program, wyniki zdjęcia
22-25.08 Szeged/
Węgry
Mistrzostwa Świata seniorów w sprincie kajakowym zapowiedź program, wyniki zdjęcia
12-15.09 Tokio/
Japonia
Test przedolimpijski zapowiedź program, wyniki zdjęcia