Slalom, Zjazd, Kayak Cross 2024

Poprawiono: 21 lutego 2024

UWAGA!

Informacje o ewentualnym odwołaniu lub zmianie terminu imprez krajowych (ogólnopolskich i lokalnych) prosimy wysyłać na adres mailowy: office@pzkaj.pl

Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.

Termin Miejsce Nazwa imprezy Informacje
28.01 Kraków 16 Noworoczny Slalom Równoległy
4-5.05 Liptovsky Mikulas / SVK 37 International Liptov Slalom
20-21.04 Kraków Canoe Slalom Krakow Mayors Cup
26-28.04 Bratysława / SVK 1 i 2 kwalifikacja seniorów do reprezentacji
2-5.05 Kraków I Puchar Polski
3 i 4 kwalifikacja do reprezentacji seniorów
1 i 2 do reprezentacji juniorów
Krakowskie Slalomy, 3 memoriał Stefana Kapłaniaka
ICF Ranking Race
11.05  Szczawnica I Ogólnopolska Liga Młodzików w Zjeździe
II Memoriał im. Stanisława Węglarza
12.05 Sromowce Wyżne II Ogólnopolska Liga Młodzików w Zjeździe
18.05 Nowy Sącz III Ogólnopolska Liga Młodzików w Zjeździe
15-19.05 Tacen-Ljubljana / SLO ECA Canoe Slalom European Championships
19.05 Krościenko nad Dunajcem Ogólnopolska Liga Młodzików w Zjeździe Finał
25-26.05 Liptovsky Mikulas / SVK Tatrzańskie Slalomy
3 i 4 kwalifikacja do reprezentacji juniorów
30.05–2.06 Augsburg / GER ICF Canoe Slalom World Cup 1
1-2.06 Valstagna / ITA ECA Junior Slalom Cup
6-9.06 Praga / CZE ICF Canoe Slalom World Cup 2
13-14.06 Augsburg / GER ECA Junior Slalom Cup
13-16.06 Kraków ICF Canoe Slalom World Cup 3
22-23.06 Flattach / AUT ECA Junior Slalom Cup
22.06 Szczawnica 19 Puchar Burmistrza Miasta Szczawnicy
I Liga Młodzików
23.06 Sromowce Wyżne 16 Memoriał im dr Olgi Małkowskiej
II Liga Młodzików
28-30.06 Solkan / SLO ECA Junior Slalom Cup
2–7.07 Liptovsky Mikulas / SVK ICF Junior&U-23 Canoe Slalom World Championships
12–14.07 Kraków ECA Junior Slalom Cup
20-21.07 Roudnice / CZE ECA Junior Slalom Cup
20.07 Wietrznice Międzynarodowe Regaty Kajakowe dla Młodzików i Dzieci
21.07 Krościenko nad Dunajcem 8 Puchar Pienin im. Bronisława Warusia w Slalomie Kajakowym
III  Liga Młodzików
25-28.07 Drzewica 31 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
Mistrzostwa Polski Juniorów Slalom
4 Mistrzostwa Polski w Kayak Cross
27-28.07 Bratysława /  SVK ECA Junior Slalom Cup
29.07–05.08 Paryż / FRA Igrzyska Olimpijskie
2-4.08 Leśna 16 Regaty Slalomowe Dzieci i Masters im. Ireneusza Kielera
9-11.08 Krościenko nad Dunajcem 13 Mistrzostwa Polski Młodzików w Slalomie Kajakowym im. Antoniego Kurcza
3 Mistrzostwa Polski w Kayak Cross
II Mistrzostwa Polski Dzieci w Slalomie Kajakowym
15-18.08 Kraków ECA Junior&U-23 Canoe Slalom Europa Championships
23–25.08 Kraków Masters Championship Canoe Slalom
29.08–01.09 Kraków 76 Mistrzostwa Polski Seniorów w Slalomie Kajakowym
6 Mistrzostwa Polski Kayak Cross
7.09 Szczawnica 64 Memoriał A i K Wernerów w Slalomie Kajakowym
Zawody Master im. W Piecyka
Mistrzostwa Polski Masters w Slalomie Kajakowym,
8.09 Nowy Sącz 62 Puchar Ziemi Sadeckiej
IV Liga Młodzików
12-15.09 Ivrea / ITA ICF Canoe Slalom World Cup 4
14-15.09 Leśna Smocze Łodzie
Mistrzostwa Polski Młodzików w Zjeździe
14.09 Szczawnica 15 Maraton Papieski Szlakiem św. Jana Pawła II
19-22.09 La Seu’d Urgell / ESP ICF Canoe Slalom World Cup 5
19-22.09 Witrznice/Nowy Sącz Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Slalomie Kajakowym (MP U-23) – Slalom i Kayak Cross
26–29.09 Szczawnica 81 Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Zjeździe Kajakowym i Sprincie Górskim
Mistrzostwa Polski Masters w Zjeździe Kajakowym
4-6.10 Kraków Olympic Hopes – Turniej Nadziei Olimpijskich
9.12 Kraków Mikołajkowe Regaty w Slalomie Kajakowym
Drzewica XIX Memoriał Roberta Korzeniewskiego  Liga Młodzików
 

 

Turniej Nadziei Olimpijskich w Slalomie – Canoe Slalom Olympic Hopes
Regaty w ramach porozumienia Państw Grupy V-4 (POL/CZE/SVK/HUN)
U14, U16, U18 – Slalom i Kayak Cross
Kursokonferencja Trenerów Slalomu Kajakowego/ Klasyków PZKaj
Kursokonferencja Sędziów Slalomu Kajakowego PZKaj

Slalom, Zjazd, Extreme Slalom 2023

Poprawiono: 20 listopada 2023

UWAGA!

Informacje o ewentualnym odwołaniu lub zmianie terminu imprez krajowych (ogólnopolskich i lokalnych) prosimy wysyłać na adres mailowy: office@pzkaj.pl

Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.

Termin Miejsce Nazwa imprezy Informacje
29.01 Kraków 15 Noworoczny Slalom Równoległy
22–23.04 Liptovsky Mikulas / SVK 35 International Liptov Slalom
29-30.04 Kraków 2023 Canoe Slalom Krakow Mayors Cup
ICF Ranking Race – Slalom/Kayak Cross
6-7.05 Bratysława / SVK Międzynarodowe Zawody Slalomowe w Bratysławie
1 i 2 kwalifikacja do Reprezentacji  Polski w Slalomie
12-14.05 Kraków Krakowskie Slalomy
3 i 4 kwalifikacja do Reprezentacji Polski  w Slalomie
ICF Ranking Race Slalom
kwalifikacja do Reprezentacji Polski w Kayak Cross
I Puchar Polski
20-21.05 Liptovsky Mikulas / SVK Tatrzańskie Slalomy
27.05 Drzewica XVIII Memoriał Roberta Korzeniewskiego
I rzut Pucharu Polski
I rzut Ligi Młodzików
02-04.06 Augsburg / GER ICF Canoe Slalom World Cup 1/2023
 3.06 Szczawnica I Ogólnopolska Liga Młodzików w Zjeździe
II Memoriał im. Stanisława Węglarza
3-4.06 Flattach / AUT ECA Junior Slalom Cup
4.06 Sromowce Wyżne II Ogólnopolska Liga Młodzików w Zjeździe
09-11.06 Praga / CZE ICF Canoe Slalom World Cup 2/2023
10-11.06 Valstagna / ITA ECA Junior Slalom Cup
 10.06 Krościenko nad Dunajcem III Ogólnopolska Liga Młodzików w Zjeździe
11.06 Nowy Sącz Ogólnopolska Liga Młodzików w Zjeździe  Finał
16-18.06 Tacen-Ljubljana / SLO ICF Canoe Slalom World Cup 3/2023
17-18.06 Ivrea / ITA ECA Junior Slalom Cup
24-25.06 Bratysława / SVK ECA Junior Slalom Cup
24.06 Szczawnica 18 Puchar Burmistrza Miasta Szczawnicy
II Liga Młodzików
 25.06 Sromowce Wyżne 15 Memoriał im dr Olgi Małkowskiej
III Liga Młodzików
26.06-02.07 Kraków Igrzyska Europejskie
1-2.07 Augsburg / GER ECA Junior Slalom Cup
8-9.07 Kraków ECA Junior Slalom Cup
15.07
nowy termin
Wietrznice Międzynarodowe Regaty Kajakowe dla Młodzików i Dzieci
15-16.07 Solkan / SLO ECA Junior Slalom Cup
20-23.07 Bratysława / SVK ECA Junior & U-23 Canoe Slalom European Championships
22-23.07 Rudnice / CZE ECA Junior Slalom Cup
 4-6.08
nowy termin
Wietrznice 28 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
MP Juniorów Młodszych
Mistrzostwa Polski Juniorów
Slalom / Kayak Cross
12.08
nowy termin
Wietrznice Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (MMM) w Slalomie Kajakowym – Strefa „A”
Slalom + Kayak Cross
13.08
nowy termin
Wietrznice Półfinał i Finał 12 Mistrzostw Polski Młodzików w Slalomie Kajakowym im. Antoniego Kurcza Slalom
2 Mistrzostwa Polski w Kayak Cross
Do ustalenia Leśna Puchar Kwisy
IV Liga Młodzików
III Puchar Polski
15–20.08 Kraków ICF Junior & U-23 Canoe Slalom World Championships
18.08 Leśna 15 Regaty Slalomowe Dzieci i Weteranów im. Ireneusza Kielera
20.08 Krościenko nad  Dunajcem 7 Puchar Pienin im. Bronisława Warusia w Slalomie Kajakowym
II  Puchar Polski
IV  Liga Młodzików
25–27.08 Kraków 75 Mistrzostwa Polski Seniorów w Slalomie Kajakowym
5 Mistrzostwa Polski Kayak Cross
01-03.09 La Seu’d Urgell / ESP ICF Canoe Slalom World Cup 4/2023
 02.09 Szczawnica 63 Memoriał A i K Wernerów w Slalomie Kajakowym
Zawody Master im. W Piecyka
Mistrzostwa Polski Masters w Slalomie Kajakowym
IV Puchar Polski
10.09 Nowy Sącz 62 Puchar Ziemi Sadeckiej
Finał Liga Młodzików
Finał Puchar Polski
 16.09 Szczawnica 14 Maraton Papieski Szlakiem św. Jana Pawła II
 16-17.09 Drzewica III Otwarte Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Ludowych Zespołów Sportowych
IX Drzewickie Slalomy w formule (Slalom / Kayak Cross)
19-24.09 Lee Valley Londyn / GBR ICF Canoe Slalom World Championships
29.09-1.10 Drzewica Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Slalomie Kajakowym (MP U-23) – Slalom + Kayak Cross
29-30.09 Roudnice / CZE Turniej Nadziei Olimpijskich w Slalomie – Canoe Slalom Olympic Hopes
Regaty w ramach porozumienia Państw Grupy V-4 (POL/CZE/SVK/HUN) – U14, U16, U18
Slalom / Kayak Cross
1.10 Chełmża Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (MMM) w Slalomie Kajakowym – Strefa „B” – Slalom
 5-8.10 Vaires Sur Marne Paryż / FRA ICF Canoe Slalom World Cup 5/2023 – Final
20-22.10 Szczawnica 80 Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Zjeździe Kajakowym i Sprincie Górskim
Mistrzostwa Polski Masters w Zjeździe Kajakowym
1-3.12 Wałcz Kursokonferencja Trenerów Slalomu Kajakowego / Klasyków PZKaj
2.12 Kraków Mikołajkowe Regaty w Slalomie Kajakowym
listopad / grudzień Do ustalenia Kursokonferencja Sędziów Slalomu Kajakowego PZKaj

Slalom, Zjazd, Extreme Slalom 2022

Poprawiono: 12 października 2022

UWAGA!

Informacje o ewentualnym odwołaniu lub zmianie terminu imprez krajowych (ogólnopolskich i lokalnych) prosimy wysyłać na adres mailowy: office@pzkaj.pl

Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.

Termin Miejsce Nazwa imprezy Informacje
30.01 Kraków 14 Noworoczny Slalom Równoległy
9-10.04 Kraków 2022 Canoe Slalom Krakow Mayors Cup – ICF Ranking Race – Slalom/Extreme Slalom
23-24.04 Liptovsky Mikulas / SVK 35 International Liptov Slalom
30.04-1.05 Kraków Krakowskie Slalomy
1,2 kwalifikacja do RP w Slalomie I/2022 Slalom + Extreme Slalom
7-8.05 Liptovsky Mikulas / SVK 73-rd International Tatra Slalom
3,4 kwalifikacja do RP w Slalomie II/2022 Slalom + Extreme Slalom
14.05 Krościenko nad Dunajcem Ogólnopolska Liga Młodzików w Zjeździe I
15.05 Nowy Sącz Ogólnopolska Liga Młodzików w Zjeździe II
21.05 Sromowce Wyżne Ogólnopolska Liga Młodzików w Zjeździe III
22.05 Szczawnica Ogólnopolska Liga Młodzików  im. Stanisława Węglarza w Zjeździe FINAŁ
26-29.05 Liptovsky Mikulas / SVK ECA Canoe Slalom European Championships
30.05-3.06 Augsburg / GER ICF Canoe Slalom Training Period 1-WCH
4-5.06 Augsburg / GER Canoe Slalom Augsburg ICF Ranking Race
10-12.06 Praga / CZE ICF Canoe Slalom World Cup 1/2022
11-12.06 Valstagna / ITA ECA Canoe Slalom Junior Cup
17-19.06 Kraków ICF Canoe Slalom World Cup 2/2022
18-19.06 Flattach / AUT ECA Canoe Slalom Junior Cup
24-26.06 Tacen / Ljubljana / SLO ICF Canoe Slalom World Cup 3/2022
25.06 Szczawnica 17  Puchar Burmistrza Miasta Szczawnicy
I Liga Młodzików
26.06
ODWOŁANE
Krościenko nad Dunajcem 6 Puchar Pienin im. Bronisława Warusia  w Slalomie Kajakowym
I Puchar Polski, II Liga Młodzików
2-3.07 Solkan / SLO ECA Canoe Slalom Junior Cup
3.07 Zabrzeż (Nowy Sącz) Międzynarodowe Regaty Kajakowe dla Młodzików i Dzieci
5-10.07
Ivrea / ITA ICF Junior&U-23 Canoe Slalom World Championships
16-17.07 Kraków ECA Canoe Slalom Junior Cup
26-31.07
Augsburg / GER ICF Canoe Slalom World Championships
23-24.07 Roudnice ECA Canoe Slalom Junior Cup
29-31.07 Zabrzeż (Nowy Sącz) 28 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży-MP Juniorów Młodszych
Mistrzostwa Polski Juniorów Slalom / Extreme Slalom
5-6.08 Leśna XIV Regaty Slalomowe Dzieci i Weteranów im. Ireneusza Kielera
10-14.08 Ceske Budejovice / CZE ECA Canoe Slalom Junior & U-23 European Championships
18-21.08
Kraków 74 Mistrzostwa Polski Seniorów w Slalomie Kajakowym
4 Mistrzostwa Polski Extreme Slalom
26-28.08 Pau / FRA ICF Canoe Slalom World Cup 4/2022
27.08 Szczawnica 62 Memoriał A i K Wernerów w Slalomie Kajakowym
Zawody Master im. W Piecyka – MP Masters w Slalomie Kajakowym
IV Puchar Polski
2-4.09 La Seu’d Urgell / ESP ICF Canoe Slalom World Cup 5/2022 – Final
3-4.09
Drzewica II Otwarte Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Ludowych Zespołów Sportowych
VIII Drzewickie Slalomy w formule (Slalom/Extreme Slalom)
10.09 Sromowce Wyżne 14 Memoriał im. dh, Olgi Małkowskiej
V Liga Młodzików
11.09 Nowy Sącz 61 Puchar Ziemi Sadeckiej
VI Ligi Młodzików
V Puchar Polski
17.09
Leśna Puchar Kwisy IV Liga Młodzików
III Puchar Polski
Kwalifikacje do 11 Mistrzostw Polski Młodzików w Slalomie Kajakowym im. Antoniego Kurcza Slalom + Extreme Slalom
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w  Slalomie Kajakowym – Strefa „A” Slalom + Extreme Slalom
18.09
Leśna Półfinał i Finał 11 Mistrzostw Polski Młodzików w Slalomie Kajakowym im. Antoniego Kurcza Slalom + Extreme Slalom
24.09 Szczawnica 13 Maraton Papieski Szlakiem św. Jana Pawła II
25.09 Człuchów Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Slalomie Kajakowym – Strefa „B” Slalom + Extreme Slalom
30.09-2.10 Drzewica XVII Memoriał Roberta Korzeniewskiego
Finał Puchar Polski, Finał Liga Młodzików
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Slalomie Kajakowym (MP U-23) – Slalom + Extreme Slalom
7-9.10 Szczawnica 79 Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Zjeździe Kajakowym i Sprincie Górskim
14-16.10 Spała Kursokonferencja Trenerów i Instruktorów PZKaj
03.12 Kraków Mikołajkowe Regaty w Slalomie Kajakowym
Do uzgodnienia  Do ustalenia Turniej Nadziei Olimpijskich w Slalomie – Canoe Slalom Olympic Hopes
Regaty w ramach porozumienia Państw Grupy V-4 (POL/CZE/SVK/HUN) – U14, U16, U18 – Slalom + Extreme Slalom
listopad / grudzień Poznań Kursokonferencja Sędziów Slalomu Kajakowego PZKaj