Slalom, Zjazd, Extreme Slalom 2023

Poprawiono: 26 stycznia 2023

UWAGA!

Informacje o ewentualnym odwołaniu lub zmianie terminu imprez krajowych (ogólnopolskich i lokalnych) prosimy wysyłać na adres mailowy: office@pzkaj.pl

Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.

Termin Miejsce Nazwa imprezy Informacje
29.01 Kraków 15 Noworoczny Slalom Równoległy
22–23.04 Liptovsky Mikulas / SVK 35 International Liptov Slalom
29-30.04 Kraków 2022 Canoe Slalom Krakow Mayors Cup
ICF Ranking Race – Slalom/Kayak Cross
6-7.05 Bratysława / SVK Międzynarodowe Zawody Slalomowe w Bratysławie
1 i 2 kwalifikacja do Reprezentacji  Polski w Slalomie
13-14.05 Kraków Krakowskie Slalomy
3 i 4 kwalifikacja do Reprezentacji Polski  w Slalomie
ICF Ranking Race Slalom
kwalifikacja do Reprezentacji Polski w Kayak Cross
20-21.05 Liptovsky Mikulas / SVK Tatrzańskie Slalomy
28.05 Drzewica XVIII Memoriał Roberta Korzeniewskiego
I Puchar Polski
I Liga Młodzików
02-04.06 Augsburg / GER ICF Canoe Slalom World Cup 1/2023
 3.06 Szczawnica I Ogólnopolska Liga Młodzików w Zjeździe
II Memoriał im. Stanisława Węglarza
3-4.06 Flattach / AUT ECA Junior Slalom Cup
4.06 Sromowce Wyżne II Ogólnopolska Liga Młodzików w Zjeździe
09-11.06 Praga / CZE ICF Canoe Slalom World Cup 2/2022
10-11.06 Valstagna / ITA ECA Junior Slalom Cup
 10.06 Krościenko nad Dunajcem III Ogólnopolska Liga Młodzików w Zjeździe
11.06 Nowy Sącz Ogólnopolska Liga Młodzików w Zjeździe  Finał
16-18.06 Tacen-Ljubljana / SLO ICF Canoe Slalom World Cup 3/2022
17-18.06 Ivrea / ITA ECA Junior Slalom Cup
17-18.06 Kraków Test nowego toru Kolna
24-25.06 Bratysława / SVK ECA Junior Slalom Cup
24.06 Szczawnica 18 Puchar Burmistrza Miasta Szczawnicy
II Liga Młodzików
 25.06 Sromowce Wyżne 15 Memoriał im dr Olgi Małkowskiej
III Liga Młodzików
26.06-02.07 Kraków Igrzyska Europejskie
1-2.07 Augsburg / GER ECA Junior Slalom Cup
8-9.07 Kraków ECA Junior Slalom Cup
15.07
nowy termin
Wietrznice Międzynarodowe Regaty Kajakowe dla Młodzików i Dzieci
15-16.07 Solkan / SLO ECA Junior Slalom Cup
20-23.07 Bratysława / SVK ICF Junior&U-23 Canoe Slalom Europa Championships
22-23.07 Rudnice / CZE ECA Junior Slalom Cup
 4-6.08
nowy termin
Wietrznice 28 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
MP Juniorów Młodszych
Mistrzostwa Polski Juniorów
Slalom / Kayak Cross
12.08
nowy termin
Wietrznice Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (MMM) w Slalomie Kajakowym – Strefa „A”
Slalom / Kayak Cross
13.08
nowy termin
Wietrznice Półfinał i Finał 11 Mistrzostw Polski Młodzików w Slalomie Kajakowym im. Antoniego Kurcza
Slalom / Kayak Cross
Do ustalenia Krościenko nad  Dunajcem 6 Puchar Pienin im. Bronisława Warusia w Slalomie Kajakowym
II  Puchar Polski
IV  Liga Młodzików
Do ustalenia Leśna 15 Regaty Slalomowe Dzieci i Weteranów im. Ireneusza Kielera
Do ustalenia Leśna Puchar Kwisy
IV Liga Młodzików
III Puchar Polski
15–20.08 Kraków ICF Junior&U-23 Canoe Slalom World Championships
25–27.08 Kraków 75 Mistrzostwa Polski Seniorów w Slalomie Kajakowym
4 Mistrzostwa Polski Kayak bez młodzieżowych
01-03.09 La Seu’d Urgell / ESP ICF Canoe Slalom World Cup 4/2022
 02.09 Szczawnica 64 Memoriał A i K Wernerów w Slalomie Kajakowym
Zawody Master im. W Piecyka
Mistrzostwa Polski Masters w Slalomie Kajakowym
IV Puchar Polski
03.09 Nowy Sącz 62 Puchar Ziemi Sadeckiej
Finał Liga Młodzików
Finał Puchar Polski
 16.09 Szczawnica 14 Maraton Papieski Szlakiem św. Jana Pawła II
 16.09 Drzewica III Otwarte Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Ludowych Zespołów Sportowych
IX Drzewickie Slalomy w formule (Slalom / Kayak Cross)
19-24.09 Lee Valley Londyn / GBR ICF Canoe Slalom World Championships
29-30.09 Drzewica Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Slalomie Kajakowym (MP U-23) – Slalom + Kayak Cross
Do ustalenia Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (MMM) w Slalomie Kajakowym – Strefa „B”
Slalom / Kayak Cross
29-30.09 CZE Turniej Nadziei Olimpijskich w Slalomie – Canoe Slalom Olympic Hopes
Regaty w ramach porozumienia Państw Grupy V-4 (POL/CZE/SVK/HUN) – U14, U16, U18
Slalom / Kayak Cross
 5-8.10 Vaires Sur Marne Paryż / FRA ICF Canoe Slalom World Cup 5/2022 – Final
13-15.10 Szczawnica 80 Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Zjeździe Kajakowym i Sprincie Górskim
Mistrzostwa Polski Masters w Zjeździe Kajakowym
listopad / grudzień Do ustalenia Kursokonferencja Trenerów Slalomu Kajakowego/ Klasyków PZKaj
listopad / grudzień Do ustalenia Kursokonferencja Sędziów Slalomu Kajakowego PZKaj
3 lub 10.12 Kraków Mikołajkowe Regaty w Slalomie Kajakowym

Slalom, Zjazd, Extreme Slalom 2022

Poprawiono: 12 października 2022

UWAGA!

Informacje o ewentualnym odwołaniu lub zmianie terminu imprez krajowych (ogólnopolskich i lokalnych) prosimy wysyłać na adres mailowy: office@pzkaj.pl

Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.

Termin Miejsce Nazwa imprezy Informacje
30.01 Kraków 14 Noworoczny Slalom Równoległy
9-10.04 Kraków 2022 Canoe Slalom Krakow Mayors Cup – ICF Ranking Race – Slalom/Extreme Slalom
23-24.04 Liptovsky Mikulas / SVK 35 International Liptov Slalom
30.04-1.05 Kraków Krakowskie Slalomy
1,2 kwalifikacja do RP w Slalomie I/2022 Slalom + Extreme Slalom
7-8.05 Liptovsky Mikulas / SVK 73-rd International Tatra Slalom
3,4 kwalifikacja do RP w Slalomie II/2022 Slalom + Extreme Slalom
14.05 Krościenko nad Dunajcem Ogólnopolska Liga Młodzików w Zjeździe I
15.05 Nowy Sącz Ogólnopolska Liga Młodzików w Zjeździe II
21.05 Sromowce Wyżne Ogólnopolska Liga Młodzików w Zjeździe III
22.05 Szczawnica Ogólnopolska Liga Młodzików  im. Stanisława Węglarza w Zjeździe FINAŁ
26-29.05 Liptovsky Mikulas / SVK ECA Canoe Slalom European Championships
30.05-3.06 Augsburg / GER ICF Canoe Slalom Training Period 1-WCH
4-5.06 Augsburg / GER Canoe Slalom Augsburg ICF Ranking Race
10-12.06 Praga / CZE ICF Canoe Slalom World Cup 1/2022
11-12.06 Valstagna / ITA ECA Canoe Slalom Junior Cup
17-19.06 Kraków ICF Canoe Slalom World Cup 2/2022
18-19.06 Flattach / AUT ECA Canoe Slalom Junior Cup
24-26.06 Tacen / Ljubljana / SLO ICF Canoe Slalom World Cup 3/2022
25.06 Szczawnica 17  Puchar Burmistrza Miasta Szczawnicy
I Liga Młodzików
26.06
ODWOŁANE
Krościenko nad Dunajcem 6 Puchar Pienin im. Bronisława Warusia  w Slalomie Kajakowym
I Puchar Polski, II Liga Młodzików
2-3.07 Solkan / SLO ECA Canoe Slalom Junior Cup
3.07 Zabrzeż (Nowy Sącz) Międzynarodowe Regaty Kajakowe dla Młodzików i Dzieci
5-10.07
Ivrea / ITA ICF Junior&U-23 Canoe Slalom World Championships
16-17.07 Kraków ECA Canoe Slalom Junior Cup
26-31.07
Augsburg / GER ICF Canoe Slalom World Championships
23-24.07 Roudnice ECA Canoe Slalom Junior Cup
29-31.07 Zabrzeż (Nowy Sącz) 28 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży-MP Juniorów Młodszych
Mistrzostwa Polski Juniorów Slalom / Extreme Slalom
5-6.08 Leśna XIV Regaty Slalomowe Dzieci i Weteranów im. Ireneusza Kielera
10-14.08 Ceske Budejovice / CZE ECA Canoe Slalom Junior & U-23 European Championships
18-21.08
Kraków 74 Mistrzostwa Polski Seniorów w Slalomie Kajakowym
4 Mistrzostwa Polski Extreme Slalom
26-28.08 Pau / FRA ICF Canoe Slalom World Cup 4/2022
27.08 Szczawnica 62 Memoriał A i K Wernerów w Slalomie Kajakowym
Zawody Master im. W Piecyka – MP Masters w Slalomie Kajakowym
IV Puchar Polski
2-4.09 La Seu’d Urgell / ESP ICF Canoe Slalom World Cup 5/2022 – Final
3-4.09
Drzewica II Otwarte Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Ludowych Zespołów Sportowych
VIII Drzewickie Slalomy w formule (Slalom/Extreme Slalom)
10.09 Sromowce Wyżne 14 Memoriał im. dh, Olgi Małkowskiej
V Liga Młodzików
11.09 Nowy Sącz 61 Puchar Ziemi Sadeckiej
VI Ligi Młodzików
V Puchar Polski
17.09
Leśna Puchar Kwisy IV Liga Młodzików
III Puchar Polski
Kwalifikacje do 11 Mistrzostw Polski Młodzików w Slalomie Kajakowym im. Antoniego Kurcza Slalom + Extreme Slalom
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w  Slalomie Kajakowym – Strefa „A” Slalom + Extreme Slalom
18.09
Leśna Półfinał i Finał 11 Mistrzostw Polski Młodzików w Slalomie Kajakowym im. Antoniego Kurcza Slalom + Extreme Slalom
24.09 Szczawnica 13 Maraton Papieski Szlakiem św. Jana Pawła II
25.09 Człuchów Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Slalomie Kajakowym – Strefa „B” Slalom + Extreme Slalom
30.09-2.10 Drzewica XVII Memoriał Roberta Korzeniewskiego
Finał Puchar Polski, Finał Liga Młodzików
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Slalomie Kajakowym (MP U-23) – Slalom + Extreme Slalom
7-9.10 Szczawnica 79 Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Zjeździe Kajakowym i Sprincie Górskim
14-16.10 Spała Kursokonferencja Trenerów i Instruktorów PZKaj
03.12 Kraków Mikołajkowe Regaty w Slalomie Kajakowym
Do uzgodnienia  Do ustalenia Turniej Nadziei Olimpijskich w Slalomie – Canoe Slalom Olympic Hopes
Regaty w ramach porozumienia Państw Grupy V-4 (POL/CZE/SVK/HUN) – U14, U16, U18 – Slalom + Extreme Slalom
listopad / grudzień Poznań Kursokonferencja Sędziów Slalomu Kajakowego PZKaj