Wydrukuj

Uwaga – Zmiana Programu Rozgrywania Mistrzostw Polski Juniorów (15-18.08.2013)

Planowane w dniu 15.08.br (czwartek) wyścigi juniorów na dystansach 200 m odbędą się 18.08.br (niedziela) przed wyścigami długodystansowymi.

W związku z powyższym odwołujemy pierwszą odprawę kierowników i sędziów, planowaną na godz. 12:00, natomiast druga odprawa odbędzie się zgodnie z planem o godz. 20:00 w budynku Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego przy ul. prof. Kaliskiego 7 sala audytoryjna nr 1 (Fordon).

Ramowy program wyścigów, na piątek i sobotę, przedstawiony w zapowiedzi nie ulega zmianie.

Poniżej przedstawiamy program minutowy zawodów na niedzielę:

                              3 dzień zawodów             18 lipca 2013

Wyścig nr:                                                                                                          

131         K-1 200m        juniorów                eliminacja   1    godz.  08:00    1 do FA, 2-7 do Pf

132         K-1 200m        juniorów                eliminacja   2    godz.  08:03    1 do FA, 2-7 do Pf

133         K-1 200m        juniorów                eliminacja   3    godz.  08:06    1 do FA, 2-7 do Pf

134         C-1 200m        juniorów                eliminacja   1    godz.  08:09    1-3:FA, 4-7:Pf + 8 lep.cz.

135         C-1 200m        juniorów                eliminacja   2    godz.  08:12    1-3:FA, 4-7:Pf + 8 lep.cz.

136         K-1 200m        juniorek                 eliminacja   1    godz.  08:15    1-3:FA, 4-7:Pf + 8 lep.cz.

137         K-1 200m        juniorek                 eliminacja   2    godz.  08:18    1-3:FA, 4-7:Pf + 8 lep.cz.

 

138         K-1 200m        juniorów                półfinał       1    godz.  08:50    1-3:FA,4-7:FB+8 z najl.cz.

139         K-1 200m        juniorów                półfinał       2    godz.  08:53    1-3:FA,4-7:FB+8 z najl.cz.

140         C-1 200m        juniorów                półfinał       1    godz.  08:56    1-3 do FA

141         K-1 200m        juniorek                 półfinał       1    godz.  08:59    1-3 do FA

 

142         K-1 200m        juniorów                FINAŁ       B   godz.  09:40

143         K-1 200m        juniorów                FINAŁ       A   godz.  09:45

144         C-1 200m        juniorów                FINAŁ       A   godz.  09:55

                                       K-1 200m              juniorów   Dekoracja  godz.     10:00

145         K-1 200m        juniorek                 FINAŁ       A   godz.  10:05

                                       C-1 200m              juniorów   Dekoracja  godz.     10:10

                                       K-1 200m              juniorek    Dekoracja  godz.     10:20

146          K-2 200m        juniorów                FINAŁ            godz.  10:25

                                       K-2 200m              juniorów   Dekoracja  godz.     10:40

 

        147  K-2 3.000m     mł juniorek            FINAŁ            godz.  11:00

        148  K-1 3.000m     mł juniorek            FINAŁ            godz.  11:10

        149  C-2 5.000m     mł juniorów           FINAŁ            godz.  11:40

        150  C-1 5.000m     mł juniorów           FINAŁ            godz.  11:50

                                       K-2 3.000m           mł juniorek Dekoracja godz.     11:55

                                       K-1 3.000m           mł juniorek Dekoracja godz.     11:00

        151  K-2 5.000m     mł juniorów           FINAŁ            godz.  12:30

        152  K-1 5.000m     mł juniorów           FINAŁ            godz.  12:40

                                       C-2 5.000m           mł juniorów Dekoracja godz.   12:45

                                       C-1 5.000m           mł juniorów Dekoracja godz.   12:50

        141  K-2 5.000m     juniorek                 FINAŁ            godz.  13:10

        142  K-1 5.000m     juniorek                 FINAŁ            godz.  13:20

                                       K-2 5.000m           mł juniorów Dekoracja godz.   13:30

                                       K-1 5.000m           mł juniorów Dekoracja godz.   13:35

        143  K-2 5.000m     juniorów                FINAŁ            godz.  14:00

        144  K-1 5.000m     juniorów                FINAŁ            godz.  14:10

                                       K-2 5.000m           juniorek    Dekoracja  godz.     14:15

                                       K-1 5.000m           juniorek    Dekoracja  godz.     14:20

        145  C-2 5.000m     juniorów                FINAŁ            godz.  14:50

        146  C-1 5.000m     juniorów                FINAŁ            godz.  15:00

                                       K-2 5.000m           juniorów   Dekoracja  godz.     15:05

                                       K-1 5.000m           juniorów   Dekoracja  godz.     15:10

                                       C-2 5.000m           juniorów   Dekoracja  godz.     15:40

                                       C-1 5.000m           juniorów   Dekoracja  godz.     15:45

  

Kluby, województwa                                  Dekoracja godz. 15:50