Wydrukuj

Slalom i zjazd 2018

termin miejsce nazwa imprezy informacje
14.01. Kraków „Noworoczny Slalom Równoległy”
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
06-08.04. Markkleeberg (GER) 2018 ICF Slalom Ranking
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
21-22.04. L. Mikulasz/ SVK „Liptowskie Slalomy”
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
28-29.04. Ivrea (ITA) ICF World Ranking
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
05-06.05. Kraków Krakowskie Slalomy.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
12-13.05. Liptovski Mikulasz/SVK 70 Międzynarodowy Tatrzański Slalom – 1 i 2 kwalifikacja do Reprezentacji Polski Seniorów na rok 2018
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
18 -20.05. Kraków Mistrzostwa Polski Seniorów w Slalomie kajakowym – 3 i 4 kwalifikacja do Reprezentacji Polski Seniorów na rok 2018
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01-03.06. Praga/ CZE Mistrzostwa Europy Seniorów w Slalomie Kajakowym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
02-03.06. Zabrzeż Wietrznice/ Nowy Sącz 56 Puchar Ziemi Sądeckiej im. Stanisława Biskupskiego w Slalomie Kajakowym
I Puchar Polski,  Liga Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
16.06. Doły Biskupie III Ogólnopolskie Regaty w Slalomie Kajakowym o Puchar Gór Świętokrzyskich
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
17.06. Drzewica 4 Drzewickie Slalomy 2018
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23-24.06. Kraków Puchar Prezydenta Miasta Krakowa
II Puchar Polski,  Liga Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
22-24.06. Liptovski Mikulas/ SVK 1 ICF Puchar Świata Seniorów.
Official invitation
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
29.06-01.07. Kraków 2 ICF Puchar Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
30.06. Szczawnica X Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica w slalomie dla dzieci i młodzieży, III Liga Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
06.07-08.07. Augsburg/ GER 3 Puchar Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
06-07.07. Leśna XI Regaty Slalomowe Dzieci i Weteranów im. Ireneusza Kielera
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
12.07. Wietrznice Międzynarodowe Zawody UKS
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
14.07. Krościenko Nocny Slalom O Puchar  Wójta Gminy  Krościenko
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
19-22.07. Ivrea / ITA Mistrzostwa Świata Juniorów i U-23
zapowiedź program, wyniki program, wyniki zdjęcia
27-29.07. Bratysława Cunovo/ SVK 2018 DANUBE CUP 1
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
02.08. Leśna Puchar Kwisy,
III Puchar Polski, IV Liga młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01-03.08. Leśna Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Mistrzostwa Polski Juniorów
zapowiedź program program, wynikiprogram, wyniki
18.08. Sromowce Wyżne X Memoriał im Dh Olgi Małkowskiej
V Liga Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
15-19.08. Bratysława Cunovo/ SVK Mistrzostwa Europy Juniorów i U-23
zapowiedź program, wyniki program, wyniki
25.08. Wietrznice Mistrzostwa Województwa Małopolskiego
Międzywojewódzkie  Mistrzostwa Młodzików w Slalomie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26.08. Wietrznice VII Mistrzostwa Polski Młodzików w Slalomie Kajakowym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
31.08-02.09. Tacen/ SLO 4 Puchar Świata Seniorów w Slalomie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01.09. Szczawnica Memoriał A. i K. Wernerów w slalomie
IV Puchar Polski
Zawody weteranów im. W. Piecyka – Mistrzostwa Polski Weteranów w Slalomie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
02.09. Krościenko „Puchar Pienin” im. Bronisława Warusia
V Puchar Polski, VI Liga Młodzików  KOMUNIKAT o odwołaniu zawodów 
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
07–09.09. La Seu D’Urgell/ ESP FINAŁ Pucharu Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
15-16.09. Londyn/ GBR British Open Slalom
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
22.09. Szczawnica Maraton Kajakowy Szlakiem Św. Jana Pawła II Przełomem Dunajca
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26-30.09. Rio De Janeiro/ BRA Mistrzostwa Świata Seniorów w Slalomie Kajakowym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
28-30.09. Kraków Międzynarodowe zawody w ramach Turnieju „Nadziei Olimpijskich” – Slalom
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
29.09.
07.10.
Człuchów Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa B
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
05.10. Drzewica Memoriał R „Korzeniewskiego”
Finał Puchar Polski , Finał Ligi Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
05-07.10. Drzewica Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
12-14.10. Szczawnica 75. Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Zjeździe Kajakowym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
14-16.10. Buenos Aires/ ARG Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
06-08.12. Kraków Kursokonferencja Sędziów PZKaj
zapowiedź program zdjęcia
06-08.12. Kraków Kursokonferencja Trenerów Slalomu Kajakowego PZKaj
zapowiedź program zdjęcia