Wydrukuj

Slalom i zjazd 2017

termin miejsce nazwa imprezy informacje
15.01. Kraków Noworoczny Slalom Równoległy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

22-23.04. Liptowski Mikulasz Liptowskie Slalomy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

29-30.04. Kraków Krakowskie Slalomy 
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

05-07.05.

Kraków Liptowski Mikulasz
I i II Rzut Kwalifikacji do Reprezentacji Seniorów, U23 i Juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

12-14.05. Liptowski
Mikulasz
69TH INTERNATIONAL TATRA SLALOM
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

13-14.05. Liptowski Mikulasz Kraków III i IV Rzut Kwalifikacji do Reprezentacji Seniorów, U23 i Juniorów i Puchar Prezydenta Miasta Krakowa
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

31.05-04.06. Tacen/
Słowenia
Mistrzostwa Europy Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

10.06. Wietrznice 56 Puchar Ziemi Sądeckiej im Stanisława Biskupskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

16-18.06. Praga/Czechy 2017 ICF CANOE SLALOM WORLD CUP 1
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

17.06. Drzewica 3 Drzewickie Slalomy 2017
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

23-25.06. Augsburg/
Niemcy
2017 ICF CANOE SLALOM WORLD CUP 2
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

30.06-2.07. Markkleeberg/
Niemcy
2017 ICF CANOE SLALOM WORLD CUP 3
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

01.07. Szczawnica X Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica w slalomie dla dzieci i młodzieży, III Liga Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

07-09.07. Kraków Mistrzostwa Polski Seniorów im. Antoniego Kurcza
zapowiedź program, wyniki programzdjęcia

18-23.07. Bratysława/
Słowacja
Mistrzostwa Świata Jun. I U23
zapowiedź wyniki_junwyniki_U23 zdjęcia

22-23.07. Doły Biskupie III Ogólnopolskie Regaty w Slalomie Kajakowym o Puchar Gór Świętokrzyskich
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

29-30.07. Kraków ECA Puchar Europy Juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

02-04.08. Drzewica

Mistrzostwa Polski Juniorów.
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

film z zawodów TUTAJ

zapowiedź program, wyniki zdjęcia

16-20.08. Hohenlimburg
Niemcy
Mistrzostwa Europy Juniorów i U23
zapowiedź program, wynikiprogram, wyniki zdjęcia

26.08. Wietrznice Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa A
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

27.08. Wietrznice Mistrzostwa Polski Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

01-03.09. Ivrea/Włochy 2017 ICF CANOE SLALOM WORLD CUP 4
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

02.09. Szczawnica Memoriał A. i K. Wernerów w Slalomie, IV Puchar Polski, Zawody Weteranów im W. Piecyka i Mistrzostwa Polski Weteranów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

03.09. Krościenko n/Dunajcem Puchar Pienin im Bronisława Warusia, Ogólnopolskie Regaty Slalomowe Dzieci, V Puchar Polski, Liga Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

08-10.09 La Seu D’Urgell
Hiszpania

2017 ICF CANOE SLALOM WORLD CUP FINAL

galeria zwycięzców

zapowiedź program, wyniki zdjęcia

16.09. Bydgoszcz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa B. Zgłoszenie, lista zbiorcza.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

19.09 Szczawnica Maraton Kajakowy Szlakiem św. Jana Pawła II Przełomem Dunajca
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

26.09-1.10. Pau/Francja Mistrzostwa Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

07.10. Leśna Puchar Kwisy, Finał Pucharu Polski, Liga Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

7-8.10. Leśna Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
zapowiedź program program, wyniki zdjęcia

21-22.10. Szczawnica 74. Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Zjeździe Kajakowym
zapowiedź programprogram, wyniki

24-26.11.

Zakopane

Kraków

Kursokonferencja Trenerska PZKaj.
zapowiedź program zdjęcia

01-03.12.

Kraków

Kursokonferencja Sędziów PZKaj.
zapowiedź program zdjęcia