Wydrukuj

Slalom i zjazd 2016

termin miejsce nazwa imprezy informacje
08-10.04.
08-09.10.
Leśna
Szczawnica
Mistrzostwa Polski w Zjeździe Kajakowym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
16-17.04. Kraków I i II Kwalifikacje do reprezentacji
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

16-17.04. Kraków Międzynarodowe Regaty Slalomowe „Krakowskie Slalomy”. English
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

13-15.05. Liptowski Mik. (Słowacja) Mistrzostwa Europy Sen. W Slalomie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

03-05.06. Ivrea (Włochy) 1 Puchar Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

03-05.06. Kraków Mistrzostwa Polski Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

10-12.06. La Seu d’Urgell (Hiszpania) 2 Puchar Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

17-19.06 Pau (Francja) 3 Puchar Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

8-9.07 Leśna Memoriał Ireneusza Kielera Zawody Slalomowe dla Dzieci i Weteranów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

14-17.07. Kraków Mistrzostwa Świata Jun. I U23
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

07-11.08. Whitewater Stadium,
Deodoro/ Rio/Brazylia
Igrzyska Olimpijskie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

5.08. Leśna Międzynarodowy Puchar Kwisy w Slalomie Kajakowym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

05-07.08. Leśna Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży- MPJM i Mistrzostwa Polski Juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

17.09. Drzewica XI Memoriał Roberta Korzeniewskiego, V Rzut Pucharu Polski i Ligi Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

17-18.09. Drzewica Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Plakat
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

25-28.08. Solkan (Słowenia) Mistrzostwa Europy Jun. I U23
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

27.08. Wietrznice Mistrzostwa Polski Weteranów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

28.08. Wietrznice Mistrzostwa Polski Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

30.09-02.10. Roudnice nad Labem
(Czechy)
Turniej Nadziei Olimpijskich
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

28-30.10. Bydgoszcz Kursokonferencja Trenerska PZKaj
zapowiedź program, wyniki zdjęcia