Wydrukuj

Slalom i zjazd 2015

termin miejsce nazwa imprezy informacje
11.01.  Kraków Noworoczny Slalom równoległy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
18-19.04. Liptowski Mikulasz Liptowskie Slalomy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

22-26.04. Foz D Iguacu/ Brazylia Mistrzostwa Świata Jun. i U23
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

25-26.04. Kraków Krakowskie Slalomy. Komunikat
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

08-10.05. Liptowski Mikulasz Tatrzański Slalom – I i II kwalifikacja do kadry narodowej
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

16-17.05. Kraków Puchar Prezydenta Miasta Krakowa, III i IV kwalifikacja do kadry narodowej seniorówI i II kwalifikacja do kadry narodowej juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

23.05. Kraków III kwalifikacja do kadry narodowej juniorów/ Puchar Polski /Liga Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

24.05. Kraków IV kwalifikacja do kadry narodowej juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

28-31.05. Markkleeberg/ Niemcy Mistrzostwa Europy Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

06.06.   Puchar Ziemi Sądeckiej w slalomie/ Liga Młodzików/ Puchar Polski
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

07.06. Wietrznice Mistrzostwa Województwa Małopolskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

13.06. Sromowce Międzynarodowe Zwody Slalomowe „Puchar Olgi Małkowskiej”
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

19-21.06. Praga/ Czechy 1 Puchar Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

20-21.06. Leśna Puchar Kwisy w slalomie, Puchar Polski, Liga Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

26-28.06. Kraków 2 Puchar Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

28.06. Drzewica 1 Drzewickie Slalomy 2015
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

3-5.07. Liptowski Mikulasz/ Słowacja 3 Puchar Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

04.07. Szczawnica X Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica w slalomie dla dzieci i młodzieży Liga Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
11-12.07. Wietrznice Międzynarodowe Zawody UKS
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

11-12.07. Bratysława/ Słowacja Puchar Europy Juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
18-19.07. Augsburg, Niemcy Puchar Europy Juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

25-26.07. Doły Biskupie II Ogólnopolskie Regaty w Slalomie Kajakowym o Puchar Gór Świętokrzyskich
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
25-26.07. Solkan/ Słowenia Puchar Europy Juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
29-31.07. Wietrznice Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży-MPJM i Mistrzostwa Polski Juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

30-31.07. Czeskie Budziejowice/ Czechy Puchar Europy Juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
31.07-2.08. Kraków Mistrzostwa Polski Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
07-09.08. La Seu d’Urgell/  Hiszpania 4 Puchar Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
07-08.08. Kraków Finał Pucharu Europy Juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
07-08.08. Leśna Memoriał im. Ireneusz Kielera dzieci i weteranów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
14-16.08. Pau/ Francja Finał Pucharu Swiata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
22.08. Wietrznice Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23.08. Wietrznice IV Mistrzostwa Polski Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26-30.08. Kraków Mistrzostwa Europy Jun. i U23
Training schedule
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
29.08. Bydgoszcz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – strefa B. Zgłoszenie, lista.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

05.09. Szczawnica Memoriał A i K Wernerów w slalomie kajakowym, Puchar Polski, Zawody weteranów im. W. Piecyka
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
06.09. Krościenko Puchar Pienin im. B Warusia, Ogólnopolskie Regaty slalomowe dla dzieci, Liga Młodzików, Puchar Polski Zawody weteranów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
16-20.09. Londyn/ Wielka Brytania Mistrzostwa Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26.09. Drzewica Memoriał Roberta Korzeniewskiego, Finał Pucharu Polski, Ligi Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26.09. Drzewica Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
02-04.10. Kraków Puchar Nadziei Olimpijskich
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
03.10. Szczawnica Ogólnopolski Maraton Kajakowy Szlakiem Bł. Jana Pawła II, Puchar Polski w długodystansowych biegach górskich
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
10-11.10. Krościenko Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
28-29.11. Brazylia Test Toru Olimpijskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
    Kursokonferencja Trenerska PZKaj
zapowiedź program, wyniki zdjęcia