Wydrukuj

Slalom i zjazd 2014

Do pobrania: lista zbiorcza, listy startowe i zgłoszenie.

termin miejsce nazwa imprezy informacje
12.01. Kraków VI Noworoczny Slalom Równoległy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
12-13.04. Kraków Krakowskie Slalomy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
19-20.04. Liptowski Mikulasz Słowacja 30 Liptowski Slalom
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23-27.04. Penrith / Australia Mistrzostwa Świata Jun. i U23
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
9-11.05. Liptowski Mikulasz Słowacja 66 Tatra slalom – I i II Regaty Eliminacyjne Kadry Narodowej Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
16.05.
08.09.
Kraków Puchar Prezydenta Krakowa, 3 kwalifikacja do kadry narodowej
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
17-18.05.
09-10.08.
Kraków Mistrzostwa Polski Seniorów w Slalomie Kajakowym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
29.05-1.06. Wiedeń / Austria Mistrzostwa Europy Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
6-8.06. TBC GBR 1 Puchar Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
7.06. Wietrznice Mistrzostwa Okręgu w Slalomie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
13-15.06. Tacen, Ljubljana / Słowenia 2 Puchar Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
20-22.06. Praga / Czechy 3 Puchar Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
22.06. Wietrznice Puchar Ziemi Sądeckiej
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
5.07. Szczawnica X Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
3-6.07. Skopje / Macedonia Mistrzostwa Europy Jun. i U23
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
12-13.07. Wietrznice Międzynarodowe Zawody UKS
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
18-20.07. Leśna Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży i Mistrzostwa Polski Juniorów.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
18.07. Leśna Puchar Kwisy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
25.07. Drzewica Memoriał Roberta Korzeniewskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26-27.07. Drzewica Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
1-3.08. La-Seu-de Urgell / Hiszpania 4 Puchar Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
15-17.08. Augsburg / Niemcy Finał Pucharu Świata
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
16-28.08 Nanjing / Chiny Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
16-17.08. Bratysława / Słowacja Puchar Europy Juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23-24.08. Kraków Puchar Europy Juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
30-31.08. Szczawnica Puchar A. i K. Wernerów. Mistrzostwa Polski Młodzików. Mistrzostwa Polski Weteranów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
17-21.09. Deep Creek Lake, Maryland / USA Mistrzostwa Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
27-28.09. Szczawnica Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów (zjazd)
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
3-5.10. Bratysława Puchar Nadziei Olimpijskich
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
4.10. Szczawnica VI Ogólnopolski Maraton Kajakowy Szlakiem Bł. Jana Pawła Puchar Polski w Długodystansowym Zjeździe Kajakowym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia