Kluby turystyki kajakowej

Kluby turystyki kajakowej zrzeszone w PZKaj.

  1. OGNISKO TKKF „MOTOR”
    ul. Krakowska 140
    34-120 ANDRYCHÓW
  2. BYDGOSKIE STOWARZYSZENIE KAJAKOWE „BINDUGA”
    ul. Fordońska 156
    85-752 BYDGOSZCZ
  3. KLUB TURYSTÓW WODNYCH CHEŁMNO
    ul. Biskupia 16
    86-200 CHEŁMNO
    https://ktwc.pl/
    ktwchelmno@onet.eu
  4. POLSKIE TOWARZYSTWO TURYSTYCZNO – KRAJOZNAWCZE
    Oddział Ziemi Elbląskiej
    ul. Krótka 5
    82-300 ELBLĄG
  5. GMINNY OŚRODEK SPORTU I REKREACJI
    ul. Sportowa 30
    38-130 FRYSZTAK
    http://www.gosir.frysztak.pl
  6. KLUB WODNY „ŻABI KRUK”
    ul. Żabi Kruk 15
    80-822 GDAŃSK
  7. STOWARZYSZENIE KAJAKOWE „WODNIAK”
    ul. Na Ostrowiu 1
    80-958 GDAŃSK
  8. STOWARZYSZENIE TURYSTYKI WODNEJ „BAŁTYK”
    ul. Czechosłowacka 3
    81-969 GDYNIA
  9. ŚLĄSKIE STOWARZYSZENIE KAJAKOWE WIKING GLIWICE
    ul. Chorzowska 5
    44-100 GLIWICE
    tel. 531-238-750
    wiking.ssk@gmail.com
  10. FUNDACJA KAJAKOWA TOŁHAJ-GDK
    ul. Węglowa 32/2
    44-103 GLIWICE
  11. WODNIACKI KLUB SPORTOWY „AQUA ACTIVE”
    ul. Wyspa 22B
    47-200 KĘDZIERZYN-KOŹLE
  12. STOWARZYSZENIE AKTK „BYSTRZE”
    ul. Reymonta 17, blok 1
    30-059 KRAKÓW
  13. STOWARZYSZENIE TURYSTYKI I REKREACJI KAJAKOWEJ „DUNAJEC”
    ul. Księcia Józefa 24A
    30-206 KRAKÓW
  14. STOWARZYSZENIE ŁÓDZKI KLUB KAJAKOWY „ALBATROS”
    ul. Więckowskiego 63/12
    90-747 ŁÓDŹ
  15. ZRZESZENIE SPORTU OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH „START”
    ul. Kościuszki 2
    33-300 NOWY SĄCZ
  16. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 55
    ul. Szpaków 1
    61-065 POZNAŃ
  17. WIELKOPOLSKIE STOWARZYSZENIE TiRW „WARTA”
    ul. Strzeszyńska 190
    60-479 POZNAŃ
  18. KLUB TURYSTÓW WODNYCH „CELULOZA”
    ul. Kościuszki 17
    86-100 ŚWIECIE
  19. KLUB SPORTOWY AMBER
    ul. Akacjowa 6/20
    97-200 TOMASZÓW MAZ.
    http://amberklub.pl/
  20. KLUB TURYSTYKI KAJAKOWEJ „NURT”
    ul. Grunwaldzka 35
    76-270 USTKA
  21. POMORSKI WOJSKOWY ODDZIAŁ PTTK
    ul. Mazowiecka 2
    78-600 WAŁCZ
  22. KLUB KAJAKOWY „KOREK” WARKA
    ul.Marii Konopnickiej 7
    05-660 WARKA
  23. OGNISKO TKKF „SZCZĘŚLIWICE”
    ul. Modlińska 14
    03-216 WARSZAWA
  24. STOWARZYSZENIE INSTRUKTORÓW I TRENERÓW KAJAKARSTWA
    ul. Goplańska 29/132
    02-954 WARSZAWA
  25. WARSZAWSKI AKADEMICKI KLUB KAJAKOWY „HABAZIE”
    ul. Waryńskiego 12
    DS Riviera, CeRuS
    00-631 WARSZAWA
    http://habazie.pl/
  26. KLUB TURYSTYKI KAJAKOWEJ „PTASI USKOK”
    ul. Kochanowskiego 74
    51-601 WROCŁAW
    http://ptasiuskok.pl/
  27. ZABIERZOWSKI KLUB KAJAKOWY „WIR”
    ul. Krakowska 39
    32-080 ZABIERZÓW
  28. ŚLĄSKI KLUB TURYSTYKI KAJAKOWEJ „NEPTUN”
    ul. Urocza 15
    44-240 ŻORY
    http://sktk-neptun.pl/

Uczniowskie Kluby Sportowe

Uczniowskie Kluby Sportowe posiadające sekcję kajakową

  1. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „DOJLIDY”
    ul.Ks. St. Suchowolca 26
    15-566 BIAŁYSTOK
  2. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „ZALEW”
    Jerzykowo, ul.Spokojna 3
    62-007 BISKUPICE WLKP.
    https://uks-zalew-jerzykowo.pl.tl
    e-mail: uks.zalew.jerzykowo@gmail.com
  3. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „KOPERNIK” przy Pałacu Młodzieży
    ul.Jagielońska 27
    85-097 BYDGOSZCZ
  4. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „KORMORAN” przy SP Nr 22
    ul.Hutnicza 89
    85-873 BYDGOSZCZ
  5. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „NADWIŚLANIN – SOKÓŁ”
    ul.Jastrzębia 35
    86-200 CHEŁMNO
  6. UKS „WŁÓKNIARZ”
    ul. Ks.Piotra Skargi 1
    87-140 CHEŁMŻA
  7. LUKS „WODNIAK” CHOSZCZNO
    ul.Promenada 2
    73-200 CHOSZCZNO
  8. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY Zespołu Szkół Sportowych
    ul. Koszalińska 2b
    77-300 CZŁUCHÓW
  9. PARAFIALNY KLUB SPORTOWY „KORONA”
    ul.Robotnicza 69
    82-300 ELBLĄG
  10. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWYSILVANT KAJAK ELBLĄG
    ul.Gen.Wł.Andersa 10/22
    82-300 ELBLĄG
  11. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „SZÓSTKA”
    ul.Głęboka 11
    80-759 GDAŃSK
  12. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „MOTŁAWA”
    Śluza 6
    80-770 GDAŃSK
    https://uksmotlawa.pl/
  13. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „WIOŚLARSKI”
    ul.Polna 17
    62-800 KALISZ
  14. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „SET”
    Bat. Chłopskich 15
    43-514 KANIÓW
    e-mail: kanu2000@wp.pl
    http://www.kajakpolo.pl
  15. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „4 KATOWICE”
    ul.Trzech Stawów 10
    40-289 KATOWICE
  16. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „KANU”
    ul.Piastów 17
    40-868 KATOWICE
  17. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „OLIMPIJCZYK KLINISKA”
    ul.Piastowska 11
    72-123 KLINISKA WIELKIE
  18. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „Dwójka Kórnik”
    przy Szkole Podstawowej nr 2
    ul. Armii Krajowej 11
    62-035 KÓRNIK
  19. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „OLIMP”
    ul.Księcia Józefa 24
    30-206 KRAKÓW
  20. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FAN SPORT
    ul.Juliusza Lea 140/14
    30-133 KRAKÓW
  21. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „TANEW”
    Zanie 19
    23-415 KSIĘŻPOL
  22. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „KWISA”
    ul.Polna 5
    59-820 LEŚNA
  23. UCZNIOWSKI PIŁKARSKI KLUB SPORTOWY Poncio-2010
    ul.Działdowska 47
    13-230 LIDZBARK
  24. LUKS WIETRZNICE
    Zabrzeż
    33-390 ŁĄCKO
  25. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „Olimpijczyk”
    ul. Lasowicka 103,
    42-622 NOWE CHECHŁO
    tel.: 669 771 800
    e-mail: biuro@uks-olimpijczyk.pl
    http://www.uks-olimpijczyk.pl
  26. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „PUMA”
    ul.Józefa Piłsudskiego 4
    14-100 OSTRÓDA
  27. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY
    ul.Parkowa 1
    64-514 PAMIĄTKOWO
  28. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „SZÓSTKA”
    Oś. Rusa 56
    61-245 POZNAŃ
  29. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „BŁYSKAWICA”
    ul.Szkolna 3
    62-090 ROKIETNICA
    Skrytka pocztowa 9
  30. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „SPŁYW” przy SP
    ul.Nad Zalew 12
    34-443 SROMOWCE WYŻNE
  31. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SOKOLIK
    ul.Donimirskich 19
    Czernin
    82-400 SZTUM
  32. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „ŚWIERKLANIEC”
    ul.Parkowa 30
    42-622 ŚWIERKLANIEC
  33. MIĘDZYSZKOLNY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „WIKING” przy MDK
    PCK 10 (przystań)
    97-200 TOMASZÓW MAZ.
  34. UCZNIOWSKI KLUB KAJAKOWY „COPAL” przy Gimnazium nr 1
    ul.Staszica 6
    64-980 TRZCIANKA
  35. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „VICTORIA” przy SP Nr 1
    ul.Robotnicza 23
    78-600 WAŁCZ
  36. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „KOSZAŁEK OPAŁEK”
    ul.11 Listopada 12
    11-600 WĘGORZEWO
    e-mail: ukskoszalekopalek@gmail.com
    http://www.koszalekopalek.com/
  37. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „PRO-INTEGRACJA”
    ul.5-go stycznia 19/3
    64-200 WOLSZTYN
  38. UMKS „ZRYW”
    ul.R. Kocha 40
    64-200 WOLSZTYN

 

Kluby sportowe

Kluby sportowe posiadające sekcje kajakową

  1. AKS „SPARTA”
    ul. mjr. H. Sucharskiego 15
    16-300 AUGUSTÓW
    http://sparta.augustow.pl/
  2. LKS „HUBERTUS”
    ul. Rybacka 4
    78-425 BIAŁY BÓR
  3. KS „CRESOVIA”
    ul. Plażowa 99
    15-502 BIAŁYSTOK
  4. Podlaskie Stowarzyszenie Sportowe Osób Niepełnosprawnych „START”
    ul. Włókiennicza 4
    15-465 BIAŁYSTOK
    https://www.start.bialystok.pl/
  5. KS „ASTORIA”
    ul. Królowej Jadwigi 23
    85-231 BYDGOSZCZ
  6. CWZS „ZAWISZA” – STOWARZYSZENIE KAJAKOWE
    ul. Gdańska 163
    85-915 BYDGOSZCZ
    http://wzs.zawisza.bydgoszcz.pl/
  7. KST „WŁÓKNIARZ”
    ul. Bulwar 1000-lecia 6
    87-140 CHEŁMŻA
  8. MIEJSKI OŚRODEK SPORTÓW WODNYCH
    ul. Promenada 2
    73-200 CHOSZCZNO
  9. MIEJSKI KLUB SPORTOWY
    ul. Niepodległości 42
    43-502 CZECHOWICE – DZIEDZICE
    https://mks.czechowice-dziedzice.pl/
  10. MKS „POLSTYR”
    ul. Kołłątaja 25
    77-300 CZŁUCHÓW
  11. LUDOWY KLUB KAJAKOWY
    ul. Braci Kobylanskich 51
    26-410 DRZEWICA
    https://lkkdrzewica.pl/
  12. ZKS „OLIMPIA”
    ul. Agrykola 8
    82-300 ELBLĄG
    http://www.olimpia.elblag.com.pl/
  13. MRKS „GDAŃSK”
    ul. Załogowa 1
    80-557 GDAŃSK
    http://www.mrks.pl/
  14. Młodzieżowy Międzyszkolny Klub Sportowy „Gdańskie Lwy”
    ul.Maki 45/2
    80-774 GDAŃSK
  15. KS AZS – AWF GORZOW WLKP
    ul. Myśliborska 36
    66-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI
    tel: +48 (95) 727 92 81, 727 92 84, 722 61 37
    fax: +48 (95) 127 92 83
    azsawf@poczta.onet.pl
    http://www.azsawfgorzow.pl/
  16. KS „ADMIRA”
    ul. Wał Okrężny 32
    66-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI
    http://ksadmira.pl/
  17. KS G’POWER GORZÓW
    ul. Fabryczna 77
    66-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI
  18. KS „ENERGETYK”
    ul. Sportowa 1
    74-100 GRYFINO
  19. KARKONOSKI KLUB KAJAKOWY
    ul. Wolności 239
    58-500 JELENIA GÓRA
  20. KALISKIE TOW. WIOŚLARSKIE
    ul. Miejska 2
    62-800 KALISZ
    http://ktw.kalisz.pl/
  21. Klub Sportowy SUP SILESIA
    ul. Trzech Stawów 10
    40-289 KATOWICE
  22. KS AZS-AWF KRAKÓW SEKCJA KAJAKOWA
    ul. Śniadeckich 12 b
    31-531 KRAKÓW
    http://www.azs-awf.pl/
  23. KKW 1929
    ul. Księcia Józefa 24 a
    30-206 KRAKÓW
    https://www.kkw29.pl/
  24. KS „NADWIŚLAN”
    ul. Koletek 20
    31-069 KRAKÓW
    http://nadwislan.com/
  25. KS „YACHT CLUB”
    ul. Osiedle Mogiła 349
    31-319 KRAKÓW
  26. KRAKOWSKI KLUB KAJAKOWY
    Kolna 2
    30-381 KRAKÓW
    https://kolna.pl/
  27. KLUB KAJAKOWY „NA FALI”
    ul. Rozrywka 11
    31-419 KRAKÓW
  28. Klub Sportowy SUP KULTURA
    ul. Bolesława Komorowskiego 1/4
    30-106 KRAKÓW
  29. KS „SOKOLICA”
    ul. Jagielońska 86
    34-450 KROŚCIENKO n/DUNAJCEM
  30. LTK „FALA”
    Krężnicka 6
    20-518 LUBLIN
    http://falalublin.pl/
  31. MKS „NOGAT”
    ul. F. Chopina 37
    82-200 MALBORK
  32. Malborskie Stowarzyszenie Sportowe „LENA”ul. 
    Kazimierza Michałowskiego 23A/1
    82-200 MALBORK
  33. LKK „STER”
    ul. Sienkiewicza 10
    55-320 MALCZYCE
  34. MKK „VIKING”
    ul. Marii Curie-Skłodowskiej 6
    67-320 MAŁOMICE
  35. KS „BAZA”
    ul. Nadbrzeżna 4
    11-700 MRĄGOWO
    http://www.zosbaza.mragowo.pl/
  36. KAJAKOWY KLUB SPORTOWY
    ul. Al. Wolności 1a
    67-100 NOWA SÓL
  37. MKS „ŚWIT”
    ul. Sportowa 66
    05-100 NOWY DWÓR MAZOWIECKI
    https://www.mksswit.pl/
  38. KS „START”
    ul. Kościuszki 2
    33-300 NOWY SĄCZ
  39. OLSZTYŃSKI KLUB SPORTÓW WODNYCH
    ul. Olimpijska 1
    10-900 OLSZTYN
    http://www.oks.com.pl/
  40. KSC OLSZTYN
    ul. Jodłowa 9a
    10-167 OLSZTYN
    http://www.kayaksportclub.pl/ 
  41. AZS KLUB UCZELNIANY POLITECHNIKI OPOLSKIEJ
    ul. Prószkowska 76/9a
    45-758 OPOLE
    https://azs.po.opole.pl/
  42. OPOLSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE
    ul. Huculska 11
    45-218 OPOLE
    https://otk.opole.pl/
  43. KKS „GWARDIA”
    ul. Kowalska 2
    45-590 OPOLE
  44. KS AZS – AWF
    Ul. Św. Rocha 9
    61- 135 POZNAŃ
    http://azs.awf.poznan.pl/
  45. KS „ENERGETYK”
    ul. Grunwaldzka 1
    60-780 POZNAŃ
    http://www.energetykpoznan.pl/
  46. KS „POSNANIA”
    ul. Słowiańska 78
    61-664 POZNAŃ
    http://www.posnania.pl
  47. KS „STOMIL”
    ul. Starołęcka 18
    61-361 POZNAŃ
    http://www.ks.stomil-poznan.pl/
  48. KS „WARTA”
    ul. Droga Dębińska 12
    61-555 POZNAŃ
    http://www.kswarta.pl/
  49. STOWARZYSZENIE SPORTOWO-REHABILITACYJNE START
    ul. Zacisze 2
    60-831 POZNAŃ
    https://www.start.org.pl/
  50. ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS POZNAŃ
    ul. Noskowskiego 25
    61-705 POZNAŃ
    http://www.poznanazs.pl/
  51. Kajak Polo Team Poznań
    Os. S. Batorego 51/42
    60-687 POZNAŃ
  52. RTW Raciborskie Towarzystwo Wioślarskie
    ul. Gen. J. Bema 7
    47-400 RACIBÓRZ
  53. MIĘDZYSZKOLNY KLUB KAJAKOWY „ŁĄCZANY”
    Łączany ul. Flisaków 16
    34-115 RYCZÓW
    http://www.mkkłączany.pl
    e-mail: kajaki.mkk@interia.pl
    tel.  +48 604 962 954
  54. RZESZOWSKI KLUB KAJAKOWY
    ul. Podpromie 8A
    35-051 RZESZÓW
    http://www.rkkrzeszow.pl/
  55. KAJAKOWY KLUB SPORTOWY
    Aleja Pokoju 3/5
    98-200 SIERADZ
  56. KK HELIX
    ul. Tyniecka 80
    32-050 SKAWINA
  57. WOPR o/SKIERNIEWICE
    ul. Zadębie 104
    96-100 SKIERNIEWICE
    http://www.woprskierniewice.pl/
  58. Wodny Klub Sportowy „H2O” 
    ul. Bolesława Prusa 32/1
    88-320 STRZELNO
  59. KS „PIENINY”
    ul. Pienińska 13
    34-460 SZCZAWNICA
  60. KS „WISKORD”
    ul. Traktorowa 1
    70-716 SZCZECIN
    http://www.wiskord.szczecin.pl/
  61. Klub Sportowy „FENIKS”
    ul.Szarego 3/4
    70-743 SZCZECIN
  62. MLKS „VICTORIA”
    ul. Mikołaja Reja 11 a
    82-400 SZTUM
  63. Klub Kajakowy „JEZIORO”
    ul. Kochanowskiego 1
    39-400 TARNOBRZEG
    https://kkjeziorotarnobrzeg.pl/
  64. MKSW „TRZEBINIA”
    ul. B.Głowackiego
    skr. poczt. 64
    32-540 TRZEBINIA
  65. MOSiR MOSM
    ul. gen. Ch de Gaullea 2
    43-100 TYCHY
    https://mosm.tychy.pl/
  66. Stowarzyszenie sUpONE
    ul. Łąkowa 2a
    63-041 UTRATA
  67. WTS „ORZEŁ”
    ul. Chłodna 12
    78-600 WAŁCZ
    http://www.wtsorzelwalcz.eu/
  68. STOWARZYSZENIE MIŁOŚNIKÓW WODY „DRAKO”
    Kłębowiec 11
    78-600 WAŁCZ
    e-mail: drakowalcz@gmail.com
    http://smokiwalczdrako.eu/
  69. Integracyjny Klub Sportowy AWF
    ul. Marymoncka 34
    01-813 WARSZAWA
    http://www.integracyjny.pl/
  70. KS „DRUKARZ”
    Al. Zieleniecka 2
    03-901 WARSZAWA
  71. KS POWIŚLE
    ul. Kwiatowa 23/44
    02-539 WARSZAWA
    http://www.kspowisle.pl/
  72. KS „SPÓJNIA”
    ul. Wybrzeże Gdyńskie 2
    01-531 WARSZAWA
    http://www.ksspojnia.pl/
  73. Warszawski Klub Kajakowy
    ul. Wiśniowy Sad 11/2
    03-259 WARSZAWA
  74. WARSZAWSKIE TOWARZYSTWO WIOŚLARSKIE
    ul. Wioślarska 6
    00-411 WARSZAWA
    https://wtw.waw.pl
  75. ZWIĄZEK SPORTOWY SUP
    ul. Myśliborska 93a/65
    03-185 WARSZAWA
  76. MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTU
    ul. Parkowa 18/26
    51-616 WROCŁAW
    http://www.mksmos.wroclaw.pl/sekcje
  77. WOJEWÓDZKIE ZRZESZENIE SPORTOWE NIEPEŁNOSPRAWNYCH „START”
    ul. Notecka 12
    54-128 WROCŁAW
    https://www.start.wroclaw.pl/
  78. TST KOGENERACJA
    ul. Łowiecka 24
    50-220 WROCŁAW
  79. ZRZESZENIE  SPORTOWO-REHABILITACYJNE „START”
    ul. Urszuli 14
    65-147 ZIELONA GÓRA
    http://www.start.zgora.pl/

Okręgowe Związki Kajakowe

  1. OKRĘGOWY ZWIĄZEK KAJAKOWY
    ul. Borowska 1/3
    50-529 WROCŁAW
  2. KUJAWSKO – POMORSKI ZWIĄZEK KAJAKOWY
    ul. Gdańska 163 pokój 124
    85-674 BYDGOSZCZ
    tel: +48 (52) 340 01 39 https://www.kpzkaj.org.pl/
  3. LUBELSKO-PODKARPACKI ZWIĄZEK KAJAKOWY
    ul. Krężnicka 6
    20-518 LUBLIN
  4. LUBUSKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK KAJAKOWY
    ul. Fabryczna 177
    66-400 GORZÓW WLKP.
  5. ŁÓDZKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK KAJAKOWY
    ul. Mościckiego 3
    97-200 TOMASZÓW MAZ.
  6. MAŁOPOLSKI ZWIĄZEK KAJAKOWY
    ul. Ks.Józefa 24a
    30-206 KRAKÓW  http://www.mzkaj.pl/
  7. MAZOWIECKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK KAJAKOWY
    Wybrzeże Gdyńskie 2
    01-531 WARSZAWA
  8. NOWOSĄDECKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK KAJAKOWY
    ul. Barbackiego 46/4
    33-300 NOWY SĄCZ  http://nozk.sacz.pl/
  9. OPOLSKI ZWIĄZEK KAJAKOWY
    ul. Damrota 6

    45-064 OPOLE
  10. PODLASKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK KAJAKOWY
    ul. mjr H. Sucharskiego 15
    16-300 AUGUSTÓW
  11. POMORSKI ZWIĄZEK KAJAKOWY
    al. Zwycięstwa 51
    80-231 GDAŃSK
  12. ŚLĄSKI ZWIĄZEK KAJAKOWY
    ul. Trzech Stawów 10
    40-289 KATOWICE
  13. WARMIŃSKO-MAZURSKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK KAJAKOWY
    ul. Głowackiego 27a
    10-563 OLSZTYN
  14. WIELKOPOLSKI ZWIĄZEK KAJAKOWY
    ul. Reymonta 35
    60-791 POZNAŃ   http://www.wzkaj.poznan.pl/