Wydrukuj

Kajakarstwo klasyczne 2016

termin miejsce nazwa imprezy informacje
09.04. Poznań Memoriał Andrzeja Królikowskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

16.04. Świerklaniec Regaty Otwarcia Sezonu
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
16.04. Nowe Chechło Regaty Kontrolne dla Kadr Wojewódzkich, Regaty Otwarcia Sezonu Kajakowego na Śląsku
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

22.04. Wałcz I kwalifikacje do kadry narodowej – Parakajakarstwo

oświadczenie przypinania się do łodzi
oświadczenie kamizelka asekuracyjna

zapowiedź program, wyniki zdjęcia

22-24.04. Wałcz Ogólnopolska Konsultacja Juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

30.04. Gryfino Regaty kajakowe z okazji „Obchodów Dni Gryfina 2016 r.”
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

30.04. Wrocław Ogólnopolskie Regaty Kajakowe Otwarcia Sezonu
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

29.04-01.05. Wałcz I Regaty Eliminacyjne Seniorów
Ranking
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

01.05. Nowa Sól Ogólnopolskie Regaty Kajakowe o Puchar Prezydenta Nowej Soli
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

03.05. Katowice Długodystansowe Mistrzostwa Śląska
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

07.05. Kalisz Memoriał Tadeusza Pasika
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

07.05. Gorzów Wlkp. Regaty Kajakowe im. Piotra Głażewskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

07.05. Białystok 3 Memoriał Ireneusza Skowrońskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

14.05. Poznań Międzynarodowe Regaty Sprinterskie im. Wojciecha Skrzypczyńskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

14.05. Warszawa Regaty Otwarcia Sezonu 2016
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

14.05. Wrocław IX Wrocławska Olimpiada Młodzieży
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

17-19.05. Duisburg (Niemcy) Mistrzostwa Świata i Kwalifikacje Olimpijskie w Parakajakarstwie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

18-19.05. Duisburg (Niemcy) Kwalifikacje Kontynentalne do IO – dla Europy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

20-22.05. Wolsztyn XXXII Długodystansowe Mistrzostwa Polski. Komunikat 1, komunikat 2.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

20-22.05. Duisburg (Niemcy) 1 Puchar Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

27-29.05 Racice (Czechy) 2 Puchar Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

28.05. Warszawa Otwarte Mistrzostwa Mazowsza
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

28.05. Wałcz XXXV Memoriał Kazimierza Góreckiego i XVI Memoriał Mariana Matłoki
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

30.05. Poznań II kwalifikacje do kadry narodowej – Parakajakarstwo
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

29.05. Pamiątkowo Memoriał Andrzeja Kulczaka
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

3-5.06. Montemor (Portugalia) 3 Puchar Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

4.06. Tychy Regaty Kajakowe „Dzień Dziecka” o Puchar Dyrektora MOSiR Tychy.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

4.06. Warszawa Mistrzostwa Warszawy w Sprincie Kajakowym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

5.06. Warszawa Długodystansowe Mistrzostwa Warszawy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

5.06 Malbork LII Regaty Kajakowe o Puchar Nogatu im. Józefa Wiatra
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

7-9.06 Montemor-o-Velho
(Portugalia)
Akademickie Mistrzostwa Świata.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

10-12.06. Bydgoszcz Regaty Eliminacyjne Juniorów
Komunikat.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

17-19.06. Wałcz II Regaty Eliminacje Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

17-19.06. Wałcz Zawody kwalifikacyjne do I.P. – Parakajakarstwo
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

18.06. Gorzów Wlkp. XXVI Memoriał Tadeusza Hryckiewicza i Memoriał Jerzego Krajewskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

18-19.06. Lublin 10 Regaty Kajakowe o Puchar Lubelskiego Koziołka
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

24-26.06. Moskwa (Rosja) Mistrzostwa Europy Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

25.06. Poznań Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – strefa A
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

25.06. Poznań Długodystansowe Mistrzostwa im. Rafała Piszcza
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

25.06. Warszawa Mistrzostwa Warszawy Juniorów Młodzików i Dzieci
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

25-26.06 Sztum XXX Międzynarodowe regaty kajakowe, Memoriał Jana Raabe
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

26.06. Opole Mistrzostw Miasta Opola
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

02.07. Katowice Mistrzostwa Śląska
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

02.07. Lubniewice Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – strefa D
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

14-17.07. Plovdiv (Bułgaria) Mistrzostwa Europy Jun. i U23
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

28-31.07. Mińsk (Białoruś) Mistrzostwa Świata Jun. i U23
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

15-20.08. Lagoa Stadium
Copacabana/ Rio/ Brazylia
Igrzyska Olimpijskie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

11-14.08. Poznań Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży- MPJM i Mistrzostwa Polski Juniorów. Dofinansowanie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

19-21.08. Bydgoszcz Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Mistrzostwa Polski Młodzików.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

26-28.08. Poznań Mistrzostwa Polski Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

03.09. Tychy Regaty Kajakowe – Zakończenie Sportowych Wakacji Tychy 2016.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

03.09. Augustów Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, strefa C
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

03.09. Bydgoszcz XIII Memoriał Cecylii Kosiak i Zdzisława Kiełpińskiego. Skład sztafety, załącznik 1, załącznik 2.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

3-4.09. Wałcz Mistrzostwa Polski Weteranów w kajakarstwie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

10.09. Warszawa Mistrzostwa Warszawy Młodzików w Kajak Polo
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

10.09. Pamiątkowo Błyskawica Open
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

13-14.09. Rio de Janeiro Igrzyska Paraolimpijskie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

17.09. Poznań Międzynarodowe Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

17.09. Nowe Chechło Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – strefa E
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

17.09. Chełmno XXIV Ogólnopolskie Regaty Kajakowe, Memoriał Lecha Sławatyckiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

17.09.
24.09.
Warszawa Memoriał J. Górskiego i D. Świerczyńskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

24.09. Gorzów Wlkp. Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego im. Kazimierza Rejniaka.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

23-25.09. Szeged (Węgry) Turniej Nadziei Olimpijskich
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

24.09. Opole Regaty Kajakowe „O Błękitną Wstęgę Odry” Imienia Stanisława Michalczuka
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

24.09. Człuchów

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – strefa B

zapowiedź program, wyniki zdjęcia

01.10. Warszawa Memoriał W. Kozery, St. Hoffmana i Regaty Zakończenia Sezonu 2016
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

01.10. Chełmża XXVI Memoriał Leona Grabowskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

08.10. Kaniów Mecz Kajakowy w Kajakarstwie Klasycznym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

09.10. Katowice Puchar Polski Południowej
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

14-16.10. Wałcz Ogólnopolska Konsultacja Juniorów
Obsługa sędziowska, dofinansowanie,
informacja.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

28-30.10. Bydgoszcz Kursokonferencja Trenerska PZKaj
zapowiedź program, wyniki zdjęcia