- Polski Związek Kajakowy - https://pzkaj.pl -

Grafik pracy zdalnej biura PZKaj

 

Grafik pracy zdalnej – luty 2022

W związku z narastającą liczbą nowych przypadków koronawirusa SARS-CoV-2 i rekomendowaną pracą zdalną, od 1 lutego 2022 r. do odwołania, Polski Związek Kajakowy wprowadza w biurze system pracy zdalnej.

Pracownicy Polskiego Związku Kajakowego będą pracować wymiennie (grafik pracy zdalnej w załączniku), natomiast wszyscy przebywający na pracy zdalnej w domu są dostępni pod mailami oraz telefonami służbowymi.

Dyrektor Biura Polskiego Związku Kajakowego pełni dyżur każdego dnia.

 

Kajetan Broniewski – dyrektor biura PZKaj

kajetan.broniewski@pzkaj.pl, tel. 602 277 487

Krystyna Nowacka – trener ds. organizacji szkolenia / sprzęt / sporty nieolimpijskie

krystyna.nowacka@pzkaj.pl, tel. 695 795 281

Ewelina Staniszewska – elektroniczny system zgłoszeń / zaświadczenia

ewelina.staniszewska@pzkaj.pl, tel. 533 934 118

Monika Kucharska – szkolenie zagraniczne / powołania

monika.kucharska@pzkaj.pl, tel. 510 934 150

Monika Opara – szkolenie krajowe / badania / powołania

monika.opara@pzkaj.pl, tel. 533 934 119

Agata Sosińska – Szkoły Mistrzostwa Sportowego

agata.sosinska@pzkaj.pl, tel. 510 934 051

Maria Magdalena Cuevas-Koseska – federacje międzynarodowe / parakajakarstwo

magda.koseska@pzkaj.pl, tel. 695 795 255

Irena Gajewska – główna księgowa

irena.gajewska@pzkaj.pl, tel. 695 795 250

Anna Gajewska – księgowa

anna.gajewska@pzkaj.pl, tel. 510 934 146

Katarzyna Szajda – księgowa

katarzyna.szajda@pzkaj.pl, tel. 695 795 259

Agnieszka Nowakowska – kadry

agnieszka.nowakowska@pzkaj.pl, tel. 695 795 234