Uczniowskie Kluby Sportowe

Uczniowskie Kluby Sportowe posiadające sekcję kajakową

  1. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „DOJLIDY”
    Ks. St. Suchowolca 26
    15-566 BIAŁYSTOK
  2. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „ZALEW”
    Jerzykowo, ul.Spokojna 3
    62-007 BISKUPICE WLKP.
    https://uks-zalew-jerzykowo.pl.tl
    e-mail: uks.zalew.jerzykowo@gmail.com
  3. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „KOPERNIK” przy Pałacu Młodzieży
    Jagielońska 27
    85-097 BYDGOSZCZ
  4. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „KORMORAN” przy SP Nr 22
    Hutnicza 89
    85-873 BYDGOSZCZ
  5. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „NADWIŚLANIN – SOKÓŁ”
    Jastrzębia 35
    86-200 CHEŁMNO
  6. UKS „WŁÓKNIARZ”
    ul. Ks.Piotra Skargi 1
    87-140 CHEŁMŻA
  7. LUKS „WODNIAK” CHOSZCZNO
    Promenada 2
    73-200 CHOSZCZNO
  8. UKS „MOTŁAWA”
    Śluza 6
    80-770 GDAŃSK
    http://uksmotlawa.pl/
  9. PARAFIALNY KLUB SPORTOWY „KORONA”
    Robotnicza 69
    82-300 ELBLĄG
  10. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „WIOŚLARSKI”
    Polna 17
    62-800 KALISZ
  11. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „SET”
    Bat. Chłopskich 15
    43-514 KANIÓW
    e-mail: kanu2000@wp.pl
    http://www.kajakpolo.pl
  12. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „4 KATOWICE”
    Trzech Stawów 10
    40-289 KATOWICE
  13. UKS „OLIMPIJCZYK”
    ul. Piastowska 11
    72-123 KLINISKA WIELKIE
  14. UCZNIOWSKI LUB SPORTOWY „OLIMP”
    Księcia Józefa 24
    30-206 KRAKÓW
  15. UKS FAN SPORT
    ul. Juliusza Lea 140/14
    30-133 KRAKÓW
  16. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „TANEW”
    Zanie 19
    23-415 KSIĘŻPOL
  17. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „KWISA”
    Reja 3
    59-820 LEŚNA
  18. LUKS WIETRZNICE
    UP nr 1
    ul. Dunajewskiego 10
    skr. poczt. 78
    33-300 NOWY SĄCZ
  19. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY MOS
    Katowicka 14
    45-061 OPOLE
  20. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY
    Parkowa 1
    64-514 PAMIĄTKOWO
  21. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „SZÓSTKA”
    Oś. Rusa 56
    61-245 POZNAŃ
  22. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „BŁYSKAWICA”
    Szkolna 3
    62-090 ROKIETNICA
    Skrytka pocztowa 9
  23. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „SPŁYW” przy SP
    Nad Zalew 12
    34-443 SROMOWCE WYŻNE
  24. UKS SOKOLIK
    Donimirskich 19
    Czernin
    82-400 SZTUM
  25. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „ŚWIERKLANIEC”
    Parkowa 30
    42-622 ŚWIERKLANIEC
  26. MIĘDZYSZKOLNY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „WIKING” przy MDK
    PCK 10 (przystań)
    97-200 TOMASZÓW MAZ.
  27. UCZNIOWSKI KLUB KAJAKOWY „KAJAK” przy Gimnazium nr 1
    Staszica 6
    64-980 TRZCIANKA
  28. SZKOLNY KLUB SPORTOWY „PAPROCANY”
    Zagrzebnioka 45
    43-100 TYCHY
  29. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „VICTORIA” przy SP Nr 1
    Robotnicza 23
    78-600 WAŁCZ
  30. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „KOSZAŁEK OPAŁEK”
    11 Listopada 12
    11-600 WĘGORZEWO
    e-mail: ukskoszalekopalek@gmail.com
    http://www.koszalekopalek.com/
  31. UKS „PRO-INTEGRACJA”
    UL. 5-go stycznia 19/3
    64-200 WOLSZTYN
  32. UMKS „ZRYW”
    ul. R. Kocha 40
    64-200 WOLSZTYN
  33. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „Olimpijczyk”
    ul. Lasowicka 103, 42-622 NOWE CHECHŁO
    tel.: 669 771 800
    e-mail: biuro@uks-olimpijczyk.pl
    http://www.uks-olimpijczyk.p

38. UCZNIOWSKI PIŁKARSKI KLUB SPORTOWY Poncio-2010

ul. Działdowska 47

13-230 LIDZBARK

39. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY Zespołu Szkół Sportowych
ul. Koszalińska 2b
77-300 CZŁUCHÓW

40. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „Maratończyk”
           przy Publicznym Gimnazjum im. S.Staszica
ul. Widok 1, RUDA
27-230 BRODY

41. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „Dwójka Kórnik”
           przy Szkole Podstawowej nr 2
ul. Armii Krajowej 11
62-035 KÓRNIK