Szkoły Mistrzostwa Sportowego

o specjalności kajakarstwo

dofinansowanie ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej

Wieloletni program szkolenia sportowego zawodników w kajakarstwie w oddziałach i szkołach sportowych oraz oddziałach mistrzostwa sportowego i szkołach mistrzostwa sportowego

szkolenie grupowe SMS

2019/0024/0018/SubB/DSW z dnia 07.03.2019 r.
„Wspieranie szkolenia sportowego i współzawodnictwa młodzieży – szkolenie młodzieży w publicznych lub niepublicznych szkołach mistrzostwa sportowego, zwanych dalej odpowiednio SMS, NSMS”

dotacja            1.340.000,00 zł
środki własne
PZKaj./SMS       67.000,00 zł

1. Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego
ul. Stanisławskiego 2,
66-400 Gorzów Wlkp.
tel.: 95 722 44 04
e-mail: zsspo@edu.gorzow.pl
www.szkolasportowa.pl
Kadra szkoleniowa i współpracująca:
Rafał Krajewski, Arkadiusz Krajewski, Marek Bohdziun, Karolina Głażewska, Monika Chrobot, Marcin Chrobot, Beata Sokołowska-Kulesza (psycholog), Tomasz Zajkowski (fizjoterapeuta)
Dyrektor
Katarzyna Piechota

2. Zespół Szkół Ogólnokształcących
Mistrzostwa Sportowego
im. Mikołaja Kopernika
ul. Grochowska 20,

31-521 Kraków
tel.: 12 411 29 48
e-mail: sekretariat@zsoms.eu
www.zsoms.eu
Kadra szkoleniowa i współpracująca:

Ryszard Zakrzewski, Dariusz Wrzosek, Janusz Żyłka-Żebracki, Michał Wiercioch, Krzysztof Gidziński (masażysta), Zdzisława Kwiatkowska (masażystka), Łukasz Bilski (psycholog), Tomasz Cisoń (fizjolog), Stanisław Kita (lekarz), Karol Malec (lekarz), Krzysztof Borzęcki (fizjoterapeuta)

Dyrektor
Krzysztof Sobesto
3. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5
Mistrzostwa Sportowego
im. Mariana Grzegorza Bublewicza
ul. Gietkowska 12,
10-170 Olsztyn
(Szkoła Podstawowa)
ul. Jagiellończyka 32,
10-062 Olsztyn
(X Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego)
tel.: 89 534 04 88
e-mail: sms@bublewicz.pl
www.zso5olsztyn.edu.pl

Kadra szkoleniowa i współpracująca:
Andrzej Kamiński, Rafał Gryzowski, Robert Włodarczyk, Grzegorz Łabędzki, Cezary Kuczkowski (fizjoterapeuta), Robert Surus (lekarz), Maciej Piórko (trener)

Dyrektor
Barbara Rapińczuk

4. Miasto Poznań Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego
Os. Tysiąclecia 43,
61-255 Poznań
tel.: 61 66 39 800
e-mail: lozsms@poznan.interklasa.pl
www.zsms.poznan.pl
Kadra szkoleniowa i współpracująca:
Ewa Bresińska-Krawiec, Dawid Gluza, Jacek Heneczkowski, Piotr Pilarski, Piotr Wojciechowski, Maciej Wyszkowski, Maciej Kasprzak, Ireneusz Pracharczyk, Jarosław Ciechomski (lekarz osteopata), Wiesława Perkowska (lekarz medycyny sportowej), Przemysław Kubala (lekarz ortopeda), Dariusz Omszałek (trener przygotowania fizycznego)
Dyrektor
Beata Rusinek
5. Zespół Szkół nr 1
Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego
ul. Kilińszczaków 59,
78-600 Wałcz
tel.: 67 250 06 94
e-mail: losms_walcz@o2.pl
www.ateny.zwa.pl
Kadra szkoleniowa i współpracująca:
Waldemar Rogulski, Zbigniew Kowalczuk, Bogusław Hertel, Ireneusz Szpynda, Wiesława Gontarek (fizjoterapeuta)
Dyrektor
Waldemar Rogulski