Wydrukuj

Slalom i zjazd 2019

UWAGA!

Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.

Termin Miejsce Nazwa imprezy Informacje
13.01. Kraków Noworoczny Slalom Równoległy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
06 – 07.04. Pau/ FRA PYRENEES CUP
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
13 – 14.04. La Seu d’Urgell/ ESP PYRENEES CUP
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
19-20.04. Liptovski Mikulasz/ SVK Liptowskie Slalomy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
27-28.04. Kraków Krakowskie Slalomy
1 kwalifikacja do Reprezentacji Juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
11-12.05. Liptovski Mikulasz/ SVK 71 Międzynarodowe Tatrzańskie Slalomy
1 i 2 kwalifikacja do Reprezentacji Seniorów i U-23
2 kwalifikacja do Reprezentacji Juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
17-19.05. Kraków LOTTO 71 Mistrzostwa Polski Seniorów w Slalomie Kajakowym
3 i 4 kwalifikacja do Reprezentacji Seniorów, U23, Juniorów
1 Mistrzostwa Polski Extreme Slalom
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26.05. Bydgoszcz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa B
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
30.05-2.06. Pau/FRA Mistrzostwa Europy Seniorów w Slalomie Kajakowym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01.06. Drzewica 5 Drzewickie Slalomy 2019
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
08-09.06. Kraków ECA Junior Cup – 1/2019
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
15.06. Zabrzeż Wietrznice / Nowy Sącz 58 Puchar Ziemi Sądeckiej w Slalomie Kajakowym im. Stanisława Biskupskiego
Puchar Polski,  Liga Młodzików – 1/2019
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
14-16.06. Lee Valley/ GBA ICF Puchar Świata Seniorów w Slalomie – 1/2019
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
21–23.06. Bratysława/ SVK ICF Puchar Świata Seniorów w Slalomie – 2/2019
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
22-23.06. Kraków / POL Puchar Prezydenta Miasta Krakowa
Puchar Polski, Liga Młodzików – 2/2019
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
28–30.06. Tacen/ SLO ICF Puchar Świata Seniorów w Slalomie – 3/2019
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
29.06. Szczawnica XI Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica w Slalomie, Liga Młodzików – 3/2019
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
30.06. Sromowce Wyżne XI Memoriał im. dh. Olgi Małkowskiej
Liga Młodzików – 4/2019
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
04-07.07. Liptovski Mikulasz/ SVK Mistrzostwa Europy Juniorów i U-23 w Slalomie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
13.07. Zabrzeż / Wietrznice Międzynarodowe Zawody UKS
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
13.07. Krościenko 3 Nocny Slalom o Puchar Wójta Gminy Krościenko n/Dunajcem
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
16-21.07. Kraków / POL Mistrzostwa Świata Juniorów i U-23 w Slalomie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
25.07. Drzewica Memoriał Roberta Korzeniewskiego,
Puchar Polski – 3/2019, Liga Młodzików – 5/2019
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
25-27.07. Drzewica Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Mistrzostwa Polski Juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
9-10.08. Leśna Memoriał Ireneusza Kielera
Zawody dzieci i weteranów w slalomie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
17.08. Wietrznice Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Slalomie – Strefa A
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
18.08. Wietrznice 8 Mistrzostwa Polski Młodzików
w Slalomie Kajakowym im. Antoniego Kurcza
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
31.08-02.09. Markkleeberg /GER ICF Puchar Świata Seniorów w Slalomie – 4/2019
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
31.08. Szczawnica Memoriał A. i K. Wernerów w Slalomie,
Puchar Polski – 4/2019,
Zawody weteranów im. W. Piecyka – Mistrzostwa Polski Weteranów w Slalomie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
1.09. Krościenko „Puchar Pienin” im. Bronisława Warusia
Puchar Polski – 5/2019,
Liga Młodzików– FINAŁ 2019
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
6 – 8.09. Prague/ CZE ICF Puchar Świata Seniorów w Slalomie – 5/2019 FINAL 2019
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
6 – 8.09. Prague/ CZE EXTREME SLALOM WORLD CHAMPIONSHIPS
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
14.09. Szczawnica Maraton Kajakowy Szlakiem Św. Jana Pawła II Przełomem Dunajca
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
25 – 29.09. La Seu d’Urgell/ ESP Mistrzostwa Świata Seniorów w Slalomie Kajakowym
Kwalifikacje do IO Tokio 2020
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
5.10. Leśna Puchar Kwisy w Slalomie
Puchar Polski – FINAŁ 2019
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
4-6.10. Leśna LOTTO Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Slalomie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
4-6.10. /CZE Turniej Nadziei Olimpijskich w Slalomie – porozumienie Państw Grupy V4
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
11-13.10. Szczawnica LOTTO 76 Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Zjeździe Kajakowym i Sprincie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
18-27.10. Tokio/ JAP Tokyo 2020 – Olympic Test Event Canoe Slalom
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
Kraków Kursokonferencja Sędziów Slalomu PZKaj
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
Kraków Kursokonferencja Trenerów
Slalomu Kajakowego PZKaj
zapowiedź program, wyniki zdjęcia