Wydrukuj

Kajakarstwo klasyczne 2019

UWAGA!

Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.

Termin Miejsce Nazwa imprezy Informacje
9.02.

Poznań II MP w wiosłowaniu na ergometrach kajakowych
zapowiedź program wyniki
6.04. Poznań Regaty Kajakowe Otwarcia Sezonu, Sprawdzian WZKaj
zapowiedź program wyniki
26-28.04.

Wałcz Zawody Konsultacyjne Seniorów – Wiosna 2019, I PP seniorów
zapowiedź program wyniki
25-28.04.

Wałcz Zawody Konsultacyjne Juniorów  – Wiosna 2019, I PP juniorów
zapowiedź program wyniki
1.05. Nowa Sól Ogólnopolskie Regaty Kajakowe o Puchar Prezydenta Nowej Soli
zapowiedź wyniki zdjęcia
1.05. Czechowice Dziedzice Długodystansowe Mistrzostwa Śląska
zapowiedź wyniki zdjęcia
3.05. Bydgoszcz Mistrzostwa Miasta Bydgoszczy o Puchar Prezydenta Miasta
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
4.05. Gryfino Ogólnopolskie Regaty Kajakowe z okazji Dni Gryfina.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
4.05. Poznań Mistrzostwa Miasta Poznania i Memoriał Wojciecha Skrzypczyńskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
4.05. Białystok Memoriał Ireneusza Skowrońskiego
zapowiedź wyniki zdjęcia
5.05. Gorzów Wlkp. Regaty Kajakowe im. Piotra Głażewskiego
zapowiedź wyniki zdjęcia
10-12.05.

Poznań Regaty Eliminacyjne Seniorów (RES) – II PP Seniorów

  • 12.05.2019 odbędą się Ogólnopolskie Regaty Kajakowe Juniorów i Młodzików im. Rafała Piszcza, na dystansie 500m w konkurencjach K-1 i C-1 + viking open na dystansie 200m (17 konkurencji).
  • organizator służy pomocą w rezerwacji noclegów i wyżywienia na Campingu Malta. Zamówienia można przesyłać na adres e-mail: wzkaj@wp.pl w terminie do dnia 30.04.2019 r. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń
zapowiedź programwyniki
11.05.

ODWOŁANA

Wrocław Regaty Kajakowe „XII Wrocławska Olimpiada Młodzieży”
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
12.05. Poznań Ogólnopolskie Regaty Kajakowe Juniorów i Młodzików im Rafała Piszcza
zapowiedź wyniki zdjęcia
17-19.05.

Wolsztyn LOTTO 35. Długodystansowe Mistrzostwa Polski
zapowiedź program programwyniki
24-26.05. Bratysława / SVK Regaty Międzynarodowe Juniorów i U-23
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
24-26.05.

POZNAŃ I PUCHAR ŚWIATA ICF sprint i paracanoe
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
25.05. Wałcz 38 Memoriał Kazimierza Góreckiego i 19 Memoriał Mariana Matłoki
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
25.05. Bydgoszcz Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Kajakarstwie Klasycznym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
25.05. Opole Otwarte Mistrzostwa Miasta Opola 2019
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26.05. Warszawa Regaty otwarcia sezonu
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
31.05-2.06.

DUISBURG / GER II PUCHAR ŚWIATA ICF sprint i paracanoe
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
1.06. Pamiątkowo Ogólnopolskie Regaty Kajakowe – XVII Memoriał Andrzeja Kulczaka
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
1.06. Bydgoszcz Regaty Dzieci i Młodzików w Kajakarstwie Klasycznym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
1.06. Tychy Regaty Kajakowe „Dzień Dziecka” o Puchar Dyrektora MOSiR Tychy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
1.06. Warszawa Mistrzostwa Warszawy w Sprincie i Długodystansowe Mistrzostwa Warszawy
1.06. Drzewica V Drzewickie Slalomy
2.06. .Kalisz Regaty Kajakowe Memoriał T. Pasika
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
7-9.06.

Bydgoszcz Regaty Eliminacyjne Juniorów (REJ) – II PP Juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
15.06. Pamiątkowo Regaty Kajakowe „Błyskawica Open”
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
15.06. Malbork LV Regaty Kajakowe o Puchar Nogatu im Józefa Wiatra
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
16.06. Gorzów Wlkp. XXIX Memoriał Tadeusza Hryckiewicza i IV Memoriał Jerzego Krajewskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
22.06. Sztum XXXIII Międzynarodowe Regaty Kajakowe, Memoriał Jana Raabe
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23.06. Katowice Mistrzostwa Śląska w Sprincie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23.06. Olsztyn Otwarte Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Kajakarstwie, X Memoriał Mariana Rapackiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
25-27.06.
(22-29.06)

MIŃSK / BLR II IGRZYSKA EUROPEJSKIE
2-nd EUROPEAN GAMES MINSK 2019
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
12-14.07. RACICE / CZE MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW i U-23 w SPRINCIE Kajakowym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
19-20.07. POZNAŃ 34 Młodzieżowe MP i MP Młodzików (MMP, MPMł.)
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26-28.07. DECIZE /FRA MISTRZOSTWA EUROPY w MARATONIE Kajakowym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
1-4.08. PITESTI / ROU MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIORÓW
I U-23 w SPRINCIE Kajakowym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
8-11.08.

Bydgoszcz 25 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (OOM) i MP Juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
22-25.08.

SZEGED / HUN MISTRZOSTWA ŚWIATA SENIORÓW W SPRINCIE Kajakowym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
30.08–1.09.

Poznań LOTTO 82 Mistrzostwa Polski Seniorów w Sprincie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
1.09. Poznań Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa A
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
6-8.09.

Opole LOTTO 33 Mistrzostwa Polski w Maratonie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
6-8.09. Wałcz XXII Mistrzostwa Polski Masters w Kajakarstwie Klasycznym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
13-15.09. TOKYO / JPN TEST PRZEDOLIMPIJSKI
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
13-15.09. Bratysława/ SVK Turniej Nadziei Olimpijskich – SPRINT
CANOE SPRINT OLYMPIC HOPES
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
14.09. Bydgoszcz Długodystansowe Regaty Kajakowe o Błękitną Wstęgę Brdy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
15.09. Czechowice Dziedzice Regaty Kajakowe
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
21.09. Poznań Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
21.09. Augustów Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa C
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
21.09. Chełmno XXVII Ogólnopolskie Regaty Kajakowe Memoriał Lecha Sławatyckiego w Kajakarstwie Klasycznym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
28.09. Bydgoszcz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa B
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
28.09. Gorzów Wlkp. Otwarte Mistrzostwa Woj. Lubuskiego im. Kazimierza Rejniaka
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
29.09. Opole Błękitna Wstęga Odry 2019
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
5.10. Chełmża XXIX Memoriał Leona Grabowskiego w Kajakarstwie Klasycznym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
5.10. Kaniów i Czechowice Dz. Międzynarodowy Wielomecz Kajakowy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
06.10. Katowice Międzynarodowe Regaty Kajakowe – Puchar Śląska
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
17-20.10. SHAOXING/ CHN MISTRZOSTWA ŚWIATA w MARATONIE Kajakowym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26-27.10.

Wałcz Ogólnopolska Konsultacja Juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
9-10.11.

Wałcz Ogólnopolska Konsultacja Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia