Wydrukuj

LOTTO 77 MP w Zjeździe Kajakowym, 9-11.10.2020, Szczawnica – dzień 2

Wyniki konkurencji indywidualnych – wyścigi na długim dystansie (10.10.2020)

SENIORZY

K1M

1m. Paweł Florczak – UKS Dojlidy Białystok                12.20,062

2m. Wiktor Wieruszewski – LTK Fala Lublin                12.42,649

3m. Krzysztof Majerczak – KS Pieniny Szczawnica  12.43,058

C2M

1m. B. Szymanek – K. Szymanek / KS Pieniny Szczawnica             12.59,176

2m. M. Kołomański – M. Wiercioch / AZS-AWF Kraków                13.22,093

3m. M. Pochwała – P. Nowak / KKK Kraków – LKK Drzewica       13.25,700

C1M

1m. Grzegorz Hedwig – KS Start N. Sącz                      14.12,752

2m. Kacper Sztuba – AZS-AWF Kraków                       14.29,893

3m. Igor Sztuba – AZS-AWF Kraków                             15.21,246

K1 Seniorki

1m. Natalia Pacierpnik – KKK Kraków                           13.51,622

2m. Aleksandra Cader – UKS 4 Katowice                    13.56,035

3m. Klaudia Zwolinska – KS Start N. Sącz                     14.10,322

 

JUNIORZY

K1M

1m. Tadeusz Kuchno – KKK Kraków                              12.32,61

2m. Jacek Brański – KS Pieniny Szczawnica                12.36,79

3m. Mikołaj Mastalski – KS Pieniny Szczawnica        12.50,45

C2M

1m. P. Wszoła – W. Fabijański / AZS-AWF Kraków                           15.02,951

2m. T. Słabiak – W. Regiec / KS Pieniny Szczawnica                         15.44,771

3m. Sz. Sekuła – W. Jochym / LUKS Kwisa Leśna                             16.15,160

C1M

1m. Maciej Bartos – LKK Drzewica                                 16.02,389

2m. Oliwer Sztuba – LUKS Kwisa Leśna                        18.19,656

3m. Aleks Krzysztoń – LUIKS Kwisa Leśna                   22.21,054

K1 Juniorki

1m. Justyna Stelmach – KS Yacht-Club Kraków          14.03,169

2m. Wiktoria Bierzało – KKW 1929 Kraków                14.22,886

3m. Dominika Danek – KS Start Nowy Sącz                14.49,727

Wojciech Kudlik – dyrektor sportowy PZKaj

Foto: W. Kudlik