Parakajakarstwo 2018

PŚ Szeged 2018 w kadrze – parakajakarze

termin miejsce nazwa imprezy informacje
26-27.04 Wałcz I Regaty Kwalifikacyjne
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
18-20.05 Szeged/ Węgry Puchar Świata
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
08-10.06 Belgrad/ Serbia Mistrzostwa Europy Seniorów
Tabela medalowa  Podium
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
16.06 Wolsztyn II Regaty Kwalifikacyjne
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
05-06.07 Poznań II Regaty Kwalifikacyjne – Mistrzostwa Polski
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
22-26.08 Montemor-o-Velho/
Portugalia
Mistrzostwa Świata
Tabela medalowa  Tabela punktowa  Podium
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

Slalom i zjazd 2018

termin miejsce nazwa imprezy informacje
14.01. Kraków „Noworoczny Slalom Równoległy”
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
06-08.04. Markkleeberg (GER) 2018 ICF Slalom Ranking
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
21-22.04. L. Mikulasz/ SVK „Liptowskie Slalomy”
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
28-29.04. Ivrea (ITA) ICF World Ranking
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
05-06.05. Kraków Krakowskie Slalomy.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
12-13.05. Liptovski Mikulasz/SVK 70 Międzynarodowy Tatrzański Slalom – 1 i 2 kwalifikacja do Reprezentacji Polski Seniorów na rok 2018
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
18 -20.05. Kraków Mistrzostwa Polski Seniorów w Slalomie kajakowym – 3 i 4 kwalifikacja do Reprezentacji Polski Seniorów na rok 2018
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01-03.06. Praga/ CZE Mistrzostwa Europy Seniorów w Slalomie Kajakowym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
02-03.06. Zabrzeż Wietrznice/ Nowy Sącz 56 Puchar Ziemi Sądeckiej im. Stanisława Biskupskiego w Slalomie Kajakowym
I Puchar Polski,  Liga Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
16.06. Doły Biskupie III Ogólnopolskie Regaty w Slalomie Kajakowym o Puchar Gór Świętokrzyskich
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
17.06. Drzewica 4 Drzewickie Slalomy 2018
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23-24.06. Kraków Puchar Prezydenta Miasta Krakowa
II Puchar Polski,  Liga Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
22-24.06. Liptovski Mikulas/ SVK 1 ICF Puchar Świata Seniorów.
Official invitation
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
29.06-01.07. Kraków 2 ICF Puchar Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
30.06. Szczawnica X Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica w slalomie dla dzieci i młodzieży, III Liga Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
06.07-08.07. Augsburg/ GER 3 Puchar Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
06-07.07. Leśna XI Regaty Slalomowe Dzieci i Weteranów im. Ireneusza Kielera
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
12.07. Wietrznice Międzynarodowe Zawody UKS
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
14.07. Krościenko Nocny Slalom O Puchar  Wójta Gminy  Krościenko
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
19-22.07. Ivrea / ITA Mistrzostwa Świata Juniorów i U-23
zapowiedź program, wyniki program, wyniki zdjęcia
27-29.07. Bratysława Cunovo/ SVK 2018 DANUBE CUP 1
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
02.08. Leśna Puchar Kwisy,
III Puchar Polski, IV Liga młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01-03.08. Leśna Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Mistrzostwa Polski Juniorów
zapowiedź program program, wynikiprogram, wyniki
18.08. Sromowce Wyżne X Memoriał im Dh Olgi Małkowskiej
V Liga Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
15-19.08. Bratysława Cunovo/ SVK Mistrzostwa Europy Juniorów i U-23
zapowiedź program, wyniki program, wyniki
25.08. Wietrznice Mistrzostwa Województwa Małopolskiego
Międzywojewódzkie  Mistrzostwa Młodzików w Slalomie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26.08. Wietrznice VII Mistrzostwa Polski Młodzików w Slalomie Kajakowym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
31.08-02.09. Tacen/ SLO 4 Puchar Świata Seniorów w Slalomie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01.09. Szczawnica Memoriał A. i K. Wernerów w slalomie
IV Puchar Polski
Zawody weteranów im. W. Piecyka – Mistrzostwa Polski Weteranów w Slalomie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
02.09. Krościenko „Puchar Pienin” im. Bronisława Warusia
V Puchar Polski, VI Liga Młodzików  KOMUNIKAT o odwołaniu zawodów 
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
07–09.09. La Seu D’Urgell/ ESP FINAŁ Pucharu Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
15-16.09. Londyn/ GBR British Open Slalom
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
22.09. Szczawnica Maraton Kajakowy Szlakiem Św. Jana Pawła II Przełomem Dunajca
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26-30.09. Rio De Janeiro/ BRA Mistrzostwa Świata Seniorów w Slalomie Kajakowym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
28-30.09. Kraków Międzynarodowe zawody w ramach Turnieju „Nadziei Olimpijskich” – Slalom
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
29.09.
07.10.
Człuchów Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa B
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
05.10. Drzewica Memoriał R „Korzeniewskiego”
Finał Puchar Polski , Finał Ligi Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
05-07.10. Drzewica Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
12-14.10. Szczawnica 75. Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Zjeździe Kajakowym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
14-16.10. Buenos Aires/ ARG Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
06-08.12. Kraków Kursokonferencja Sędziów PZKaj
zapowiedź program zdjęcia
06-08.12. Kraków Kursokonferencja Trenerów Slalomu Kajakowego PZKaj
zapowiedź program zdjęcia

Kajakarstwo klasyczne 2018

termin miejsce nazwa imprezy informacje
03-04.03. Poznań MP na ergometrach kajakowych
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
07.04. Poznań Otwarcie Sezonu Kajakowego– Specjalistyczny Sprawdzian na Wodzie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
12-15.04. Barcelona/ ESP Kwalifikacje do Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich /Buenos Aires/ARG
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
14.04. Nowe Chechło Regaty Otwarcia Sezonu – Konsultacje KW
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
20-22.04. Wałcz 1 Puchar Polski – Zawody Konsultacyjne Juniorów
zapowiedź program wyniki
27-29.04. Wałcz 2 Puchar Polski – Zawody Konsultacyjne Seniorów i Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo – Statutowe PZKaj
zapowiedź program wyniki
29.04. Gryfino Ogólnopolskie Regaty Kajakowe „Dni Gryfina”
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01.05. Nowa Sól Ogólnopolskie Regaty Kajakowe
zapowiedź program wyniki
03-06.05. Brandenburg/ GER Regaty Międzynarodowe Juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
05.05. Białystok V Memoriał Ireneusza Skowrońskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
05.05. Gorzów Wielkopolski „Regaty Kajakowe im. Piotra Głażewskiego”
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
05.05. Bydgoszcz Mistrzostwa Miasta Bydgoszczy
Załącznik 1załącznik 2
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
06.05. Katowice Długodystansowe Mistrzostwa Śląska
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
12.05. Poznań Regaty im. Wojciecha Skrzypczyńskiego
i Mistrzostwa Miasta Poznania
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
12.05. Wrocław XI Wrocławska Olimpiada Młodzieży
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
12.05. Warszawa Regaty Otwarcia Sezonu
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
18-20.05. Szeged/ HUN ICF Canoe Sprint World Cup I
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
18-20.05. Sztum 34 Międzynarodowe Długodystansowe Mistrzostwa Polski.
Informacja o noclegach.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
25-27.05. Duisburg/ GER ICF Canoe Sprint World Cup II
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26.05. Pamiątkowo Memoriał Andrzeja Kulczaka
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26.05. Opole Mistrzostwa Opola
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26.05. Wałcz Regaty Kajakowe 37 Memoriał K. Góreckiego i 18 Memoriał M. Matłoki
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26.05. Warszawa Otwarte Mistrzostwa Mazowsza
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26.05. Bydgoszcz Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
Załącznik 1załącznik 2
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01-03.06. Piestany/ SVK Regaty Międzynarodowe Juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
03.06. Malbork LIV Regaty Kajakowe o Puchar Nogatu im. Józefa Wiatra
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
02.06. Warszawa Mistrzostwa Warszawy w Sprincie i Długim Dystansie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
02.06. Tychy Regaty Kajakowe „Dzień Dziecka” o Puchar Dyrektora MOSiR Tychy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
03.06. Bydgoszcz Regaty Kajakowe KPZKaj.
Załącznik 1załącznik 2
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
08-10.06. Belgrad/ SRB Mistrzostwa Europy Seniorów
Tabela medalowa  Podium  Punktacja
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
08-10.06. Bydgoszcz 2 Puchar Polski – REJ       KOMUNIKAT
zapowiedź program wyniki
15-16.06. Wolsztyn XVIII Otwarte Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS, Juniorów i Młodzików w Kajakarstwie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
16.06. Lublin 12 Regaty o Puchar Lubelskiego Koziołka
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
17.06. Gorzów Wlkp. XXVIII Memoriał Tadeusza Hryckiewiczai III Memoriał Jerzego Krajewskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
17.06. Warszawa Mistrzostwa Warszawy Juniorów, Juniorów Młodszych, Młodzików i Dzieci
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23.06. Sztum XXXII Memoriał  Jana Raabe – Międzynarodowe Regaty Kajakowe
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23.06. Kalisz Memoriał  Tadeusza Pasika
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01.09. Warszawa Memoriał Jerzego Górskiego, Damiana Świerczyńskiego i Wojciecha Kozery
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
24.06. Katowice Otwarte Mistrzostwa Śląska w Kajakarstwie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
24.06. Katowice Festiwal Sportów Wodnych o Puchar Katowic
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
24.06. Warszawa Memoriał Wojciecha Kozery i Stefana Hoffmana
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
30.06. Sieradz Otwarte Mistrzostwa Miasta Sieradza
w Kajakarstwie Klasycznym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23.06. Choszczno Regaty Kajakowe o Puchar Starosty Choszczeńskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
28.6-01.07. Auronzo/ ITA Mistrzostwa Europy Juniorów i Młodzieżówki (U23)  Podium
Tabela medalowa jun  Tabela medalowa U23  Tabela punktowa jun  Tabela punktowa U23
zapowiedź program, wyniki program, wyniki  zdjęcia
06-08.07. Metkovic/ CRO Mistrzostwa Europy w Maratonie Kajakowym. Bulletin 2
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
04-07.07. Poznań 81 Mistrzostwa Polski Seniorów i Regaty Eliminacyjne Seniorów       KOMUNIKAT
zapowiedź program program, wyniki zdjęcia
07.07. Poznań Ogólnopolskie Regaty Kajakowe Juniorów i Młodzików im Rafała Piszcza
zapowiedź program program, wyniki
14.07. Bierzwnik Regaty Kajakowe o Puchar Wójta Gminy Bierzwnik
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
17.07. Lubniewice Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa D
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
27-29.07. Plovdiv/ BUL Mistrzostwa Świata Juniorów i Młodzieżówki (U23)
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
3-5.08. Bydgoszcz 33 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (U23) i MP Młodzików  Zasady naliczania punktów 
zapowiedź program program, wyniki
10-12.08. Szolnok/ HUN Akademickie Mistrzostwa Świata
zapowiedź program program, wynikizdjęcia
09-12.08. Poznań 24 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (OOM) i Mistrzostwa Polski Juniorów  Liczba miejsc dla klubów 
zapowiedź program program, wynikizdjęcia
23-26.08. Montemor
o Velho/ POR
Mistrzostwa Świata Seniorów
Tabela medalowa  Tabela punktowa  Podium
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01.09. Poznań IV Regaty o Puchar Rektora Politechniki Poznańskiej
IV Piknik Poznańskich Olimpijczyków
Ranking Młodzików WZKaj
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01.09. Tychy Regaty Kajakowe – Zakończenie Sportowych Wakacji 2018
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
07-09.09. Prado Villa Verde/ POR Mistrzostwa Świata w Maratonie Kajakowym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
08-09.09. Wałcz Mistrzostwa Polski Masters
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
08.09. Rokietnica Błyskawica Open
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
08.09. Bydgoszcz XV Memoriał C. Kosiak i Z. Kiełpińskiego.
Załącznik 1załącznik 2, załącznik 3
zapowiedź program wyniki
08.09. Olsztyn Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa C
KOMUNIKAT – Zmiana miejsca odprawy i biura zawodów na Olsztyn ul. Kapitańska 23 Budynek Kapitanatu.

Zabrania się parkowania samochodów i przyczep do transportu sprzętu poza  miejscami parkingowymi wyznaczonymi przez właściciela terenu. (Mapka)

zapowiedź program, wyniki zdjęcia
14-16.09. Poznań Turniej Nadziei Olimpijskich / Canoe Sprint Olympic Hopes Regatta
Medal Table  Points Table
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
28-30.09. Gorzów Wlkp. 32 Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Maratonie Kajakowym. Noclegi
zapowiedź program wyniki
15.09. Chełmno XXVI Ogólnopolskie Regaty Kajakowe , Memoriał Lecha Sławatyckiego
Załącznik 1załącznik 2
zapowiedź program zdjęcia
22.09. Poznań Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików– Strefa A
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
22.09. Poznań Mistrzostwa Woj. Wielkopolskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
22.09. Nowe Chechło Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa E
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
22.09. Człuchów Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa B
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
29-30.09. Gorzów Wlkp. Otwarte Mistrzostwa Woj. Lubuskiego im. Kazimierza Rejniaka
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
16.09. Opole Błękitna Wstęga Odry
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
06.10. Kaniów Międzynarodowy Mecz Kajakowy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
06.10. Chełmża XXVIII Memoriał L. Grabowskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
07.10. Katowice M.R.Kaj – Puchar Polski Południowej
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
11-14.10. Buenos Aires/ ARG Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
19-21.10. Wałcz 3. Puchar Polski w sprincie kajakowym – ogólnopolska jesienna konsultacja juniorów
zapowiedź program wyniki zdjęcia
26-28.10. Wałcz 3. Puchar Polski w sprincie kajakowym – ogólnopolska jesienna konsultacja seniorów
zapowiedź program wyniki zdjęcia
16-18.11. Bydgoszcz Konferencja sędziów kajakarstwa klasycznego.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
30.11-02.12 Wałcz Konferencja trenerów kajakarstwa klasycznego     Załącznik
zapowiedź program zdjęcia

Kajak polo 2018

termin miejsce nazwa imprezy informacje
27-29.04. Kaniów Eliminacje do Kadry
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
04-06.05. Leśna Międzynarodowy Puchar Kwisy w kajak polo – 1 edycja Pucharu Polski
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
04-06.05. Leśna Panda Cup
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
12-13.05. Mediolan/ Włochy 1 Puchar Europy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
19-21.05. Essen 47 Międzynarodowy Puchar Niemiec
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
08-10.06. Kaniów Międzynarodowy turniej – 2 edycja Pucharu Polski
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23.06. Chełmża Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa D
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23-24.06. Mechelen/ Belgia 2 Puchar Europy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
06-08.07. Leśna Turniej Kajak Polo Dla Dzieci
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
07-08.07. Leśna IX Mistrzostwa Polski Weteranów w Kajak Polo
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
20-22.07. Choszczno Mistrzostwa Choszczna – 3 edycja Pucharu Polski
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01-05.08. Welland/ Kanada Mistrzostwa Świata Seniorów i U21

RANKING

zapowiedź program, wyniki zdjęcia
17-19.08. Leśna Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów młodszych
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
25.08. Choszczno Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa A
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
08.09. Małomice Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa B
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
31.08-02.09. Choszczno Mistrzostwa Polski Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01-02.09. Choszczno Ogólnopolski Turniej Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
08-09.09. Nottingham/ Anglia Klubowe Mistrzostwa Europy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
09.09. Kaniów Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa C
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23.09. Warszawa Mistrzostwa Warszawy Młodzików w Kajak Polo
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

Freestyle 2018

termin miejsce nazwa imprezy informacje
02-04.07. Sort/ Hiszpania 1 Puchar Świata
Bulettin #2
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
05-07.07. Sort/ Hiszpania 2 Puchar Świata
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
13-19.08. Bratysława-Cunovo/ Słowacja Mistrzostwa Europy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01-02.09. Kraków XIII Mistrzostwa Polski
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

Smocze łodzie 2017

termin miejsce nazwa imprezy informacje
18.03. Termy Tarnowo Podgórne Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Smoczych Łodzi na Basenie oraz pożegnanie sportowe Anety Pastuszki-Koniecznej
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

17-18.06. Bydgoszcz XIII Mistrzostwa Polski Smoczych Łodzi
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

07.10. Lidzbark XII Otwarte Długodystansowe Mistrzostwa Polski
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

Slalom i zjazd 2017

termin miejsce nazwa imprezy informacje
15.01. Kraków Noworoczny Slalom Równoległy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

22-23.04. Liptowski Mikulasz Liptowskie Slalomy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

29-30.04. Kraków Krakowskie Slalomy 
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

05-07.05.

Kraków Liptowski Mikulasz
I i II Rzut Kwalifikacji do Reprezentacji Seniorów, U23 i Juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

12-14.05. Liptowski
Mikulasz
69TH INTERNATIONAL TATRA SLALOM
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

13-14.05. Liptowski Mikulasz Kraków III i IV Rzut Kwalifikacji do Reprezentacji Seniorów, U23 i Juniorów i Puchar Prezydenta Miasta Krakowa
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

31.05-04.06. Tacen/
Słowenia
Mistrzostwa Europy Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

10.06. Wietrznice 56 Puchar Ziemi Sądeckiej im Stanisława Biskupskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

16-18.06. Praga/Czechy 2017 ICF CANOE SLALOM WORLD CUP 1
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

17.06. Drzewica 3 Drzewickie Slalomy 2017
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

23-25.06. Augsburg/
Niemcy
2017 ICF CANOE SLALOM WORLD CUP 2
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

30.06-2.07. Markkleeberg/
Niemcy
2017 ICF CANOE SLALOM WORLD CUP 3
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

01.07. Szczawnica X Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica w slalomie dla dzieci i młodzieży, III Liga Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

07-09.07. Kraków Mistrzostwa Polski Seniorów im. Antoniego Kurcza
zapowiedź program, wyniki programzdjęcia

18-23.07. Bratysława/
Słowacja
Mistrzostwa Świata Jun. I U23
zapowiedź wyniki_junwyniki_U23 zdjęcia

22-23.07. Doły Biskupie III Ogólnopolskie Regaty w Slalomie Kajakowym o Puchar Gór Świętokrzyskich
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

29-30.07. Kraków ECA Puchar Europy Juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

02-04.08. Drzewica

Mistrzostwa Polski Juniorów.
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

film z zawodów TUTAJ

zapowiedź program, wyniki zdjęcia

16-20.08. Hohenlimburg
Niemcy
Mistrzostwa Europy Juniorów i U23
zapowiedź program, wynikiprogram, wyniki zdjęcia

26.08. Wietrznice Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa A
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

27.08. Wietrznice Mistrzostwa Polski Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

01-03.09. Ivrea/Włochy 2017 ICF CANOE SLALOM WORLD CUP 4
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

02.09. Szczawnica Memoriał A. i K. Wernerów w Slalomie, IV Puchar Polski, Zawody Weteranów im W. Piecyka i Mistrzostwa Polski Weteranów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

03.09. Krościenko n/Dunajcem Puchar Pienin im Bronisława Warusia, Ogólnopolskie Regaty Slalomowe Dzieci, V Puchar Polski, Liga Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

08-10.09 La Seu D’Urgell
Hiszpania

2017 ICF CANOE SLALOM WORLD CUP FINAL

galeria zwycięzców

zapowiedź program, wyniki zdjęcia

16.09. Bydgoszcz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa B. Zgłoszenie, lista zbiorcza.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

19.09 Szczawnica Maraton Kajakowy Szlakiem św. Jana Pawła II Przełomem Dunajca
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

26.09-1.10. Pau/Francja Mistrzostwa Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

07.10. Leśna Puchar Kwisy, Finał Pucharu Polski, Liga Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

7-8.10. Leśna Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
zapowiedź program program, wyniki zdjęcia

21-22.10. Szczawnica 74. Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Zjeździe Kajakowym
zapowiedź programprogram, wyniki

24-26.11.

Zakopane

Kraków

Kursokonferencja Trenerska PZKaj.
zapowiedź program zdjęcia

01-03.12.

Kraków

Kursokonferencja Sędziów PZKaj.
zapowiedź program zdjęcia

Kajakarstwo klasyczne 2017

termin miejsce nazwa imprezy informacje
21-23.04. COS Wałcz Zawody Konsultacyjne Seniorów – Puchar Polski seria 1. Ranking KC
zapowiedź program, wyniki program
28-30.04. COS Wałcz Zawody Konsultacyjne Juniorów – Puchar Polski seria 1. Informacja
zapowiedź program, wyniki program

01.05. Gryfino Ogólnopolskie Regaty Kajakowe „Dni Gryfina 2017”
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

03.05. Wrocław Ogólnopolskie Regaty Kajakowe „Otwarcie Sezonu”
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

03.05. Nowa Sól Ogólnopolskie Regaty Kajakowe o Puchar Prezydenta Nowej Soli
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

06.05. Opole Otwarte Mistrzostwa Opola
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

06.05. Bydgoszcz Mistrzostwa Miasta Bydgoszcz
Zgłoszenie, lista zbiorcza
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

06.05 Białystok 4 Memoriał Ireneusza Skowrońskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

09.05. Rzeszów Liga Kajakowa Szkół Ponadgimnazjalnych
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

11-13.05. Poznań

Regaty Eliminacyjne Seniorów I Regaty Kwalifikacyjne w Parakajakarstwie Puchar Polski seria 2. Komunikat, ośw.-kamizelka, ośw.-przypinanie się.

zapowiedź program, wyniki program

13.05.
27.05.
Warszawa Regaty Otwarcia Sezonu
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

13.05. Katowice Długodystansowe Mistrzostwa Śląska
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

13.05. Poznań Regaty Sprinterskie im. Wojciecha Skrzypczyńskiego
zapowiedź program, wyniki program

14.05. Wrocław X Wrocławska Olimpiada Młodzieży
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

19-21.05. Montemor-OVelo/
Portugalia
ICF CANOE SPRINT WORLD CUP
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

19-21.05. Bydgoszcz Regaty Eliminacyjne Juniorów Puchar Polski seria 2
zapowiedź program, wyniki program

26-28.05. Szeged/
Węgry
2017 ICF CANOE SPRINT WORLD CUP
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

26-28.05. Hazewinkel/
Belgia
Puchar Świata w Maratonie Kajakowym
zapowiedź wyniki - friday zdjęciawyniki - saturday
wyniki - sunday

26-28.05. Piestany/
Słowacja
Międzynarodowe Zawody Kajakowe dla
Juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

27.05. Wałcz XXXVI Memoriał Kazimierza Góreckiego oraz XVII Memoriał Mariana Matłoki
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

27.05.

04.06.

Pamiątkowo Memoriał Andrzeja Kulczaka
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

28.05. Gorzów Regaty im. Piotra Głażewskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

2-4.06. Belgrad/
Serbia
2017 ICF CANOE SPRINT WORLD CUP
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

03.06. Tychy Regaty Kajakowe „Dzień Dziecka” o Puchar Dyrektora MOSiR Tychy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

03.06. Warszawa Mistrzostwa Mazowsza
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

03-04.06. Bydgoszcz Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Zgłoszenie, lista zbiorcza
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

04.06. Malbork LIII Regaty Kajakowe o Puchar Nogatu im. Józefa Wiatra
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

09-11.06. Bydgoszcz 32. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski im. Wojciecha Kurpiewskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

10.06.
23.09.
Poznań Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa A
zapowiedź program program, wyniki

10.06.

Poznań Długodystansowe Mistrzostwa im. Rafała Piszcza
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

10.06.
17.06.
Warszawa Mistrzostwa Warszawy w Sprincie i Długodystansowe Mistrzostwa Warszawy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

17.06.
24.06.
Warszawa Mistrzostwa Warszawy jun. jun. młodszych, młodzików i dzieci
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

17.06. Gorzów XXVII Memoriał Tadeusza Hryckiewicza i II Memoriał Jerzego Krajewskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

17.06. Sztum XXXI Międzynarodowe Regaty Kajakowe oraz Memoriał Jana Raabe
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

17-18.06. Lublin Ogólnopolskie Regaty o Puchar Lubelskiego Koziołka oraz Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

22-25.06. Belgrad/
Serbia
Mistrzostwa Europy Juniorów i U23
Punktacja
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

23-24.06. Wałcz II Regaty Kwalifikacyjne Parakajakarstwo
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

30.06-02.07. Ponte de Lima/
Portugalia
Mistrzostwa Europy w Maratonie Kajakowym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

01.07. Katowice Mistrzostwa Śląska
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

07-09.07. Gorzów
Wielkopolski
Długodystansowe Mistrzostwa Polski (maraton) – Puchar Polski seria 3. Informacja o nr startowych
zapowiedź program, wyniki zdjęciaprogram, wyniki

14-16.07. Plovdiv/
Bułgaria
Mistrzostwa Europy Seniorów
medale, podium, punktacja, medale parakajakarze, podsumowanie parakajakarze
zapowiedź wyniki-pelne zdjęciawyniki-parakajakarze

27-30.07. Pitesti/
Rumunia
Mistrzostwa Świata Jun. i U23 tabela medalowa, tabela punktowa
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

03-06.08. Bydgoszcz

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży-MPJM i Mistrzostwa Polski Juniorów. Komunikat

film z zawodów TUTAJ

zapowiedź program, wyniki program, wynikizdjęcia

14.08. Lubniewice Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – strefa D
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

20.08. Lidzbark I Ogólnopolskie Regaty Kajakowe O Puchar Burmistrza Lidzbarka
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

23-27.08. Racice/
Czechy
Mistrzostwa Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

01-03.09. Poznań Mistrzostwa Polski Seniorów
Mistrzostwa Polski w Parakajakarstwie
Mistrzostwa Polski Młodzików
zapowiedź program wyniki

7-10.09. Pietermaritz-
burg
Poł. Afryka
Mistrzostwa Świata w Maratonie Kajakowym
zapowiedź wyniki zdjęcia

09.09. Tychy Regaty Kajakowe – Zakończenie Sportowych Wakacji Tychy 2017
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

09.09.
23.09.
Warszawa Memoriał J. Górskiego, D. Świerczyńskiego i W.Kozery
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

09.09. Poznań III Regaty Kajakowe o Puchar Rektora
Politechniki Poznańskiej Tomasza
Łodygowskiego – karta zgłoszenia
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

09.09. Poznań Weekend ze Szpakami, I Półmaraton
Kajakowy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

09.09. Pamiątkowo Błyskawica Open
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

09.09. Chełmża XXVII Memoriał L. Grabowskiego
załącznik 1, załącznik 2
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

09.09. Białystok Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – strefa C
zapowiedź program wyniki

09-10.09 Białystok XXII Otwarte Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS juniorów i młodzików w kajakarstwie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

09-10.09. Wałcz Mistrzostwa Polski Weteranów w Kajakarstwie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

15-17.09. Augustów 33 Międzynarodowe Długodystansowe Mistrzostwa Polski  (10 km) – Puchar Polski seria 4  plakat  informacja o odprawie technicznej  KOMUNIKAT
zapowiedź programprogram, wyniki zdjęcia
15-17.09. Racice Czechy

Puchar Nadziei Olimpijskich

tabela punktowa   tabela medalowa

zapowiedź program program, wyniki 

23.09. Bydgoszcz

XII Memoriał C. Kosiak i Z. Kiełpińskiego

załącznik 1  załącznik 2  załącznik 3

zapowiedź wyniki zdjęcia

23.09.
24.09.
Poznań Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego  PUNKTACJA
zapowiedź program program, wyniki

23.09

Poznań V Długodystansowe Regaty Kajakowe im. Rafała Piszcza
zapowiedź program program, wyniki

23.09.

01.10

Łączany Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa E                       klasyfikacja klubowa
zapowiedź programprogram, wyniki

23.09. Gorzów Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego im. Kazimierza Rejniaka
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

24.09. Bydgoszcz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa B. Zgłoszenie, lista zbiorcza.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

30.09. Opole Błękitna Wstęga Odry
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
30.09. Warszawa Memoriał W. Kozery, St. Hoffmana I Regaty Zakończenia Sezonu
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
30.09. Chełmno XXV ORK Memoriał L. Sławatyckiego
załącznik 1, załącznik 2
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

07.10. Kaniów Międzynarodowy Mecz Kajakowy
zapowiedź program program, wyniki

08.10. Katowice Międzynarodowe Regaty Kajakowe – Puchar Polski Południowej
zapowiedź program program, wyniki
13-15.10. COS Wałcz Zawody Konsultacyjne Juniorów – Puchar Polski seria 5
zapowiedź programprogram, wyniki program, wyniki
15-17.10. COS Wałcz

Zawody Konsultacyjne Seniorów – Puchar Polski seria 5

RANKING: MK, MC, KK, KC

zapowiedź program program, wyniki program, wyniki
03-05.11 Wałcz Kursokonferencja Trenerska PZKaj
zapowiedź program zdjęcia
15-17.12 Bydgoszcz Kursokonferencja Sędziów PZKaj
zapowiedź program zdjęcia

Kajak polo 2017

termin miejsce nazwa imprezy informacje
07-09.04. Bolonia/
Włochy
Międzynarodowy Turniej
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
28-30.04. Kaniów Zawody konsultacyjne i kwalifikacje do
kadry narodowej
zapowiedź program, wyniki program, wyniki
5-7.05. Leśna Puchar Polski w Kajak Polo
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
12-14.05. Wrocław Międzynarodowy Turniej – test obiektów
przed World Games
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26-28.05. Saint Omer/
Francja
1 ECA CUP
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
10-11.06. Kopenhaga/
Dania
2 ECA CUP
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
16-18.06. Kaniów Puchar Polski
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23-25.06. Mechelen/
Belgia
3 ECA CUP
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
24.06. Chełmża Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa D
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
24.06.
09.09
Małomice Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – strefa B
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
14-16.07. Choszczno Puchar Polski
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
22-23.07. Leśna Mistrzostwa Polski Weteranów i Turniej dla Dzieci
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26-30.07. Wrocław World Games
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
02-06.08 Belfast/ Irlandia Północna Międzynarodowe Mistrzostwa Juniorów w kajak polo
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
05-06.08 Choszczno Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa A
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

11-13.08. Kaniów Mistrzostwa Polski Juniorów młodszych
i Juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23-27.08. Saint Omer/
Francja
Mistrzostwa Europy Sen i U21
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01-03.09. Leśna Mistrzostwa Polski Seniorów
zapowiedź programprogram, wyniki zdjęcia
02.09. Warszawa Mistrzostwa Warszawy Młodzików w
Kajak Polo
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
08-10.09. Kaniów Puchar Polski
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
10.09. Kaniów Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa C
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23-24.09 Essen/
Niemcy
Klubowe Mistrzostwa Europy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01-03.12 Szczyrk Kursokonferencja Trenerów, Instruktorów i Sędziów PZKaj
zapowiedź program zdjęcia

Freestyle 2017

termin miejsce nazwa imprezy informacje
09-12.06. Moskwa/ Rosja 1. Puchar Europy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

29.06-03.07. Millau/Francja 1. Puchar Europy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

02-03.09. Kraków Mistrzostwa Polski
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

08-10.09. Praga/Czechy 2. Puchar Europy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
27.11-2.12. San Juan/Argentyna

Mistrzostwa Świata we Freestyle’u

RANKING

zapowiedź wyniki_WOMEN wyniki_MEN

     
 

Kajak polo 2016

termin miejsce nazwa imprezy informacje
29.04-01.05. Kaniów Konsultacja szkoleniowa/Eliminacje do kadry
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
7-8.05. Leśna VIII Międzynarodowy Turniej Kajak Polo o „Puchar Kwisy”, I Puchar Polski
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

14-16.05. Essen (Niemcy) 45 Puchar Niemiec
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

28-29.05 Kaniów 1 ECA CUP
Bulletin 1.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

10-12.06. Kaniów Międzynarodowy Turniej
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

18-19.06 Kalisz Otwarty Turniej Kajak Polo
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

25-26.06. Mechelen (Belgia) 2 ECA CUP
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

9-10.07. Leśna Mistrzostwa Polski Weteranów w Kajak Polo
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

9-10.07. Leśna Turniej dla Dzieci
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

10.09. Kaniów Międzywojewódzkie Mistrzostwa
Młodzików – strefa C
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

10.09. Chełmża Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – strefa E
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

16-17.07. Thury 3 ECA CUP
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

22-24.07. Kaniów Mistrzostwa Polski Juniorów. Sprawozdanie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

30-31.07. Choszczno Otwarte Mistrzostwa Choszczna
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

12-14.08. Kaniów Mistrzostwa Polski Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

29.08-4.09. Syracuse (Włochy) Mistrzostwa Świata
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

10-11.09. Księżpol Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – strefa D
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

17-18.09. Choszczno Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – strefa A
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

26.09. Małomice Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – strefa B
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

1-3.10.   Klubowe Mistrzostwa Europy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

28-30.10. Bydgoszcz Kursokonferencja Trenerska PZKaj
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

Slalom i zjazd 2016

termin miejsce nazwa imprezy informacje
08-10.04.
08-09.10.
Leśna
Szczawnica
Mistrzostwa Polski w Zjeździe Kajakowym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
16-17.04. Kraków I i II Kwalifikacje do reprezentacji
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

16-17.04. Kraków Międzynarodowe Regaty Slalomowe „Krakowskie Slalomy”. English
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

13-15.05. Liptowski Mik. (Słowacja) Mistrzostwa Europy Sen. W Slalomie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

03-05.06. Ivrea (Włochy) 1 Puchar Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

03-05.06. Kraków Mistrzostwa Polski Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

10-12.06. La Seu d’Urgell (Hiszpania) 2 Puchar Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

17-19.06 Pau (Francja) 3 Puchar Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

8-9.07 Leśna Memoriał Ireneusza Kielera Zawody Slalomowe dla Dzieci i Weteranów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

14-17.07. Kraków Mistrzostwa Świata Jun. I U23
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

07-11.08. Whitewater Stadium,
Deodoro/ Rio/Brazylia
Igrzyska Olimpijskie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

5.08. Leśna Międzynarodowy Puchar Kwisy w Slalomie Kajakowym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

05-07.08. Leśna Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży- MPJM i Mistrzostwa Polski Juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

17.09. Drzewica XI Memoriał Roberta Korzeniewskiego, V Rzut Pucharu Polski i Ligi Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

17-18.09. Drzewica Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Plakat
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

25-28.08. Solkan (Słowenia) Mistrzostwa Europy Jun. I U23
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

27.08. Wietrznice Mistrzostwa Polski Weteranów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

28.08. Wietrznice Mistrzostwa Polski Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

30.09-02.10. Roudnice nad Labem
(Czechy)
Turniej Nadziei Olimpijskich
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

28-30.10. Bydgoszcz Kursokonferencja Trenerska PZKaj
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

Smocze łodzie 2016

termin miejsce nazwa imprezy informacje
18-19.06. Bydgoszcz XII Otwarte Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

Maraton 2016

termin miejsce nazwa imprezy informacje
17-19.06. Poznań Ogólnopolski Maraton Warta Challenge Grand Prix PZK
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

30.06-03.07. Pontevedra (Hiszpania) Mistrzostwa Europy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

8-10.07. Olsztyn – Centrum Rekreacyjno Sportowe „Ukiel” XXX Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Maratonie Kajakowym
Termin zgłoszeń przedłużono do 28.06.2016
Mapa, trasa, plakat, film reklamowy.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

16-18.09. Brandenburg (Niemcy) Mistrzostwa Świata
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

28-30.10. Bydgoszcz Kursokonferencja Trenerska PZKaj
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

Kajakarstwo klasyczne 2016

termin miejsce nazwa imprezy informacje
09.04. Poznań Memoriał Andrzeja Królikowskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

16.04. Świerklaniec Regaty Otwarcia Sezonu
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
16.04. Nowe Chechło Regaty Kontrolne dla Kadr Wojewódzkich, Regaty Otwarcia Sezonu Kajakowego na Śląsku
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

22.04. Wałcz I kwalifikacje do kadry narodowej – Parakajakarstwo

oświadczenie przypinania się do łodzi
oświadczenie kamizelka asekuracyjna

zapowiedź program, wyniki zdjęcia

22-24.04. Wałcz Ogólnopolska Konsultacja Juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

30.04. Gryfino Regaty kajakowe z okazji „Obchodów Dni Gryfina 2016 r.”
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

30.04. Wrocław Ogólnopolskie Regaty Kajakowe Otwarcia Sezonu
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

29.04-01.05. Wałcz I Regaty Eliminacyjne Seniorów
Ranking
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

01.05. Nowa Sól Ogólnopolskie Regaty Kajakowe o Puchar Prezydenta Nowej Soli
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

03.05. Katowice Długodystansowe Mistrzostwa Śląska
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

07.05. Kalisz Memoriał Tadeusza Pasika
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

07.05. Gorzów Wlkp. Regaty Kajakowe im. Piotra Głażewskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

07.05. Białystok 3 Memoriał Ireneusza Skowrońskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

14.05. Poznań Międzynarodowe Regaty Sprinterskie im. Wojciecha Skrzypczyńskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

14.05. Warszawa Regaty Otwarcia Sezonu 2016
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

14.05. Wrocław IX Wrocławska Olimpiada Młodzieży
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

17-19.05. Duisburg (Niemcy) Mistrzostwa Świata i Kwalifikacje Olimpijskie w Parakajakarstwie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

18-19.05. Duisburg (Niemcy) Kwalifikacje Kontynentalne do IO – dla Europy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

20-22.05. Wolsztyn XXXII Długodystansowe Mistrzostwa Polski. Komunikat 1, komunikat 2.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

20-22.05. Duisburg (Niemcy) 1 Puchar Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

27-29.05 Racice (Czechy) 2 Puchar Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

28.05. Warszawa Otwarte Mistrzostwa Mazowsza
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

28.05. Wałcz XXXV Memoriał Kazimierza Góreckiego i XVI Memoriał Mariana Matłoki
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

30.05. Poznań II kwalifikacje do kadry narodowej – Parakajakarstwo
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

29.05. Pamiątkowo Memoriał Andrzeja Kulczaka
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

3-5.06. Montemor (Portugalia) 3 Puchar Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

4.06. Tychy Regaty Kajakowe „Dzień Dziecka” o Puchar Dyrektora MOSiR Tychy.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

4.06. Warszawa Mistrzostwa Warszawy w Sprincie Kajakowym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

5.06. Warszawa Długodystansowe Mistrzostwa Warszawy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

5.06 Malbork LII Regaty Kajakowe o Puchar Nogatu im. Józefa Wiatra
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

7-9.06 Montemor-o-Velho
(Portugalia)
Akademickie Mistrzostwa Świata.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

10-12.06. Bydgoszcz Regaty Eliminacyjne Juniorów
Komunikat.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

17-19.06. Wałcz II Regaty Eliminacje Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

17-19.06. Wałcz Zawody kwalifikacyjne do I.P. – Parakajakarstwo
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

18.06. Gorzów Wlkp. XXVI Memoriał Tadeusza Hryckiewicza i Memoriał Jerzego Krajewskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

18-19.06. Lublin 10 Regaty Kajakowe o Puchar Lubelskiego Koziołka
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

24-26.06. Moskwa (Rosja) Mistrzostwa Europy Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

25.06. Poznań Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – strefa A
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

25.06. Poznań Długodystansowe Mistrzostwa im. Rafała Piszcza
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

25.06. Warszawa Mistrzostwa Warszawy Juniorów Młodzików i Dzieci
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

25-26.06 Sztum XXX Międzynarodowe regaty kajakowe, Memoriał Jana Raabe
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

26.06. Opole Mistrzostw Miasta Opola
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

02.07. Katowice Mistrzostwa Śląska
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

02.07. Lubniewice Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – strefa D
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

14-17.07. Plovdiv (Bułgaria) Mistrzostwa Europy Jun. i U23
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

28-31.07. Mińsk (Białoruś) Mistrzostwa Świata Jun. i U23
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

15-20.08. Lagoa Stadium
Copacabana/ Rio/ Brazylia
Igrzyska Olimpijskie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

11-14.08. Poznań Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży- MPJM i Mistrzostwa Polski Juniorów. Dofinansowanie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

19-21.08. Bydgoszcz Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Mistrzostwa Polski Młodzików.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

26-28.08. Poznań Mistrzostwa Polski Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

03.09. Tychy Regaty Kajakowe – Zakończenie Sportowych Wakacji Tychy 2016.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

03.09. Augustów Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, strefa C
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

03.09. Bydgoszcz XIII Memoriał Cecylii Kosiak i Zdzisława Kiełpińskiego. Skład sztafety, załącznik 1, załącznik 2.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

3-4.09. Wałcz Mistrzostwa Polski Weteranów w kajakarstwie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

10.09. Warszawa Mistrzostwa Warszawy Młodzików w Kajak Polo
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

10.09. Pamiątkowo Błyskawica Open
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

13-14.09. Rio de Janeiro Igrzyska Paraolimpijskie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

17.09. Poznań Międzynarodowe Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

17.09. Nowe Chechło Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – strefa E
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

17.09. Chełmno XXIV Ogólnopolskie Regaty Kajakowe, Memoriał Lecha Sławatyckiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

17.09.
24.09.
Warszawa Memoriał J. Górskiego i D. Świerczyńskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

24.09. Gorzów Wlkp. Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego im. Kazimierza Rejniaka.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

23-25.09. Szeged (Węgry) Turniej Nadziei Olimpijskich
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

24.09. Opole Regaty Kajakowe „O Błękitną Wstęgę Odry” Imienia Stanisława Michalczuka
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

24.09. Człuchów

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – strefa B

zapowiedź program, wyniki zdjęcia

01.10. Warszawa Memoriał W. Kozery, St. Hoffmana i Regaty Zakończenia Sezonu 2016
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

01.10. Chełmża XXVI Memoriał Leona Grabowskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

08.10. Kaniów Mecz Kajakowy w Kajakarstwie Klasycznym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

09.10. Katowice Puchar Polski Południowej
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

14-16.10. Wałcz Ogólnopolska Konsultacja Juniorów
Obsługa sędziowska, dofinansowanie,
informacja.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

28-30.10. Bydgoszcz Kursokonferencja Trenerska PZKaj
zapowiedź program, wyniki zdjęcia