SUP 2020

UWAGA!

Ze względu na ogłoszony w Polsce stan epidemii i pandemii na świecie, niektóre imprezy mogą zostać odwołane lub przełożone. Ewentualne nowe terminy wydarzeń będą korygowane w kalendarzach na bieżąco po zgłoszeniu ich przez organizatora. Brak informacji o nowym terminie imprezy będzie skutkował jej usunięciem z kalendarza PZKaj.

Informacje o ewentualnym odwołaniu lub zmianie terminu imprez krajowych (ogólnopolskich i lokalnych) prosimy wysyłać na adres mailowy: office@pzkaj.pl

Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.

Termin Miejsce Nazwa imprezy Informacje
08-09.08

Rogoźno Pierwsze  Mistrzostwa Polski SUP
05–06.09 Racibórz Odra SUP Cup
12.09 Wałcz Short Race
26-27.09 Poznań Regaty Kajakowe Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego
6. Regaty O Puchar Rektora Politechniki Poznańskiej SUP Race 2020

Freestyle 2020

UWAGA!

Ze względu na ogłoszony w Polsce stan epidemii i pandemii na świecie, niektóre imprezy mogą zostać odwołane lub przełożone. Ewentualne nowe terminy wydarzeń będą korygowane w kalendarzach na bieżąco po zgłoszeniu ich przez organizatora. Brak informacji o nowym terminie imprezy będzie skutkował jej usunięciem z kalendarza PZKaj.

Informacje o ewentualnym odwołaniu lub zmianie terminu imprez krajowych (ogólnopolskich i lokalnych) prosimy wysyłać na adres mailowy: office@pzkaj.pl

Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.

Termin Miejsce Nazwa imprezy Informacje
30.01-02.02 Jinja / Uganda Nile River Festival
06-08.03 Galway / Irlandia Galway Festival
04-06.07 Istres/Francja Makinito Contest
22.08 Graz / Austria Graz Freestyle
05-06.09 Nottingham / Wielka Brytania Euro Open – Nottingham
10-13.09

ODWOŁANE

Millau / Francja Natural Games
18-20.09 Salt / Hiszpania Salt Kayak Festival
10-11.10

Kraków / Polska LOTTO 15. Mistrzostwa Polski we Freestyle’u Kajakowym

Kajak polo 2020

UWAGA!

Ze względu na ogłoszony w Polsce stan epidemii i pandemii na świecie, niektóre imprezy mogą zostać odwołane lub przełożone. Ewentualne nowe terminy wydarzeń będą korygowane w kalendarzach na bieżąco po zgłoszeniu ich przez organizatora. Brak informacji o nowym terminie imprezy będzie skutkował jej usunięciem z kalendarza PZKaj.

Informacje o ewentualnym odwołaniu lub zmianie terminu imprez krajowych (ogólnopolskich i lokalnych) prosimy wysyłać na adres mailowy: office@pzkaj.pl

Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.

Termin Miejsce Nazwa imprezy Informacje
3-5.01 Odense / Dania Canoepolo International – OCI
15-16.02 Alytus / Litwa International Canoe Polo Tournament Alytus Cup
7-8.03 Szczecin Floating Garden Canoepolo International 2020
23-24.05

PRZEŁOŻONE

Praga / Czechy 18. Prague International Canoepolo Tournament
12-14.06

PRZEŁOŻONE

Choszczno Puchar Polski – Eliminacje do kadry
4-5.07 Leśna XI Mistrzostwa Polski Weteranów / Turniej dzieci i młodzików
7-9.08

Katowice LOTTO XVII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
II Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (U21) w kajak polo
14-16.08 Kalisz Międzynarodowe Mistrzostwa Kalisza
Finał  Pucharu Polski oraz Panda Cup w  KAJAK POLO
21-23.08 Gent / Belgia Międzynarodowy Turniej
29-30.08 Choszczno Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Strefa A

4-6.09

Leśna 23 Mistrzostwa Polski Seniorów /

1 Mistrzostwa Polski Młodzików

12.09 Małomice Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Strefa B

12.09 Kaniów Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Strefa C

13.09 Chełmża Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Strefa D

18-20.09 Choszczno Konsultacje Kajak Polo U21 mężczyzn – eliminacje
18-20.09 Praga / Czechy 18. Prague International Canoepolo Tournament
26-27.09 Kaniów XV Międzynarodowy Turniej Kajak Polo
I Puchar Polski 2020/2021
3-4.10

ODWOŁANE

St. Omer / Francja Klubowe Mistrzostwa Europy
23-25.10 Szczecin Floating Garden International Canoe Polo Tournament
13-15.11 Alytus / Litwa International Canoe Polo Tournament Dzūkija Cup – 2020
18-20.12 Szczecin Floating Garden International Canoe Polo Tournament

Slalom i zjazd 2020

Poprawiono:  16 października 2020

UWAGA!

Ze względu na ogłoszony w Polsce stan epidemii i pandemii na świecie, niektóre imprezy mogą zostać odwołane lub przełożone. Ewentualne nowe terminy wydarzeń będą korygowane w kalendarzach na bieżąco po zgłoszeniu ich przez organizatora. Brak informacji o nowym terminie imprezy będzie skutkował jej usunięciem z kalendarza PZKaj.

Informacje o ewentualnym odwołaniu lub zmianie terminu imprez krajowych (ogólnopolskich i lokalnych) prosimy wysyłać na adres mailowy: office@pzkaj.pl

Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.

Termin Miejsce Nazwa imprezy Informacje
12.01

Kraków 12 Noworoczny Slalom Równoległy
20.06

Kraków LOTTO Puchar Polski I/2020 – Regaty Kontrolne w Slalomie Kajakowym / Krakowskie Slalomy / Liga Młodzików I/2020
03-05.07 Leśna Memoriał Ireneusza Kielera

Zawody Dzieci i Masters w Slalomie

11.07 Wietrznice Międzynarodowe Zawody UKS w slalomie
25-26.07 Solkan / SLO 2020 Canoe Slalom European Junior Cup
31.07-02.08

Drzewica 26. Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i Mistrzostwa Polski Juniorów w slalomie kajakowym
15 Memoriał Roberta Korzeniewskiego
Puchar Polski 2/2020
Liga Młodzików 2/2020
01-02.08 Flatach / AUT 2020 Canoe Slalom European Junior Cup
08-09.08 Veltrusy / CZE 2020 Canoe Slalom European Junior Cup
15-16.08 Roudnice / CZE 2020 Canoe Slalom European Junior Cup
15-16.08 Tacen / SLO 2020 European Open Senior Slalom Cup
15-16.08

Kraków Międzynarodowy Puchar Prezydenta Miasta Krakowa,
1 i 2 kwalifikacja do reprezentacji Polski: Juniorów, U-23, seniorów
Puchar Polski 3/2020
Liga Młodzików 3/2020
21-23.08

Kraków LOTTO 23. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
Puchar Polski 4/2020 – 3 kwalifikacja do reprezentacji Polski: juniorów, U-23, seniorów
27-30.08

Kraków LOTTO 72 Mistrzostwa Polski Seniorów w Slalomie Kajakowym
2 Mistrzostwa Polski Extreme Slalom
4 kwalifikacja do reprezentacji Polski: juniorów, U-23, seniorów
05-06.09 Kraków 2020 Canoe Slalom European Junior Cup
05-06.09 Bratysława / SVK 2020 European Open Senior Slalom Cup

12.09

ODWOŁANE

Krościenko nad Dunajcem „Puchar Pienin” im. Bronisława Warusia
Puchar Polski – 5/2020
Liga Młodzików – 4/2020
13.09

Nowy Sącz 59. Międzynarodowe Regaty o Puchar Ziemi Sądeckiej
Puchar Polski 6/2020
Liga Młodzików 5/2020
18-20.09

Praga / CZE Mistrzostwa Europy Seniorów w Slalomie Kajakowym
19-20.09 Szczawnica 9 Mistrzostwa Polski Młodzików im. Antoniego Kurcza w Slalomie Kajakowym
19.09 Szczawnica 60. Międzynarodowe Regaty Slalomowe memoriał A. i K. Wernerów
Zawody Masters im. W. Piecyka – Mistrzostwa Polski Weteranów w Slalomie Kajakowym
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Slalomie Kajakowym – strefa „A”
Liga Młodzików Finał 2020
Puchar Polski Finał 2020
26.09

Szczawnica Górski Maraton Kajakowy szlakiem św. Jana Pawła II przełomem Dunajca
01-04.10

Kraków Mistrzostwa Europy Juniorów i U-23 w Slalomie Kajakowym
3.10 Człuchów Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików strefa B
9-11.10
Szczawnica LOTTO 77 Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w Zjeździe Kajakowym i Sprincie Górskim.
Mistrzostwa Polski Masters w Zjeździe
16-18.10 Tacen / SLO 2020 ICF Puchar Świata w Slalomie Kajakowym
17.10

Drzewica VI Drzewickie Slalomy
24-25.10

Kraków Puchar Nadziei Olimpijskich
06-08.11 Pau / FRA 2020 ICF Puchar Świata w Slalomie Kajakowym
listopad /grudzień

Kraków Kursokonferencja Trenerów Slalomu Kajakowego PZKaj
listopad /grudzień

Kraków Kursokonferencja Sędziów Slalomu Kajakowego PZKaj

Kajakarstwo klasyczne 2020

UWAGA!

Ze względu na ogłoszony w Polsce stan epidemii i pandemii na świecie, niektóre imprezy mogą zostać odwołane lub przełożone. Ewentualne nowe terminy wydarzeń będą korygowane w kalendarzach na bieżąco po zgłoszeniu ich przez organizatora. Brak informacji o nowym terminie imprezy będzie skutkował jej usunięciem z kalendarza PZKaj.

Informacje o ewentualnym odwołaniu lub zmianie terminu imprez krajowych (ogólnopolskich i lokalnych) prosimy wysyłać na adres mailowy: office@pzkaj.pl

Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.

Termin Miejsce Nazwa imprezy Informacje
16.02

Poznań / Politechnika Poznańska III MISTRZOSTWA POLSKI na Ergometrach kajakowych
06.06 Bydgoszcz /  Brdyujście Mistrzostwa woj. kujawsko-pomorskiego
20.06 Poznań / Malta Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania

Otwarte Regaty im. Wojciecha Skrzypczyńskiego

20-21.06

Poznań / Malta I PP – Regaty Kontrolne w Sprincie Kajakowym
27.06 Katowice Puchar Katowic
04.07 Malbork LVI Regaty Kajakowe o Puchar Nogatu im. Józefa Wiatra
04.07 Katowice Mistrzostwa Śląska w sprincie
24-26.07

Poznań / Malta Młodzieżowe MISTRZOSTWA POLSKI w Sprincie (U-23)

Mistrzostwa Polski Młodzików

30.07-02.08

Poznań / Malta 26. Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w kajakarstwie klasycznym
Mistrzostwa Polski Juniorów w kajakarstwie klasycznym
02.08 Poznań / Malta Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (MMM) – Strefa A
14-16.08

Poznań / Malta 83 MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW w Sprincie Kajakowym
Ogólnopolskie Regaty Kajakowe juniorów i młodzików im. Rafała Piszcza

21-23.08

Kraków Długodystansowe Mistrzostwa Polski
29.08 Białystok 7. Memoriał Ireneusza Skowrońskiego
Piknik Kajakowy z udziałem Gwiazd Sportu i Olimpijczyków
06.09 Katowice Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – sprint, strefa E
12.09 Bydgoszcz / Brdyujście Regaty kajakowe o Puchar K-PZKaj
12.09 Czechowice-Dziedzice „Kopalniok” Regaty kajakowe „Czechowice-Dziedzice Cup”
11-13.09 Wałcz 23 Mistrzostwa Polski Masters
12.09 Chełmża XXX Memoriał im. Leona Grabowskiego
12-13.09 Poznań / Rzeka Warta 6 Regaty o Puchar Rektora Politechniki Poznańskiej – przełożone na 26.09

6 Piknik Poznańskich Olimpijczyków – odwołany

SUP Race 2020 – przełożone na 26.09

UWAGA !
18-20.09 Szeged / HUN Turniej Nadziei Olimpijskich

CANOE SPRINT OLYMPIC HOPES

18-20.09

Sztum LOTTO 34. Mistrzostwa Polski w maratonie kajakowym
24-27.09

Szeged / HUN ICF Puchar Świata w Sprincie Kajakowym i Paracanoe
25.09 Gorzów Wielkopolski Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Kajakarstwie Klasycznym – Strefa D
25-27.09

PRZEŁOŻONE na
28-30.05.2021

Bratysława / SVK 34 Regaty Międzynarodowe Juniorów w Sprincie
26.09 Człuchów Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (MMM)– strefa B
26.09 Poznań / Malta Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego w Kajakarstwie Klasycznym
26.09 Elbląg Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (MMM) – Strefa C
27.09 Gorzów Wlkp. Otwarte Mistrzostwa woj. Lubuskiego im. Kazimierza Rejniaka
27.09 Opole Otwarte Mistrzostwa Miasta Opola
Błękitna Wstęga Odry
Otwarte Mistrzostwa Opola Smoczych Łodzi 2020
1-4.10

ODWOŁANE

Győr / HUN Mistrzostwa Europy w Maratonie
3-4.10 Wolsztyn XX Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS juniorów i młodzików w kajakarstwie
3.10 Gorzów Wielkopolski Regaty im. Piotra Głażewskiego
4.10 Gorzów Wielkopolski XXX Memoriał Tadeusza Hryckiewicza
V Memoriał Jerzego Krajewskiego
09-11.10 Nikozja / CYP Mistrzostwa Cypru (juniorzy)
10.10

ODWOŁANE

Chełmno XXVII Ogólnopolskie Regaty Kajakowe Memoriał im. Lecha SŁAWATYCKIEGO w kajakarstwie klasycznym
10.10 Kaniów Międzynarodowy Wielomecz Kajakowy
11.10 Katowice Międzynarodowe Regaty Kajakowe – Puchar Polski Południowej
15-18.10

ODWOŁANE

Bascov / ROU Mistrzostwa Europy w Sprincie Kajakowym i Paracanoe
23-25.10

Wałcz II PP – Ogólnopolskie Jesienne Regaty Konsultacyjne Juniorów
23-25.10

Wałcz II PP – Ogólnopolskie Jesienne Regaty Konsultacyjne Seniorów
Listopad /grudzień

Spała / Wałcz Konferencja trenerów PZKaj
Listopad /grudzień

Bydgoszcz / Zakopane / Spała / Wałcz Konferencja sędziów PZKaj

Slalom i zjazd 2019

Poprawiono:   7 października 2019

UWAGA!

Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.

Termin Miejsce Nazwa imprezy Informacje
13.01.

Kraków Noworoczny Slalom Równoległy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
06 – 07.04. Pau/ FRA PYRENEES CUP
zapowiedź wyniki zdjęcia
13 – 14.04. La Seu d’Urgell/ ESP PYRENEES CUP
zapowiedź wyniki zdjęcia
19-20.04. Liptovski Mikulasz/ SVK Liptowskie Slalomy
zapowiedź wyniki 19.04 wyniki 20.04
27-28.04.

Kraków Krakowskie Slalomy
1 kwalifikacja do Reprezentacji Juniorów
zapowiedź program wyniki 20.04wyniki końcowe
11-12.05. Liptovski Mikulasz/ SVK 71 Międzynarodowe Tatrzańskie Slalomy
1 i 2 kwalifikacja do Reprezentacji Seniorów i U-23
2 kwalifikacja do Reprezentacji Juniorów
zapowiedź wyniki  zdjęcia
17-19.05. Kraków LOTTO 71 Mistrzostwa Polski Seniorów w Slalomie Kajakowym
3 i 4 kwalifikacja do Reprezentacji Seniorów, U23, Juniorów
1 Mistrzostwa Polski Extreme Slalom
zapowiedź programwyniki
26.05. Bydgoszcz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa B
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
30.05-2.06. Pau/FRA Mistrzostwa Europy Seniorów w Slalomie Kajakowym
zapowiedź wyniki wyniki wyniki
01.06.

Drzewica 5 Drzewickie Slalomy 2019
zapowiedź wyniki  zdjęcia
08-09.06. Kraków ECA Junior Cup – 1/2019
zapowiedź
14-16.06. Lee Valley/ GBA ICF Puchar Świata Seniorów w Slalomie – 1/2019
zapowiedź wyniki  zdjęcia
21–23.06. Bratysława/ SVK ICF Puchar Świata Seniorów w Slalomie – 2/2019
zapowiedź wyniki  zdjęcia
22-23.06.

Kraków / POL Puchar Prezydenta Miasta Krakowa
Puchar Polski, Liga Młodzików – 2/2019
zapowiedźzapowiedź program, wyniki
28–30.06. Tacen/ SLO ICF Puchar Świata Seniorów w Slalomie – 3/2019
zapowiedź wyniki  zdjęcia
29.06.

Szczawnica XI Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica w Slalomie, Liga Młodzików – 3/2019
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
30.06. Sromowce Wyżne XII Memoriał im. dh. Olgi Małkowskiej
Liga Młodzików – 3/2019
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
04-07.07. Liptovski Mikulasz/ SVK Mistrzostwa Europy Juniorów i U-23 w Slalomie
zapowiedź wyniki wyniki  zdjęcia
13.07. Zabrzeż / Wietrznice Międzynarodowe Zawody UKS
zapowiedź program program, wyniki
13.07. Krościenko 3 Nocny Slalom o Puchar Wójta Gminy Krościenko n/Dunajcem
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
16-21.07.

Kraków / POL Mistrzostwa Świata Juniorów i U-23 w Slalomie
zapowiedź wyniki wyniki
25.07. Drzewica Memoriał Roberta Korzeniewskiego,
Puchar Polski – 3/2019, Liga Młodzików – 5/2019
program program, wyniki zdjęcia
25-27.07.

Drzewica Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Mistrzostwa Polski Juniorów
zapowiedź programwyniki
9-11.08. Leśna Memoriał Ireneusza Kielera
Zawody dzieci i weteranów w slalomie
zapowiedzi program, wyniki
16.08. Wietrznice Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Slalomie – Strefa A
17.08.

Wietrznice 8 Mistrzostwa Polski Młodzików
w Slalomie Kajakowym im. Antoniego Kurcza
18.08.

Zabrzeż Wietrznice / Nowy Sącz 58 Puchar Ziemi Sądeckiej w Slalomie Kajakowym im. Stanisława Biskupskiego
Puchar Polski,  Liga Młodzików – 1/2019
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
30.08-01.09. Markkleeberg /GER ICF Puchar Świata Seniorów w Slalomie – 4/2019
zapowiedź wyniki zdjęcia
31.08.

Szczawnica Memoriał A. i K. Wernerów w Slalomie,
Puchar Polski – 4/2019,
Zawody weteranów im. W. Piecyka – Mistrzostwa Polski Weteranów w Slalomie
zapowiedź wyniki zdjęcia
1.09. Krościenko „Puchar Pienin” im. Bronisława Warusia
Puchar Polski – 5/2019,
Liga Młodzików– FINAŁ 2019
zapowiedź wyniki zdjęcia
6 – 8.09. Prague/ CZE ICF Puchar Świata Seniorów w Slalomie – 5/2019 FINAL 2019
zapowiedź wyniki zdjęcia
6 – 8.09. Prague/ CZE EXTREME SLALOM WORLD CHAMPIONSHIPS
zapowiedź wyniki zdjęcia
14.09.

Szczawnica Maraton Kajakowy Szlakiem Św. Jana Pawła II Przełomem Dunajca
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
25 – 29.09.

La Seu d’Urgell/ ESP Mistrzostwa Świata Seniorów w Slalomie Kajakowym
Kwalifikacje do IO Tokio 2020
5.10.

Leśna Puchar Kwisy w Slalomie
Puchar Polski – FINAŁ 2019
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
4-6.10.

Leśna

ZMIANA MIEJSCA

Kraków

LOTTO Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Slalomie
4-6.10. Roudnice n/Łabą /CZE Turniej Nadziei Olimpijskich w Slalomie – porozumienie Państw Grupy V4
zapowiedź wyniki wyniki
11-13.10.

ZMIANA TERMINU

10-13.10.

Szczawnica LOTTO 76 Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Zjeździe Kajakowym i Sprincie
18-27.10. Tokio/ JAP Tokyo 2020 – Olympic Test Event Canoe Slalom
zapowiedź wyniki wyniki
29.11-1.12.

Kraków Kursokonferencja Sędziów Slalomu PZKaj
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
29.11-1.12.

Kraków Kursokonferencja Trenerów
Slalomu Kajakowego PZKaj
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

Freestyle 2019

UWAGA!

Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.

Termin Miejsce Nazwa imprezy Informacje
 29.06-6.07. Sort /ESP ICF Mistrzostwa Świata we Freestyle’u Kajakowym
zapowiedź wyniki zdjęcia
 31.08-1.09.

 Kraków LOTTO 14 Mistrzostwa Polski we Freestyle’u Kajakowym
zapowiedź wyniki zdjęcia

Kajak polo 2019

UWAGA!

Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.

Termin Miejsce Nazwa imprezy Informacje
27-28.04. Choszczno Eliminacje do kadry
zapowiedź wyniki wyniki
03-05.05. Leśna I Puchar Polski
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
07-09.06. Essen / Niemcy 48 Międzynarodowy Puchar Niemiec
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
28-30.06. Mechelen / Belgia 1Puchar Europy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
15-16.06. Kaniów II Puchar Polski
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23.06. Chełmża Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa D
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
05-07.07. Kalisz Międzynarodowe Mistrzostwa Kalisza w Kajak Polo i III Edycja Pucharu Polski
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
13-14.07. Choszczno IV Puchar Polski – Finał
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
19-21.07. Kaniów/ Polska 2 Puchar Europy
zapowiedź formularz zdjęcia
09-11.08. Leśna X Mistrzostwa Polski Weteranów
Turniej dzieci i młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26.08-01.09. Coimbra / Portugalia Mistrzostwa Europy Seniorów i U21
zapowiedź zapowiedź wyniki
02-04.08.

Kaniów LOTTO 22 Mistrzostwa Polski Seniorów i Turniej Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
06-08.09.

Choszczno I Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (U21)
XVI Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
w Kajak Polo
zapowiedź wyniki zdjęcia
14.09. Małomice Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Kajak Polo – Strefa B
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
14-15.09. Choszczno Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Kajak Polo – Strefa A
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
20-22.09. Catania / Włochy Klubowe Mistrzostwa Europy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
Do ustalenia Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa A
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
Do ustalenia Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa B
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
21.09. Kaniów Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa C
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

Ranking

Ranking 2014

  1. Ranking PFSM 2014

 Ranking 2013

  1. Ranking PZK-aj 2013
  2. Ranking PFSM 2013

Ranking 2012

  1. Ranking PZK-aj 2012
  2. Ranking PZK-aj 2009-2012
  3. Ranking PFSM 2012

Ranking 2011

  1. Wyniki współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży wg punktacji Polskiej Federacji Sportu Młodzieżowego MSiT
  2. Wyniki współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży wg punktacji Polskiej Federacji Sportu Młodzieżowego MSiT – klasyka
  3. Wyniki współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży wg punktacji Polskiej Federacji Sportu Młodzieżowego MSiT – slalom
  4. Wyniki współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży wg punktacji Polskiej Federacji Sportu Młodzieżowego MSiT – kajak polo
  5. Ranking PZKaj (klasyka, slalom i kajak polo – razem)

Ranking 2010

  1. Wyniki współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży wg punktacji Polskiej Federacji Sportu Młodzieżowego MSiT
  2. Ranking PZKaj (klasyka, slalom i kajak polo – razem)
  3. Ranking PZKaj – klasyka
  4. Ranking PZKaj – slalom
  5. Ranking PZKaj – kajak polo