Freestyle 2020

UWAGA!

Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.

Termin Miejsce Nazwa imprezy Informacje

Kajak polo 2020

UWAGA!

Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.

Termin Miejsce Nazwa imprezy Informacje
3-5.01 Odense / Dania Międzynarodowy Turniej
15-16.02 Alytus / Litwa Międzynarodowy Turniej
13-15.03 Duisburg / Niemcy Międzynarodowy Turniej
21-22.03 Alytus / Litwa Międzynarodowy Turniej
17-19.04 Helmond / Holandia Międzynarodowy Turniej
24-26.04 Gotingen / Niemcy Międzynarodowy Turniej
1-3.05 Berlin / Niemcy Międzynarodowy Turniej Hoka Spring
8-10.05 Leśna I Puchar Polski / Panda Cup
23-24.05 Amsterdam / Holandia Międzynarodowy Turniej
23-24.05 Praga / Czechy Międzynarodowy Turniej
30.05-01.06 Essen / Niemcy 48 Międzynarodowy Puchar Niemiec
6-7.06 Kaniów II Puchar Polski / Panda Cup
12-14.06 Choszczno Eliminacje do kadry
26-28.06 Mechelen / Belgia ECA I Puchar Europy
30.06 Chełmża Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Strefa D

4-5.07 Leśna XI Mistrzostwa Polski Weteranów / Turniej dzieci i młodzików
17-19.07 Choszczno III Puchar Polski / Panda Cup
24-26.07 Essen / Niemcy ECA II Puchar Europy
7-9.08 Katowice II Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (U21)/ XVII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
14-16.08 Kalisz Finał IV Puchar Polski / Panda Cup
21-23.08 Gent / Belgia Międzynarodowy Turniej
29.08 Choszczno Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Strefa A

8-13.09 Rzym / Włochy Mistrzostwa Świata Seniorów i U21
12.09 Małomice Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Strefa B

12.09 Kaniów Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Strefa C

18-20.09 Leśna 23 Mistrzostwa Polski Seniorów /

1 Mistrzostwa Polski Młodzików

26-27.09 Kaniów Puchar Wschodniej Europy
3-4.10 St. Omer / Francja Klubowe Mistrzostwa Europy

Slalom i zjazd 2020

Poprawiono:   20 grudnia 2019

UWAGA!

Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.

Termin Miejsce Nazwa imprezy Informacje
12.01 Kraków 12 Noworoczny Slalom Równoległy
21-22.03 Solkan / SLO 2020 ICF Canoe Slalom Ranking Race Solkan
03-05.04 Markkleeberg / GER 2020 ICF Canoe Slalom World Ranking
18-19.04 Tacen / SLO 2020 ECA Canoe Slalom Open Cup Tacen
24-26.04 Kraków Krakowskie Slalomy

1 i 2 kwalifikacja do reprezentacji seniorów, juniorów, U-23 i Extreme slalom

02-03.05 Liptovski Mikulas / SVK 36 International Liptov Canoe Slalom

3 i 4 kwalifikacja do reprezentacji seniorów, juniorów i U-23

15-17.05 Lee Valley / GBR MISTRZOSTWA EUROPY Seniorów w Slalomie Kajakowym

2020 EUROPEAN CANOE SLALOM OLYMPIC QUALIFIER

23-24.05 Liptovski Mikulas / SVK 72 International Tatra Slalom
30-31.05 Kraków Międzynarodowy Puchar Prezydenta Miasta Krakowa

Puchar Polski 1/2020 / Liga Młodzików 1/2020

05-07.06 Ivrea / ITA ICF Puchar Świata w Slalomie – 1/2020
12-14.06 Pau / FRA ICF Puchar Świata w Slalomie – 2/2020
13-14.06 Valstagna / ITA ECA Canoe Slalom Junior Cup – 1/2020
20-21.06 Solkan / SLO ECA Canoe Slalom Junior Cup – 2/2020
18-21.06 Kraków / POL ICF Puchar Świata we Freestyle’u Kajakowym
20-21.06 Drzewica 6 Drzewickie Slalomy

Puchar Polski 2/2020 / Liga Młodzików – 2/2020

27-28.06 Flattach / AUT ECA Canoe Slalom Junior Cup – 3/2020
27.06 Szczawnica 15 Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica w Slalomie

Liga Młodzików – 3/2020

28.06 Sromowce Wyżne 12 Memoriał im dh. Olgi Małkowskiej

Liga Młodzików – 4/2020

03-04.07 Leśna Memoriał Ireneusza Kielera

Zawody Dzieci i Masters w Slalomie

07-12.07 Tacen – Ljubljana / SLO MISTRZOSTWA ŚWIATA Juniorów i U-23 w Slalomie Kajakowym
11.07 Wietrznice Międzynarodowe Zawody UKS
11.07 Krościenko n/Dunajcem 3 Nocny Slalom o Puchar Wójta Gminy Krościenko n/Dunajcem
18-19.07 Kraków / POL ECA Canoe Slalom Junior Cup – 4/2020
25-26.07 Bratysława / SVK ECA Canoe Slalom Junior Cup – 5/2020
26-31.07 Tokio / JAP IGRZYSKA XXXII OLIMPIADY Tokio 2020 -OLYMPIC GAMES CANOE SLALOM
30.07-01.08 Drzewica 26 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (OOM) Mistrzostwa Polski Juniorów (MPJ)

15 Memoriał Roberta Korzeniewskiego

Puchar Polski 3/2020 / Liga Młodzików 5/2020

13-16.08 Kraków / POL MISTRZOSTWA EUROPY Juniorów i U-23 w Slalomie Kajakowym
21-23.08 Liptovski Mikulas / SVK ICF Puchar Świata Seniorów – 3/2020
22-23.08 Roudnice / CZE ECA Canoe Slalom Junior Cup – 6/2020
29-30.08 Veltrusy / CZE ECA Canoe Slalom Junior Cup – 7/2020
28-30.08 Kraków LOTTO 72 Mistrzostwa Polski Senioróww Slalomie Kajakowym

2 Mistrzostwa Polski Extreme Slalom

05.09 Szczawnica Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Slalomie Kajakowym – strefa „A”

Memoriał A. i K. Wernerów w Slalomie

Puchar Polski – 4/2020

Zawody Masters im. W. Piecyka – Mistrzostwa Polski Weteranów w Slalomie Kajakowym

5-6.09 Vienna / AUT ECA Canoe Slalom Junior Cup – 8/2020
04-06.09 Szczawnica 9 Mistrzostwa Polski Młodzików w Slalomie Kajakowym im. Antoniego Kurcza
12.09 Krościenko n/Dunajcem „Puchar Pienin” im. Bronisława Warusia

Puchar Polski 5/2020, Liga Młodzików 6/2020

13.09 Nowy Sącz 59 Puchar Ziemi Sądeckiej w Slalomie Kajakowym,

Puchar Polski 6/2020, Liga Młodzików 7/2020

18-20.09 Prague / CZE ICF Puchar Świata w Slalomie – 4/2020
19.09 Szczawnica Górski Maraton Kajakowy – szlakiem św. Jana Pawła II – przełomem Dunajca
24–27.09 Markkleeberg / GER ICF Puchar Świata w Slalomie – Finał 2020
24–27.09 Markkleeberg / GER 2020 CANOE SLALOM NON-OLYMPIC EVENTS WORLD CHAMPIONSHIPS

(MŚ Seniorów Slalom – konkurencje nieolimpijskie)

03-04.10 Leśna Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (U-23) w Slalomie Kajakowym

Puchar Kwisy w Slalomie

Puchar Polski-Finał / Liga Młodzików-Finał

03-04.10 Liptovsky Mikulas / SVK Turniej Nadziei Olimpijskich w Slalomie Zawody w ramach porozumienia Państw Grupy V4 (POL / CZE / SVK / HUN) – U-14, U-16, U-18
09-11.10 Szczawnica LOTTO 77 Mistrzostwa Polski

Seniorów i Juniorów
w Zjeździe Kajakowym i Sprincie Górskim

MP 2020 Masters w Zjeździe

listopad /grudzień Kraków Kursokonferencja Trenerów Slalomu Kajakowego PZKaj
listopad /grudzień Kraków Kursokonferencja Sędziów Slalomu Kajakowego PZKaj

Kajakarstwo klasyczne 2020

UWAGA!

Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.

Termin Miejsce Nazwa imprezy Informacje
16.02 Poznań / Politechnika Poznańska III MISTRZOSTWA POLSKI na Ergometrach kajakowych
04.04 Poznań / Malta Otwarcie Sezonu Kajakowego 2020 – Ogólnopolskie Regaty WZKaj Poznań – Malta 2020
19.04 Gryfino Ogólnopolskie Regaty Kajakowe z okazji Dni Gryfina
24-26.04 COS OPO Wałcz I PP – Ogólnopolskie Wiosenne Regaty Konsultacyjne Juniorów i Seniorów
01.05 Nowa Sól Ogólnopolskie Regaty Kajakowe w Nowej Soli
06-07.05 RACICE / CZE 2020 EUROPEAN CANOE SPRINT OLYMPIC QUALIFIER
07-10.05 RACICE / CZE ICF CANOE SPRINT WORLD CUP 1/2020
09.05 Poznań / Malta Mistrzostwa Miasta Poznania

Memoriał Wojciecha Skrzypczyńskiego

09-10.05 Gorzów Wlkp. Regaty Kajakowe im. Piotra Głażewskiego
15-17.05 BRANDENBURG / GER Regaty Międzynarodowe Juniorów i U-23
16.05 Bydgoszcz – Brdyujście Mistrzostwa Miasta Bydgoszczy
16.05 Wolsztyn 20 Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS w Kajakarstwie

Regaty Juniorów i Młodzików

21-24.05 DUISBURG / GER 2020 ICF CANOE SPRINT

OLYMPIC QUALIFIER

21-24.05 DUISBURG / GER ICF CANOE SPRINT WORLD CUP 2/2020
22-24.05 BASCOV-PITESTI / ROU PUCHAR ŚWIATA w MARATONIE
23.05 Wałcz 39 Memoriał Kazimierza Góreckiego i 20 Memoriał Mariana Matłoki
23.05 Kalisz Regaty Kajakowe – Memoriał Tadeusza Pasika
30.05 Bydgoszcz / Brdyujście Regaty kajakowe K-PZKaj – kategoria dzieci
30-31.05 Kraków Długodystansowe MISTRZOSTWA POLSKI
29-31.05 BRATYSŁAWA / SVK Regaty Międzynarodowe Juniorów i U-23
04-07.06 BASCOV-PITESTI / ROU MISTRZOSTWA EUROPY w Sprincie Kajakowym
ME PARACANOE
06.06 Bydgoszcz /  Brdyujście Mistrzostwa woj. kujawsko-pomorskiego
06.06 Pamiątkowo Regaty Kajakowe – Memoriał Andrzeja Kulczaka
12-14.06 Bydgoszcz /  Brdyujście  II PP – Regaty Eliminacyjne Juniorów
20-21.06 Poznań / Malta II PP – Regaty Eliminacyjne Seniorów (RES)
21.06 Poznań / Malta Regaty Kajakowe – Memoriał Rafała Piszcza
02-05.07 MOSKWA / RUS MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW i U-23 w Sprincie Kajakowym
10-12.07 SZEGED / HUN 2020 CANOE SPRINT NON-OLYMPIC EVENTS WORLD CHAMPIONSHIPS

(MŚ Seniorów Sprint – Konkurencje nieolimpijskie)

16-19.07 BRANDENBURG / GER MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIORÓW i U-23 w Sprincie Kajakowym
24-26.07 Bydgoszcz / Brdyujście Młodzieżowe MISTRZOSTWA POLSKI w Sprincie (U-23)

Mistrzostwa Polski Młodzików

23-26.07 BUDAPEST / HUN MISTRZOSTWA EUROPY w MARATONIE Kajakowym
31.07-02.08 Poznań / Malta 26 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (OOM)
MP Juniorów w Sprincie Kajakowym
02.08 Poznań / Malta Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (MMM) – Strefa A
03-08.08 TOKYO / JPN IGRZYSKA XXXII OLIMPIADY – TOKIO 2020 – Sprint Kajakowy
14-16.08 Bydgoszcz / Brdyujście 83 MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW w Sprincie Kajakowym
21-23.08 MIŃSK / BLR 2020 FISU World University Canoe Sprint Championships
27-30.08 BAERUM /OSLO / NOR MISTRZOSTWA ŚWIATA w MARATONIE Kajakowym
12.09 Bydgoszcz / Brdyujście Regaty kajakowe o Puchar K-PZKaj
12.09 Czechowice-Dziedzice „Kopalniok” Regaty kajakowe „Czechowice-Dziedzice Cup”
11-13.09 Wałcz / COS OPO 23 Mistrzostwa Polski Masters
12-13.09 Poznań / Rzeka Warta 6 Regaty o Puchar Rektora Politechniki Poznańskiej

6 Piknik Poznańskich Olimpijczyków

SUP Race 2020

18-20.09 SZEGED / HUN Turniej Nadziei Olimpijskich

CANOE SPRINT OLYMPIC HOPES

19-20.09 Sztum Mistrzostwa Polski w Maratonie
26.09 Poznań / Malta Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego w Kajakarstwie Klasycznym
09-11.10 NIKOZJA Mistrzostwa Cypru (juniorzy)
23-25.10 Wałcz / COS OPO III PP – Ogólnopolska Jesienna Konsultacja Juniorów i Seniorów
Listopad /grudzień Spała / Wałcz Konferencja trenerów PZKaj
Listopad /grudzień Bydgoszcz / Zakopane / Spała / Wałcz Konferencja sędziów PZKaj

Slalom i zjazd 2019

Poprawiono:   7 października 2019

UWAGA!

Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.

Termin Miejsce Nazwa imprezy Informacje
13.01.

Kraków Noworoczny Slalom Równoległy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
06 – 07.04. Pau/ FRA PYRENEES CUP
zapowiedź wyniki zdjęcia
13 – 14.04. La Seu d’Urgell/ ESP PYRENEES CUP
zapowiedź wyniki zdjęcia
19-20.04. Liptovski Mikulasz/ SVK Liptowskie Slalomy
zapowiedź wyniki 19.04 wyniki 20.04
27-28.04.

Kraków Krakowskie Slalomy
1 kwalifikacja do Reprezentacji Juniorów
zapowiedź program wyniki 20.04wyniki końcowe
11-12.05. Liptovski Mikulasz/ SVK 71 Międzynarodowe Tatrzańskie Slalomy
1 i 2 kwalifikacja do Reprezentacji Seniorów i U-23
2 kwalifikacja do Reprezentacji Juniorów
zapowiedź wyniki  zdjęcia
17-19.05. Kraków LOTTO 71 Mistrzostwa Polski Seniorów w Slalomie Kajakowym
3 i 4 kwalifikacja do Reprezentacji Seniorów, U23, Juniorów
1 Mistrzostwa Polski Extreme Slalom
zapowiedź programwyniki
26.05. Bydgoszcz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa B
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
30.05-2.06. Pau/FRA Mistrzostwa Europy Seniorów w Slalomie Kajakowym
zapowiedź wyniki wyniki wyniki
01.06.

Drzewica 5 Drzewickie Slalomy 2019
zapowiedź wyniki  zdjęcia
08-09.06. Kraków ECA Junior Cup – 1/2019
zapowiedź
14-16.06. Lee Valley/ GBA ICF Puchar Świata Seniorów w Slalomie – 1/2019
zapowiedź wyniki  zdjęcia
21–23.06. Bratysława/ SVK ICF Puchar Świata Seniorów w Slalomie – 2/2019
zapowiedź wyniki  zdjęcia
22-23.06.

Kraków / POL Puchar Prezydenta Miasta Krakowa
Puchar Polski, Liga Młodzików – 2/2019
zapowiedźzapowiedź program, wyniki
28–30.06. Tacen/ SLO ICF Puchar Świata Seniorów w Slalomie – 3/2019
zapowiedź wyniki  zdjęcia
29.06.

Szczawnica XI Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica w Slalomie, Liga Młodzików – 3/2019
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
30.06. Sromowce Wyżne XII Memoriał im. dh. Olgi Małkowskiej
Liga Młodzików – 3/2019
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
04-07.07. Liptovski Mikulasz/ SVK Mistrzostwa Europy Juniorów i U-23 w Slalomie
zapowiedź wyniki wyniki  zdjęcia
13.07. Zabrzeż / Wietrznice Międzynarodowe Zawody UKS
zapowiedź program program, wyniki
13.07. Krościenko 3 Nocny Slalom o Puchar Wójta Gminy Krościenko n/Dunajcem
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
16-21.07.

Kraków / POL Mistrzostwa Świata Juniorów i U-23 w Slalomie
zapowiedź wyniki wyniki
25.07. Drzewica Memoriał Roberta Korzeniewskiego,
Puchar Polski – 3/2019, Liga Młodzików – 5/2019
program program, wyniki zdjęcia
25-27.07.

Drzewica Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Mistrzostwa Polski Juniorów
zapowiedź programwyniki
9-11.08. Leśna Memoriał Ireneusza Kielera
Zawody dzieci i weteranów w slalomie
zapowiedzi program, wyniki
16.08. Wietrznice Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Slalomie – Strefa A
17.08.

Wietrznice 8 Mistrzostwa Polski Młodzików
w Slalomie Kajakowym im. Antoniego Kurcza
18.08.

Zabrzeż Wietrznice / Nowy Sącz 58 Puchar Ziemi Sądeckiej w Slalomie Kajakowym im. Stanisława Biskupskiego
Puchar Polski,  Liga Młodzików – 1/2019
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
30.08-01.09. Markkleeberg /GER ICF Puchar Świata Seniorów w Slalomie – 4/2019
zapowiedź wyniki zdjęcia
31.08.

Szczawnica Memoriał A. i K. Wernerów w Slalomie,
Puchar Polski – 4/2019,
Zawody weteranów im. W. Piecyka – Mistrzostwa Polski Weteranów w Slalomie
zapowiedź wyniki zdjęcia
1.09. Krościenko „Puchar Pienin” im. Bronisława Warusia
Puchar Polski – 5/2019,
Liga Młodzików– FINAŁ 2019
zapowiedź wyniki zdjęcia
6 – 8.09. Prague/ CZE ICF Puchar Świata Seniorów w Slalomie – 5/2019 FINAL 2019
zapowiedź wyniki zdjęcia
6 – 8.09. Prague/ CZE EXTREME SLALOM WORLD CHAMPIONSHIPS
zapowiedź wyniki zdjęcia
14.09.

Szczawnica Maraton Kajakowy Szlakiem Św. Jana Pawła II Przełomem Dunajca
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
25 – 29.09.

La Seu d’Urgell/ ESP Mistrzostwa Świata Seniorów w Slalomie Kajakowym
Kwalifikacje do IO Tokio 2020
5.10.

Leśna Puchar Kwisy w Slalomie
Puchar Polski – FINAŁ 2019
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
4-6.10.

Leśna

ZMIANA MIEJSCA

Kraków

LOTTO Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Slalomie
4-6.10. Roudnice n/Łabą /CZE Turniej Nadziei Olimpijskich w Slalomie – porozumienie Państw Grupy V4
zapowiedź wyniki wyniki
11-13.10.

ZMIANA TERMINU

10-13.10.

Szczawnica LOTTO 76 Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Zjeździe Kajakowym i Sprincie
18-27.10. Tokio/ JAP Tokyo 2020 – Olympic Test Event Canoe Slalom
zapowiedź wyniki wyniki
29.11-1.12.

Kraków Kursokonferencja Sędziów Slalomu PZKaj
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
29.11-1.12.

Kraków Kursokonferencja Trenerów
Slalomu Kajakowego PZKaj
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

Freestyle 2019

UWAGA!

Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.

Termin Miejsce Nazwa imprezy Informacje
 29.06-6.07. Sort /ESP ICF Mistrzostwa Świata we Freestyle’u Kajakowym
zapowiedź wyniki zdjęcia
 31.08-1.09.

 Kraków LOTTO 14 Mistrzostwa Polski we Freestyle’u Kajakowym
zapowiedź wyniki zdjęcia

Kajak polo 2019

UWAGA!

Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.

Termin Miejsce Nazwa imprezy Informacje
27-28.04. Choszczno Eliminacje do kadry
zapowiedź wyniki wyniki
03-05.05. Leśna I Puchar Polski
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
07-09.06. Essen / Niemcy 48 Międzynarodowy Puchar Niemiec
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
28-30.06. Mechelen / Belgia 1Puchar Europy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
15-16.06. Kaniów II Puchar Polski
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23.06. Chełmża Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa D
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
05-07.07. Kalisz Międzynarodowe Mistrzostwa Kalisza w Kajak Polo i III Edycja Pucharu Polski
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
13-14.07. Choszczno IV Puchar Polski – Finał
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
19-21.07. Kaniów/ Polska 2 Puchar Europy
zapowiedź formularz zdjęcia
09-11.08. Leśna X Mistrzostwa Polski Weteranów
Turniej dzieci i młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26.08-01.09. Coimbra / Portugalia Mistrzostwa Europy Seniorów i U21
zapowiedź zapowiedź wyniki
02-04.08.

Kaniów LOTTO 22 Mistrzostwa Polski Seniorów i Turniej Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
06-08.09.

Choszczno I Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (U21)
XVI Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
w Kajak Polo
zapowiedź wyniki zdjęcia
14.09. Małomice Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Kajak Polo – Strefa B
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
14-15.09. Choszczno Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Kajak Polo – Strefa A
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
20-22.09. Catania / Włochy Klubowe Mistrzostwa Europy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
Do ustalenia Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa A
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
Do ustalenia Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa B
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
21.09. Kaniów Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa C
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

Ranking

Ranking 2014

  1. Ranking PFSM 2014

 Ranking 2013

  1. Ranking PZK-aj 2013
  2. Ranking PFSM 2013

Ranking 2012

  1. Ranking PZK-aj 2012
  2. Ranking PZK-aj 2009-2012
  3. Ranking PFSM 2012

Ranking 2011

  1. Wyniki współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży wg punktacji Polskiej Federacji Sportu Młodzieżowego MSiT
  2. Wyniki współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży wg punktacji Polskiej Federacji Sportu Młodzieżowego MSiT – klasyka
  3. Wyniki współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży wg punktacji Polskiej Federacji Sportu Młodzieżowego MSiT – slalom
  4. Wyniki współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży wg punktacji Polskiej Federacji Sportu Młodzieżowego MSiT – kajak polo
  5. Ranking PZKaj (klasyka, slalom i kajak polo – razem)

Ranking 2010

  1. Wyniki współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży wg punktacji Polskiej Federacji Sportu Młodzieżowego MSiT
  2. Ranking PZKaj (klasyka, slalom i kajak polo – razem)
  3. Ranking PZKaj – klasyka
  4. Ranking PZKaj – slalom
  5. Ranking PZKaj – kajak polo