Polski Związek Kajakowy

  • rio4.jpg
  • rio2.jpg
  • rio5.jpg
  • rio3.jpg
  • rio1.jpg

Powołanie na zawody

Lista powołanych zawodników na I Puchar Świata (Wielka Brytania, Cardiff 18.06-23.06.2013r.) i II Puchar Świata (Niemcy, Augsburg 24.06-30.06.2013r.) w slalomie kajakowym. Zobacz

Powołanie na zgrupowanie

Lista powołanych (grupa kanadyjkarzy) na zgrupowanie szkoleniowe w Wałczu w terminie 20.06-05.07.2013r. Zobacz

Powołanie na zgrupowanie

Lista powołanych (grupa kanadyjkarzy) na zgrupowanie szkoleniowe w Wałczu w terminie 18-26.06.2013r. Zobacz

Powołanie na badania

Lista powołanych zawodników (grupa slalomistów) na badania wydolnościowe oraz lekarskie w IS oraz COMS w terminie 13-14.06.2013r. w Warszawie. Zobacz

Powołanie na zgrupowanie

Lista powołanych (grupa kobiet) na zgrupowanie szkoleniowe w Wałczu oraz Mistrzostwa Europy Juniorów i Młodzieży w Poznaniu w terminie 12-30.06.2013r. Zobacz

Powołanie na Mistrzostwa Europy w Parakajakarstwie

Lista powołanych na Mistrzostwa Europy w Parakajakarstwie Montemor-o-velho/Portugalia  12-17 czerwca 2013. Zobacz

Powołanie na zgrupowanie

Lista powołanych (grupa kanadyjkarzy) na zgrupowanie szkoleniowe w Wałczu w terminie 06-26.06.2013r. Zobacz

Powołanie na zgrupowanie

Lista powołanych (grupa juniorów) na zgrupowanie szkoleniowe w Wałczu w terminie 06-24.06.2013r. Zobacz

Powołanie na Mistrzostwa Europy

Lista powołanych na Mistrzostwa Europy Seniorów, Portugalia (Monterom-o-Velho), 12-16.06.2013r. Zobacz

Powołanie na zgrupowanie szkoleniowe

Lista powołanych (grupa kajakarzy 200m, 1000m) na zgrupowanie szkoleniowe w Wałczu w terminie 04-26.06.2013r. Zobacz

Sponsorzy












 

Programy kajakowe

Program edukacji kajakowej dla dzieci
www.akademiakajakowa.pl
 


 
Uwaga kluby kajakowe!
Program wsparcia dla klubów

 Najczęściej zadawane pytania

 


 

Obowiązkowy program dla stypendystów
„Selfie z Gwiazdą Sportu”

 


Rada ds. Kompetencji Sektora Sportowego

Komunikat

 

Imprezy międzynarodowe

  • Hohenlimburg

    ECA Junior & U23 Canoe Slalom Championships
    August 16 - 20, 2017
    Hohenlimburg, GER

  • Belgrad

    ECA Junior & U23 Canoe Sprint Championships
    June 22 - 25, 2017
    Belgrade, SRB

  • Tacen

    ECA Canoe Slalom Championships
    May 31 - June 4, 2017
    Tacen, SLO

  • Bascov

    2017 ICF Junior and U23 Canoe Sprint World Championships
    July 27-30, 2017
    Bascov-Arges, Romania

  • Ponte

    ECA Canoe Marathon Championships
    June 30 - July 2, 2017
    Ponte de Lima, POR

  • Pietermaritzburg

     2017 ICF Canoe Marathon World Championships
    September 8-10, 2017

    Pietermaritzburg, South Africa

  • Racice

    2017 ICF Canoe Sprint World Championships
    August 23-27, 2017

    Racice, Czech Republic

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 206 gości oraz 0 użytkowników.