Polski Związek Kajakowy

  • rio2.jpg
  • rio3.jpg
  • rio4.jpg
  • rio1.jpg
  • rio5.jpg

Powołanie na konsultację szkoleniową

Lista osób powołanych na konsultację szkoleniową kadry narodowej kobiet w kajak polo, która odbędzie się w Kaniowie w dniach 14-16.06.2017r. Zobacz

Powołanie na zgrupowanie

Lista powołanych na zgrupowanie szkoleniowe kadry kajakarzy w Wałczu w terminie 22.06-11.07.2017r. Zobacz

Powołanie na zgrupowanie

Lista powołanych na zgrupowanie szkoleniowe kadry narodowej kanadyjkarzy w Szczyrku w terminie 11-18.06.2017r. Zobacz

Powołanie na zgrupowanie

Lista powołanych na zgrupowanie szkoleniowe kadry kajakarzy U-23 w Giżycku w terminie 11-19.06.2017r. Zobacz

Powołanie na konsultację szkoleniową

Lista powołanych na konsultację szkoleniową kadry narodowej kanadyjkarek juniorek i U-23 w Wałczu w terminie 11-19.06.2017r. Zobacz

Powołanie na zgrupowanie

Lista powołanych na zgrupowanie szkoleniowe kadry kanadyjkarzy U-23 w Wałczu w terminie 11-18.06.2017r. Zobacz

Powołanie na zawody

Lista osób powołanych na zawody międzynarodowe w slalomie kajakowym - Puchary Świata w Pradze (Czechy), Augsburgu (Niemcy) oraz Markkleebergu (Niemcy) w dniach 12.06-03.07.2017r. Zobacz

Powołanie na zawody

Lista zawodników parakajakarzy zakwalifikowanych do wyjazdu na Mistrzostwa Europy w Plovdiv (Bułgaria) w terminie 12-17.07.2017 r. Zobacz

Powołanie na zgrupowanie

Lista powołanych na zgrupowanie szkoleniowe kadry kajakarek seniorek i U-23 w Wałczu w terminie 11-22.06.2017r. Zobacz

Powołanie na zawody

Lista osób powołanych na międzynarodowy turniej kajak polo – 2 Puchar Europy, który odbędzie się w Kopenhadze w dniach 10-11.06.2017 r. – reprezentacja mężczyzn. Zobacz

Sponsorzy












 

Programy kajakowe

Program edukacji kajakowej dla dzieci
www.akademiakajakowa.pl
 


 
Uwaga kluby kajakowe!
Program wsparcia dla klubów

 Najczęściej zadawane pytania

 


 

Obowiązkowy program dla stypendystów
„Selfie z Gwiazdą Sportu”

 


Rada ds. Kompetencji Sektora Sportowego

Komunikat

 

Imprezy międzynarodowe

  • Pietermaritzburg

     2017 ICF Canoe Marathon World Championships
    September 8-10, 2017

    Pietermaritzburg, South Africa

  • Racice

    2017 ICF Canoe Sprint World Championships
    August 23-27, 2017

    Racice, Czech Republic

  • Ponte

    ECA Canoe Marathon Championships
    June 30 - July 2, 2017
    Ponte de Lima, POR

  • Belgrad

    ECA Junior & U23 Canoe Sprint Championships
    June 22 - 25, 2017
    Belgrade, SRB

  • Bascov

    2017 ICF Junior and U23 Canoe Sprint World Championships
    July 27-30, 2017
    Bascov-Arges, Romania

  • Tacen

    ECA Canoe Slalom Championships
    May 31 - June 4, 2017
    Tacen, SLO

  • Hohenlimburg

    ECA Junior & U23 Canoe Slalom Championships
    August 16 - 20, 2017
    Hohenlimburg, GER

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 195 gości oraz 0 użytkowników.