Polski Związek Kajakowy

  • rio5.jpg
  • rio2.jpg
  • rio3.jpg
  • rio1.jpg
  • rio4.jpg

Imprezy międzynarodowe

  • Hohenlimburg

    ECA Junior & U23 Canoe Slalom Championships
    August 16 - 20, 2017
    Hohenlimburg, GER

  • Pietermaritzburg

     2017 ICF Canoe Marathon World Championships
    September 8-10, 2017

    Pietermaritzburg, South Africa

  • Bascov

    2017 ICF Junior and U23 Canoe Sprint World Championships
    July 27-30, 2017
    Bascov-Arges, Romania

  • Tacen

    ECA Canoe Slalom Championships
    May 31 - June 4, 2017
    Tacen, SLO

  • Ponte

    ECA Canoe Marathon Championships
    June 30 - July 2, 2017
    Ponte de Lima, POR

  • Racice

    2017 ICF Canoe Sprint World Championships
    August 23-27, 2017

    Racice, Czech Republic

  • Belgrad

    ECA Junior & U23 Canoe Sprint Championships
    June 22 - 25, 2017
    Belgrade, SRB

Polecamy

  • akademia

    Akademia Drogi Sportowej

  • Krajobraz rzeczny

    Pomorski Krajobraz Rzeczny

  • stacja sport

    StacjaSport.pl

  • stop zwolnieniom

    STOP zwolnieniom
    z WF-u

  • APM

    Akademia Prawdziwych Mistrzów

Kajakarstwo klasyczne 2014

Do pobrania: lista zbiorcza, listy startowe i zgłoszenie.

termin miejsce nazwa imprezy informacje
12.04. Tychy Regaty Otwarcia Sezonu Kajakowego na Śląsku
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
19.04. Opole Ogólnopolskie Regaty Kajakowe Otwarcia Sezonu 2014.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
25-27.04. Wałcz Ogólnopolska Konsultacja Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
25-27.04. Wałcz Ogólnopolska Konsultacja Juniorów (dofinansowanie PZKaj)
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
1.05. Nowa Sól Ogólnopolskie Regaty Kajakowe o Puchar Prezydenta Nowej Soli
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
2-4.05. Milan/Włochy 1 Puchar Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
3.05. Warszawa Regaty Otwarcia Sezonu 2014
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
3.05. Gryfino Ogólnopolskie Regaty Kajakowe z Okazji Dni Gryfina
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
4.05. Nowe Chechło Długodystansowe Mistrzostwa Śląska
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
4.05. Sieradz Otwarte Mistrzostwa Miasta Sieradz
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
9-11.05. Lubniewice Długodystansowe Mistrzostwa Polski
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
17.05. Opole Otwarte Mistrzostwa Miasta Opola 2014
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
17.05. Poznań Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
17.05. Wrocław VII Wrocławska Olimpiada Młodzieży
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
18.05. Kalisz Memoriał Tadeusza Pasika
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
16-18.05. Racice / Czechy 2 Puchar Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23-25.05. Szeged / Węgry 3 Puchar Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23-25.05.
13-14.06.
Bydgoszcz Eliminacje do Kadry Narodowej Jun.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
30.05-1.06. Poznań Mistrzostwa Polski Seniorów i Regaty Eliminacje Sen.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
30.05-1.06. Poznań III  Mistrzostwa Polski w Parakajakarstwie. Zgłoszenie, lista zb. Korekta ramowego programu.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
7.06. Malbork 50 Regaty Kajakowe o Puchar Nogatu im. Józefa Wiatra
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
8.06. Gorzów Wielkopolski XXIV Memoriał Tadeusza Hryckiewicza
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
7.06. Wałcz XXXIII Memoriał Kazimierza Góreckiego i XIV Memoriał Mariana Matłoki
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
7-8.06. Poznań Ogólnopolskie Maraton Warta Challenge Grand Prix PZK. Karta zgłoszeń
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
7-8.06. Tychy Regaty Kajakowe "Dzień Dziecka" o Puchar Dyrektora MOSiR Tychy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
8.06. Pamiątkowo Memoriał Andrzeja Kulczaka
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
14.06.
28.06.
Poznań Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
14.06. Poznań Długodystansowe Mistrzostwa im Rafała Piszcza
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
14.06. Nowe Chechło Puchar Młodego Olimpijczyka
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
20-21.06. Wolsztyn XIV Otwarte Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS Juniorów i Młodzików w Kajakarstwie oraz Ogólnopolskie Regaty Kajakowe o Puchar Burmistrza Wolsztyna
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
21.06. Sztum XXVIII Ogólnopolskie Regaty Kajakowe, Memoriał Jana Raabe. (plakat)
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
21-22.06. Lublin Międzynarodowe Regaty Dzieci i Młodzieży o Puchar Lubelskiego Koziołka
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26-29.06. Mantes-en-Yvelines / Francja Mistrzostwa Europy Jun. i U23
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
28.06. Katowice Mistrzostwa Śląska
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
11-13.07. Brandenburg / Niemcy Mistrzostwa Europy Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
17-20.07. Szeged / Węgry Mistrzostwa Świata Jun. i U23
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
19-20.07. Kraków I Puchar Polski w Parakajakarstwie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
24-27.07. Bydgoszcz Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
24-27.07. Bydgoszcz Mistrzostwa Polski Juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
6-10.08. Moskwa / Rosja Mistrzostwa Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
15-17.08. Mińsk / Białoruś Akademickie Mistrzostwa Świata
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
22-24.08. Bydgoszcz Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
22-24.08. Bydgoszcz Mistrzostwa Polski Młodzików PZKaj
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
30.08. Ostróda Mistrzostwa Polski Weteranów w Kajakarstwie Klasycznym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
6.09. Chełmno XXIII Ogólnopolskie Regaty Kajakowe, Memoriał Lecha Sławatyckiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
6.09. Elbląg Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - strefa C
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
7.09. Rokietnica/ Pamiątkowo Mistrzostwa Gminy Rokietnica
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
7.09. Malczyce Ogólnopolskie Regaty Kajakowe o Puchar Gminy Malczyce
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
13.09. Chełmża XXV Memoriał Leona Grabowskiego.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
13.09.
20.09.
Warszawa Memoriał  J. Górskiego i D. Świerczyńskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
12-14.09. Piestany / Słowacja Puchar Nadziei Olimpijskich
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
20.09. Poznań Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
20.09. Tychy Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – strefa E
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
21.09. Warszawa Memoriał Wojciecha Kozery i Regaty Zakończenia Sezonu 2014
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
21.09. Poznań Memoriał Andrzeja Królikowskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
21.09. Wrocław Ogólnopolskie Regaty Kajakowe Zakończenia Sezonu
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
21.09. Bydgoszcz XI Memoriał Cecylii Kosiak i Zdzisława Kiełpińskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
27.09. Opole Regaty kajakowe „O Błękitną Wstęgę Odry”
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
27.09. Gorzów Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego im. Kazimierza Rejniaka
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
4-5.10. Tychy Międzynarodowe Regaty Kajakowe, Paprocany 2014 i Puchar Polski Południowej
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
24-26.10. Wałcz Ogólnopolska Konsultacja Juniorów
Wykaz zawodników zakwalifikowanych do dofinansowania
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
16-28.08 Nanjing / Chiny Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

Sponsorzy










 

Programy kajakowe

Program edukacji kajakowej dla dzieci
www.akademiakajakowa.pl
 


 
Uwaga kluby kajakowe!
Program wsparcia dla klubów

 Najczęściej zadawane pytania

 


 

Obowiązkowy program dla stypendystów
„Selfie z Gwiazdą Sportu”

 


Rada ds. Kompetencji Sektora Sportowego

Komunikat

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 138 gości oraz 0 użytkowników.