Polski Związek Kajakowy

  • DSC_1832.jpg
  • Tula_Czaplicki.jpg
  • Paszek_Iskrzycka.jpg
  • tacen12.jpg
  • Borowska.jpg
  • belgrad3.jpg

Slalom i zjazd 2018

UWAGA!

Polski Związek Kajakowy nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczanych zapowiedzi imprez regionalnych i międzynarodowych.

termin miejsce nazwa imprezy informacje
14.01. Kraków „Noworoczny Slalom Równoległy”
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
06-08.04. Markkleeberg (GER) 2018 ICF Slalom Ranking
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
21-22.04. L. Mikulasz/ SVK „Liptowskie Slalomy”
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
28-29.04. Ivrea (ITA) ICF World Ranking
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
05-06.05. Kraków Krakowskie Slalomy.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
12-13.05. Liptovski Mikulasz/SVK 70 Międzynarodowy Tatrzański Slalom – 1 i 2 kwalifikacja do Reprezentacji Polski Seniorów na rok 2018
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
18 -20.05. Kraków Mistrzostwa Polski Seniorów w Slalomie kajakowym – 3 i 4 kwalifikacja do Reprezentacji Polski Seniorów na rok 2018
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01-03.06. Praga/ CZE Mistrzostwa Europy Seniorów w Slalomie Kajakowym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
02-03.06. Zabrzeż Wietrznice/ Nowy Sącz 56 Puchar Ziemi Sądeckiej im. Stanisława Biskupskiego w Slalomie Kajakowym
I Puchar Polski,  Liga Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
16.06. Doły Biskupie III Ogólnopolskie Regaty w Slalomie Kajakowym o Puchar Gór Świętokrzyskich
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
17.06. Drzewica 4 Drzewickie Slalomy 2018
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23-24.06. Kraków Puchar Prezydenta Miasta Krakowa
II Puchar Polski,  Liga Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
22-24.06. Liptovski Mikulas/ SVK 1 ICF Puchar Świata Seniorów.
Official invitation
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
29.06-01.07. Kraków 2 ICF Puchar Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
30.06. Szczawnica X Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica w slalomie dla dzieci i młodzieży, III Liga Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
06.07-08.07. Augsburg/ GER 3 Puchar Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
06-07.07. Leśna XI Regaty Slalomowe Dzieci i Weteranów im. Ireneusza Kielera
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
12.07. Wietrznice Międzynarodowe Zawody UKS
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
14.07. Krościenko Nocny Slalom O Puchar  Wójta Gminy  Krościenko
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
19-22.07. Ivrea / ITA Mistrzostwa Świata Juniorów i U-23
zapowiedź program, wyniki program, wyniki zdjęcia
27-29.07. Bratysława Cunovo/ SVK 2018 DANUBE CUP 1
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
02.08. Leśna Puchar Kwisy,
III Puchar Polski, IV Liga młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01-03.08. Leśna Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Mistrzostwa Polski Juniorów
zapowiedź program program, wynikiprogram, wyniki
18.08. Sromowce Wyżne X Memoriał im Dh Olgi Małkowskiej
V Liga Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
15-19.08. Bratysława Cunovo/ SVK Mistrzostwa Europy Juniorów i U-23
zapowiedź program, wyniki program, wyniki
25.08. Wietrznice Mistrzostwa Województwa Małopolskiego
Międzywojewódzkie  Mistrzostwa Młodzików w Slalomie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26.08. Wietrznice VII Mistrzostwa Polski Młodzików w Slalomie Kajakowym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
31.08-02.09. Tacen/ SLO 4 Puchar Świata Seniorów w Slalomie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01.09. Szczawnica Memoriał A. i K. Wernerów w slalomie
IV Puchar Polski
Zawody weteranów im. W. Piecyka - Mistrzostwa Polski Weteranów w Slalomie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
02.09. Krościenko „Puchar Pienin” im. Bronisława Warusia
V Puchar Polski, VI Liga Młodzików  KOMUNIKAT o odwołaniu zawodów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
07–09.09. La Seu D’Urgell/ ESP FINAŁ Pucharu Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
15-16.09. Londyn/ GBR British Open Slalom
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
22.09. Szczawnica Maraton Kajakowy Szlakiem Św. Jana Pawła II Przełomem Dunajca
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26-30.09. Rio De Janeiro/ BRA Mistrzostwa Świata Seniorów w Slalomie Kajakowym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
28-30.09. Kraków Międzynarodowe zawody w ramach Turnieju „Nadziei Olimpijskich” – Slalom
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
29.09.
07.10.
Człuchów Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa B
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
05.10. Drzewica Memoriał R „Korzeniewskiego”
Finał Puchar Polski , Finał Ligi Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
05-07.10. Drzewica Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
12-14.10. Szczawnica 75. Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Zjeździe Kajakowym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
14-16.10. Buenos Aires/ ARG Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
17-18.11. do ustalenia Kursokonferencja Sędziów PZKaj
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
08-09.12. Kraków Kursokonferencja Trenerów Slalomu Kajakowego PZKaj
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

Partnerzy

Oficjalny dostawca medali
dla PZKaj

Programy kajakowe

Program edukacji kajakowej dla dzieci
www.akademiakajakowa.pl
 


 
Uwaga kluby kajakowe!
Program wsparcia dla klubów

 Najczęściej zadawane pytania

 


 

Obowiązkowy program dla stypendystów
„Selfie z Gwiazdą Sportu”

 


Rada ds. Kompetencji Sektora Sportowego

Komunikat

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 128 gości oraz 0 użytkowników.