Polski Związek Kajakowy

  • Borowska.jpg
  • Paszek_Iskrzycka.jpg
  • Tula_Czaplicki.jpg
  • tacen12.jpg
  • belgrad3.jpg
  • DSC_1832.jpg

Smocze łodzie 2017

termin miejsce nazwa imprezy informacje
18.03. Termy Tarnowo Podgórne Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Smoczych Łodzi na Basenie oraz pożegnanie sportowe Anety Pastuszki-Koniecznej
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
17-18.06. Bydgoszcz XIII Mistrzostwa Polski Smoczych Łodzi
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
07.10. Lidzbark XII Otwarte Długodystansowe Mistrzostwa Polski
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

Slalom i zjazd 2017

termin miejsce nazwa imprezy informacje
15.01. Kraków Noworoczny Slalom Równoległy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
22-23.04. Liptowski Mikulasz Liptowskie Slalomy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
29-30.04. Kraków Krakowskie Slalomy 
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

05-07.05.

Kraków Liptowski Mikulasz
I i II Rzut Kwalifikacji do Reprezentacji Seniorów, U23 i Juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
12-14.05. Liptowski
Mikulasz
69TH INTERNATIONAL TATRA SLALOM
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
13-14.05. Liptowski Mikulasz Kraków III i IV Rzut Kwalifikacji do Reprezentacji Seniorów, U23 i Juniorów i Puchar Prezydenta Miasta Krakowa
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
31.05-04.06. Tacen/
Słowenia
Mistrzostwa Europy Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
10.06. Wietrznice 56 Puchar Ziemi Sądeckiej im Stanisława Biskupskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
16-18.06. Praga/Czechy 2017 ICF CANOE SLALOM WORLD CUP 1
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
17.06. Drzewica 3 Drzewickie Slalomy 2017
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23-25.06. Augsburg/
Niemcy
2017 ICF CANOE SLALOM WORLD CUP 2
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
30.06-2.07. Markkleeberg/
Niemcy
2017 ICF CANOE SLALOM WORLD CUP 3
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01.07. Szczawnica X Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica w slalomie dla dzieci i młodzieży, III Liga Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
07-09.07. Kraków Mistrzostwa Polski Seniorów im. Antoniego Kurcza
zapowiedź program, wyniki programzdjęcia
18-23.07. Bratysława/
Słowacja
Mistrzostwa Świata Jun. I U23
zapowiedź wyniki_junwyniki_U23 zdjęcia
22-23.07. Doły Biskupie III Ogólnopolskie Regaty w Slalomie Kajakowym o Puchar Gór Świętokrzyskich
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
29-30.07. Kraków ECA Puchar Europy Juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
02-04.08. Drzewica

Mistrzostwa Polski Juniorów.
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

film z zawodów TUTAJ

zapowiedź program, wyniki zdjęcia
16-20.08. Hohenlimburg
Niemcy
Mistrzostwa Europy Juniorów i U23
zapowiedź program, wynikiprogram, wyniki zdjęcia
26.08. Wietrznice Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa A
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
27.08. Wietrznice Mistrzostwa Polski Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01-03.09. Ivrea/Włochy 2017 ICF CANOE SLALOM WORLD CUP 4
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
02.09. Szczawnica Memoriał A. i K. Wernerów w Slalomie, IV Puchar Polski, Zawody Weteranów im W. Piecyka i Mistrzostwa Polski Weteranów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
03.09. Krościenko n/Dunajcem Puchar Pienin im Bronisława Warusia, Ogólnopolskie Regaty Slalomowe Dzieci, V Puchar Polski, Liga Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
08-10.09 La Seu D’Urgell
Hiszpania

2017 ICF CANOE SLALOM WORLD CUP FINAL

galeria zwycięzców

zapowiedź program, wyniki zdjęcia
16.09. Bydgoszcz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa B. Zgłoszenie, lista zbiorcza.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
19.09 Szczawnica Maraton Kajakowy Szlakiem św. Jana Pawła II Przełomem Dunajca
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26.09-1.10. Pau/Francja Mistrzostwa Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
07.10. Leśna Puchar Kwisy, Finał Pucharu Polski, Liga Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
7-8.10. Leśna Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
zapowiedź program program, wyniki zdjęcia
21-22.10. Szczawnica 74. Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Zjeździe Kajakowym
zapowiedź programprogram, wyniki
24-26.11.

Zakopane

Kraków

Kursokonferencja Trenerska PZKaj.
zapowiedź program zdjęcia
01-03.12.

Kraków

Kursokonferencja Sędziów PZKaj.
zapowiedź program zdjęcia

Kajak polo 2017

termin miejsce nazwa imprezy informacje
07-09.04. Bolonia/
Włochy
Międzynarodowy Turniej
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
28-30.04. Kaniów Zawody konsultacyjne i kwalifikacje do
kadry narodowej
zapowiedź program, wyniki program, wyniki
5-7.05. Leśna Puchar Polski w Kajak Polo
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
12-14.05. Wrocław Międzynarodowy Turniej – test obiektów
przed World Games
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26-28.05. Saint Omer/
Francja
1 ECA CUP
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
10-11.06. Kopenhaga/
Dania
2 ECA CUP
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
16-18.06. Kaniów Puchar Polski
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23-25.06. Mechelen/
Belgia
3 ECA CUP
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
24.06. Chełmża Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa D
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
24.06.
09.09
Małomice Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - strefa B
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
14-16.07. Choszczno Puchar Polski
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
22-23.07. Leśna Mistrzostwa Polski Weteranów i Turniej dla Dzieci
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26-30.07. Wrocław World Games
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
02-06.08 Belfast/ Irlandia Północna Międzynarodowe Mistrzostwa Juniorów w kajak polo
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
05-06.08 Choszczno Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa A
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
11-13.08. Kaniów Mistrzostwa Polski Juniorów młodszych
i Juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23-27.08. Saint Omer/
Francja
Mistrzostwa Europy Sen i U21
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01-03.09. Leśna Mistrzostwa Polski Seniorów
zapowiedź programprogram, wyniki zdjęcia
02.09. Warszawa Mistrzostwa Warszawy Młodzików w
Kajak Polo
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
08-10.09. Kaniów Puchar Polski
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
10.09. Kaniów Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa C
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23-24.09 Essen/
Niemcy
Klubowe Mistrzostwa Europy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01-03.12 Szczyrk Kursokonferencja Trenerów, Instruktorów i Sędziów PZKaj
zapowiedź program zdjęcia

Kajakarstwo klasyczne 2017

termin miejsce nazwa imprezy informacje
21-23.04. COS Wałcz Zawody Konsultacyjne Seniorów - Puchar Polski seria 1. Ranking KC
zapowiedź program, wyniki program
28-30.04. COS Wałcz Zawody Konsultacyjne Juniorów - Puchar Polski seria 1. Informacja
zapowiedź program, wyniki program
01.05. Gryfino Ogólnopolskie Regaty Kajakowe „Dni Gryfina 2017”
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
03.05. Wrocław Ogólnopolskie Regaty Kajakowe „Otwarcie Sezonu”
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
03.05. Nowa Sól Ogólnopolskie Regaty Kajakowe o Puchar Prezydenta Nowej Soli
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
06.05. Opole Otwarte Mistrzostwa Opola
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
06.05. Bydgoszcz Mistrzostwa Miasta Bydgoszcz
Zgłoszenie, lista zbiorcza
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
06.05 Białystok 4 Memoriał Ireneusza Skowrońskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
09.05. Rzeszów Liga Kajakowa Szkół Ponadgimnazjalnych
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
11-13.05. Poznań

Regaty Eliminacyjne Seniorów I Regaty Kwalifikacyjne w Parakajakarstwie Puchar Polski seria 2. Komunikat, ośw.-kamizelka, ośw.-przypinanie się.

zapowiedź program, wyniki program
13.05.
27.05.
Warszawa Regaty Otwarcia Sezonu
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
13.05. Katowice Długodystansowe Mistrzostwa Śląska
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
13.05. Poznań Regaty Sprinterskie im. Wojciecha Skrzypczyńskiego
zapowiedź program, wyniki program
14.05. Wrocław X Wrocławska Olimpiada Młodzieży
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
19-21.05. Montemor-OVelo/
Portugalia
ICF CANOE SPRINT WORLD CUP
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
19-21.05. Bydgoszcz Regaty Eliminacyjne Juniorów Puchar Polski seria 2
zapowiedź program, wyniki program
26-28.05. Szeged/
Węgry
2017 ICF CANOE SPRINT WORLD CUP
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26-28.05. Hazewinkel/
Belgia
Puchar Świata w Maratonie Kajakowym
zapowiedź wyniki - friday zdjęciawyniki - saturday
wyniki - sunday
26-28.05. Piestany/
Słowacja
Międzynarodowe Zawody Kajakowe dla
Juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
27.05. Wałcz XXXVI Memoriał Kazimierza Góreckiego oraz XVII Memoriał Mariana Matłoki
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

27.05.

04.06.

Pamiątkowo Memoriał Andrzeja Kulczaka
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
28.05. Gorzów Regaty im. Piotra Głażewskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
2-4.06. Belgrad/
Serbia
2017 ICF CANOE SPRINT WORLD CUP
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
03.06. Tychy Regaty Kajakowe „Dzień Dziecka” o Puchar Dyrektora MOSiR Tychy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
03.06. Warszawa Mistrzostwa Mazowsza
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
03-04.06. Bydgoszcz Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Zgłoszenie, lista zbiorcza
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
04.06. Malbork LIII Regaty Kajakowe o Puchar Nogatu im. Józefa Wiatra
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
09-11.06. Bydgoszcz 32. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski im. Wojciecha Kurpiewskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
10.06.
23.09.
Poznań Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa A
zapowiedź program program, wyniki

10.06.

Poznań Długodystansowe Mistrzostwa im. Rafała Piszcza
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
10.06.
17.06.
Warszawa Mistrzostwa Warszawy w Sprincie i Długodystansowe Mistrzostwa Warszawy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
17.06.
24.06.
Warszawa Mistrzostwa Warszawy jun. jun. młodszych, młodzików i dzieci
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
17.06. Gorzów XXVII Memoriał Tadeusza Hryckiewicza i II Memoriał Jerzego Krajewskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
17.06. Sztum XXXI Międzynarodowe Regaty Kajakowe oraz Memoriał Jana Raabe
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
17-18.06. Lublin Ogólnopolskie Regaty o Puchar Lubelskiego Koziołka oraz Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
22-25.06. Belgrad/
Serbia
Mistrzostwa Europy Juniorów i U23
Punktacja
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23-24.06. Wałcz II Regaty Kwalifikacyjne Parakajakarstwo
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
30.06-02.07. Ponte de Lima/
Portugalia
Mistrzostwa Europy w Maratonie Kajakowym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01.07. Katowice Mistrzostwa Śląska
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
07-09.07. Gorzów
Wielkopolski
Długodystansowe Mistrzostwa Polski (maraton) – Puchar Polski seria 3. Informacja o nr startowych
zapowiedź program, wyniki zdjęciaprogram, wyniki
14-16.07. Plovdiv/
Bułgaria
Mistrzostwa Europy Seniorów
medale, podium, punktacja, medale parakajakarze, podsumowanie parakajakarze
zapowiedź wyniki-pelne zdjęciawyniki-parakajakarze
27-30.07. Pitesti/
Rumunia
Mistrzostwa Świata Jun. i U23 tabela medalowa, tabela punktowa
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
03-06.08. Bydgoszcz

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży-MPJM i Mistrzostwa Polski Juniorów. Komunikat

film z zawodów TUTAJ

zapowiedź program, wyniki program, wynikizdjęcia
14.08. Lubniewice Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - strefa D
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
20.08. Lidzbark I Ogólnopolskie Regaty Kajakowe O Puchar Burmistrza Lidzbarka
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23-27.08. Racice/
Czechy
Mistrzostwa Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01-03.09. Poznań Mistrzostwa Polski Seniorów
Mistrzostwa Polski w Parakajakarstwie
Mistrzostwa Polski Młodzików
zapowiedź program wyniki
7-10.09. Pietermaritz-
burg
Poł. Afryka
Mistrzostwa Świata w Maratonie Kajakowym
zapowiedź wyniki zdjęcia
09.09. Tychy Regaty Kajakowe – Zakończenie Sportowych Wakacji Tychy 2017
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
09.09.
23.09.
Warszawa Memoriał J. Górskiego, D. Świerczyńskiego i W.Kozery
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
09.09. Poznań III Regaty Kajakowe o Puchar Rektora
Politechniki Poznańskiej Tomasza
Łodygowskiego - karta zgłoszenia
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
09.09. Poznań Weekend ze Szpakami, I Półmaraton
Kajakowy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
09.09. Pamiątkowo Błyskawica Open
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
09.09. Chełmża XXVII Memoriał L. Grabowskiego
załącznik 1, załącznik 2
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
09.09. Białystok Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – strefa C
zapowiedź program wyniki
09-10.09 Białystok XXII Otwarte Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS juniorów i młodzików w kajakarstwie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
09-10.09. Wałcz Mistrzostwa Polski Weteranów w Kajakarstwie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
15-17.09. Augustów 33 Międzynarodowe Długodystansowe Mistrzostwa Polski  (10 km) – Puchar Polski seria 4  plakat  informacja o odprawie technicznej  KOMUNIKAT
zapowiedź programprogram, wyniki zdjęcia
15-17.09. Racice Czechy

Puchar Nadziei Olimpijskich

tabela punktowa   tabela medalowa

zapowiedź program program, wyniki 
23.09. Bydgoszcz

XII Memoriał C. Kosiak i Z. Kiełpińskiego

załącznik 1  załącznik 2  załącznik 3

zapowiedź wyniki zdjęcia
23.09.
24.09.
Poznań Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego  PUNKTACJA
zapowiedź program program, wyniki

23.09

Poznań V Długodystansowe Regaty Kajakowe im. Rafała Piszcza
zapowiedź program program, wyniki

23.09.

01.10

Łączany Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa E                       klasyfikacja klubowa
zapowiedź programprogram, wyniki
23.09. Gorzów Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego im. Kazimierza Rejniaka
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
24.09. Bydgoszcz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Strefa B. Zgłoszenie, lista zbiorcza.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
30.09. Opole Błękitna Wstęga Odry
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
30.09. Warszawa Memoriał W. Kozery, St. Hoffmana I Regaty Zakończenia Sezonu
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
30.09. Chełmno XXV ORK Memoriał L. Sławatyckiego
załącznik 1, załącznik 2
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
07.10. Kaniów Międzynarodowy Mecz Kajakowy
zapowiedź program program, wyniki
08.10. Katowice Międzynarodowe Regaty Kajakowe – Puchar Polski Południowej
zapowiedź program program, wyniki
13-15.10. COS Wałcz Zawody Konsultacyjne Juniorów - Puchar Polski seria 5
zapowiedź programprogram, wyniki program, wyniki
15-17.10. COS Wałcz

Zawody Konsultacyjne Seniorów - Puchar Polski seria 5

RANKING: MK, MC, KK, KC

zapowiedź program program, wyniki program, wyniki
03-05.11 Wałcz Kursokonferencja Trenerska PZKaj
zapowiedź program zdjęcia
15-17.12 Bydgoszcz Kursokonferencja Sędziów PZKaj
zapowiedź program zdjęcia

Freestyle 2017

termin miejsce nazwa imprezy informacje
09-12.06. Moskwa/ Rosja 1. Puchar Europy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
29.06-03.07. Millau/Francja 1. Puchar Europy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
02-03.09. Kraków Mistrzostwa Polski
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
08-10.09. Praga/Czechy 2. Puchar Europy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
27.11-2.12. San Juan/Argentyna

Mistrzostwa Świata we Freestyle’u

RANKING

zapowiedź wyniki_WOMEN wyniki_MEN
     
 

Partnerzy

Programy kajakowe

Program edukacji kajakowej dla dzieci
www.akademiakajakowa.pl
 


 
Uwaga kluby kajakowe!
Program wsparcia dla klubów

 Najczęściej zadawane pytania

 


 

Obowiązkowy program dla stypendystów
„Selfie z Gwiazdą Sportu”

 


Rada ds. Kompetencji Sektora Sportowego

Komunikat

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 109 gości oraz 0 użytkowników.