Polski Związek Kajakowy

  • rio2.jpg
  • rio1.jpg
  • rio5.jpg
  • rio4.jpg
  • rio3.jpg

Slalom i zjazd 2013

termin miejsce nazwa imprezy informacje
13.01.

Kraków

V Halowy Noworoczny Slalom Kajakowy /Finał WOŚP/
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
29.03.-
01.04.
Markkeeberg - Niemcy ICF Ranking
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
13-14.04. Kraków Krakowskie Slalomy /Grand Prix/ rzut Pucharu Polski i Ligi Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
20-21.04. Liptowski Mikulasz 29 Liptowskie Slalomy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
27.04. Wietrznice Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Slalomie Kajakowym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
10.05. Liptowski Mikulasz Memoriał Ondreja Cibaka. I Kwalifikacje do reprezentacji kraju juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
11.05. Bydgoszcz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – strefa „B”
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
11 – 12.05. Liptowski Mikulasz 65 Tatra Slalom I i II Kwalifikacje do reprezentacji kraju seniorów, U-23, II kwalifikacja do juniorów ( sobota 11.05)
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
18.05. Kraków Puchar Prezydenta Krakowa
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
17 – 19.05. Kraków Mistrzostwa Polski Seniorów III i IV Kwalifikacje do reprezentacji kraju seniorów, U-23, juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01.06. Sromowce XIV Memoriał Olgi Małkowskiej. Puchar Prezesa ZEW
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
06 - 09.06. Kraków Mistrzostwa Europy Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
15.06. Wietrznice Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Slalomie – strefa „A”
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
16.06. Wietrznice Międzynarodowe Regaty Slalomowe o Puchar Ziemi Sądeckiej im, ST. Biskupskiego. II rzut Pucharu Polski i Ligi Młodzików.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
21-23.06. Cardiff Bay Wales GBR Puchar Świata 1
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
22 – 23.06. Wietrznice IV Międzynarodowe Regaty UKS w slalomie i sprincie kajakowym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
28-30.06. Augsburg - Niemcy Puchar Świata 2
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
29-30.06. Solkan Junior Cup Race 1
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
05-07.07. Kraków Junior Cup Race 2
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
05-07.07. La Seu de Urgell-Hiszpania Puchar Świata 3
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
06-07.07.
06-08.09.
Leśna IV Mistrzostwa Polski Weteranów w Kajak Polo, VI Ogólnopolskie Zawody Slalomowe im. Ireneusza Kielera
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
13.07. Szczawnica IX Puchar Burmistrza Szczawnicy dla Dzieci i młodzieży w slalomie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
17-21 07. Liptowski Mikulasz Słowacja Mistrzostwa Świata Juniorów i U-23
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
27-28.07. Bratysława Junior Cup Race 3
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01-04.08. Bourg St Maurice Francja Mistrzostwa Europy Juniorów i U-23
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
03.08. Wietrznice II Mistrzostwa Polski Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
10-11.08. Starachowice II Ogólnopolskie Regaty w Slalomie Kajakowym o Puchar Gór Świętokrzyskich
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
10-11.08. Ćeske Budejowice Junior Cup Race 4 finał
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
16-18.08. Czechy/Ceske Budejovice Puchar Nadziei Olimpijskich
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
16-18.08 Tacen - Słowenia Puchar Świata 4
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
17.08. Szczawnica Zawody im Wojciecha Piecyka- Zawody weteranów, III rzut Ligi Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
18.08. Szczawnica Międzynarodowy „Memoriał
Wernerów” III rzut Pucharu Polski
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23.08. Drzewica Memoriał Roberta Korzeniewskiego, IV rzut Pucharu Polski i Ligi Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23-25.08. Drzewica Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży i Mistrzostwa Polski Juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23-25.08. Bratysława - Słowacja Puchar Świata 5 - Finał
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
31.08. Krościenko Ogólnopolskie Zawody Slalomowe dla Dzieci
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01.09. Krościenko Międzynarodowy „Puchar Pienin” im. Bronisława Warusia. V rzut Pucharu Polski i Ligi Młodzików. Zawody weteranów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
11-15.09. Praga-Czechy Mistrzostwa Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
20.09. Leśna Puchar Kwisy rzut Pucharu Polski i Ligi Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
20 – 22.09. Leśna Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Finał Pucharu Polski i Ligi Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
27 – 29.09. Leśna Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Zjeździe Kajakowym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
05.10. Szczawnica IV Maraton Kajakowy „Przełomem Dunajca” Szlakiem im. Jana Pawła II, Zawody weteranów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

Sponsorzy












 

Programy kajakowe

Program edukacji kajakowej dla dzieci
www.akademiakajakowa.pl
 


 
Uwaga kluby kajakowe!
Program wsparcia dla klubów

 Najczęściej zadawane pytania

 


 

Obowiązkowy program dla stypendystów
„Selfie z Gwiazdą Sportu”

 


Rada ds. Kompetencji Sektora Sportowego

Komunikat

 

Imprezy międzynarodowe

  • Racice

    2017 ICF Canoe Sprint World Championships
    August 23-27, 2017

    Racice, Czech Republic

  • Ponte

    ECA Canoe Marathon Championships
    June 30 - July 2, 2017
    Ponte de Lima, POR

  • Tacen

    ECA Canoe Slalom Championships
    May 31 - June 4, 2017
    Tacen, SLO

  • Hohenlimburg

    ECA Junior & U23 Canoe Slalom Championships
    August 16 - 20, 2017
    Hohenlimburg, GER

  • Pietermaritzburg

     2017 ICF Canoe Marathon World Championships
    September 8-10, 2017

    Pietermaritzburg, South Africa

  • Belgrad

    ECA Junior & U23 Canoe Sprint Championships
    June 22 - 25, 2017
    Belgrade, SRB

  • Bascov

    2017 ICF Junior and U23 Canoe Sprint World Championships
    July 27-30, 2017
    Bascov-Arges, Romania

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 151 gości oraz 0 użytkowników.