Polski Związek Kajakowy

  • rio2.jpg
  • rio4.jpg
  • rio5.jpg
  • rio3.jpg
  • rio1.jpg

Imprezy międzynarodowe

  • Ponte

    ECA Canoe Marathon Championships
    June 30 - July 2, 2017
    Ponte de Lima, POR

  • Pietermaritzburg

     2017 ICF Canoe Marathon World Championships
    September 8-10, 2017

    Pietermaritzburg, South Africa

  • Hohenlimburg

    ECA Junior & U23 Canoe Slalom Championships
    August 16 - 20, 2017
    Hohenlimburg, GER

  • Belgrad

    ECA Junior & U23 Canoe Sprint Championships
    June 22 - 25, 2017
    Belgrade, SRB

  • Bascov

    2017 ICF Junior and U23 Canoe Sprint World Championships
    July 27-30, 2017
    Bascov-Arges, Romania

  • Tacen

    ECA Canoe Slalom Championships
    May 31 - June 4, 2017
    Tacen, SLO

  • Racice

    2017 ICF Canoe Sprint World Championships
    August 23-27, 2017

    Racice, Czech Republic

Polecamy

  • akademia

    Akademia Drogi Sportowej

  • stop zwolnieniom

    STOP zwolnieniom
    z WF-u

  • Krajobraz rzeczny

    Pomorski Krajobraz Rzeczny

  • APM

    Akademia Prawdziwych Mistrzów

  • stacja sport

    StacjaSport.pl

Slalom i zjazd 2016

termin miejsce nazwa imprezy informacje
08-10.04.
08-09.10.
Leśna
Szczawnica
Mistrzostwa Polski w Zjeździe Kajakowym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
16-17.04. Kraków I i II Kwalifikacje do reprezentacji
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
16-17.04. Kraków Międzynarodowe Regaty Slalomowe „Krakowskie Slalomy”. English
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
13-15.05. Liptowski Mik. (Słowacja) Mistrzostwa Europy Sen. W Slalomie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
03-05.06. Ivrea (Włochy) 1 Puchar Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
03-05.06. Kraków Mistrzostwa Polski Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
10-12.06. La Seu d’Urgell (Hiszpania) 2 Puchar Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
17-19.06 Pau (Francja) 3 Puchar Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
8-9.07 Leśna Memoriał Ireneusza Kielera Zawody Slalomowe dla Dzieci i Weteranów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
14-17.07. Kraków Mistrzostwa Świata Jun. I U23
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
07-11.08. Whitewater Stadium,
Deodoro/ Rio/Brazylia
Igrzyska Olimpijskie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
5.08. Leśna Międzynarodowy Puchar Kwisy w Slalomie Kajakowym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
05-07.08. Leśna Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży- MPJM i Mistrzostwa Polski Juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
17.09. Drzewica XI Memoriał Roberta Korzeniewskiego, V Rzut Pucharu Polski i Ligi Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
17-18.09. Drzewica Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Plakat
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
25-28.08. Solkan (Słowenia) Mistrzostwa Europy Jun. I U23
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
27.08. Wietrznice Mistrzostwa Polski Weteranów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
28.08. Wietrznice Mistrzostwa Polski Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
30.09-02.10. Roudnice nad Labem
(Czechy)
Turniej Nadziei Olimpijskich
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
28-30.10. Bydgoszcz Kursokonferencja Trenerska PZKaj
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

Sponsorzy










 

Programy kajakowe

Program edukacji kajakowej dla dzieci
www.akademiakajakowa.pl
 


 
Uwaga kluby kajakowe!
Program wsparcia dla klubów

 Najczęściej zadawane pytania

 


 

Obowiązkowy program dla stypendystów
„Selfie z Gwiazdą Sportu”

 


Rada ds. Kompetencji Sektora Sportowego

Komunikat

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 249 gości oraz 0 użytkowników.