Polski Związek Kajakowy

  • rio2.jpg
  • rio1.jpg
  • rio5.jpg
  • rio3.jpg
  • rio4.jpg

Slalom 2012

termin miejsce nazwa imprezy informacje
08.01. Kraków IV Halowy Noworoczny Slalom Kajakowy – Finał WOŚP
zapowiedĽ program, wyniki zdjęcia
14-15.04. Kraków Krakowskie Slalomy / Grand Prix Krakowa Kwalifikacje do reprezentacji Seniorów, II kwalifikacja olimpijska (krajowa) zapowiedź program, wyniki zdjęcia
21-22.04. Liptowski Mikulasz

Liptowskie Slalomy
Kwalifikacje do reprezentacji Seniorów, kwalifikacja olimpijska (krajowa)

zapowiedĽ program, wyniki zdjęcia
28-29.04 Wietrznice Międzynarodowe Regaty Slalomowe o Puchar Ziemi Sądeckiej im. ST. Biskupskiego, I Rzut Pucharu Polski i Ligi Młodzików zapowiedź program, wyniki zdjęcia
05.05. Wietrznice Międzynarodowe Regaty o Wstęgę Dunajca im. Antoniego Kurcza zapowiedź program, wyniki zdjęcia
06.05. Wietrznice Mistrzostwa Województwa Małopolskiego zapowiedź program, wyniki zdjęcia
11-13.05. Augsburg Mistrzostwa Europy Seniorów, III kwalifikacja olimpijska (krajowa) zapowiedĽ program, wyniki zdjęcia
18.05. Liptowski Mikulasz Memoriał Ondreja Cibaka, kwalifikacje do reprezentacji juniorów zapowiedĽ program, wyniki zdjęcia
19-20.05. Liptowski Mikulasz Tatra Slalom, kwalifikacje do reprezentacji juniorów (sobota) zapowiedĽ program, wyniki zdjęcia
26-27.05. Kraków Puchar Prezydenta Miasta Krakowa., II Rzut Pucharu Polski i Ligi Młodzików, kwalifikacje do reprezentacji Juniorów (sobota, niedziela) zapowiedź program, wyniki zdjęcia
3.06. Wietrznice Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – strefa ”A” zapowiedź program, wyniki zdjęcia
09.06. Sromowce XIII Memoriał Olgi Małkowskiej i Puchar Prezesa ZEW zapowiedź program, wyniki zdjęcia
08-10.06. Cardiff Bay Puchar Świata 1 zapowiedĽ program, wyniki zdjęcia
15-16.06. Pau Puchar Świata 2, IV kwalifikacja olimpijska (krajowa – przy równej ilości pkt.) zapowiedĽ program, wyniki zdjęcia
22-24.06. La Seu de Urgell Puchar Świata 3 zapowiedĽ program, wyniki zdjęcia
30.06-1.07. Wietrznice III Międzynarodowe Regaty UKS w Slalomie i Sprincie Kajakowym zapowiedź program, wyniki zdjęcia
07.07. Szczawnica VII Puchar Burmistrza Szczawnicy, dla Dzieci i Młodzieży. zapowiedź program, wyniki zdjęcia
11-15 07. Wausau Mistrzostwa Świata Juniorów i U-23 zapowiedĽ program, wyniki zdjęcia
14-15.07 Wietrznice Mistrzostwa Polski Młodzików zapowiedź program, wyniki zdjęcia
20-22.07. Kraków Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży i Mistrzostwa Polski Juniorów zapowiedź program, wyniki wyniki
29.07- 02.08 Broxbourne Igrzyska Olimpijskie zapowiedĽ program, wyniki zdjęcia
28-29.07. Leśna III Mistrzostwa Polski Weteranów w Kajak Polo, V Ogólnopolskie Zawody Slalomowe im. Ireneusza Kielera zapowiedĽ program, wyniki zdjęcia
10-12.08. Nowy Sącz Mistrzostwa Polski Seniorów i Mistrzostwa Polski Weteranów w Slalomie / 100 Lecie Nowosądeckiego Kajakarstwa/ (dodatkowa kwalifikacja do kadry narodowej juniorów i U-23) zapowiedź program, wyniki zdjęcia
18.08. Krościenko Ogólnopolskie Zawody Slalomowe dla Dzieci i Nocny Równoległy Slalom Kajakowy zapowiedź program, wyniki zdjęcia
19.08. Krościenko Międzynarodowy Puchar Pienin. III rzut Pucharu Polski i Ligi Młodzików, Zawody Weteranów zapowiedź program, wyniki zdjęcia
24-26.08. Praga Puchar Świata 4 zapowiedĽ program, wyniki zdjęcia
25.08. Szczawnica Memoriał Wojciecha Piecyka, Zawody Weteranów, IV Rzut Ligi Młodzików zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26.08. Szczawnica Międzynarodowy Memoriał A. i A. Wernerów, IV Rzut Pucharu Polski zapowiedź program, wyniki zdjęcia
31.08-02.09. Bratysława Puchar Świata 5 - Finał zapowiedĽ program, wyniki zdjęcia
1-2.09. Leśna Puchar Kwisy, V Rzut Pucharu Polski i Ligi Młodzików zapowiedź program, wyniki zdjęcia
6-9.09. Solkan Mistrzostwa Europy Juniorów i U-23 zapowiedĽ program, wyniki zdjęcia
7-9.09. Starachowice Ogólnopolskie Regaty w Slalomie Kajakowym o Puchar Gór Świętokrzyskich zapowiedź program, wyniki zdjęcia
15-16.09. Liptowski Mikulasz

Puchar Nadziei Olimpijskich

zapowiedĽ program, wyniki zdjęcia
21.09. Drzewica Memoriał Roberta Korzeniewskiego.
Finał Pucharu Polski i Ligi Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
22-23.09. Drzewica Młodzieżowe Mistrzostwa Polski o Puchar PKOL zapowiedź program, wyniki zdjęcia

Sponsorzy















 

Programy kajakowe

Program edukacji kajakowej dla dzieci
www.akademiakajakowa.pl
 


 
Uwaga kluby kajakowe!
Program wsparcia dla klubów

 Najczęściej zadawane pytania

 


 

Obowiązkowy program dla stypendystów
„Selfie z Gwiazdą Sportu”
https://www.selfiezgwiazdasportu.pl/

 


 

Kurs na trenera II klasy
Informacje

 

Imprezy międzynarodowe

  • Ponte

    ECA Canoe Marathon Championships
    June 30 - July 2, 2017
    Ponte de Lima, POR

  • Belgrad

    ECA Junior & U23 Canoe Sprint Championships
    June 22 - 25, 2017
    Belgrade, SRB

  • Hohenlimburg

    ECA Junior & U23 Canoe Slalom Championships
    August 16 - 20, 2017
    Hohenlimburg, GER

  • Tacen

    ECA Canoe Slalom Championships
    May 31 - June 4, 2017
    Tacen, SLO

  • Bascov

    2017 ICF Junior and U23 Canoe Sprint World Championships
    July 27-30, 2017
    Bascov-Arges, Romania

  • Racice

    2017 ICF Canoe Sprint World Championships
    August 23-27, 2017

    Racice, Czech Republic

  • Pietermaritzburg

     2017 ICF Canoe Marathon World Championships
    September 8-10, 2017

    Pietermaritzburg, South Africa

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 123 gości oraz 0 użytkowników.