Polski Związek Kajakowy

  • rio3.jpg
  • rio5.jpg
  • rio4.jpg
  • rio1.jpg
  • rio2.jpg

Imprezy międzynarodowe

  • Tacen

    ECA Canoe Slalom Championships
    May 31 - June 4, 2017
    Tacen, SLO

  • Racice

    2017 ICF Canoe Sprint World Championships
    August 23-27, 2017

    Racice, Czech Republic

  • Ponte

    ECA Canoe Marathon Championships
    June 30 - July 2, 2017
    Ponte de Lima, POR

  • Hohenlimburg

    ECA Junior & U23 Canoe Slalom Championships
    August 16 - 20, 2017
    Hohenlimburg, GER

  • Bascov

    2017 ICF Junior and U23 Canoe Sprint World Championships
    July 27-30, 2017
    Bascov-Arges, Romania

  • Belgrad

    ECA Junior & U23 Canoe Sprint Championships
    June 22 - 25, 2017
    Belgrade, SRB

  • Pietermaritzburg

     2017 ICF Canoe Marathon World Championships
    September 8-10, 2017

    Pietermaritzburg, South Africa

Polecamy

  • stacja sport

    StacjaSport.pl

  • APM

    Akademia Prawdziwych Mistrzów

  • stop zwolnieniom

    STOP zwolnieniom
    z WF-u

  • akademia

    Akademia Drogi Sportowej

  • Krajobraz rzeczny

    Pomorski Krajobraz Rzeczny

Slalom i zjazd 2015

termin miejsce nazwa imprezy informacje
11.01.  Kraków Noworoczny Slalom równoległy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
18-19.04. Liptowski Mikulasz Liptowskie Slalomy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
22-26.04. Foz D Iguacu/ Brazylia Mistrzostwa Świata Jun. i U23
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
25-26.04. Kraków Krakowskie Slalomy. Komunikat
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
08-10.05. Liptowski Mikulasz Tatrzański Slalom - I i II kwalifikacja do kadry narodowej
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
16-17.05. Kraków Puchar Prezydenta Miasta Krakowa, III i IV kwalifikacja do kadry narodowej seniorówI i II kwalifikacja do kadry narodowej juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23.05. Kraków III kwalifikacja do kadry narodowej juniorów/ Puchar Polski /Liga Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
24.05. Kraków IV kwalifikacja do kadry narodowej juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
28-31.05. Markkleeberg/ Niemcy Mistrzostwa Europy Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
06.06.   Puchar Ziemi Sądeckiej w slalomie/ Liga Młodzików/ Puchar Polski
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
07.06. Wietrznice Mistrzostwa Województwa Małopolskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
13.06. Sromowce Międzynarodowe Zwody Slalomowe "Puchar Olgi Małkowskiej”
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
19-21.06. Praga/ Czechy 1 Puchar Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
20-21.06. Leśna Puchar Kwisy w slalomie, Puchar Polski, Liga Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26-28.06. Kraków 2 Puchar Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
28.06. Drzewica 1 Drzewickie Slalomy 2015
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
3-5.07. Liptowski Mikulasz/ Słowacja 3 Puchar Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
04.07. Szczawnica X Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica w slalomie dla dzieci i młodzieży Liga Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
11-12.07. Wietrznice Międzynarodowe Zawody UKS
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
11-12.07. Bratysława/ Słowacja Puchar Europy Juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
18-19.07. Augsburg, Niemcy Puchar Europy Juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
25-26.07. Doły Biskupie II Ogólnopolskie Regaty w Slalomie Kajakowym o Puchar Gór Świętokrzyskich
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
25-26.07. Solkan/ Słowenia Puchar Europy Juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
29-31.07. Wietrznice Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży-MPJM i Mistrzostwa Polski Juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
30-31.07. Czeskie Budziejowice/ Czechy Puchar Europy Juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
31.07-2.08. Kraków Mistrzostwa Polski Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
07-09.08. La Seu d'Urgell/  Hiszpania 4 Puchar Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
07-08.08. Kraków Finał Pucharu Europy Juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
07-08.08. Leśna Memoriał im. Ireneusz Kielera dzieci i weteranów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
14-16.08. Pau/ Francja Finał Pucharu Swiata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
22.08. Wietrznice Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23.08. Wietrznice IV Mistrzostwa Polski Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26-30.08. Kraków Mistrzostwa Europy Jun. i U23
Training schedule
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
29.08. Bydgoszcz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - strefa B. Zgłoszenie, lista.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
05.09. Szczawnica Memoriał A i K Wernerów w slalomie kajakowym, Puchar Polski, Zawody weteranów im. W. Piecyka
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
06.09. Krościenko Puchar Pienin im. B Warusia, Ogólnopolskie Regaty slalomowe dla dzieci, Liga Młodzików, Puchar Polski Zawody weteranów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
16-20.09. Londyn/ Wielka Brytania Mistrzostwa Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26.09. Drzewica Memoriał Roberta Korzeniewskiego, Finał Pucharu Polski, Ligi Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26.09. Drzewica Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
02-04.10. Kraków Puchar Nadziei Olimpijskich
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
03.10. Szczawnica Ogólnopolski Maraton Kajakowy Szlakiem Bł. Jana Pawła II, Puchar Polski w długodystansowych biegach górskich
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
10-11.10. Krościenko Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
28-29.11. Brazylia Test Toru Olimpijskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
    Kursokonferencja Trenerska PZKaj
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

Sponsorzy










 

Programy kajakowe

Program edukacji kajakowej dla dzieci
www.akademiakajakowa.pl
 


 
Uwaga kluby kajakowe!
Program wsparcia dla klubów

 Najczęściej zadawane pytania

 


 

Obowiązkowy program dla stypendystów
„Selfie z Gwiazdą Sportu”

 


Rada ds. Kompetencji Sektora Sportowego

Komunikat

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 124 gości oraz 0 użytkowników.