Polski Związek Kajakowy

  • rio4.jpg
  • rio3.jpg
  • rio2.jpg
  • rio5.jpg
  • rio1.jpg

Imprezy międzynarodowe

  • Belgrad

    ECA Junior & U23 Canoe Sprint Championships
    June 22 - 25, 2017
    Belgrade, SRB

  • Bascov

    2017 ICF Junior and U23 Canoe Sprint World Championships
    July 27-30, 2017
    Bascov-Arges, Romania

  • Hohenlimburg

    ECA Junior & U23 Canoe Slalom Championships
    August 16 - 20, 2017
    Hohenlimburg, GER

  • Racice

    2017 ICF Canoe Sprint World Championships
    August 23-27, 2017

    Racice, Czech Republic

  • Pietermaritzburg

     2017 ICF Canoe Marathon World Championships
    September 8-10, 2017

    Pietermaritzburg, South Africa

  • Ponte

    ECA Canoe Marathon Championships
    June 30 - July 2, 2017
    Ponte de Lima, POR

  • Tacen

    ECA Canoe Slalom Championships
    May 31 - June 4, 2017
    Tacen, SLO

Polecamy

  • stacja sport

    StacjaSport.pl

  • akademia

    Akademia Drogi Sportowej

  • stop zwolnieniom

    STOP zwolnieniom
    z WF-u

  • APM

    Akademia Prawdziwych Mistrzów

  • Krajobraz rzeczny

    Pomorski Krajobraz Rzeczny

Sprint 2012

termin miejsce nazwa imprezy informacje
15.04.

Opole

Regaty Otwarcia Sezonu
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
21-22.04. Poznań Regaty Eliminacyjne Seniorów
program, wyniki zdjęcia
27-29.04. Wałcz Ogólnopolska Konsultacja Juniorów
zapowiedĽ program, wyniki zdjęcia
01.05. Gryfino Ogólnopolskie Regaty Kajakowe „Dni Gryfina 2012”
zapowiedĽ program, wyniki zdjęcia
01.05. Nowa Sól XVI Ogólnopolskie Regaty Kajakowe Nowa Sól’2012 o Puchar Prezydenta Miasta Nowej Soli
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
04-06.05. Brandenburg Międzynarodowe Zawody Kajakowe Juniorów i U-23
zapowiedĽ program, wyniki zdjęcia
05.05. Katowice Otwarte Długodystansowe Mistrzostwa Śląska
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
12.05. Gorzów Wlkp XII Memoriał Tadeusza Hryckiewicza
program, wyniki zdjęcia
12.05. Wrocław Ogólnopolskie Regaty Kajakowe „Otwarcia Sezonu”
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
16-17.05. Poznań II Europejska Eliminacja olimpijska - ICF
program, wyniki zdjęcia
16-17.05. Poznań Mistrzostwa Świata Niepełnosprawnych
program, wyniki zdjęcia
18-20.05. Poznań Puchar Świata 1
zapowiedĽ program, wyniki zdjęcia
20.05. Opole Otwarte Mistrzostwa Miasta Opole, Memoriał B. Wachala i B. Jędrzejewskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
25-27.05. Duisburg Puchar Świata 2
zapowiedĽ program, wyniki zdjęcia
26.05. Nowe Chechło Puchar Młodego Olimpijczyka
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26.05. Wałcz XXXI Memoriał Kazimierza Góreckiego i XII Memoriał Mariana Matłoki.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26.05. Malbork XLVIII Regaty Kajakowe o Puchar Nogatu im. Józefa Wiatra
zapowiedĽ program, wyniki zdjęcia
27.05. Poznań Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01-03.06. Moskwa Puchar Świata 3
zapowiedĽ program, wyniki zdjęcia
02.06 Tychy Regaty Kajakowe "Dzień Dziecka" o Puchar Dyrektora MOSiR Tychy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia 
03.06. Pamiątkowo X Memoriał Andrzeja Kulczaka
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
25-27.05. Piestany Międzynarodowe Zawody Kajakowe Juniorów i U-23
zapowiedĽ program, wyniki zdjęcia
8-10.06. Bydgoszcz Regaty Eliminacyjne Juniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
22-24.06. Zagrzeb Mistrzostwa Europy Seniorów
zapowiedĽ program, wyniki zdjęcia
23.06.
29.09.
Gorzów Wlkp. Regaty Kajakowe im. Piotra Głażewskiego, IV Memoriał Bolesława Stockiego, III Memoriał Piotra Filaka.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23.06. Wrocław Ogólnopolskie Regaty Kajakowe „Mosty Wrocławia”
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23.06. Poznań Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – strefa A
zapowiedĽ program, wyniki zdjęcia
23.06. Sztum XXV Memoriał Jana Raabe
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
24.06. Poznań Długodystansowe Mistrzostwa Woj. Wielkopolskiego o Puchar Prezesa WZKaj
zapowiedĽ program, wyniki zdjęcia
23-24.06. Lublin Międzynarodowe Regaty Dzieci i Młodzieży o Puchar Lubelskiego Koziołka
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
30.06. Katowice Otwarte Mistrzostwa Śląska, Mistrzostwa UKS Polski Południowej
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
30.06-01.07. Wolsztyn Otwarte Mistrzostwa LZS w Kajakarstwie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
12-15.07. Montemor-o-Velho Mistrzostwa Europy Juniorów i U-23
zapowiedĽ program, wyniki zdjęcia
17.07. Lubniewice Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Strefa"D"
zapowiedĽ program, wyniki zdjęcia
 
       
Firmy NELO i OLIMPIJCZYk sponsorują Mistrzostwa Polski Juniorów.
Każdy klub którego zawodnik lub zawodniczka zwycięży na dystansie olimpijskim w jedynkach w Mistrzostwach Polski Juniorów  otrzyma nowy kajak K-1 lub kanadyjkę C-1.
 
19-22.07. Bydgoszcz Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży i Mistrzostwa Polski Juniorów
program, wyniki wyniki foto
27-29.07. Poznań Młodzieżowe Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
6-11.08. Eton - Londyn Igrzyska Olimpijskie
zapowiedĽ program, wyniki zdjęcia
17-19.08. Poznań Mistrzostwa Polski Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
27-31.08 Kazan (Rosja) V Akademickie Mistrzostwa Świata
zapowiedĽ program, wyniki zdjęcia
01.09. Nowe Chechło Puchar Wójta Gminy Świerklaniec
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
02.09. Ostróda Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Strefa"C"
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
02.09. Malczyce Ogólnopolskie Regaty Kajakowe „Puchar Gminy Malczyce”
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
08.09. Chełmno XXI Ogólnopolskie Regaty Kajakowe im. Lecha Sławatyckiego
zapowiedĽ program, wyniki zdjęcia
08.09. Choszczno XXXVII Ogólnopolskie Regaty Kajakowe Jesień 2012
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
08-09.09. Czechowice Dziedzice XXV Memoriał Antoniego Bazaniaka
zapowiedĽ program, wyniki zdjęcia
09.09. Pamiątkowo XVII Otwarte Mistrzostwa Gminy Rokietnica o Puchar Wójta w Kajakarstwie Klasycznym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
14-16.09. Szeged Puchar Nadziei Olimpijskich
zapowiedĽ program, wyniki zdjęcia
15.09. Chełmża Ogólnopolskie Regaty Kajakowe XXII Memoriał Leona Grabowskiego
zapowiedĽ program, wyniki zdjęcia
15.09. Wrocław Ogólnopolskie Regaty Kajakowe „Zakończenia Sezonu”
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
15.09. Nowe Chechło Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Strefa "E"
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
15.09. Poznań Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego
zapowiedĽ program, wyniki zdjęcia
15-16.09. Ostróda XVI Mistrzostwa Polski Weteranów w Kajakarstwie Klasycznym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
29.09. Opole Regaty Kajakowe O Błękitną Wstęgę Odry
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
29.09. Gorzów Wlkp. Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego im. Kazimierza Rejniaka w Kajakarstwie Klasycznym
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
29-30.09. Tychy Międzynarodowe Regaty Kajakowe „Paprocany 2012” Puchar Polski Południowej
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
29-30.09. Tychy Międzynarodowe Regaty Kajakowe „Paprocany '2012” mecz kajakowy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
19-21.10. Wałcz Ogólnopolska Konsultacja Seniorów i Juniorów
zapowiedĽ program, wyniki zdjęcia

Sponsorzy












 

Programy kajakowe

Program edukacji kajakowej dla dzieci
www.akademiakajakowa.pl
 


 
Uwaga kluby kajakowe!
Program wsparcia dla klubów

 Najczęściej zadawane pytania

 


 

Obowiązkowy program dla stypendystów
„Selfie z Gwiazdą Sportu”

 


Rada ds. Kompetencji Sektora Sportowego

Komunikat

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 119 gości oraz 0 użytkowników.