Polski Związek Kajakowy

  • rio4.jpg
  • rio3.jpg
  • rio1.jpg
  • rio5.jpg
  • rio2.jpg

Kajakarstwo klasyczne 2015

 

termin miejsce nazwa imprezy informacje
11.04. Poznań Regaty Otwarcia Sezonu
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
12.04. Opole Ogólnopolskie Regaty Otwarcia Sezonu
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
18.04. Katowice Otwarcie Sezonu
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
24-26.04. OPO/ COS Wałcz I Regaty Eliminacyjne Seniorów
parakajakarstwo
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
24-26.04. OPO/ COS Wałcz Ogólnopolska Konsultacja Juniorów
komunikat dotyczący obsługi, dofinansowanie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01.05. Nowa Sól Ogólnopolskie Regaty Kajakowe w Nowej Soli
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
01-03.05. Racice/ Czechy Mistrzostwa Europy Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
02.05. Katowice Długodystansowe Mistrzostwa Śląska
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
03.05. Gryfino Ogólnopolskie Regaty Kajakowe z Okazji Dni Gryfina
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
09.05. Gorzów Wlkp. XXV Memoriał Tadeusza Hryckiewicza
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
09-10.05. Białystok Memoriał im. Ireneusza Skowrońskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
15-17.05. Montemor-O-Vehlo/ Portugalia 1 Puchar Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
16.05. Poznań Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
16.05. Wrocław VIII Wrocławska Olimpiada Młodzieży
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
22-24.05. Duisburg/ Niemcy 2 Puchar Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23.05. Malbork Regaty Kajakowe o puchar Nogatu im. Józefa Wiatra
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
24.05. Opole Otwarte Mistrzostwa Miasta Opola
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
29-31.05. Kopenhaga/ Dania 3 Puchar Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
30.05. Wałcz XXXIV Memoriał im. Kazimierza Góreckiego, XV Memoriał im. Mariana Matłoki
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
30.05. Tychy Dzień Dziecka o Puchar Dyrektora MOSiR
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
31.05. Gorzów Wlkp. Regaty Kajakowe im. Piotra Głażewskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
05-07.06. Poznań

Mistrzostwa Polski Seniorówi II Regaty Eliminacje Sen.Mistrzostwa Polski w Parakajakarstwie.

Oświadczenia dotyczące kamizelek i przypinania się do łodzi.

zapowiedź program, wyniki zdjęcia
12-14.06. Bydgoszcz  Regaty Eliminacyjne Juniorów
Dofinansowanie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
12-16.06.  Baku Europejskie Igrzyska Baku 2015
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
20.06. Sztum  XXIX Memoriał Jana Raabe
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
20-21.06.  Lublin 8 Międzynarodowe Regaty Kajakowe o Puchar Lubelskiego Koziołka 
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
27.06. Katowice  Mistrzostwa Śląska
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
27.06. Malbork Otwarte Mistrzostwa Województwa Pomorskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
27.06. Poznań Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
27.06. Poznań Długodystansowe Mistrzostwa im. R. Piszcza
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
04.07. Bydgoszcz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - strefa B. Zgłoszenie, lista.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
15.07. Lubniewice Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - strefa D
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
18-19.07. Kraków II Puchar Polski w Parakajakarstwie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
23-26.07. Montemor-O-Vehlo/ Portugalia Mistrzostwa Świata Jun. i U23
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
31.07-02.08. Poznań Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Mistrzostwa Polski Młodzików
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
06-09.08. Bydgoszcz

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży i Mistrzostwa Polski Juniorów

Komunikat 1, wykaz ilości miejsc, wykaz uczestników MPJ.

zapowiedź program, wyniki zdjęcia
14-16.08.  Ostróda Długodystansowe Mistrzostwa Polski
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
19-23.08.  Mediolan/ Włochy Mistrzostwa Świata Seniorów
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
04-06.09. Brazylia Test Olimpijski – I.O Rio 2016
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
05.09. Czechowice -Dziedzice Śląskie Nadzieje Olimpijskie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
05.09. Lublin Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - strefa C
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
05.09. Chełmno XXIV Ogólnopolskie Regaty Kajakowe, Memoriał L. Sławatyckiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
06.09. Rokietnica XX Mistrzostwa Gminy Rokietnica o Puchar Wójta Gminy Rokietnica
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
11-12.09. Wolsztyn XV Otwarte Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS
kominikat
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
12.09.
03.10.
Chełmża XXV Memoriał L. Grabowskiego
Załącznik 1, załącznik 2
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
12.09. Warszawa Memoriał J. Górskiego i D. Świerczyńskiego.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
13.09. Warszawa Memoriał W. Kozery i S. Hoffmana.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
17-20.09. Bascov-Budeasa/ Rumunia Mistrzostwa Europy Jun. i U23
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
19.09. Poznań Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
19.09. Kraków Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików strefa E
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
05.09.
19.09.
Bydgoszcz XII Memoriał C. Kosiak i Z. Kiełpińskiego. Zgłoszenie, lista, sztafeta.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26.09. Gorzów Wlkp. Mistrzostwa Województwa Lubuskiego im. Kazimierza Rejniaka
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
25-27.09. Bydgoszcz Puchar Nadziei Olimpijskich. Preliminary entry, list of competitors, nominal entry 200nominal entry 500nominal entry 1000, crew change.
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26.09.
04.10.
Opole Ogólnopolskie Regaty Kajakowe „O Błękitną Wstęgę Odry”
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
26.09. Wrocław Ogólnopolskie Regaty Kajakowe Zakończenia Sezonu
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
03.10. Poznań Regaty Zakończenia Sezonu
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
10.10. Czechowice- Dziedzice
Kaniów
Międzynarodowy Mecz Kajakowy
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
11.10. Katowice Międzynarodowe Regaty Kajakowe - Puchar Polski Południowej
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
16-18.10. Wałcz Ogólnopolska Konsultacja Juniorów
Sprawozdanie
zapowiedź program, wyniki zdjęcia
    Kursokonferencja Trenerska PZKaj
zapowiedź program, wyniki zdjęcia

Sponsorzy












 

Programy kajakowe

Program edukacji kajakowej dla dzieci
www.akademiakajakowa.pl
 


 
Uwaga kluby kajakowe!
Program wsparcia dla klubów

 Najczęściej zadawane pytania

 


 

Obowiązkowy program dla stypendystów
„Selfie z Gwiazdą Sportu”

 


Rada ds. Kompetencji Sektora Sportowego

Komunikat

 

Imprezy międzynarodowe

  • Pietermaritzburg

     2017 ICF Canoe Marathon World Championships
    September 8-10, 2017

    Pietermaritzburg, South Africa

  • Belgrad

    ECA Junior & U23 Canoe Sprint Championships
    June 22 - 25, 2017
    Belgrade, SRB

  • Ponte

    ECA Canoe Marathon Championships
    June 30 - July 2, 2017
    Ponte de Lima, POR

  • Racice

    2017 ICF Canoe Sprint World Championships
    August 23-27, 2017

    Racice, Czech Republic

  • Hohenlimburg

    ECA Junior & U23 Canoe Slalom Championships
    August 16 - 20, 2017
    Hohenlimburg, GER

  • Bascov

    2017 ICF Junior and U23 Canoe Sprint World Championships
    July 27-30, 2017
    Bascov-Arges, Romania

  • Tacen

    ECA Canoe Slalom Championships
    May 31 - June 4, 2017
    Tacen, SLO

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 182 gości oraz 0 użytkowników.