Polski Związek Kajakowy

 • Paszek_Iskrzycka.jpg
 • DSC_1832.jpg
 • tacen12.jpg
 • Tula_Czaplicki.jpg
 • Borowska.jpg
 • belgrad3.jpg

Gratka dla klubów! Sportbonus i Polski Komitet Olimpijski spełnią marzenia młodych sportowców

 • sportb
 • W środę 11 października startuje największa społeczna akcja w historii polskiego sportu. Sportbonus Dzieciom to program realizowany pod patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

  Celem akcji jest dobra zabawa i spełnianie marzeń młodych sportowców, a także wsparcie rozwoju infrastruktury dziecięcych i młodzieżowych zespołów sportowych. Do programu zapraszamy wszystkie drużyny sportowe w Polsce.

  Kluby mogą zgłaszać wszystkie swoje sekcje, by rodzice poprzez internetowe głosowanie wspierali swoje dzieci w walce o spełnianie marzeń i codziennych potrzeb. Będą to np. zakup nowego sprzętu czy organizacja obozu sportowego. Zespoły będą też walczyć o nagrody tygodniowe. W pierwszym etapie, po dołączeniu do programu Sportbonus Dzieciom, rodzice będą mogą wybrać, spośród zgłoszonych klubów, drużynę swojego dziecka i zagłosować na nią. Po zdobyciu 30 punktów (jeden głos to jeden punkt), zgłoszona sekcja otrzymuje pierwszą gwarantowaną nagrodę: profesjonalną aplikację do komunikacji trenerów z dziećmi i ich opiekunami. Dzięki niej rodzice będą bliżej klubu i swojego dziecka - poznają godziny najbliższych treningów czy dowiedzą się o postępach swojej pociechy.

  W ramach nagród tygodniowych do zdobycia będą m.in.: wyjazd na zimowisko, vouchery na zakupy sportowe, bilety na mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej lub Wielką Krokiew czy spotkanie z  ambasadorami akcji: Przemysławem Saletą, Alicją Tchórz czy Patrycją Kulwińską. Nagrodą dla najaktywniejszych klubów będzie spotkanie z naszymi Olimpijczykami.

  W kolejnych etapach zabawy na swój klub będzie można głosować również poprzez zaproszenie do niego znajomych, ściągnięcie aplikacji mobilnej na swój telefon czy wskazanie punktu partnerskiego, który przystąpi do projektu. O starcie powyższych możliwości zdobywania punktów będziemy informować w kolejnych tygodniach akcji.

  Już dziś zapraszamy wszystkie kluby sportowe w Polsce do zapisów, które od środy 11 października będą dostępne na stronie www.sportbonus.pl.

   

  Informacji na temat akcji „Sportbonus Dzieciom” udziela:
  Mateusz Brzeźniak, Arskom Group
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., tel. +48 533 062 901

  Infolinia Sportbonus Dzieciom dla Klubów:
  Tel.: (22) 469 16 69
  Czynna od 11.10.2017 r., poniedziałek-piątek, godz. 8:00 – 18:00

  • sportb
  • sportbonus

  Partnerzy

  Oficjalny dostawca medali
  dla PZKaj

  Programy kajakowe

  Program edukacji kajakowej dla dzieci
  www.akademiakajakowa.pl
   


   
  Uwaga kluby kajakowe!
  Program wsparcia dla klubów

   Najczęściej zadawane pytania

   


   

  Obowiązkowy program dla stypendystów
  „Selfie z Gwiazdą Sportu”

   


  Rada ds. Kompetencji Sektora Sportowego

  Komunikat

   

  Kto nas odwiedza

  Odwiedza nas 114 gości oraz 0 użytkowników.