Polski Związek Kajakowy

  • rio4.jpg
  • rio5.jpg
  • rio3.jpg
  • rio1.jpg
  • rio2.jpg

Imprezy międzynarodowe

  • Ponte

    ECA Canoe Marathon Championships
    June 30 - July 2, 2017
    Ponte de Lima, POR

  • Tacen

    ECA Canoe Slalom Championships
    May 31 - June 4, 2017
    Tacen, SLO

  • Belgrad

    ECA Junior & U23 Canoe Sprint Championships
    June 22 - 25, 2017
    Belgrade, SRB

  • Racice

    2017 ICF Canoe Sprint World Championships
    August 23-27, 2017

    Racice, Czech Republic

  • Pietermaritzburg

     2017 ICF Canoe Marathon World Championships
    September 8-10, 2017

    Pietermaritzburg, South Africa

  • Hohenlimburg

    ECA Junior & U23 Canoe Slalom Championships
    August 16 - 20, 2017
    Hohenlimburg, GER

  • Bascov

    2017 ICF Junior and U23 Canoe Sprint World Championships
    July 27-30, 2017
    Bascov-Arges, Romania

Polecamy

  • akademia

    Akademia Drogi Sportowej

  • APM

    Akademia Prawdziwych Mistrzów

  • Krajobraz rzeczny

    Pomorski Krajobraz Rzeczny

  • stop zwolnieniom

    STOP zwolnieniom
    z WF-u

  • stacja sport

    StacjaSport.pl

Wybory do Komisji Zawodniczej ICF 2017

  • Beata.
  • W roku 2017 odbędą się wybory do Komisji Zawodniczej na kadencję 2017 – 2021.

    Komitet zawodniczy składa się z następujących członków:

    - 2 zawodników przedstawicieli kajakarstwa klasycznego (1 kobieta i 1 mężczyzna)

    - 2 zawodników przedstawicieli slalomu kajakowego (1 kobieta i 1 mężczyzna)

    - 2 zawodników z dyscyplin nieolimpijskich

    - 2 zawodników przedstawicieli parakajakarstwa (1 kobieta i 1 mężczyzna)

     

    Komitet Wykonawczy oraz Zarząd ICF zatwierdziły już kandydatury następujących zawodników:

    Hayley Jo-Nixon (Republika Południowej Afryki - Canoe Marathon i Ocean Racing)

    Claire O'Hara (Wielka Brytania - Canoe Freestyle)

    Tim Lodge (Wielka Brytania - Paracanoe)

    Amanda Reynolds (Australia - Paracanoe)

     

    Cztery pozostałe miejsca, z dyscyplin: kajakarstwo klasyczne oraz slalomowe, zostaną wybrane podczas Mistrzostw Świata w Racicach (klasyka) oraz Mistrzostw Świata w Pau (slalom).

    Głosowanie będzie trwało 4 dni (23 – 26 sierpnia dla kajakarstwa klasycznego oraz 25-28 września dla slalomu kajakowego). Głosować będą zawodnicy startujący w Mistrzostwach Świata na podstawie akredytacji.


    Kandydaci to:
    Kajakarstwo klasyczne (mężczyźni) :

    Yurii Postrigai (Rosja)

     

    Kajakarstwo klasyczne (kobiety) :

    Henriette Engel Hansen (Dania)

    Krisztina Fazekas Zur (Węgry)

    Beata Mikołajczyk (Polska)

     

    Kajakarstwo slalomowe (mężczyźni) :

    Alexander Slafkovsky (Słowacja)

    Lucien Delfour (Australia)

    Franz Anton (Niemcy)

     

    Kajakarstwo slalomowe (kobiety) :

    Jessica Fox (Australia)

     

    Zachęcamy do głosowania na przedstawicielkę naszego kraju - Beatę Mikołajczyk.

     

    Oryginalna informacja:

    https://www.canoeicf.com/news/election-2017-icf-athlete-committee

    • Beata.
    • Beata_back
    • Beata_front

    Sponsorzy










     

    Programy kajakowe

    Program edukacji kajakowej dla dzieci
    www.akademiakajakowa.pl
     


     
    Uwaga kluby kajakowe!
    Program wsparcia dla klubów

     Najczęściej zadawane pytania

     


     

    Obowiązkowy program dla stypendystów
    „Selfie z Gwiazdą Sportu”

     


    Rada ds. Kompetencji Sektora Sportowego

    Komunikat

     

    Kto nas odwiedza

    Odwiedza nas 115 gości oraz 0 użytkowników.