Polski Związek Kajakowy

  • rio3.jpg
  • rio2.jpg
  • rio4.jpg
  • rio5.jpg
  • rio1.jpg

Imprezy międzynarodowe

  • Tacen

    ECA Canoe Slalom Championships
    May 31 - June 4, 2017
    Tacen, SLO

  • Hohenlimburg

    ECA Junior & U23 Canoe Slalom Championships
    August 16 - 20, 2017
    Hohenlimburg, GER

  • Pietermaritzburg

     2017 ICF Canoe Marathon World Championships
    September 8-10, 2017

    Pietermaritzburg, South Africa

  • Belgrad

    ECA Junior & U23 Canoe Sprint Championships
    June 22 - 25, 2017
    Belgrade, SRB

  • Bascov

    2017 ICF Junior and U23 Canoe Sprint World Championships
    July 27-30, 2017
    Bascov-Arges, Romania

  • Ponte

    ECA Canoe Marathon Championships
    June 30 - July 2, 2017
    Ponte de Lima, POR

  • Racice

    2017 ICF Canoe Sprint World Championships
    August 23-27, 2017

    Racice, Czech Republic

Polecamy

  • stop zwolnieniom

    STOP zwolnieniom
    z WF-u

  • Krajobraz rzeczny

    Pomorski Krajobraz Rzeczny

  • stacja sport

    StacjaSport.pl

  • akademia

    Akademia Drogi Sportowej

  • APM

    Akademia Prawdziwych Mistrzów

MŚ Juniorów i U23 w Sprincie Kajakowym, Pitesti/Rumunia, 27-30.07.2017

  • pitesti14
  • W dniu 26.07.2017 r. w rumuńskim Pitesti odbyła się uroczystość otwarcia Mistrzostw Świata i U23 w sprincie kajakowym. Ceremonia była krótka, sympatyczna i na koniec spontaniczna, również z udziałem naszych Pań. Cała polska ekipa gotowa do walki o krążki.

     

    Po pierwszym dniu zawodów, 6 polskich osad w finałach A:

     

    - K4 Junior Women 500m

    Sandra Ostrowska – Martyna Klatt – Helena Wiśniewska – Julia Olszewska (2 m. w półfinale);

     

    - K1 Junior Women 1000m

    Marta Witkowska (3 m. w półfinale);

     

    - C1 U23 Men 1000m

    Łukasz Witkowski (1 m. w półfinale);

     

    - K2 Junior Men 1000m

    Filip Weckwert – Przemysław Korsak (2 m. w półfinale);

     

    - K4 U23 Women 500m

    Justyna Iskrzycka – Paulina Paszek – Klaudia Cyrulewska – Julia Lis (2 m. w półfinale);

     

    - C1 U23 Women 500m

    Dorota Borowska (1 m. w półfinale).

     

    Jutro kolejne biegi eliminacyjne i półfinały na dystansie 500m oraz biegi kwalifikacyjne 200m.

    W sobotę finały 1000m oraz półfinały 200m, w niedzielę finały na 200m i finały 500m.

     

    Wojciech Kudlik - Dyrektor Sportowy PZKaj.

     

    Foto: W.Kudlik

    • M.Juhnke_Z.Kowalczuk
    • S.Rybakowski_M.Szalkowski
    • S.Rybakowski_Z.Kowalczuk
    • pitesti1
    • pitesti10
    • pitesti11
    • pitesti12
    • pitesti13
    • pitesti14
    • pitesti15
    • pitesti16
    • pitesti17
    • pitesti18
    • pitesti19
    • pitesti2
    • pitesti20
    • pitesti21
    • pitesti22
    • pitesti23
    • pitesti24
    • pitesti25
    • pitesti26
    • pitesti27
    • pitesti3
    • pitesti4
    • pitesti5
    • pitesti6
    • pitesti7
    • pitesti8
    • pitesti9

    Sponsorzy










     

    Programy kajakowe

    Program edukacji kajakowej dla dzieci
    www.akademiakajakowa.pl
     


     
    Uwaga kluby kajakowe!
    Program wsparcia dla klubów

     Najczęściej zadawane pytania

     


     

    Obowiązkowy program dla stypendystów
    „Selfie z Gwiazdą Sportu”

     


    Rada ds. Kompetencji Sektora Sportowego

    Komunikat

     

    Kto nas odwiedza

    Odwiedza nas 120 gości oraz 0 użytkowników.