Polski Związek Kajakowy

  • rio1.jpg
  • rio2.jpg
  • rio4.jpg
  • rio3.jpg
  • rio5.jpg

Imprezy międzynarodowe

  • Pietermaritzburg

     2017 ICF Canoe Marathon World Championships
    September 8-10, 2017

    Pietermaritzburg, South Africa

  • Ponte

    ECA Canoe Marathon Championships
    June 30 - July 2, 2017
    Ponte de Lima, POR

  • Tacen

    ECA Canoe Slalom Championships
    May 31 - June 4, 2017
    Tacen, SLO

  • Bascov

    2017 ICF Junior and U23 Canoe Sprint World Championships
    July 27-30, 2017
    Bascov-Arges, Romania

  • Hohenlimburg

    ECA Junior & U23 Canoe Slalom Championships
    August 16 - 20, 2017
    Hohenlimburg, GER

  • Racice

    2017 ICF Canoe Sprint World Championships
    August 23-27, 2017

    Racice, Czech Republic

  • Belgrad

    ECA Junior & U23 Canoe Sprint Championships
    June 22 - 25, 2017
    Belgrade, SRB

Polecamy

  • APM

    Akademia Prawdziwych Mistrzów

  • akademia

    Akademia Drogi Sportowej

  • Krajobraz rzeczny

    Pomorski Krajobraz Rzeczny

  • stop zwolnieniom

    STOP zwolnieniom
    z WF-u

  • stacja sport

    StacjaSport.pl

XIV Letni Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy - Győr 2017. Ślubowanie.

  • 20227157_10211285757993944_773449005_n
  • 21 lipca 2017 r. w Centrum Olimpijskim w Warszawie miało miejsce ślubowanie zawodników, którzy otrzymali powołania do reprezentacji Polski na rozpoczynający się w niedzielę (23 lipca) w węgierskim mieście Győr, XIV Letni Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy.

     

    Zawody potrwają tydzień. 50 państw będzie reprezentowanych przez 2500 sportowców, którzy będą rywalizować w 10 dyscyplinach. Biało-czerwone barwy wezmą udział w: gimnastyce, judo, kajakarstwie, kolarstwie, la, piłce siatkowej chłopców, pływaniu i tenisie.

    Młodym sportowcom i ich opiekunom, nominacje wręczali: dyrektor Anna Kuder z Ministerstwa Sportu i Turystyki, sekretarz generalny PKOl Adam Krzesiński oraz członek Zarządu PKOl, prezes Polskiego Związku Kajakowego Tadeusz Wróblewski.

    Kajakarstwo reprezentować będą:

    Zawodnicy:
    Hałas Bartosz - AZS AWF Poznań
    Górska Julia - KST Włókniarz
    Karolczuk Karolina - UKS Dojlidy Białystok
    Mendelska Patrycja - AZS AWF Poznań
    Szafraniec Stanisław - Posnania Poznań
    Szlachta Maciej - CWZS Zawisza Stowarzyszenie Kajakowe

    Osoby współpracujące:
    Szwed Tomasz - trener główny
    Łabędzki Grzegorz - trener

    Wszystkim reprezentantom życzymy udanych startów na węgierskiej ziemi i trzymamy kciuki.

    Foto: D.Miczek/T.Wróblewski

    • 20179518_10211285757113922_920085517_n
    • 20206039_10211285757313927_519814505_n
    • 20206399_10211285757033920_1094492372_n
    • 20216991_10211285757193924_640845149_n
    • 20217168_10211285756393904_516527336_n
    • 20217382_10211285757593934_693916524_n
    • 20217410_10211285757433930_1247531467_n
    • 20227157_10211285757993944_773449005_n
    • 20227189_10211285757553933_682340579_n
    • 20227347_10211285757473931_79739120_n
    • 20269893_10211285757233925_1081586828_n
    • 20269984_10211285756873916_1162588257_n
    • 20290019_10211285757513932_2142084657_n
    • DSCN9738
    • DSCN9741
    • DSCN9743
    • DSCN9744
    • DSCN9745
    • DSCN9748
    • DSCN9752
    • DSCN9754

    Sponsorzy










     

    Programy kajakowe

    Program edukacji kajakowej dla dzieci
    www.akademiakajakowa.pl
     


     
    Uwaga kluby kajakowe!
    Program wsparcia dla klubów

     Najczęściej zadawane pytania

     


     

    Obowiązkowy program dla stypendystów
    „Selfie z Gwiazdą Sportu”

     


    Rada ds. Kompetencji Sektora Sportowego

    Komunikat

     

    Kto nas odwiedza

    Odwiedza nas 69 gości oraz 0 użytkowników.